Opinie o All In Flex w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All In Flex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All In Flex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All In Flex w Roosendaal

tyśka

Polecił mi ich kolega, który z nimi wyjeżdżał. Wszystko było tak jak mi opowiadał ???? żadnych niemiłych niespodzianek na miejscu. Wynagrodzenia wypłacali co tydzień w formie przelewów, a o zakwaterowanie i transport też nie musiałam się martwić.

Oferują dobre warunki. Nigdy wcześniej nie pracowałem za granicą, więc brak mi było doświadczenia w tym temacie, ale firma zapewniła wszystko, co jest niezbędne w czasie całego pobytu w Holandii.

Ja widze same plusy, troche na początku sie bałem, ale serio nie było czego. Firma wywiązała się ze swojej części umowy, a sama praca i atmosfera również mi odpowiadały

Konrad

Wyjeżdżałem 2 razy i oba wyjazdy były bardzo udane all in zorganizowali wszystko, więc nie było niemiłych niespodzianek

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie All In Flex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
Monia

Według mnie firma bardzo solidna i godna zaufania, nie ma co się martwić bo dbają o wszystko, polecam każdemu :)

mało jest opinii na bieżąco,czyżby się polepszyło w pracy i z biurem?mają domki czy hotele?

@anonymous

Nic sie niezmienilo stanowczo odradzam sa inne biura

sylwek

pracowałem w innych i wcale lepiej nie było. All In wygrywa.

Kranówa
@sylwek

jestem tego samego zdania, najlepsza firma z jaka miałem przyjemność wspólpracować

Rozaliette
@anonymous

Tak to już bywa, że ludzie zazwyczaj skłonni są bardziej do udzielania opinii, gdy chcą hejtować i ponarzekać. Obecnie nie przychodzi mi do głowy nic złego co bym mogła powiedzieć o tej firmie, więc myślę, że jest w porządku

Polecam współpracę z tą firmą!!

Gutek

Czy spokojnie można z nimi pracować? Czy mają dużo pracy?Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

borek
@Gutek

bez obaw, firma jest bardzo dobrze zorganizowana, według mnie fajnie sie z nimi pracuje :) pracy troche jest, nie powinieneś się nudzić ;) pobyt jest dość dobrze zorganizowany, ja na nic nie narzekałem, zadbali zarówno o dojazd jak i zakwaterowanie, więc nie masz co się martwić o te sprawy :) skontaktuj się z nimi, a wyjaśnią ci dokładnie co i jak

kasia

Wyjeżdżałam z nimi już pare razy do pracy w Holandii i wszystko było ok. Zadbali o ubezpieczenie, transport i zakwaterowanie, miałam też problem z otwarciem konta w banku w Holandii, ale z tym też mi pomogli, więc bardzo pozytywne wrażenia, polecam każdemu

Wanda

@Cuks widzę, że dobrze znasz firmę All In uitzendbureau, czy mogłabyś napisać o niej coś więcej? Jak traktowani są tam pracownicy? Jaka jest atmosfera wewnątrz firmy? Czy pracownik może otrzymać jakieś benefity pozapłacowe? Warto podzielić się swoimi przemyśleniami, każda opinia jest wiele warta.

Cuks
@Wanda

Każdy by chciał wiedzieć wszystko zanim jeszcze zacznie na dobre pracować, ale tak się nie da, więc dla tych dociekliwych powiem, że nie ma czym się martwić bo atmosfera jest na prawdę w porządku, do pracowników podchodzi sie z szacunkiem, nie ma czegoś takiego jak wyzysk czy coś w tym stylu

jasti

Firma dobrze zorganizowana, w tej kwestii nie mam żadnych zarzutów, atmosfera jest również przyjazna, nie ma problemu, żeby się z każdym dogadać, polecam

Cuks

Jak dla mnie praca jest ok, czasem ciężka, ale leci szybko jak się pracuje z fajnymi ludźmi ;) All in ogarnął wszystko, więc nie miałam podczas wyjazdu jakichś zmartwień, a i kasa przyszła na czas, więc wszystko się zgadzało

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Karina
@Zainteresowany

duży wybór pracy, warunki różne... zależy jakie zlecenie. ale zawsze mieszkania i transport jest ich. byłam jakiś czas temu i warunki mieszkaniowe były spoko.

Jola
@Karina

Potwierdzam, nie ma się czym martwić na zapas. Zawsze można liczyć na czyjąś pomoc ;)

Karol

Mi współpraca z firmą układała się na prawdę ok, wszystko szło bezproblemowo, może dlatego, że jestem pracowity ;D no a jak wiadomo jeśli chce się coś od kogoś to trzeba dać też od siebie. Fajna firma, polecam

Magdalena

koleżanka była i mówiła, że wszystko zgodnie z umową. zastanawiam się nad wyjazdem

@Magdalena

Odradzam sa lepsze biura

Anna F.

zastanawiam się z chłopakiem nad wyjazdem przez tą agencję do pracy do Holandii. koleżanka niedawno wróciła i jest zadowolona. Czy macie dla nas jakieś rady? Gdzie lepiej pracować (produkcja, ogrody?), na co zwracać uwagę?

zen
@Anna F.

zdecydowanie produkcja, mają bardzo dobre warunki zatrudnienia.

henry

udany wyjazd, polecam agencje.

rafał

moim zdaniem dobra agencja. polecam

Wanda

@xyz widzę że jesteś zadowolony z pracy, mógłbyś napisać coś więcej? Piszesz że praca jest dobrze płatna, czy można liczyć na jakieś benefity oprócz czystej pensji? Jak wygląda kontakt z biurem, uzyskanie pomocy nie jest problemem? Takie szczere, rozbudowane opinie są bardzo pomocne dla potencjalnych kandydatów poszukujących opinii na temat firmy w tym miejscu.

Miałem zamiar z nimi się związać ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

XYZ
@Adam

ja na Twoim miejscu bym się nie sugerował... ważne jest też miejsce wyjazdu. warto na to zwrócić uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o All In Flex - Roosendaal

• Jak się pracuje w All In Flex?

Zobacz opinie na temat firmy All In Flex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All In Flex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

All In Flex