Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

Monak

za 213 h dostalem 900 euro mam 21 lat pracowalem od 7-15 w jednym zakladzie i szedlem na podmianke na holland od 20-23 i tak 3 raz yw tyg da sie wykonczyc a wyplata niska jak za tyle godzin juz wole zrobic te 180-190 w innej agencji i miec 900 i weekend dla siebie niz byc na telefon codziennie i o kazdej porze a kordynatorzy jak cos chca od ciebie to sa mili a jak nie to nic nie dostaniesz nawet rowera ...

parobek
@Monak

W Holandii są stawki wiekowe płacone osoby poniżej 23 roku życia nie powinny tam wyjeżdżać jest tyle innych krajów do wyboru. Podobne pieniądze spokojnie można w Polsce zarobić za tyle godzin pracy i nadgodzin ...za które nie wiem czy zaczeli dodatkowo płacić czy normalną stawkę jak bez nadgodzin nikt tego nie wie jak oni płacą.

Damian

Widzę,nadal cisza... Jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać, ja też jak się czegokolwiek dowiem dam znać :) Pozdrawiam

dzwonie tam od paru miesiecy nikt nie jest w stanie mi podac konkretnych info. caly czas niby nie ma ofert poczym ja sie dowiaduje ze dojerzdzaja nowe dziewczyny. czegos tu nie rozumiem .

Damian

I jak tam Mikołaj jakieś informacje odnośnie odnośnie rekrutacjii ? Pozdrawiam :)

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
K

haha Laudam i praca na dłużej? hahah PASOŻYTY... - WYRZUCA MNIE PAN NA ULICE? - NIE, TYLKO MUSZE KOGOŚ DAĆ NA PANI MIEJSCE. tAKA SYTUACJA

Damian

Witam :) Pracowałem krótki okres na produkcjii, ale bardzo mile wspominam ten czas :) Chętnie bym wrócił, ale tym razem napewno na dłużej :) Gdyby ktoś coś wiedział i byłby tak uprzejmy proszę o info na e-maila :) (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Laudam i Wszystkich Pracowników :) P.S. Szkoda, że Maja już tam nie pracuje...

adam

witam chcialbym zasiegnac opinii od kogos kto pracowal w fabryce skor na temat tej pracy.Ostatnio pracowalem dwa lata w podobnej firmie ale niestety redukcja.Interesuje mnie praca na dluzej.Pozdrawiam

jajjjaja

hej tez pracowałam w laudamie.praca spoko jak dla mnie, 16 byly ale ja mialam tylko jedna :/ gorzej faceci bo i po 4-5. ludzie fajni ale nie wszyscy... nie da sie polubic kazdego.... operatorzy tez spoko i (usunięte przez administratora)... hahahaha dziewczyny uwazajcie.... potrafi dokuczac :P. domki... domki w stanie dobrym ja mieszkalam na hoger 5 i nie nazekam...

Blondi:)

Pracowalam w Laudam prawie 6 miesiecy i szczerze moge powiedziec ze to jedne z najlepszych chwil w moim zyciu,poznalam tam wspanialych ludzi z ktorymi do dzis mam zaj... kontakt,praca na holandzie nie jest ciezko,jedyne co wymiata tam to zminay 3-4 16-stki pod rzad i nie zyjesz,ale jak przychodzi dzien wyplat i patrzysz na konto to banan ci dlogo nie znika:)wiec no nie stety dla ludzi ktorzy sa slabi nie dadza rady,wiekszosc mysli ze to ku..wakacje,ale ten kto byl to wie ze nie!byly rowniez szmaty ktore chcialy niszczyc relacje miedzy ludzmi,ale wiadomo to wszystko z zadrosci ze nikt na nia uwagi nie zwracal hah,domki sa w slabym stanie,ale nie wszystkie wiec zalezy gdzie trafisz,teraz ponoc wszystko tam sie psuje,ale przez to ze ludzie za bardzo zaczeli kabinowac i jak wiadomo wszystko ma swoje granice nawet opiekunowie:)przyjada takie szmacidla z jakis wichur i chca pokazac co to nie ona i przy jedenj 16 juz wymiekaly hah:Pja mialam najwiecej tylko 4 pod rzad,ale wyplate w tedy przy 215 h na miecha wzielam prawie 1300E wiec kurcze gdynym tylko mogla,a jestem juz za stara hah bo tam wiekuwka to napewno bym tam wrocila....

