Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

kk

witam czy moge sie dowiedziec jak tam na prawde jest bo mam zamiar wyjechac czy sa godziny jakie stawki i czy sa zaliczki

ania57
@kk

to koszmar praca narazie jest ale tak naprawde to wybrani nie ma mowy o pracy w sobote czy niedziele to tylko dla znajomych brak zainteresowania ze strony kadry czekasz na telefon do ostatnich minut albo jezeli jestes na zmianie to dowiadujesz sie na 1 godz przed zakonczeniem ze zostajesz dluzej koordynatorzy nie interesuja sie wogole swoimi podopiecznymi maja to gdzies

@ania57

prawda walcze od ponad dwoch lat z laudamem potrzebuje swiatkow prosze o kontakt 0049 17611000060

milosnik laudamu

Każdej młodej osobie (18-23l) szczerze odradzam zabiora ci każde euro jakie sie da dostaniesz stawke 6,70 -8,40 (zależy od wieku) za domek 12,5 euro dziennie czyli 350 miesiecznie !!! ubezpieczenie 77 e wiec przy 160 godzinach dostaniesz na czysto 600 e . W biurze pracują sami nie poważni ludzie , dla nich to normalne że pracujesz tyle co mozesz zarobic w polsce . na temat opiekunow też nic za bardzo dobrego nie można napisac pilnują tylko aby podpisać umowy a resztę mają w (usunięte przez administratora) szczególnie" Kopiec Kreta".Warunki na domkach różne ale na większości jest przeludnienie a płaci sie za nie jak za zboże . Praca nie pewna szczegolnie jak pracuje sie na holland cropp . Ogólnie rzecz biorąc nie warto zaczynać z nimi współpracy .

@milosnik laudamu

skorpion

Nie polecam agencja jest wrecz smieszna zmiany stawki co chwile umowa tak skonstruowana, ze az szkoda gadac "opiekunowie" jak pojechalismy cala grupa po nr sofi i padlo ptanie od urzedniczki kto zna angielski to osoba odpowiedzialna uciekłą...musialem sam wszytkim tlumaczyc. Warunki mieszkaniowe kiepskie. Do pracy potrafia wysylac rowerem 20 km kosztow nie zwracaja mimo poczatkowych zapewnien Koszty mieszkania 350 euro miech kosztu bezpieczenia 80 odliczane od poczatkowej stawki. Co innego w elefonie co innego na miejscu takie sa noje osobste doswiadczenia z ta firma

@skorpion

prawda walcze z Laudamem od ponad dwoch lat szukam swiadkow prosze o kontakt 004917611000060

Waynt

w jakim miescie znajduje się ten zakład pracy?

Fluo
@Waynt

firma znajduje sie w bergen op zoom,

Fluo (diamandijk 351)
@Waynt

witm firma laudam, jedna z najgorszych firm w holandii, slynie z czestych przeprowadzek, jak sie uda to nawet 6 razy na 2 tygodnie przezuciaja na inne mieszkania, Slyna tez z pzeprowadzek pare dni przed urlopami a jak czlowiek niechce to kaza jechac do polski. na mieszkaniach bardzo czesto imprezy ktore normalnemu czlowiekowinie daja wypoczac.lubia wylaczac neta (nieplacenie rachunkowa) wtedy wciskaja ciemnote ze cos z siecia, niby ktos byl cos ogladac i szereg innych bajek itp. praca, praca wyglada tak jak "dz i w k i"na telefon 24h pod telefonem, slyszalo sie nawet ze ma sie chodzic z telefonem wszedzie nawet do wc( osobiscie nie stosowalem sie do tego bo nie jestem niewolnikiem ani nie bralem slubu z firma LAUDAM). firma umie tak zaczarowac naszyki zarobionymi € ze za 160 moze nawet wyjsc 650 € a niektorym za 150 wychodzi po 900 € magia firmy nie zna granic. nie macie stalej pracy tylko jak wyzej wypisalem jak jestesmy traktowani.klamstwa to ich podstawa. pozdro dla roberta, agnieszki i calej mojej ostatniej ekipy mieszkaniowej z diamandijk 351 jak obiecalem tak jest.

@Fluo (diamandijk 351)

taka prawda walcze z Laudamem od ponad dwoch lat potrzebuje swiatkow prosze o kontakt 004917611000060

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2057 opinii)
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Madzia

Witam Was moi drodzy Następna agencja pracy jest Laudam przyjęcia do pracy non stop nie zapewniają godzin 2 dni pracy 3 dni siedzenia w domu i tak w kółko a za mieszkania pobierają wysokości 380 € dojazdy 3€ strach mieszkać na domkach alkoholizm narkomania 30 os na domku tak jest przygotowana praca dla wszystkich . Rok temu super można było zarobić po 16 godz a teraz maja w tyłku pracowników tylko wybrane os czyli dziobaki z rodziny i koledzy koordynatorów maj zapewnioną prace Umowa Polska strach ja podpisać pierwszy raz pracuje w takiej agenci porażka

@Madzia

prosze o kontakt walcze z Laudamem od ponad dwoch lat potrzebuje swiadkow osob poszkodowanych moj num tel 049 17611000060

Agus

Bylam fajna praca swietni ludzie.Pewnie sa lepsze agencje;ale jak na pierwsza prace niezle wspiminam.Hiland Crop no coz....ciezko ale sympatycznie.Pozdrawiam Katarine I Kimberly

Waldi

Słyszałem, że agencja ma dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie gdzie maja teraz roboty??

Anisia

Witam jak to tak naprawde tam jest bo moj znajomy pojechal jest tam od polowy niesiaca wievmcej marudzi niz soe cieszy i nie wiem czy nie przesadza kto tam byl prosze o kontakt ...

Ania S.

Witam , czy orientuje się ktoś czy bioróżnorodności laudam w tej chwili przyjmuje pracowników? I czy pracuje się jeszcze w Holland Cropp?

Joanna

pracuję tam i jestem baaaardzo zadowolona.Opiekunowie o kazdej porze dnia i nocy pomocni bardzo.Pan Myszewski świetny człowiek.Jestem na urlopie i mam nadzieję że dostanę zgodę na powrót.A jak się komuś pracować nie chce to i opinie złą wystawi każdemu łącznie z operatorami.

KaeSU
@Joanna

Widzę nic się nie zmieniło ;) Pracowałem tam kilka lat temu. Bardo milo wspominam agencje jak i pracę. Fajni ludzie. Byłem raz w innej agencji... Laudam nie jest zły. Nie słuchajcie komentary negatywnych. awsze pisza to osoby, którym nie chce się pracować albo, które myślały że za granicą pieniądze same lecą do kieszeni i nie trzeba pracować. Możecie odpisać, kto "zajmuje się" kantyną na holland cropie?

Joanna

Łukasz

Kto tak (usunięte przez administratora) za mieszkanie nie biora ani grosza zla praca nie jest. Kto tam byl za komuny to moze tak bylo teraz jest dobrze

Pracowałem w tej firmie w 2009, firma naciąga pracowników na mieszkanie , miała byc praca a w tygodniu pracowało się raptem 3 dni . strata czasu i pieniędzy

Tom79100

Witam mam ofertę pracy jako inspector jakosci UT II /MT II w Bergen op Zoom przez firmę pran oferują 16e /H netto czy ktoś pracował na podobnym stanowisku pozdrawiam

alfons

robiłem tam w lutym i marcu dziwki na mieszkaniu latają na nago pełno kondonów trawy codzienie sie pierdolą piją jebią sie na okrągło szmaty kurwy i złodzieje norwmalny burdele na domkach latają na gólasa na domkach pedały się kręcą w okolicy pełno narkotyków strzykawki n domka prawdziwe kurestwo rozspusta picie jebanie kobiety jebią sie z byle kim vibratory na domkach penisy sztuczne wodka piwo smrud rozpusta szkoda pisac dla nowych kolesi dziewczynki dają za darmo nie do opisywania co się dzie w tej firmi to powinien być burdel

ania57

warunki mieszkaniowe koszmar spisz na polamanych lozkach na wymiane czekasz az ktos bedzie mial dobry humor to moze ci wymienia o wszystko musisz sie prosic jeszcze nie pracowalam w takiej firmie na domkach burdy a prosic o interwencje nie ma poco bo to i tak nic nie da narkomania pijanstwo na potege i tacy ludzie maja prace a ci co chca naprawde pracowc sa zkazani na laske ze strony kadry

Łukasz1994
@ania57

Hej aniu w tej firmie nie jest wcale tak zle pracuje z bratem tam juz 3/ miesiace i jest nawet spoko a ty kiedy tam bylas :) . pozdrowionka

Była pracownica

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEŻ TAM PRACOWAŁAM I POWIEM WAM ZE WSZYSTKO CO TU PISZĄ O LAUDAM TO PRAWDA!!!!!!!!!!!

fluo

firma twierdzi ze blizej pracy a niektore osoby przeprowadzaja sie dalej i odbieraja osoby z miejsa naszej przeprowadzki, firma wprost uwielbia przeprowadzac. NIE POLECAM FIRMY NIKOMU NAWET DESPERATOWI !!

były

szczera prawda

dno

Praca ze starymi dziadami w łachmanach i naćpanymi gnojkami. Nigdzie tak mało nie zarobiłem za granicą jak w tej firmie , może dobra jest na dłuższy czas ale kto wytrzyma ciągłe tyranie i rozłąkę. Czasem oferują szkolenia jak to w każdej firmie magazynowej na wózki widłowe. Naprawdę można się wykończyć szybko , niektórzy nie wytrzymywali rygorów i odbijała im palma. Były różne akcje z telefonami i polakami , niezłe zamieszanie i nikt nie wiedział co się dzieje. Zjeby były od cudzoziemców na polaków bez większego powodu bo coś się nie podobało , dużo stresu i poganiania. Cwaniaczków nie brakowało którzy chcieli się zamieniać miejscówkami bo nie dawali sobie rady. Grupkami pozwalali sobie na zbyt wiele i próbowali wejść innym na głowę. Cieszyli się z własnej głupoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam