laudam

Bergen op zoom

Opinie o laudam

Marysia

Witam Was moi drodzy Następna agencja pracy jest Laudam przyjęcia do pracy non stop nie zapewniają godzin 2 dni pracy 3 dni siedzenia w domu i tak w kółko a za mieszkania pobierają wysokości 380 € dojazdy 3€ strach mieszkać na domkach alkoholizm narkomania tak jest przygotowana praca dla wszystkich Umowa Polska strach ja podpisać pierwszy raz pracuje w takiej agenci porażka

rafi

Witam ja wybieram się do Bergen w Srode(13.12.2011) na ul.Pastoor Juntenlaan 42 będę mieszkał wie ktoś coś o tym mieszkaniu i pracy na sortowni??? Pilnie proszę o info na e mail broker15@wp.pl lub tu na portalu. :)

Zostaw opinię o laudam - Bergen op zoom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laudam