M@GIK

Ludzie nie pchajcie sie do tego biura !!! Tam nic nie jest wporządku. To jest jeden wielki syf,który trzeba sprzątnąć spuszaczają jakaś bombe w te miejsce. Komentaże typu: "praca dobrze platna" , "warunki mieszkaniowe sa na normalnym poziomie" , "na każdym domku jest bezpłatne wi-fi" , " praca jest lekka i można złapać dużo godzin" , " do pracy dostaje sie rower za ktory nie trzeba płacić" , "ludzie na domku sa wporządku,tylko trzeba sie jakos dogadywać" , "kordynator Paweł jest miły i uprzejmy,zawsze pomaga" ,itp to jedna wielka ściema!!! Realia sa całkiem inne. Te komentaże piszą zazwyczaj zwykłe lachociągi Vincenta,ktore siedza w biurze i przez cały dzień maja fuche aby na wszystkich stronach podbudować opinie biura.To jest ich rola każdnego dnia. Sa to zwykłe tępaki bez szkoły,które do niczego sie nie nadaja no chyba ze do obiągania czy dawania (usunięte przez administratora) pod biurkiem. Te osoby sa wziete z całego tego patologicznego getta. Żaden pozytywny komentaż nawet nie jest normalnie podpisany tylko po przez "XYZ" ,itp. Relia sa takie ze jak ktos sie zdecyduje na wyjazd przez te biuro to autamotycznie staje sie niewolnikiem tego biura. Człowiek wpada w założone pułapki a nastepnie jest tylko i wyłacznie wykorzystywany a na koniec obdzierany z ostatnich swoich pieniedzy,a raczej jałmużny na,którą (usunięte przez administratora) cały tydzień jak wół. Biuro kasuje twoją tygodniówke w wysokości ok 400-500€ za ta charówke(45-60h/tydz) a nastepnie rzucają człowiekowi w pysk po 100-150€. Takie pieniadze to sie w PL zarabia a człowiek żyje u siebie w kraju i w normalnym mieszkaniu a nie w zagrzybiałych melinach z cała tą patologią co tylko morde topia całymi dniami w butelce i ćpaja. Za zarobiona tygodniowke starcza pieniedzy tylko na dragi,alkochol i opłacenie meliny w której trzeba spać na rozjebanej,zaszczanej piętrówce a wszystkiego do okoła trzeba pilnować zeby nikt Ci nic nie (usunięte przez administratora) Metraż w tych melinach jest taki ze nawet człowiek torby nie ma gdzie rozpakować. W zakładzie karnym maja większy metraż. Najgorzej jest jak młody człowiek przyjezdza niczego nie świadomy co go czeka. Ja już po raz kolejny was ostrzegam!!! No chyba ze ktoś jest bardzo hardkorową osobą i lubi takie survivale na holenderskich melinach. Dla wszystkich dociekliwych udostępniam swojego maila do kontaktu: blue1500@interia.pl. Mogę przesłać swoje tygodniówki z pracy przez te biuro oraz bardzo chetnie udziele wywiadu w tym temacie. Pozdrawiam wszystkie lachociągi z biura wraz z Panią Moniką oraz najstarszą moczymorde dekernu w Putten,kordynatora Pawełka,który wpierdala bigos od mamusi ????

magda

hej jest może tu ktoś kto pracuje na miesie w Best albo Zamierza tam iść do pracy ???

ulka

Nie wiem skąd wynika Twoje niezadowolenie, ale jak widać, jest jednak sporo osób, które pracę polecają.. ja również uważam, że jest ok, więc nie rozumiem z czym masz problem...

Gienek
@ulka

Ty (usunięte przez administratora)jesteś problemem przez takich ludzi jak ty są zawsze problemy obys któregoś dnia zapłacił za te twoje kłamstwa

Java Nowy wpis
@ulka

No bo za mało na dragi mu kasy

Jak szefostwo w All In uitzendbureau traktuje ludzi?

