Ned-Detachering

Rijsbergen

Opinie o Ned-Detachering

Ddd

@Natalia @Adam dobre pytania, tez chetnie sie dowiem

Domo
użytkownik zarejestrowany

Ja tam uważam, że zawsze można się jakoś dogadać, ma to z całą pewnością dużo sensu, polecam ich mocno

Oszukany

Wybierajac sie za granice do pracy z tego biura nalezy sie gruubo zastanowic,gdyz to biuro to zlodzieje i oszusci a szczegolnie holender ktory mowi po polsku nawet zona polka go zostawila.Oszukuja na wszystkim kradna pieniadze na borg ktorej pozniej nie oddaja.Pracownikow traktuja jak parobkow i smieci.Jak zapierdzielasz to ok ale jak juz nie jestes potrzebny to spadaj i tego samego dnia kaza ci sie wynosic z mieszkania a jak nie pojdziesz sam to sami cie wywalaja i wywoza na dworzec.Jedna z najgorszych i najgorzej wyplacalnych firm w Holandii.Ludzie nie jedzcie pracowac do tego biura Ned Personeel.

ktos

ja również odradzam oszuści mówią co innego a później na miejscu okazuje się inaczej.Długo tam nie popracowałem. ODRADZAM JESZCZE RAZ ODRADZAM!!a Pani Renatka to się nadaje na Mickiewicza..chcesz zostać wykorzystany to zapraszam do tej agencji

były pracownik

Nie polecam nikomu pracować poprzez tą agencję. Jest to firma nierzetelna.Podpisują z Tobą umowę godzinową a pracuje się na akord...nie wypłacają pensji. pracowałam do końca listopada i na maila dostałam salarisspecyficatie z kwotą zarobioną a na konto przyszła dokładnie połowa tej kwoty a teraz nikt tel nie odbiera...wakacyjnego tak naprawdę nie ma a oni mówią że wliczone jest w akord,o urlopach zapomnij i ściągają kasę za mieszkanie jeśli nawet mieszkasz w swoim mieszkaniu. W razie jakichkolwiek pytań zawsze mówią że sprawdzą i oddzwonią......i cisza...nie oddzwaniają. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!

www
użytkownik zarejestrowany

sluchajcie a jaka jest relacja pomiedzy pracownikami a pracodawca ? mozna dosyac premie za dodatkowe godziny pracy? wiadomo ze za granica trzeba pracowac wiecej i ciezej ale na pewno lepsze wynagrodzenie sie dostanie warto pracowac w tej firmie ? godne warunki pracy oferuja i dotrzymuja słowa z góry bardzo dziekuje za ospowiedz

wacul
użytkownik zarejestrowany

A w Polsce nie trzeba tyrać? Poza tym - Polska a zagranica to dwa światy. Więc nawet element motywacji powinien tu dawać się we znaki. Jeżeli komuś tego zabrakło, albo się nie chce to ciężko coś poradzić.

krachu
@wacul 15.04.2014, 06:10

w Polsce też trzeba, ale dobrze wiesz, że każdy oszczędza się jak może mimo wszystko. Za granicę jedziesz żeby zarobić i pracować - wtedy Ci zależy dopiero

wasiak
użytkownik zarejestrowany

Cos w tym może byc, w bo u nas zazwyczaj 5 patrzy jak jeden robi, a widac takie akcje w Ned -detachering nie przejdą.

????????

Nie wierz w bajeczki ze robisz na godzinr na polu keboesz na akort dedzcz nie deszcz . Z przerwy godzinnej masz 20 minut. Zarobisz to samo co w polsce tylko ze tam caly dzien na kolanach.

witam wszystkich ktorzy rozwazają prace w tej firmie( usunięte przez administratora ) probuje najpierw na zbieranie truskawek , teraz do naprawy palet , niewie czego juz sie chwycic jej firma ( usunięte przez administratora )wiec ratują sie czym mogą , w rzezni im nie wychodzi , ledwo co im na wyplaty starcza niektorym do pracownikom do dzis nie wyplacila ,jesli idziesz do niej i naprawde jest jakis problem udaje ze jest chora albo jej szef jest chory , nic nie mozesz zrobic zostajesz z problemem sam ,zmusza do nauki jezyka poniewaz mają za kazdego pracownika duze pieniądze od panstwa( usunięte przez administratora )ak tylko moze , teraz ukrywa sie pod emeilem plannning uwazajcie i posluchajcie rad tych ktorzy tam pracowali...

adi

Witam wszystkich co weszli na ta strone /.odnosnie tej firmy...wszystko sie zgadza/ pobierają opłaty .Dają ( usunięte przez administratora )tak mówią tyle tylko że nie dostaniesz wakacyjnego bo ( usunięte przez administratora )mówi że to w stawce nie dostaniesz urlopu bo w tej firmie sie nie należy/ to się pytam co się należy w koncu wychodzi że masz na godz ,( usunięte przez administratora ) w polu ( usunięte przez administratora )mają lepiej człowieku pomysl nim tu przyjedziesz...... NA KONIEC ( usunięte przez administratora )MAM NADZIEJE ZE TA FIRMA ZAPLACI ZA WSZYSTKO ...

WSZYSTKO TO PRAWDA.....( usunięte przez administratora ) CO TY WYRABIASZ JESZCZE CIE DOSIĘGNIE RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI SPRZEDAŁAŚ SIĘ ZA GROSZE LUDZIE DAJCIE SOBIE NA LUZ Z TĄ FIRMĄ

omijajcie te firme z daleka , tylko oszukują ludzi , klamią w zywe oczy ,kiedy w koncu ktos sie wezmie za te firme przeciez to ( usunięte przez administratora ) tyle jak mozna traktowac swoich pracownikow jak ( usunięte przez administratora )doslownie tak traktuje ( usunięte przez administratora )ona jest tam tylko tlumaczką a zachowuje sie jakby byla pracodawcą ( usunięte przez administratora )>>>>>>>>>>>>>

żabcia

CALKOWITA PRAWDA >( usunięte przez administratora )UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ>

masz racje ,calkowita prawda firma ( usunięte przez administratora )oszukują urząd skarbowy holenderski dają pieniądze w kopertach na lewo w ten sposob mają zyski a ludzie są [usunięte przez moderatora] dostają na konto jakies smieszne sumy ,nie mozna sie starac o zadne dodatki bo to jedno wielkie ( usunięte przez administratora ) pieknie slodko rozmawia na początku pracy , jak slodka , a potem wymysla jakies oplaty za mieszkanie kosmiczne,jakies koszta administracyjne a jak dzwonisz do niej nie pomaga w niczym karze ci samemu sobie radzic a ten szef to jeszcze gorszy( usunięte przez administratora )uwazajcie na te firme zanim sie zdecydujecie posluchajcie tych ktorzy tam pracowali

wasz pracownik

Firma( usunięte przez administratora ) oszukują na godzinach, trzeba płacić jakieś kaucje 150 E za zatrudnienie u nich co jest złodziejstwem.Nie wypłacają pensji. ( usunięte przez administratora ) ładnie rozmawia a potem wypina tyłek na wszystko i ma cię gdzieś. Nic ci nie jest w stanie załatwić i ciągle ma o wszystko pretensje. Prace mają w innych regionach Holandii aby się z nimi jak najrzadziej kontaktować. I ten cały szef następny ( usunięte przez administratora )j.Dobrali się świetnie z tą ( usunięte przez administratora )Wymyślają opłaty za dom z kosmosu, to samo z ubezpieczeniem i jakimiś kosztami administracyjnymi.Występują jeszcze pod nazwami ( usunięte przez administratora ).Uważajcie i zapamiętajcie nazwisko tej ( usunięte przez administratora )pewnie wiesz kto to napisał a odeszło nas na raz 7 osób.

nic dodac nic ujac do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cala ta firma n( usunięte przez administratora )lepjej butelki w polsce zbierac pozdro

Zostaw opinię o Ned-Detachering - Rijsbergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ned-Detachering