Nikita

Laudam jest do d.....!

koles
@Nikita

no co TY!AZ 700 euro na msc.szok!myslalem ze tygodniowo -chcialem sobie poprawic ze 600-to juz wiem ze nie warto!!!za jakie pieniadze WY tam robicie- a ja myslalem ze malo zarabiam!

thomas1974

Witam ja też pracowałem we fabryce skór! mieszkałem na Caam i było super zgrana ekipa porządeczek i mieliśmy super opiekunów Pana Józka i Piotrka złego słowa nie powiem kto jest w porządku i pracuje ten ma szacunek a nieroby i pijacy zawsze będą nażekać.

Anonimka

Ogólnie rzecz biorąc agencja nie ma juz najlepszej reputacji. Pracowałam tam długi okres czasu. Praca lekka jeżeli ktoś ma motywacje mam na mysli pracodawcę Holland crop . Atmosfera miła pracownicy też (oczywiscie obcokrajowcy bo Polacy to szkoda słów). [usunięte przez administratora]. Na dłuższą metę , nie polecam.

tomek

szukam pracy uwas jak sie dostać

CR

Nie jest źle. Zależy oczywiście do jakiej pracy się trafi i na jaki domek. Z tego co się orientuje w porównaniu do innych agencji ludzie w Laudamie nie maja najgorzej. 16 godzin? Tak, czasami się trafi. Jeśli ktoś przyjechał zarabiać odżałuje ten dzień i będzie pracował dalej. Co do domków- ludzie mają różne charaktery więc nie zawsze się ze sobą zgrają ale czy trzeba się przejmować wszystkim i wszystkimi?;) Pozdrawiam, były pracownik

Melania

Zapraszam do współtworzenia nowego forum o pracy i życiu w Holandii. Oferty pracy,opinie o agencjach zatrudnienia,numery telefonów i adresy biur pracy,porady i aktualne informacje. [usunięte przez administratora]

Pracowałam w firmie Laudam parę miesięcy. Bywały dni kiedy siedziałam na domku i takie kiedy się robiło po 16 godzin. Człowiek już siły nie ma ale nie może nic zrobić bo jak chcesz podmianke to nie ma ludzi. (usunięte przez administratora)Niesprawiedliwe prawda? Ale nie było aż tak źle, chwalę sobie pobyt tam bo poznałam zarąbistych ludzi i było zabawnie.

ada

Co trzeba zrobic aby tam jechac do pracy?ale nie interesuje mnie praca na chwile tylko dluzszy czas?dajcie jakies namiary?

jestes (usunięte przez administratora) ku normalny jak ci sie nie podoba to po co tu przyjechales nikt cie tutaj na sile nie trzyma

...

nie polecam tej firmy jak nie masz znajomosci w biurze (u kordynatorow) to jestes na przegranej pozycji

biedaszyb

A co zapomniałaś numeru do agencji ? Czy nie masz pieniędzy na telefon... ? Żadna agencja nie jest godna polecenia bo w każdej pracujesz za pół darmo . Jedynie pracodawca może czasami robić szkolenia podnoszące twoje kwalifikacje . A przez agencję nawet jedzenia nie dostaniesz które było dla normalnych pracowników pracujących w firmie. Nie masz znajomości w firmie i telefonu do pracowników żeby się dowiedzieć jaka jest sytuacja ? Agencja godna pożałowania a nie polecenia chociaż wiem że i gorsze się trafiają jak się nie ma pieniędzy ani nie zna języków lub nie ma chociaż jakiegoś konkretnego zawodu . Praca dla tych którzy umieją tylko łapami machać i w polu robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam