Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

CR

Byłem kiedyś w Laudamie. Wspominam dosyć dobrze wyjazd. Pytanie. Czy jest szansa tam się dostać obecnie? na produkcje? i czy znacie jakieś inne godne polecenia agencje. Pozdrawiam

choroba

Polacy zawsze będą robić chore normy , cudzoziemcy też potrafią zajść za skórę , wspomnę o polakach którzy potrafią wydrzeć się na kogoś bo im się coś nie spodoba . Polacy pokątnie zmawiali się i obgadywali innych , zostali przyłapani na tym .Różne ploty rozpuszczają za plecami innych. Fotki potrafią zrobić dla zabawy z ciebie , było się z tego ponabijać.

pracownica 2011

Moim zdaniem forum TE służy do informowania ludzi o pracy i warunkach a nie obrażania osób które się nam nie spodobały, myślę że nie można nikomu przyklejać etykiety [usunięte przez administratora] pomyśl co by było gdybym teraz napisała tu twoje imię i nazwisko wraz z opisem twoich najgorszych cech i wpadek jakie zaliczyłeś/aś podczas zakrapianej imprezki, nikt nie jest święty. Czas spędzony w firmie Laudam wspominam dobrze, oczywiście były też trudne czasy ale ogół ok.

enigma

jakieś nowsze opinie? czy ktoś teraz jechał do pracy przez LAUDAM??

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
dejanira

Może mieliśmy okazję się poznac?Pracowałeś na Holandzie?

Salamandra

Ja tam miło wspominam 3 lata, który przepracowałam w Laudamie. Poznałam wspaniałych ludzi, ale jedna taka krowa zalazła mi tam za skórę, wielka karierowiczka,która sprzątała tam kible,a potem nagle została odkryta przez kierownika, który zrobił z niej operatorkę. (usunięte przez administratora). W dodatku zadzierasz tego swego nochala wyżej niż nosisz (usunięte przez administratora).Na twim zakładzie i tak nikt cię nie lubi,masz opinię wiecznie niezadowolonej,leniwej kretynki,która śmieje się z niewiadomo czego

dzixon

(usunięte przez administratora) czasami takie kocopaly sie sie w pale nie miesci jedziecie tam do pracy ? czy mieszkac? nie pasuja warunki mieszkaniowe ? to sobie mieszkajcie w pl. nie pasuja (usunięte przez administratora) warunki finansowe to (usunięte przez administratora)do polski za 1350 brutto (usunięte przez administratora)

taki janek

smiac mi sie chce jak czytam niektore komentarze. 400 euro za domek? nie zartuj sobie. jest max 300ale dla osob majacych +10euro/h do 21 roku masz 90 za caly miesiac. dojazd do pracy free, mieszkania full wyposazone, PRACA, holland- moze troszke monotonna, ale nie ciezka, chociaz przyznam 2-3 '16nastki' pod rzad i ma sie dosc.

Witam tez dostałem propozycje pracy w tej firmie ale mam znajomego co tam pracuje i podobno biorą tam za mieszkanie przeszło 400 Euro jakaś porażka totalna.

Ela

ODPOWIEDŹ DO : MYŚLĘ... To co tutaj się wypisuje to czysta prawda.Najpierw pościągają młodych ludzi żeby harować dziennie po 16 godz. przez 2 tygodnie albo i lepiej,a potem będziecie siedzieć na domku bąki zbijać i czekać na telefon jak ku... a za mieszkanie trzeba i tak zapłacić.

Po pierwsze,żeby zarobić trzeba się konkretnie narobić. Jak jedziesz tu z myślą o pracy a nie z myślą o wakacjach to dasz radę. Jeżeli myślisz że to fajne wakacje itp.to lepiej siedź dalej w bamboszkach przed telewizorem w Polsce.

nika

Nieprawda.Praca na produkcji na hali Holland Crop jest bardzo przyjemna,nie trzeba się tam zapracowywać. Ludzie są przyjemni i zabawni.Atmosfera super i kasa też zawsze na czas. Nigdy nie schodziłam poniżej 700E na miesiąc. Gdybym tylko mogła wróciłabym napewno.

ile można zarobić.

Myslę...

Jechać tam czy nie, mam ofertę pracy, ale się wacham, to co tutaj wypisujecie, to masakra... Pracował ktoś tam na produkcji?

polecam

kto jedzie jutro przez tą firmę do pracy ?

magda

mam pytanie właśnie dzwonila do mnie p.Karolina i zaproponowala mi prace w Laudam Bergen op Zoom wyjazd bylby w ten piatek ale tak mniej wiecej czy ktos moze mi powiedziec cos wiecej na ten temat bo nie wiem czy pakowac sie tam czy nie sa zdania podzielone tu na forum jedni chwala jedni nie wiec juz sama nie wiem ..... Prosze o odp

@magda

Polecam moj chlopak jezdzi juz 4 rok tam do nich i nie nazeka jedno biuro holenderskie ktore sobie chwali i jak ma jakis problem w pl zawsze moze zjechac na 1 tydz lub dwa mial teraz 4 miesiace przerwy zadzwonil czy potrzebuja dalej i odrazu go wzieli bez zadnego ale a za domek nie pobieraja tyle jak to pisza inni

To wszystko prawda, pracowalam przez 1.5roku w Laudmie.(usunięte przez administratora). Dziewczyny wisiały na telefonie 24/h bo nigdy nie wiadomo kiedy do Cibei ktos zadzwoni, nie daj Bóg nie odebrac...koszmar.Jak jakieś laski z agencji towarzyskiej...cały czas telefon przy tyłku.Nawet z toalety spokojnie nie mozna było skorzystac.Przeprowadzki ciągłe! Facet to raz dwa sie spakuje a my...kobiety??!!.W nosie to kazdy miał.Raz mnie przeniesli na balkony. Niby wszystko ok ale w pokoju nawet drzwi nie mialysmy, tylko jakas zaslonka wisiała.Jakbym sie wsciekła to nawet trzasnąc nie było by czym. No ale co...pracowałam bo kasa potrzebna była. Jednak laski ostrzegam Was...Nie pakujcie sie do Ladamu.

Jak sie nie uda to trudno- chciaz dzwonilam do biura i mowili mi ze na pocztku lutego ma byc praca dla mlodych ludzi :)^^ Tak czy inaczej z mojej strony polecam firme Laudam :)

Ela

Mieć zamiar a wrócić to są dwie różne rzeczy.

:>:>Daria

Ja tam nie moge narzsekac na firme Laudam w firmie Holland crop... jak narazie nie sprawila mi problemow ... prawda nieraz trzeba robic po 16 h.. ale to nie jest ciezka praca. Jestem teraz w Polsce i mam zamiar tam wrocic... :) Wiec ludzie jezeli nastawicie sie na Prace ( nie koniecznie ciezka poniewaz jako kobieta bardzo trudno sie tam zmeczyc)mysle ze nie ma co narzekac. Standard mieszkan nie jest zly nawet ocenilabym na dobry ... dojazd do pracy zapewniaja . Ja tam polecam jest b. mila atmosfera w pracy b. mile koordynatorki (usunięte przez administratora) zawsze pomoga :)

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam