Basia Nowy wpis

Praca o różnych porach ale w dobrych warunkach, dostaję pieniążki za nadgodziny za święta, mieszkam w fajnym domku z super dziewczynami. Płacą uczciwie jak na umowie.

Karol Nowy wpis

Maja prace całym rokiem, a nie tylko sezonowa, godziny zawsze się zgadzają i płaca na czas, polecam

Malgosia Nowy wpis

Jak chcesz pracowac to to znajdziesz swoje miejsce, bo maja duzo roznych zakladow. Domki fajne, ale wszystko zależy od ludzi z którymi mieszkasz.

Nina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Nazywam się Nina i jestem właścicielem, dyrektorem w firmie Laudam. Jak czytam opinie o moim kochanym Laudam-ie to serce mi się kraje. Jak czytam, jak brzydko się mówi o moich wspaniałych kolegach to płakać mi się chce! Przyjechałam do Holandii 30 lat temu, mieszkałam w karawanie na kempingu i zbierałam na czarno truskawki. Byłam wdzięczna za każdą pracę. Dziś ludzie przyjeżdżają na gotowe: do umeblowanych, ciepłych mieszkań, otrzymują prace i transport, skąd ta złość i niezadowolenie? Jeśli jesteś normalnym człowiekiem i chce ci się pracować, to jestem przekonana, że w firmie Laudam znajdziesz swoje miejsce. Jeśli chodzi o mieszkanie, to niestety trzeba je samemu sprzątać i trzeba to robić, co najmniej raz w tygodniu. Laudam to super fajna firma, serdecznie zapraszam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Laudam?

Dorota

Pracowałam i z całego serca nie polecam. Polscy koordynatorzy (jeśli można w ogule ich tak nazwać) porażka , lenie śmierdzące , o nic się nie można doprosić . Pseldo prezes Pan Tomasz .... Stary gbur i skończony alkoholik ... Większość pracowników to rodzina . Zatrudniają najgorsze zacpane zapite patologiczne (usunięte przez administratora) ... Domki i warunki w nich .... Masakra .... Trafiłam na 9 osobowy domek... Nie było miejsca na nic ...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 114 dni.

Czy Laudam organizuje staże dla studentów?

Aga

Praca dla tego biura to moim zdaniem nie porozumienie . Wielki bałagan , obłuda , brud , smród , alkohol i narkotyki . To jedyne co kojarzy mi się z tą agencja . Zero pomocy i zainteresowania pracownikiem z ich strony . O wszystko trzeba sie upominać . Pan Tomasz M okropny typ , nie miły , zakłamany , arogancki taki typowy wsiowy cwaniaczek .

Tak żeby było jasne Damian

Witam, firma w której pracowałem kilka dobrych lat nigdy mnie nie zawiodła, nigdy nie było problemu z wypłatą należności, rozstajemy się po kilku latach w nie przyjaznych stosunkach z Panem T. M twierdzi pan pijak zawodowy alkoholik ale chwila kiedy dla agencji pracuje się w jednej firmie kilka lat to coś o tym ŚWIADCZY, A gdy człowiek wygrywa nie patrzy. no nie wieże że Pan T nigdy tego nie miał dnia załamania uwaga do czego chciałbym się odnieść wielokrotnie dzwoniłem do tego jego mości poprzedzając swoich znajomych KTORZY aplikowali o jakiekolwiek stanowisko bo rzeczywiście firma LAUDAM JEST WYPŁACALNA Polecałem, jegomość twierdziła że skontaktuje się w czwartek bo tak z tegoly było bądź najpóźniej w piątek wysłałem do biura 4 osoby mogę podać z imienia i nazwiska, cóż system zawalił czy jego ego.. Bardzo pozdrawiam Katarzynę i J.S oraz Martę dziękuję Pani prezes aleś warto zadbać o swoje!

Wacek

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu, zarobi marne, ściągali ludzi do pracy po to aby płacili za mieszkanie a pracy nie było, przysuszanie ludzi do jazdy samochodem która jest za free trzeba wcześniej wstać i nie jest to płatne. Co do płat za mieszkanie bo trzeba było zapłacić każdy miał inną stawkę nawę mauzoleum co mieszkało w tym samym pokoju, w firmie niczego nie idzie załatwić słowem jeden wielki(usunięte przez administratora)radzę trzymać się z dala od tej firmy

Krzys

Czy w HollandCrop ......Laudam nadal dziala ?

Pracownik tymczasowy
@Krzys

Tak cały czas . Obecnie Holland Cropp przenosi się na inną lokacje z dobrego źródła wiem iż Baker nie chce współpracować już z Laudamem . Więc stracili głównego chlebodawcę .

Pracownik tymczasowy

Małe zarobki , straszne warunki mieszkaniowe , lekceważenie przez koordynatora i prezesa . Holland Cropp główny zleceniodawca ... Glowa mała co tam się dzieje . Taśmowi to w większości żony koordynatorów , Holenderskich pracowników z innych działów np.kontrolj jakości czy spedycji . (usunięte przez administratora) na kółkach . Brak szacunku do pracownika , o nic nie idzie się doprosić . Ogóle nie polecam omijać szerokim łukiem

Nat234

NIE POLECAM zwłaszcza osobom na wiekówkach. Nie da się tu zarobić, częste przeprowadzki z domek na domek gdzie nie wiesz na kogo trafisz, mało tego klimatyczne, ubezpieczenie, domek łącznie jakieś ok 500 € miesięcznie odtrącą z wypłaty... Cyrki !! Więc te pieniądze, które zarobisz tu zarobisz w Polsce. Zależy jeszcze ile ma się h przepracowanych w miesiącu ale z tym to różnie bywa. Koordynatorzy nigdy nic nie wiedzą, są niechętni do współpracy więc Szczerze odradzam, to był pierwszy i ostatni raz w Laudamie... Jedyny plus to taki, że są wypłacalni.

@Nat234

Kolega na wiekówce za 190h pracy otrzymał 1200€

moniaq

DRAMAT DRAMAT DRAMAT. Dojedziesz do biura posiedzisz 2 godziny az ktos zwróci uwage na Ciebie potem arkusz i znow 2h siedzisz az ktos powie Ci cokolwiwk o mieszkaniu. przydzie koles rzuci Ci klucze i adres i powie ze dojedzie za kilka h a Ty masz sobie znalezc wolny pokoj. wtem pedzisz 60km aby na miejscu zastac warunki ze zyc Ci sie odechciewa. brud smród (usunięte przez administratora) fetor jakby cos zdechlo w tym domu, znajdujesz sobie pokoj jeden z dziesieciu z obszczanym materacem i czekasz modląc sie zeby sie niczym nie zarazić. obleśnie, obrzydliwie, gorzej niż w chlewie. pitu pitiu oni potrafią w biurze a zycie zyciem. Laudam=dramat.

Leszko Peszko
@moniaq

A na ktorym domku byłaś?????

@Leszko Peszko

Na którym by nie był jest (usunięte przez administratora) , brud i smród . W Rossentalu są pokoje bez drzwi , łazienki bez ciepłej wody .

Jaki jest wkład kierownictwa Laudam w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Patog
@Pytanie

Witam spotkałem się z agresja że strony moldawianina. Policja niż z tym nie robi. Na domkach alkoholizm i cpalnia, miejsce pracy dla nizyn społecznych, patologii etc. Nie polecam. PS. Jako jeden z niewielu pracę miałem bdb, zarobki śmieszne, moldawianie robią to jescze polecam otworzyć rynek na Ukrainę. Elo

Justyna
@Patog

Dobrze, że to o tym opowiedziałeś. Agresja ze strony innych pracowników to już bardzo poważny problem - dobrze też, iż zgłosiłeś to policji. A jak na tę sytuację reagują osoby, które zarządzają firmą Laudam? Bardzo mnie to interesuje.

@Justyna

Nie reaguje , mają cię w nosie .... Radzisz sobie sam . Na mojego partnera rzucił się z łapami jeden z pracujących tam Polaków . Konsekwencji nie wyciągnęli żadnych .

(usunięte przez administratora) i metr mułu . O nic się nie można doprosić , tak i szefostwa jak i koordynatorów . Jeden wielki (usunięte przez administratora) . Główny zleceniodawca to Holland Cropp , połowa taśmowych ma powiązania rodzinne z kimś z biura (żona , były mąż , kuzyn , wójek) dzięki temu traktują cię z góry jak człowieka gorszego sortu. Praca tam z Polakami to koszmar , nikt niczego nie wyjaśni i nie pomoże. Kierownik młody Ciapak , Polki traktuje jak swoje prywatne (usunięte przez administratora) Koleżanka nie grzeczna, sprzątać łazienkę" .... Znikają w ubikacji oboje , a jak odmówisz to odrazu tracisz prace. Jest opcja na psełdo stałą pracę ale to już wyższa szkoła jazdy ponieważ musisz być kimś z rodziny ewentualnie sypiać z którym z koordynatorów lub z kimś z rodziny szefa . (Dostaniesz pracę na uboczu w Hoogerheide na plastikach) Główna kierowniczka Holland Cropp to dziewczyna syna prezesa Laudamu . Bardzo źle i negatywne opinie pracowników , na temat traktowania ludzi i warunków mieszkaniowych . Połowa zatrudnionych pracowników to ćpuny i alkoholicy . Dzięki temu w większości domków zawsze jest impreza i nikogo nie obchodzi że idziesz do pracy i chcesz się wyspać . Warunki dramat pokoje bez drzwi , okna albo się nie otwierają albo z nich wieje . Materace zalane , poplamione , śmierdzące o kołdrze można zapomnieć . W jednym pokoju śpią 2-4 osoby nie ma miejsca na ciuchy i prywatne rzeczy poniewaz po domkach w 3 pokojach mieszka 11 osób . Ogolnie polecam omijać szerokim łukiem .

Stefano

Sądzę, że aktualnie i tak nie ma co myśleć o pracy poza granicami kraju z powodu wirusa.

Zbyszko z Bodgańca

Dostajesz adres zamieszkania od LAUDAM ,jedziesz ,dzwonisz do drzwi i zaczyna się ,gdy zobaczyłem swój pokój ,a własciwie połowę ,za który mam płacic ponad 400 euro miesięcznie to zastanawiałem się przez chwilę czy to jakiś zły sen ,niestety nie ,potem praca ... Jesteś kierowcą? Dodatkowa opowiedzialnośc -będziesz woził ludzi ZA DARMO samochodem w stanie technicznym pozostawiającym wieeeeele do życzenia...z wystającymni z opon drutami bądz z pękniętymi szybami itp.Zbierasz adresy po drodze ,za co nikt nie płaci Ci ani centa ,tylko wysłuchujesz biadolenia ,czemu nie rozwinąłeś kobicie czerwonego dywanu przed wejsciem do samochodu czy też czemu zatrzymałeś się 5 metrów od drzwi ,a nie 1m(sytuacja z życia wzięta) gdy zrezygnujesz z bycia kierowcą -nagle koniec pracy w weekendy co za czym idzie w efekcie śmieszna wypłata .Koordynatorzy? JK i PJ nie wiedzą NIC ,na każde zdane tym panom pytanie usłyszysz odpowiedz" nie wiem ,nie chce Ci mówić ,bo wyjdzie innaczej i bedzie na mnie".Niestety w wielu zakładach z którymi współpracują stosowany jest mobbing ,natomiast oni nie robią z tym nic ,podmiana pracownika załatwi sprawę jak zawsze , Krótko... nie polecam tej firmy ,człowieka maja za nic ,nie Ty to następny-oto motoo tej żenującej firmy :)

Byly pracownik

Mają dobrych pracowników za nic. Rodzinka najważniejsza... po 4 latach pracy jak miałam tam wracać dostałam telefon od kobiety nie zajmującej się zatrudnieniem że nie zamierzają mnie już ściągać do pracy. Nawet panowie Jarek i Tomek nie mieli na tyle szacunku żeby sami zadzwonić... po prostu telefonów nie odbierali. plus że wyplacalni. Kiedyś dobrze się tam pracowało nie narzekalam później zaczęli przyjmować cpunow. Dobrych pracowników wysłali do Polski lub tak jak mnie już nie ściagali A przyjmowali albo rodzinkę albo jakaś żulernie... brak słow

Marek

Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal