Opinie o All In Flex w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All In Flex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All In Flex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All In Flex w Roosendaal

Nie polecam. Robią sobie kpiny z ludzi

Anonimowy

Byłam, nie polecam. Dorosli Ludzie robią za marne grosze dodatkowo będąc kierowcą np 214 e na tydzien gdzie na wiekówce zarabia sie wiecej. Nie płacą za bycie kierowcą a wymówka jest taka że trzeba podpisywać papierki i wozic do biura zeby coś łaskawie dostać. Zaznaczam ze biuro jest do 17.30 jak sie konczy prace o 16 i rozwozi każdego do mieszkania to nawet nie zdarzy sie pojechac do biura zawieść kartek bo biuro jest zamknięte już. Pierwsza wypłata jest w 3 tyg dopiero zaznaczam ze salaris w poniedziałek a kasa w piatek na koncie. Ja nie wiem jak trzeba byc zdesperowanym żeby tam robić na dłuższą mete. Organizacja w biurze to totalne (usunięte przez administratora)wodorosty. Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

@Anonimowy

Witam, Ja pracuje tutaj od dluzszego czasu i mimo, ze stawki nie sa wygorowane to jest ok. Wypelnianie papierow jako kierowca to zupelnie standardowa procedura i jezeli robisz to na biezaco- dostajesz kase na czas. Nie wyrabiasz sie z odwozeniem pracownikow, dzwonisz do koordynatora, prosisz o pomoc i zawsze znajdzie sie kompromis. Pelna wyplata to od 350-450 euro, odliczasz mieszkanie, ubezpieczenie i zostaje 250/350. Jak jestes cierpliwy i w miare zorganizowany zyciowo- odkladasz grosz do grosza, szukasz prywatnego mieszkania i wtedy wyplata to zupelnie inna bajka. Nigdzie nie jest lekko.

M@GIK

Ludzie nie pchajcie sie do tego biura!!! Wycisna was z pieniędzy jak szmate z ostatniej kropli wody. Najgorsze ścierwo jakiego w życiu doświadczyłem... Pracowałem w Putten. Takiej patologii jaka tam siedzi to nigdy na oczy nie widziałem. Same ćpuny,złodzieje i kryminał. Jeśli chodzi o prace w ep de graff to tragedia!!!  Istny (usunięte przez administratora) na chłodni w temp -5stopni. Po godzinie charówki człowiek czuje jak ubrania na nim zamarzają. Zapierdol od rana do wieczora. Rzucanie jakims zmrożonym chujostwem(ala kurczak)po 10-20kg z palety na palete w tempie jak maszyna. Wszyscy tam ludzie leca na fecie albo pigułach zeby wytrzymać taki wysiłek. Wydaje mi sie ze ludzie w kopalni maja lżejsza prace jak tam. Na kantynie i w kiblach to z daleka śmierdzi fetą!  Kierownik Albercik nie lepszy,sam pewnie wali jakiś koks i przychodzi puźniej poganiać polaczków i ciągle wydziera ta morde ze za wolno.  Gdyby była możliwośc nagrania tam jakiegoś filmiku jak ludzie pracuja to juz dawno by zamkneli ten (usunięte przez administratora). Ludzie ja po pierwszym tygodniu pracy z łóżka nie mogłem sie podnieśc przez kilka dni. Na dodatek mam już kontuzje nadgarstków która moge tylko operacyjnie usunąc. Jak maszyna palca mi wcieła,gdzie zakrwawiłem cała maszynę to holender zaczął morde na mnie wydzierać,nawet zadnego opatrunku nie dostałem. Jak miałem sytuacje ze zakażenie w dłoń mi sie wdało to zamiast zawieśc mnie do lekarza to kazali mi (usunięte przez administratora) do obozu i (usunięte przez administratora) To największy koszmar jaki w życiu przeżyłem... Jeśli chodzi o wielkiego kordynatora Pawełka z ćputten to stara moczymorda!!! Codziennie pije a puzniej naprutu wsiada za kierownice. Ma jakies urojenia. Jak sie napije to włacza mu sie tak zwany "strażnik texasu" chodzi po domkach (usunięte przez administratora) i szuka (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) Wymysla jakies kary za ktore obciazani sa pracownicy. Dzwoni do biura gada jakies pierdoly a czlowiek na wypłate nie dostaje całych swoich pieniędzy. To zakompleksiona moczymorda!!! Gościu ma na karku ponad 40lat a mamusia z PL przysyła mu paczki z bigosem i ciastem. Hahahahahaha. Wielkie pozdro dla Ciebie. Tylko ciekaw jestem jednego.... jak bardzo mocno dostałeś (usunięte przez administratora) od mojego koleszki przed moim wyjazdem bo puzniej nie widziałem Twojej mordy!!! Gdybym miał możliwosć to już dawno spuścił bym bombe atomową w te miejsce aby wybić ta cała patologie wraz z tym ciapakiem Vincentem.

Jasiek

Za to w internecie mają wystawione przez ludzi dobre opinie!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie All In Flex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2059 opinii)
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
Krzysztof

Poszukuję pracy pilnie. jestem zainteresowany jestem już na jak praca tam mnie będzie czekała ale jestem nastawiony pozytywny

Pracownik allin

Ogólnie odradzam. Jak mogą Tak kantuja.

pawlo

witam witam z dziewczyna mamy jechac do firmy ALL do rosendallu ktos cos wie jak tam jest co i jak???

Luska
@pawlo

byłam,wszystko zgodnie z planem. pracowałam 3 miesiące, kwatery zadbane, pieniądze takie jak w umowie.

@Luska

To ciekawe bo ja też pracuje od kilku lat i jakoś w umowie nie wpisują stawki godzinowej!

anonimek

Co ile są przelewane wynagrodzenia?

mini
@anonimek

Wynagrodzenia dostajesz co tydzień na konto, jeśli będziesz miała problem z jego założeniem to zgłoś się do nich, a z pewnością Ci pomogą. Każdy z pracowników otrzymuje hasło i login do systemu, w którym będzie mógł sprawdzać swoje cotygodniowe odcinki wypłat.

@mini

Nieprawda pierwsze wynagrodzen i e masz po 3tyg. Czyli zaczynasz 1tyg roku to za ten tydzień masz zapłacone 3tyg

olko

Z ALL IN wyjeżdżałem już parę razy, za każdym razem nie miałem z niczym problemu. W styczniu planuję znów wyjechać. Służę radą dla nowicjuszy.

@olko

Chciała bym się dowiedzieć czy maja prace dla kobiet starszych 57-60lat bez języka czy praca jest ciężka czy np moja mama dała by radę ?

denceer

O ALL IN usłyszałam przypadkiem w autobusie i zaciekawił mnie ten temat, potrzebowałam pieniędzy i wyjazd do pracy do Holandii był dla mnie świetną opcją. Dobrze zarobiłam i wyszłam na prostą. Polubiłam tą pracę i ludzi, więc z pewnością znów się tam wybiorę.

polo

Zastanawiałem się jak ta praca wygląda, ale umowa naprawdę na fajnych warunkach. Ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazd, wszystko zapewnione, pozytywnie, polecam ????

sajgonka

Gdy wyjeżdżałam pierwszy raz trochę się bałam, wiadomo sama w obcym kraju, ale można było liczyć na koordynatora do którego można było zgłaszać się z każdym problemem.

on

Dużym plusem było dla nich to, że znam język, ale z tego co widzę nie jest to tu warunek konieczny i każdy ma szansę się dostać :)

Bezpłatne lekcje język niderlandzkiego to świetna sprawa. ALL IN dba o swoich pracowników i ich rozwój, wyjeżdża do pracy do Holandii już od 3 lat i polecam

:))

Nauczyłam się jednego, trzeba pytać. Oni naprawdę są fachowcami i mają profesjonalne podejście do ludzi. Miałam sporo obaw, co z zakwaterowaniem chociażby. Wyjaśnili jak to wszystko wygląda i przekonali ???? było warto!

teresa

Nie byłam z początku pewna jaka praca by była dla mnie najlepsza, ale ich pracownicy pomogli mi wybrać coś dla mnie i rozwiali moje wątpliwości odpowiadając na wszystkie pytania.

nygus

All in to firma godna polecenia, dbają o pracowników i gwarantują wszystko co potrzebne, a w razie potrzeby zawsze można się dogadać, polecam :P

zadowolona

Mój poziom znajomości języków nie był zbyt zaawansowany, ale na szczęście nie wymagali tego ode mnie. Otrzymałam ciekawą ofertę, dobrze płatną i na fajnych warunkach, które już osobiście z nimi omówiłam w biurze, powiem szczerze, że zachowali pełen profesjonalizm ????

on

Solidna firma, można im zaufać, wyjeżdżałem z nimi już kilka razy i dobrze zarobiłem, atmosfera ok, da się dogadać, na miejscu jest polskojęzyczny koordynator, więc można liczyć na pomoc w razie potrzeby.

kubek

Holandia od zawsze wydawała mi się ciekawym krajem, więc, gdy trafiłem przypadkiem na ich ogłoszenie od razu się zgłosiłem. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie z bezpłatnych lekcji języka niderlandzkiego! ????

Zostaw merytoryczną opinię o All In Flex - Roosendaal

• Jak się pracuje w All In Flex?

Zobacz opinie na temat firmy All In Flex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All In Flex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

All In Flex