Ned -detachering

Den haag

Opinie o Ned -detachering

kiss

zstanwiam sie ponieważ, raczej wiele osób z nimi wyjezdza i raczej nie słyszałem negatywnych opinii, zdaza sie ze ktos narzeka ale zawsze pieniadze sa na czas.

podsumując te firme to najgorsza w calej holandi , ludzie skoro chcecie normalnie zyc to uciekajcie z tej firmy dobrze wam radzimy bo tylko bedziecie mieli klopoty >>>>>>

( usunięte przez administratora ) nie m ysl sobie ze znajdziesz naiwnych nastepnych ludzi ktorzy uwierzą w twoje klamstwa, cala wasza firma to stek ( usunięte przez administratora ), ci ktorzy zgodzą sie uwas pracowac i tak uciekną przy pierwszej okazji ,ludzie ostrzegam przed tą kobietą ,teraz znow szuka naiwnych ,,,,ludzie nie dajcie sie to firma ( usunięte przez administratora )........................

Zostaw opinię o Ned -detachering - Den haag

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ned -detachering