Opinie o Present For You w Steenbergen

firma z Holandii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Present For You w Steenbergen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak w Present For You wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy w Present For You wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Green Talent Nowy wpis

Hello, will you contact us at recruitment@greentalent.nl

Kasia Nowy wpis

A ta firma ma więcej plusów czy minusów ?

Eryk

Czy jest tak dobrze i dlatego rzadko tu piszecie?

Rafał
@Eryk

Tak jest bardzo dobrze i firma wypłacalna ja wyjechałem i jestem zadowolony :) Wszystkie informacje uzyskałem pod numerem 665 135 353, wysłałem dokumenty na e-mail i pojechałem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Present For You? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
malutka

W BOEKESTIJN & ZONNEN sa wyższe stawki jak były przy współpracy przez Present! For you i pracujacy tu na papryczkach chili Holendrzy (Omar np.) czy Litwini maja takie sama stawki jak my Polacy, wszystkich obowiązują wiekówki a po ukończonym 23 roku zycia jest już dla wszystkich taka sama stawka, koszt ubezpieczenia tak jak w Presencie było 20 euro tygodniow, mieszkanie tak samo 60 euro tygodniowo i tez przelewy co tydzeiń na konto a dla osób które nie ukończyły 18 lat ibezpieczenie jest darmowe :) POLECAM :) Jestem bardzo zadowolona :) Jade na święta do pracy na 3 tygodnie os 22-12-2014 do 10-01-2015 i jest tyle fajnie że Pracodawca- Henk płaci za busa do Holandii i potem po 3 tygodniach spowrotem do Polski i nie potraca także nie ponosze kosztów za dojazd i powrót i zawsze to 500 zł do przodu :)

Olga

dzięki ;-)

Kas1000
@malutka

A można prosić kontakt do tego Henk?

Podpowiedzcie jak można załatwić sobie pracę w firmie?

Igor

Present for you to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może coś więcej podpowiecie?

damianoooo

Są tu może ludzie którzy wyjechali jakoś niedawno od Pani Jolanty S? Zastanawiam się nad wyjazdem, dostałem od niej wizytówkę i zadzwoniłem powiedziała co gdzie i jak. Czy może mi ktoś powiedzieć jakieś opinie na temat wyjazdów od Pani J.S?

misia
@damianoooo

Polecam! z pracy jestem mega zadowolona, uczciwa firma, dobra kasa wszystko ok

Lol

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Z rolnikami mają ustawione że dają ludzi do pracy a szef niby nie wysyła godzin. I niby sami nie wiedzą o co chodzi ale palą jana ze wazystko jest dobrze. Po 2 tyg pracy dostałem 100€ w kopercie. I przyjechała nawet Policja i pilnowali zebym do 20:00 opuścił domek.

Julita

@jaro, rzeczywiście wcześniej wiele osób narzekało, ale chociaż było coś wiadomo na temat firmy, a teraz kompletnie nic. Ciekawe czy coś się u nich pozmieniało i czy w ogóle można wyjechać. Bo w Internecie, brak jakichkolwiek ofert pracy czy kontaktu do nich.

jaro

damianoooo' a dostales oferte pracy do Holandii, zazwyczaj wyjezdza sie do pracy przy zbiorach warzyw u nich, nie wiem jak to jest z ta Pania ale przeczytaj powyższe komenatrze wiekszosc ludzi odradza wpsolprace z nimi, ale nie chce cie wprowadzac w blad musisz sam sie przkonac

babka9393

Co za szambo się porobiło w tej firmie!!! Nie polecam chyba że chcecie później płacić podatek który powinien za was zapłacić szef....albo spać w zgrzybiałych pokojach.

kris

Ma moze ktos numer do tej firmy

MARTA

czy ma ktoś może kontakt do tej firmy z przyjemnośią spróbuje

Olga

Czytaj ze zrozumieniem, pisałam do Malutkiej, (która twierdzi, ze skoro nie ma pośrednika jest lepiej ,czyli pośrednik nie bierze cześci pieniędzy dla siebie)wiec pragne się dowiedziec jakie teraz maja tam stawki.Przecież drogi Haks to logiczne, że jak pośrednik odpada to muszą być stawki większe:-). Pozostaje pytanie o ile większe:-). Może ktoś napisze. A co do samego presentu to tygodniówki nam się zgadzały, a to juz bardzo dużo, w porównaniu z innymi firmami, gdzie mieli problemy ze ściągnięciem pieniędzy .Dziwi mnie to ,z e zbankrutowali. A co do stawek, to jest trochę Polakow w NL, którzy mają stawki jak Tubylcy:-). A nie wiecie czy czasem present nie zmienil nazwy i nie dziala pod inną? pozdrawiam.

malutka

Pracowałam na wakacjach w BOEKESTIJN & ZONNEN i jest super to jest ten sam pracodawca - Henk Boekestijn który był przez presenta tylko terz jest bezpośrednio umowa holenderska czyli jest lepije dla nas pracowników bo nie ma pośrednictwa :) POLECAM

olga
@malutka

Dzień dobry, czyli u Henka w BOEKESTIJN pracujecie i macie taka stawkę jak holendrzy, czy taka sama stawka jak przez agencję pracy? Znajome pracowały u Henka i byly zadowolene z pracy i szefa .

pracowniczka

Present! for you zakończyło działalność i teraz s wyjazdy do pracy przy papryczkach chili bezpośrednio do BOEKESTIJN & ZONNEN także praca jest taka sama :) POLECAM BO WARTO!!!! Pracodawca Henk Boekestijn uczciwy i ci najważniejsze wypłacalny :) Jestem BARDZO zadowolona!!!!

zyczliwy nl

ta firma ogłosila upadlosc

gość

Firma istnieje w czerwcu wybieramy się tam z koleżanką :)

siwy

hej jest jeszcze ta firma szukam jej

Zostaw merytoryczną opinię o Present For You - Steenbergen

Present For You