Ktos Nowy wpis
@Pytanie

No ja tam pracowałam krutko ale nie polecam tego biura. Szef myśli że mu wszystko wolno i nic nie idzie z Nim załatwić a żeby się z Nim spotkać to tragedia wieczne kłamstwa. A koordynatorzy to też pomsta do NIEBA pracują za grosze a myślą że wszystkie rozumy posiadali i na siłę z ludzi patrzą zrobić głupkow. Więc szczerze nie polecam

Marysiathc Nowy wpis
@Ktos

Jak piszesz krótko przez "u" to sie nie dziwie ze dlugo nie popracowales. Ja przywaliłam w (usunięte przez administratora) pare razy a i tak szef sie ze mna spotkał i rozmwaial normalnie. W holandii wszedzie (usunięte przez administratora) ale czy wieksza niż w pl? Jak przyjezdzasz pracowac i pracujesz to nie ma bata zeby były problemy. A jak Cię melanż poniesie to pij piwo które nawarzyles. Ja swoje przepracowałam i nara 5. Trafiały sie gorsze agencje jak (usunięte przez administratora), albo moje motto (usunięte przez administratora)..pozdro

savana00 Nowy wpis

Z ciekawosci weszlam sprawdzic co jest napisane na temat agencji w ktorej pracuje od prawie roku. Mieszkam w Rotterdamie i pracuje przy produkcji alkoholi ,stawka moze bez szal. Ale wypalty na czas, salarisy zawsze , w biurze o kazdej porze ktos odbiera i nawet sa pomocni. Wiem ze ludzie dodaja opinie tylko wtedy gdy sa wkurzeni ale ja chcialabym wam powiedziec ze to co bylo x lat temu wcale nie jest takie samo dzisiaj. To moja nie pierwsza agencja i pewnie nie ostatnia ale nie mam zadnych problemow z nimi.

Pracuś

Praca bywała ciężka, ale wynagrodzenie było dobrą motywacją. Ogółem podsumowując to jestem zadowolony. Wróciłem już 3 miesiące temu i planuję kolejny wyjazd ;)

Zack213
Kandydat
@Pracuś

Sorry ja pracuję w albert hein na swoim mieszkaniu otrzymuje 560eur za 5dni po 7.5godziny.ciekawe jak w all inn te wypłaty.250eur za tyle samo godzin na firmowej hacie macie?.

Maniek
@Pracuś

To jedz i nie wracaj.

Wikol
@Zack213

Możliwe, ja za nocki na miesie za tydz dostalam 150e i się tak (usunięte przez administratora).., ze jak tam dzwoniłam co to jest to mi powiedzieli wyplata. Tylko, że ja nie popuściłam , kłóciłam się kolejny tydz o reszte pieniędzy aż w koncu mi wyplacili ale straszyli , ze mam wyp.... z hotelu a jak nie to Jimmy mnie wyrzuci, śmiech na sali. Tylko, że ja mam wredny charakter to im ze mna łatwo nie było.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamil
Kandydat

ja na szczescie nie zaczalem pracy z ta agencja bo widzialem co tam sie dzieje aczkolwiek bylem w biurze,umowe podpisalem. Pod wieczor w piatek dostalem smsa ze moj pierwszy dzien pracy czyli poniedzialek mam rezerwe,juz mi cos wtedy nie pasowalo. Z racji tego ze mialem gdzie sie zatrzymac nie przeprowadzilem sie na mieszkanie tylko najpierw pojechalem zobaczyc na mieszkanie i okazalo sie ze to byl dobry pomysl bo to co zobaczylem w srodku rozwialo moje watpliwosci co do tej agencji. W mieszkaniu o ile to mozna nazwac mieszkaniem strasznie brudno,uzywki na stole,(patologia). Mieszkanie to rudera ,drzwi zabite deska,okna pozaslaniane jakimis szmatami,pokoje nie spelniajace zadnych standardow ,ludzie na bungalow lepiej mieszkaja. W taki sposob nie nawiazalem z nimi wspolpracy.NIE POLECAM tej agencji.

Uważajcie ludzie na siebie

Ludzie nie radzę wam tam iść pracować mieszkania tragedia w jednym pomieszczeniu stają łóżka piętrowe i śpisz z chug wie kim sama patologia cały czas narkotyki a jak przychodzi weekend to szkoda gadać wypłaty nie są wypłacane tak jak być powinno lub nie płacą wcale koordynatorzy tragedia jednyk jest z nich Polaczek radzę wam uważać na tego gościa ludzie są zastraszani i zmuszani do pracy po godzinach lub masz przyjść w sobotę bo jak nie to nie dostaniesz wypłaty sam raz miałem taką sytuację nie poszedłem wypłaty nie zobaczyłem jeszcze na dodatek powiedzieli dla mojej dziewczyny ze jak nie przyjdę to możemy się pakować i wypier... Więc powiedziałem stop postawiłem się temu Polakowi który jest tam koordynatorem że nie będzie straszyć mnie ze zostane cytuję wyje... Z domku razem z tą twoją szma.. I wypłaty nie zobaczymy i będziemy wracać do Polski na piechotę. Serio nie polecam tego biura no jest tam strasznie ludzie pracują tam w ciężkich warunkach ale boją się odezwać bo jest starsze ludzi ze strony tam o to pseudo szefów i koordynatorów tam powinien zostać wysłany człowiek z ukryta kamerka pracować i wszystko by wyszło na światło dzienne i w końcu by może ktoś zrobił tam porządek. Z mojej strony na tyle więcej informacji zostawię dla sb bo wolę tego nie pisać uważajcie na sb ludzie i bądźcie dla siebie dobrzy bo Polak Polakowi niech pomoże a nie stoi obojętnie i patrzy na sb aby miał dobrze nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie.

Kamil
@Uważajcie ludzie na siebie

to jak ktos Cie straszy ze Ci wyplaty nie wyplaci wystarczy zrobic jedno powiedziec ze sie wzywa policje albo poprostu wezwac...

Twój stary wie lepiej

Ostrzegam wszystkich przed tym biurem za pokój a raczej hotel biorą 115euro w hotelu w Rossendal gdzie warunki są masakryczne zdzierają na wszystkim za buty robocze biorą 35euro taniocha większości osób na hotelu wegetuje pracując po parę dni po prostu jeden wielki kibel

Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w All In uitzendbureau?

Danuta
@M@GIK

Mam sporo obaw przez tą Twoją opinię. Możemy porozmawiać o szczegółach? Na jakim stanowisku pracowałeś w All In?

@Danuta

Jak nie chcesz przeżyć koszmaru w swoim życiu to lepiej daj sobie spokój z tym biurem. W ogóle w szoku jestem ze takie agencje przez tak długi okres czasu normalnie funkcjonują. Sprawę trzeba nagłośnić i zgłosić do związków zawodowych aby zamkneli ten cały (usunięte przez administratora) !!! Kiedyś już to zrobiłem ale w pojedynkę nic się nie w skóra. Danuta jak masz wątpliwości do tego co napisałem to zobacz co się wydarzyło za czasów mojej kadencji: https://www.nu.nl/binnenland/3676758/politie-valt-bungalowpark-putten-binnen.html

Niezadowolony
@Danuta

Przy miesie i jakas gowniara co pracuje tyle co oranzada ma gwarancji powiedziala mi ze to ona decyduje kiedy ja mam isc do domu paranoja

Migawka
@M@GIK

Zgadzam się z tobą pracowałem tam i to jest banda (usunięte przez administratora)bezczelnych zaćpanych cwaniaków a ten Kordynator Paweł to najgorsza (usunięte przez administratora)w rozciągniętym dresie jaką widziałem,który ma swoich przydupasów ktorzy latają dla niego i handlują amfetaminą.LUDZIE NIE PCHAJCIE SIĘ TAM W TE ZAGRZYBIONE CELE Z ZASZCZANYMI MATERACAMI.

Polsat interwencja
@Migawka

Możecie na nas liczyć.Będzie suprise!!!

Andrzej
@M@GIK

To co kolego napisałeś to wszystko prawda zgadzam sie z tobą lepiej ludzie odpuscie

Kacpeerr
@M@GIK

Nic nie jest w porządku ,koordynator Paweł nic nie załatwi ,ludzi prubuja zastraszyć pajace drobne haha ,jak ktoś ma słabo psychikę to wejdą na głowę ,ha żenada ludzie omijajcie x daleka to biuro i te meliny a nie mieszkania później wstawię zdjęcia pokoju a raczej meliny piwnicznej .ktoś chce coś więcej zostawiam email msobczak182@gmail.com

Czy All In uitzendbureau oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Marysia

Przekonaj sie sam

Młoda93

M@G!K co Ty za glupoty piszesz. W zyciu większej bzdury nie czytalam. Ty sam wpierdalasz fete że takie pomysły do głowy Ci przychodzą. Pawel to jest dobry porządny i pomocny człowiek jakiego poznałam. Nigdy odkąd tutaj pracuje a pracuje wystarczająco długo że mogę powiedzieć że nie widziałam i napewno nie zobacze Pawła za kolkiem pod wpływem alkoholu. Nie cpaj chłopie bo masz jazdy! Wiem sama po sobie bo sama miałam problem z ręką i Pawel nie zostawił mnie bez pomocy. Zawiozl mnie do lekarza wyleczylam rękę i pracuje do tej pory. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Nie znam koordynatora który by tak zrobił a Paweł taki jest. Dba o pracownika jeżeli jest wobec niego w porządku to on zawsze pomoże. Więc nie pisz wiecej takich glupot i zastanów się nastepnym razem zanim będziesz próbował kogoś oczernic. Tak więc ludzie nie słuchajcie go bo to są same BREDNIE. Pawel to bardzo dobry i pomocny człowiek. Pozdrawiam

@Młoda93

A ty ìdź sie też lecz i ściągnij tam swoją całą rodzine i znajomych to się dorobicie fortuny w mgnieniu oka HE HE-...PARANOJA...BEZ KITU WIDAĆ ŻE SZTUCZNIE POPRAWIACIE LUB RATUJECIE BARDZIEJ "FIRMOWE"eGo !!!!!!!

Maniek
@Młoda93

Facet ty jesteś nie normalny jednak pasujesz do tamtego środowiska idź sie utop będzie mniej patoli.swoj swojego broni

magda

Robert

Hej madziu pracowalem w best w allinie szkoda gadac po 3 tyg wrocilem do polski

Klaudynka_24
@magda

Ja pracowałam i bardzo dobrze mi się pracowało. :) pozdrawiam

Zzz
@Klaudynka_24

potwierdzam, dobry pracodawca!

Paweł
@magda

Najgorsza agencja jaka może być nie polecam nikomu tam pracy całe biuro jest nieogarniete

Migawka
@Klaudynka_24

No na pewno db.ci sie pracowało jak targałaś kabel śmiało Pawełkowi twojemu mistrzowi a ile zarobiłaś to (usunięte przez administratora) wi ...hi hi ty spojlerze (usunięte przez administratora) z za kompa

Alkadida!!!

Do firmy All in flex B.V nie liczcie że zawsze pójdzie wam płazem Bóg jest sprawiedliwy!! Karma wróci zobaczycie .

Niezadowolony

A teraz RODZYNEK NA CIEŚCIE ZA URLOP DOSTAŁEM 7.75€ TAK MNIE ROZLICZYLI DOBRE NIE

Daria

Widzę , że jest problem z atmosfera w firmie po komentarzach poniżej.

Czy w obrębie jednego działu w All In uitzendbureau są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Cosiek
@Pytanie

Allin to pośrednik oddelegowuje ludzi do pracy tzn załatwia im pracę i za to bierze kasę czyli jak pracodawca płaci 20/godz to ty dostaniesz 10/godz , oferuje również nocleg, domki bądź hotele. Możesz pracować w jednym zakładzie albo być skoczkiem i ogarniac kilka zakładów. Tzw liderzy są w Pure Handling kierownikiem kiedyś był Grzegorz Ja.sk.òlka - stanowiska kilku osobowe przy stołach roboczych -alkohole i teraz podobno perfumy przerabiaja. Czyli pilujesz co trzeba, lakierujesz gdzie trzeba, etykieta gdzie trzeba, ładny stiker itp w zależności od butelki czy perfumy a potem pakowanie i na paletę. Kto pracował ten wie co robił :)

Anonim

Szkoda czasu ludzie. Opier.dalaja na każdym kroku w dodatku Panie w biurze tak nie ogarnięte że głowa mała. Nie wiem co oni tam w tym biurze biorą ale niech biorą o połowę mniej. Osobiście nie polecam najgorsza agencja na jaką trafiłem.

Dawid
@Anonim

Przede wszystkim nie używaj takich określeń, bo to forum publiczne i każdy ma do niego dostęp. Dlaczego wg. Ciebie jest to najgorsza agencja? Napisz więcej konkretów. Dzięki.

JA

A jak praca ma piekarni? Opinie??

Pracownik piekarni
@JA

na piekarni dobra stawka, stala praca, 3-zmianowa, atmosfera tez ok

Agata

Witam, czy można liczyć na benefity w tej firmie ? Jeśli tak to jakie?

Stary Pracownik

@M@GIK Popieram cię pacowałem w Putten na ekspedycji w pierwszy dzien do krwi pięty zadarte na borstach , tempo jak maszyna, inni tak jak mówisz lecą na dragach by dac radę, ja robiłem uczciwie miałem wypadek w pracy i wyprowadzili mnie tylnym wejściem żeby nic nie było, nie dostałem nic odszkodowania , siedzialem na kempingach 3 dni bez niczego ,nie polecam pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o All In uitzendbureau - Roosendaal

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

All In uitzendbureau