Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

Laudam Bergen Op Zoom

Pracownik Produkcyjny/ praca w Holandii Opis stanowiska: * Praca dla kobiet i mężczyzn na liniach produkcyjnych różnych specjalizacji. Wymagania: * Gotowość wyjazdu do pracy w Holandii od zaraz * Chęci do pracy * mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego * mile widziane prawo jazdy kat. B Dodatkowe informacje: * Mile widziane osoby przed 21 rokiem życia, sprawne, silne fizycznie, Aplikacje prosimy kierować na: * Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail praca@gramburg.pl w temacie wiadomości wpisując: "warzywa" * kontakt telefoniczny pod numerem +48696460552 od poniedziałku do piatku w godzinach 9-17

Pracownik Laudam Detachering B.V.

Już Ci współczuję. Wyśpij się dopuki jesteś w Polsce bo na warzywach po 16 godzin się robi. Od 7 rano do 23 w nocy plus dojazdy jakieś 40 kilometrów w jedną stronę. Weź sobie jakieś gotowe jedzenie, chleb, konserwy, wędliny bo inaczej nic nie zjesz ponieważ nie będziesz mieć sił i co najważniejsze czasu aby zajechać do sklepu na zakupy. Życzę powodzenia.

Julka (dla pieniędzy zrobię wszystko...) - 2011-01-18 12:07:17 Normalnie Gorylku rozwalasz mnie. Co się tak wkurzyłeś, nie lubisz czytać prawdy o sobie. To może jak ktoś napisze co i z kim twoja żona robiła jak byłeś w Polsce to poprawi się tobie humor. Czy lepiej napisać jak to spóźniałeś się bo ładną pracownicę (czyt. łatwą) trzeba było odwieźć na pusty domek. Totalna porażka. Info: Laudam za dużo pracowników sprowadził do Holandii do pracy przez święta i teraz nie ma dla ludzi roboty. Trzeba siedzieć na domkach i opłacać je a kasy nie ma. Laudam kombinuje jak się pozbyć teraz ludzi którzy jakby nie było zostali nabici w butelkę i opłacają po 400euro za domki a pracy dla nich nie ma - ale ważne że czynsz ktoś opłaci... co to za firma holland crop bo mam jechac w srode do pracy przy warzywach

Julka (dla pieniędzy zrobię wszystko...)

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2060 opinii)
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Goryl

Maja! Sluchaj kobieto... Brak wam (calej trojce) inteligencji. Szczegolnie tobie i jedemu napompowanemu, a drugiemu sie o to starajacemu, bo na razie spuchly mu tylko piety! A ze was Laudam zwolnil, to nie upowaznia was do nieuzasadnionej krytyki, bo na to trzeba miec jeszcze powody. Pilnujcie swojej pracy oby was nie skrytykowali jak wy nas, bo moze sie to wszystko obrucic przeciwko wam i wy bedziecie osmieszani przez innych. A poki co to macie (usunięte przez administratora)jesli jeszcze raz cos takiego zobacze. pozdrawim Goryl

kariiiiii

za krotki tan numer gg............pisałam do ciebie ale sie nie da

rafi

mam jeszcze pare numerów do pracy w nl. ktoś zainteresowany to niech pisze na mój nr. gg 8545291

rafi

numer do biura Laudam (usunięte przez administratora). to ten pośrednik - +31620545819 - nie polecam osobiscie ale ten kto nie był niech zobaczy jak jest sam i oceni

Kari

HEj ! Załatwiasz prace w tej fiemie Laudam?? odpisz na mojego maila jestem z chlopakiem juz 4 miesiac w holadnii :) karidynia@o2.pl napisz jesli mozesz i zostaw numer tel ja sie z toba skontaktuje.

holenderka

Ej Soja ty jestes jakas głupia ! My z chlopakiem jestesmy w Holandii i pracujemy w podobnej firmie ! Praca przy produkcji tak juz wygląda i tego nie zmienisz . Liczy sie sprawnosc i wytrzymalosc a jak nie dajesz rady to jedz do domu bo nic tu po tobie . Kazda firma jest podobna uwierz mi. U nas jest to samo i jakos wszyscy sa zadowoleni . Bo tacy jak ty pojechali juz dawno do domku !!!!! Nara i nie pisz glupot bo tylko robisz złą opinie o tej firmie ! Ciesz sie ze masz 16 godzin dziennie bo zarobisz a na wszacy to tutaj sie nie przyjezdza tylko do roboty !!!!!!

zniewoleni przez Laudam

przestańcie robić z siebie niezaradne ofiary. Przecież uprawia przestępczą działalność zmuszając ludzi do pracy po 16 h. Co ze związkami zawodowymi ? Dzwonił ktoś lub nasłał na nich ? Należą się wam o wiele większe pieniądze niż płaci Laudam. Wystarczy jeden telefon - żeby zapłacili karę . Was zmuszają do płacenia za nieprzestrzeganie regulaminu dlaczego ich nie chcecie zmusić do płacenia ? bo dajecie sie niewolniczo wykorzystywać .

rafi

tak jak jest się pupilkiem to sie podoba chyba jeszcze nie pracowałeś w innych firmach w tylko tam żyjecie jedną robotą róbcie po 16 - godzin powodzenia życze

rafi

pracowałem w zeszłym miesiącu w firmie laudam w maju do lpca 2010 r.firma totalna porażka dwa pierwsze tygodnie było dobrze bo był system 8-godziny a pózniej nie ma co gadac prawie kezdy dzien 16-godz. pierwsze drugie zmieny nocki z dniówkami nie normalne nie wie jak do kogo mieszkałem na Roosendaalu pod 27 ludzie wporządku miałem jedną przeprowadzke to chyba mi się tak udało mieszkanie takie sobie odciągnieli mi za chate 296 euro za 4-tygodnie to jest chore wogóle prawie mnie w domu nie było tylko holland i hodradzamlland sortowia warzyw i owoców chyba było to w Putte jak sie nie myle za miesiąc dostałem 1100 euro a prawie co drugi dzien po 16 godz. dymałem na (usunięte przez administratora) acha na koniec zadzwoniłem do mojego opiekuna i mówie mu że jutro nie ide do pracy to dostałem 50 euro kary i pięc dni wolnego a za pare minut zadzwonił do mnie nie jaki [usunięte przez moderatora] ten co w biurze siedzi i zastraszał mnie że mnie tak urządzi że nigdzie pracy w holandii nie dostane tym to mnie rozsmieszył do łez frajer odradzam tą firme nara

syfilis

Syfa od nich złapałeś albo grzybice Obracaj sobie póki ci ksiutek nie odpadnie Jeden pisał że one miały jakiegoś trypla :)))) i tabletki im nie pomagały Porób po 16 godzin wtedy zobaczymy jakim bedziesz sflaczały casanovą Zresztą kogo obchodza twoje przygody z narkomankami albo pijaczkami

ff

laski łatwe :) extra łatwe - mężatki puszczają się jak nigdzie i laseczki , ktore zostawily chlopakow w polsce :) nikt nie musi wierzyc :)

Ja sie wybieram do pracy przez ta firmę.Mam nadzieję ze w tej Holandii nie będzie aż tak źle..

alimenty

Nieźle przyćpałeś że o takich fantazjach ci się śniło . 1000 Euro na alimenty ci nie wystarczyłoby :D Ze śmiechu nie mogę wytrzymać :))))))

odszkodowania

W Holandii można maksymalnie pracować 12 godzin zatem zmuszanie do pracy po 16 godzin jest łamaniem prawa holenderskiego. Najbardziej dziwne że holenderska firma pozwala na to. Polacy powinni domagać się odszkodowań za łamanie prawa pracy.

Marta taaaa niezła jest...

Ta cała [usunięte przez moderatora]. to następna wielka "Polka". Pracowałem z moją dziewczyną w jednej firmie na hollandzie (Holland Crop). Wtedy jak [usunięte przez moderatora] planowała kto jak idzie do pracy to ja z moją dziewczyną zawsze mieliśmy na inną zmianę, ciągle mijaliśmy się. Pewne starsze małżeństwo miało tak zmiany że wogóle się przez cały tydzień niewidzieli, a inne małżeństwa tzw. Pupilki [usunięte przez moderatora] ciągle pracowali razem na jednej zmianie...

creator

Miałem tą przyjemnośc pracy przy pakowaniu - praca jak praca raz lepiej raz gorzej. Ale co Polki wyprawiają to zgroza. Przed wyjazdem czule zegnają sie z mężami a na miejscu to zapominaja kogo zaostawili w Polsce (chyba frajerów). Imprezy, alkohol i seks, o który same się proszą. Wierzcie mi nie trzeba się nawet starac aby je wszystkie przelecieć. Smieszą mnie tylko te telefony do meżów - "kochanie tęsknię, tak mi tu ciężko" - gównoł prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam