Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

Zbyszko z Bodgańca

Dostajesz adres zamieszkania od LAUDAM ,jedziesz ,dzwonisz do drzwi i zaczyna się ,gdy zobaczyłem swój pokój ,a własciwie połowę ,za który mam płacic ponad 400 euro miesięcznie to zastanawiałem się przez chwilę czy to jakiś zły sen ,niestety nie ,potem praca ... Jesteś kierowcą? Dodatkowa opowiedzialnośc -będziesz woził ludzi ZA DARMO samochodem w stanie technicznym pozostawiającym wieeeeele do życzenia...z wystającymni z opon drutami bądz z pękniętymi szybami itp.Zbierasz adresy po drodze ,za co nikt nie płaci Ci ani centa ,tylko wysłuchujesz biadolenia ,czemu nie rozwinąłeś kobicie czerwonego dywanu przed wejsciem do samochodu czy też czemu zatrzymałeś się 5 metrów od drzwi ,a nie 1m(sytuacja z życia wzięta) gdy zrezygnujesz z bycia kierowcą -nagle koniec pracy w weekendy co za czym idzie w efekcie śmieszna wypłata .Koordynatorzy? JK i PJ nie wiedzą NIC ,na każde zdane tym panom pytanie usłyszysz odpowiedz" nie wiem ,nie chce Ci mówić ,bo wyjdzie innaczej i bedzie na mnie".Niestety w wielu zakładach z którymi współpracują stosowany jest mobbing ,natomiast oni nie robią z tym nic ,podmiana pracownika załatwi sprawę jak zawsze , Krótko... nie polecam tej firmy ,człowieka maja za nic ,nie Ty to następny-oto motoo tej żenującej firmy :)

Byly pracownik

Mają dobrych pracowników za nic. Rodzinka najważniejsza... po 4 latach pracy jak miałam tam wracać dostałam telefon od kobiety nie zajmującej się zatrudnieniem że nie zamierzają mnie już ściągać do pracy. Nawet panowie Jarek i Tomek nie mieli na tyle szacunku żeby sami zadzwonić... po prostu telefonów nie odbierali. plus że wyplacalni. Kiedyś dobrze się tam pracowało nie narzekalam później zaczęli przyjmować cpunow. Dobrych pracowników wysłali do Polski lub tak jak mnie już nie ściagali A przyjmowali albo rodzinkę albo jakaś żulernie... brak słow

Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Dobrze się pracuje?

krystyna

Pracowalam w laudamie w latach 2003 do 2009 firma i praca super. Wiekszosc przepracowalam przy cebuli i bardzo sobie chwale i prace i warunki mieszkaniowe. Pozdrawiam moja ekipe, ktora do nadal tam pracuje

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Kamil

Podpowie mi ktoś jak dostać się do pracy w firmie? Czy mają jakieś konkretne wymagania?

Gg
@Kamil

Nie jedz lepiej Bez jezyka praca na telefon

Ggg

nie polecam poniewaz praca na telefon siedzenie w domkach chodz mowia ze roboty jest duzo smiech na sali:)

Asia

Firma rzetelna wypłaty zawsze na czas . Jedyny minus to p. Jarek ( dyrektor czy jak to nazywają prezes) kompletny brak szacunku do ludzi jak ma zły dzień potrafi zwolnić z godz. na godz. Bardzo nieprzyjemna osoba (przerost ambicji nad treścią ) Moje sugestie dla Laudam: Szacunek do ludzi to podstawa dobrej współpracy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować swoich pracowników zwłaszcza przez p. Jarka i Tomka . Ci panowie powinni swoje animozje załatwiać między sobą a nie dzielić osoby kto jest od kogo

Kid
@Asia

Dokladnie rodzina w pierwszej kolejnosci musi miec prace .... Normalni ludzie bez znajomosci siedza na domkach...

Jolcia

Biuro ok kadra też

Leon

Przy takiej postawie roszczeniowej nie dziwi mnie, że jesteście tak obsługiwani. Tu pracują ludzie i wystarczy więcej życzliwości.

Brak prawa jazdy

Pod żadnym pozorem nie mówcie że posiadacie prawo jazdy .... Będziecie wykorzystywani ani grosza za to nie płacą że pracowników do pracy .... Mandaty ty płacisz.. i za wszystko odpowiadasz...

Praca na telefon malo godzin. a jak sie nie podoba to moge wracac do polski tak usłyszalem . odradzam ta agencje każdemu.

Kamil b

Ta agencja to jakis zart praca na telefon jak zaządalem stalej pracy to rzucono mnie na paleciarnie praca byla stala ale na wiekowce zarobilem 712 e za miesiac i odciski na rekach. Kordynstorzy odbierali telefon jak chciel teraz pracuje od poltora roku przez grntalent i nie narzekam. Dodam ze za domek pobieraja 470 e plus dojazdy 3 e fziennie . odradzam szczerze chyba ze ktos jest w desperacji.

Agnieszka

Odradzam wybor tej agencji zadnej stalej pracy tylko z doskoku na pole lub sprzatania mieszkan szmieszne zarobki ponizej 900 e odradzam a tym bardziej osobom mlodym.

ficek

nie polecam nikomy tymbardziej osobom mlodym zadnej stalej pracy praca na skoczka na telefon zarobki do tysiaca euro na cztery tygodnie. ta pseudo firma zatrudnia zaledwie 200 osob bo nie ma nic za oferowania jedynie prace na telefon. jedyne co ze sa wyplacalni. nie polecam nikomu Moje sugestie dla Laudam: pozdrawiam pana tomka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nic

Szczerze polecam :) pracuje już 7 tydzień i jestem bardzo zadowolony, z całą ekipą Laudamu można się świetnie dogadać, trafiłem do domku w którym niezbyt odpowiadało mi towarzystwo i poprosiłem o zmianę. Tego samego dnia mogłem się przeprowadzić. Wypłacalni w 100%, możliwość nadgodzin, pracy w weekendy. Polecam

słabo

Agencja to nic specjalnego , po kilka osób w pokojach , samochody to były wraki , zarobki marne , dojazdy zależnie od lokalizacji zdarzały się dalekie . Kierowcy nie wiem czy nie jeździli za darmo. Praca ze starymi dziadami , naarkotyki , agresja , alkoholizm . Brak wsparcia na miejscu. Jak ktoś nie ma dużych wymagań to może ostatecznie być żeby związać koniec z końcem ale dość daleko żeby jechać bo tyle to w kraju można zarobić więc żaden pożytek ze stresującego wyjazdu. Brak kantyny chociażby żeby coś zjeść.

Justyna

@damian, wspominasz coś o pobiciach, lecz niestety nie do końca rozumiem o czym piszesz. Czy mógłbyś wyjaśnić swój komentarz w sposób bardziej przystępny dla tych, którzy do końca nie są w temacie? @gosia, w Laudam nie ma żadnych grafików? Praca jest 24/dobę?

damian

ludzie którzy wylecieli z innych agencji za ciężkie pobicia są przyjmowani z otwartymi rękami ,,,, strach mieszkać , pijaństwo ,,,

anka

Witam wszystkich...mam kilka pytan... ile tak naprawde w tym Laudamie mozna zarobic miesiecznie?przy normalnych godzinach pracy ...jaka jest stawka na godzine netto?czy pracuje sie w weekendy?czy odciagaja za domki i dlaczego tak zmieniaja domki?...i czy naprawde jest tam az tak ciezko?Ja sie nie boje ciezkiej pracy bo obecnie pracuje w takiej fabryce gdzie jest akord zespolowy wiec wiem co to znaczy wiecej i szybciej jak ci stoi nad uszami i popedza...tylko bata brakuje...prosze o obiektywne opinie i odpowiedzi.

@anka

tam nie ma normalnych godzin trzeba byc zawsze na tel nie ma zycia prywatnego

@anka

tam nie ma normalnych godzin trzeba byc zawsze na tel nie ma zycia prywatnego

gosia

Walcze z Laudamem od ponad dwoch lat jak pracowalam bylam super pracownikiem jak zachorowalam przestali mnie ubezpieczac i ich ubezpieczenie to fikcja maja wlasne ryzyko prosze o kontakt z tym num tel 0049 176 0000 60 szukam swiadkow osob ktozy czuja sie pokrzywdzeni i oszukani przez LAUDAM nie pozwole traktowac sie jak smiec i prosze odezwicie sie do mnie sprawa trafi do sadu i potrzebuje SWIADKOW Gosia

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam