Opinie o Pollux w Roosendaal

Pollux
2 440 541 5 1
szogun Nowy wpis

Całkiem przyzwoita agencja, nie miałem zbyt dużych oczekiwań i chciałem sprawdzić najpierw co to za jedni, ale udało im się zdobyc moje zaufanie. Umowa jasna, nie ma sie do czego przyczepić i nie oszukujmy się ale płacą nie najgorsze pieniądze, będzie remont a i na urlop już coś wpadnie

philippo Nowy wpis

Byłem raz, więc może nie mam porównania, ale kurcze. Wszystko jak w umowie, na miejscu też ogarnięte. Paraca czekała, a zacząłem praktycznie od razu. Wyjazd miałem udany, a z resztą wszystko jest w umowie, więc to nie ja miałbym [problem, gdyby cos zwalili ;) nie chce mi sie wierzyć w te niektóre negatywy

krzysiek Nowy wpis
@philippo

U mnie tez szypko poszlo. Wyslalem cv i dlugo nie czekalem na odpowedz. Zaproponowali mi robote zgodzilem sie bo stawka mi pasowala. Kobita tez zadowolona i od poczatku chciala zebym jechal to pojechalem

zmarnowany czas

Te pozytywy to pisza ludzie z Polluksa nie wierzcie tym słowom to obłuda a polluks powinni zamknąć

Tak1Nie3
Pamela Nowy wpis
@zmarnowany czas

Wyjazd wyjazdowi nierówny. Znajoma była i polecała mi to biuro, więc chyba są też ci zadowoleni. No ja znam ją osobiście, więc wierzę, ze są też inni, którzy mają podobne zdanie do niej

Wojtek

Hejka pracowałem w tej agencji 2 miechy śmieszą mnie opinie ludzi którzy piszą zawsze że bioro jest ok i narzekają na ludzi ze nie chodzą do pracy albo piją stara wymówka aby zachęcić Polaków do współpracy z nimi mieszkałem w rijen niedaleko bredy kto tam był to wie jak jest moja dziewczyna często nie jeździła do pracy gdyż albo kierowca zapił albo nie ma uciekajcie z tamtad na prawdę ludzie stać was na więcej ludzie a po drugie dostałem tam karę za palenie papierosów 75;euro dlgdyz jestem osobą nie paląca i zekomo śmierdziało papierosami kiedyś Bóg pokara tych ludzi z firmy gdyż karma wraca z czasem lub po latach pozdrawiam

weź przestań
@Wojtek

Ale taka jest prawda, że niektórzy wręcz szukają kłopotów, ludzie są różni. Równiez byłam i wiem jak wygląda. Pracę trzeba umieć uszanować. Może nie jest idealnie, ale moim zdaniem pollux daje rade, jak ci agencja nie odpowiada to ją zmień, w czym problem? No chyba, że nie możesz znaleźć lepszej, co bardzo prawdopodobne.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Andzia

Witam zakłamane biuro obiecywali stawkę większą a wyszło inaczej w zimny na mięsie za 9,94 ,dni pracy tyle że (usunięte przez administratora) zarobisz ,nie polecam w zadnym razie mieszkam tu już 7 lat ale takiego zakłamanego biura to nie spotkałam,dzwonić nie wolno po 17,30 bo kary,tragedia odradzam wszystkim,nie to że się nie chce pracować nie mają wcale godzin i pracy ,tylko ci co pracują lat parę po sześc dni chodzą a tych nowych za nic mają,pozdrawiam ,omijać to biuro zdala.

Dramat i nedza
Nazwa działu: Finanse

Jak chcesz pracować za 140 e tygodniowo to zapraszam i być okradnym na każdym kroku moim zdaniem da się w Polsce zarobić więcej niż w tym patoluksie a kwaterunek szczególnie w rijen to jest dopiero Auschwitz nie polecam oby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja cierpialem

BLEE
Nazwa działu: Produkcja

Totalny chaos zero organizacji, rekrutanci mówią przed wyjazdem o warunkach które nie istnieja (Marta diallo) a po przyjeździe nic nie wiedzą jakieś roszady na pracach, na zakwaterowaniach, żenada. (usunięte przez administratora)!

Daniel Bielawski
@BLEE

Prosze o Kontakt 0626692261

Doda
Nazwa działu: Produkcja

Normalnie wy chyba na wakacje chcecie przyjechac i to all inclusief ???? Tutaj przyjezdza sie do pracy. Praca jest jak ktos chce pracowac Jak mam ptoblem do do pani marty pisze i zawsze zalatwia z Pollux wszystko. A jak sie do pracy nie chodzi albo nie patrzy na plan to tak to pozniej wyglada.

Morda
Nazwa działu: Produkcja

Praca jest,jak ktos chce robic. Mieszkanie no jest ok, nie sa to palace. Wiadomo trzeba wkolo siebie ogarnac. Wyplaty na czas.Szczeze trafilem kilka razy gorzej. Kontakt z biurem ok. Polecic moge jak sie nie zna jezyka , bo stawki ok jak na prace bez angielskiego.

Tak4Nie1
Kamik
Nazwa działu: Finanse
@Morda

Orientuje sie ktos kiedy Pollux wyplaca wakacyjne po zakonczeniu zatrudnienia w lutym.

Mała_Mi
@Kamik

Z tego co wiem to wypłacają przy każdej wypłacie.

Mała_Mi

Moja opinia o tej agencji oraz lokacji i pracy, które przez nią uzyskałam. (Praca na magazynie Ingram bol.com w Waalwijk, lokacja w hotelu znajdującym się przy wiosce Nispen). Plusy: - W hotelu są studia 2 osobowe wyposażone w toaletę (Nie ma nawet wieszaka na ręcznik, zasłony prysznicowej) oraz łóżka, szafę, blat kuchenny z małym zlewem, płytę do gotowania. „Kuchnia” wyposażona jest w sztućce, talerze, garnek, patelnie. W pokoju również jest dostępna szczotka do zamiatania oraz mop. - Darmowe WiFi. Minusy: - Lokacja znajduje się na totalnym zadupiu. Dookoła są tylko pola, jakaś rzeka obok, smród. - Brak sklepu w pobliżu. Na zakupy jeździ się w wyznaczonych godzinach. O 11 oraz 19. - Transport do pracy to busy GTV lub autobus. Kierowcy bez umiejętności jazdy, jeżdżą bardzo szybko, niebezpiecznie. Każdy jest człowiekiem i rozumiem, ze ktoś może być zmęczony, ale należy pamiętać o tym, ze wiezie się ludzi, a nie worki węgla. - Godzina drogi do pracy, godzina drogi z pracy. Niekiedy jest to tak rozplanowane, ze można mieć zmianę na 17, a wyjechać już o 15 i czekać godzinę na kantynie. - Nie ma normalnego życia, jeśli jesteś młodym człowiekiem, który decyduje się na wyjazd do tej pracy oraz na tą lokacje nie będziesz zadowolony. Jedziesz do pracy, do sklepu i do pokoju. Chyba, że lubisz poznawać nowych ludzi i nawiązywać kontakty to pod hotelem na pewno spotkasz ludzi, którzy tam siedzą pół dnia i nocy. Wiadomo, normalni ludzie, którym się nie chce siedzieć w pokoju, a wiec piją na „przystanku” albo walą po nosie za bramą, przepalają to jointem. - Zerowy kontakt z biurem, jeśli już chcesz coś załatwić to odeślą Cie z kwitkiem. Nic nie można z nimi załatwić, ani się o coś doprosić. Gdybym miała możliwość cofnąć się w czasie to na pewno bym nie wybrała ponownie tej oferty. Żałuje, ze zdecydowałam się tam pojechać bo straciłam tylko czas i nerwy.

Hotel

Praca jak praca, jak dla mnie w porządku o ile były by godziny, Pollux przyjmuje ciagle nowe osoby a później planuje ludzi po 3-4 dni w tygodniu. Hotel rzeczywiście na zadupiu wiec jak nie masz prywatnej fury to jest lipa ale studia 2 osobowe są w porządku, hotel nowy, standard ok. Dojazd do pracy 60 km firmowymi busami to porażka, nie dość ze musisz czekać na kierowców po pracy to jeszcze jeżdżą jakby wozili kartofle a nie ludzi wiec polecam transport prywatny za który nawet niezle płaca a jeżeli jeździsz w 2 osoby to jeszcze na tym zarobisz. Kontakt z biurem jest wręcz niemożliwy, a dodzwonić się graniczy z cudem a jak już ktoś odbierze to i tak cię przekieruje do innej osoby. Ze zgłaszaniem sicka tez problem raz mówią ze za późno dzwonisz a raz ze zadzwoń jak otworzą biuro. Koleżanka pracowała dwa miesiące a karty ubezpieczeniowej nawet nie zobaczyła. A co owej patologii przed hotelem to rzeczywiście ludzie siedzą ale patologia to lekka przesada, normalni ludzie chcący z kimś nawiązać kontakt a nie tylko gnić w pokoju. Wiec moje zdanie jest podzielone aczkolwiek chyba jednak więcej minusów ????

Pan z Miasta

Porażka to co piszecie to święta prawda jestem od 04.07.2019 pokoje w hotelu to nieporozumienie przyjąłem pokuj brudny i z pułapką na myszy

Mentos
@Pan z Miasta

Byłem tam 3 lata temu wytrzymałem tylko tydzień a 2 dni tylko byłem w pracy na rozładunku kontenerów masakra traktowali cię jak śmiecia oczywiście Polacy. A co do pokoi to masakra tak jak mówisz pełno było myszy w pokoju nie dało się jedzenia połóż na podłodze tylko trzeba by utrzymać na parapecie albo na tej szafce metalowej. ta firma to się powinna zajmować nie zawal urząd pracy tylko przechowywania ludzi chcących uciec przed kryminały w Polsce.

zbulwersowany
@Mentos

Boze! a kto trzyma jedzenie na podłodze???? jak trzymacie brudasy jedzenie pod lozkiem to nic dziwnego ze macie myszy!!!

Tak1Nie3
tom
@zbulwersowany

wez (usunięte przez administratora) z firmry ze ci płaca zebys lepsza renome robiła firmie nie wyjdzie ci to

Marek

Normalna firma i normalna praca tylko trzeba mieć chęci żeby coś robić!!

TakNie2
Rodryg

PATOLUX! PIĘCIU W POKOJU, NA DWIE ZMIANY, 140KM W JEDNĄ STRONĘ DO PRACY, 12H DZIENNIE, STAWKA 9.O9 BRUTTO! ZAPRASZAMY!

Tak2Nie

Witam jeśli ktoś chce jechać zarobić przez tą agencję to nie polecam ,ale jeśli ktoś chce sie dorobic lekkiego portfela (-) to jak najbardziej polecam

Tak4Nie
Patolux

Nie polecam słuchać (usunięte przez administratora) że jest wszystko fajnie (usunięte przez administratora). Przed wyjazdem było mówione że będziemy mieć dojazd do pracy max 40 km a (usunięte przez administratora) nas na mieszkanie gdzie dojazd do pracy to było 100 km. Czekanie aż podpiszecie tą (usunięte przez administratora)umowę przez 5 godzin a później jeszcze czekacie aż was rozsadza po każdym najgorszym możliwym koncie. Na wejściu dają wam firmowe ubrania i buty za które musicie oddać z wypłaty 25 euro więcej piszą o tym za co my musimy zapłacić a o tym ile oni nam ani trochę. Serio będziecie żałować całe życie że tam pojechaliscie. (usunięte przez administratora)Ja z kolegą przyjechaliśmy o 11 na zakwaterowaniu bylismy o 17 gdzie zobaczyliśmy totalne dno i jeszcze słyszeliśmy od innych że czekali na pokój po kilkanaście godzin. Odrazu się wycofalismy i wróciliśmy do Polski. Nie pozdrawiam nikogo (usunięte przez administratora)

Tak10Nie
Tenoszukany

Nie wiem jak swój swojego tak j*bie wszystko pięknie ładnie przed wyjazdem przyjeżdżam z kumplami do firmy o 8 wyjeżdżamy na zakwaterowanie dopiero o 15 po czym okazuje sie ze nie ma dla nas miejsca na zakwaterowaniu na którym mieliśmy być wy*ebali nas na wieś i to w Niemczech gdzie dowiedziałem sie ze są tu różne robactwa więc stąd wale lote nie polecam po prostu pattolux

Tak9Nie
Marcin

Przyjechałem z dziewczyna tydzień temu do nowego hotelu polux studia dwuosobowe na zadupiu same pola dojazd do sklepu busem w wyznaczonych godzinach, na hotelu dużo patologi która siedzi przed hotelem, nie pójdziesz do pracy kierowcy wchodzą sobie do twojego mieszkania jak do siebie i pytają dlaczego nie poszedłes do pracy zamiast zadzwonić, wnętrze mieszkań bardzo surowe i skromne ściany białe jeszcze chropowate nie polecam mieszkania na takiej wiosce gdzie tylko pola obok nic więcej ludzie z nudów piją i ćpaja przed hotelem tu to tyle...

Tak6Nie1
Elo
Nazwa działu: Produkcja

Biuro jak biuro nie zostałem przez nich oszukany jeżeli chodzi o pieniądzed, jeżeli chodzi o pracę to już tak. Chciałem zmienić pracę w ramach agencji na lepiej płatną - niby bez problemu tylko musiałem się przeprowadzić 150 km dalej. Po przeprowadzce przez tydzień brak kontaktu z kimkolwiek(biuro, koordynatorzy) po czym jakiś łysy typ przychodzi i mówi że nie ma dla mnie pracy i mam 24h na opuszczenie hotelu... Koordynatorzy pozostawiają wiele do życzenia jeżeli ktoś z agencji to czyta to proszę zrobić porządek z ludźmi z Vidaxl, którzy uwarzają się za pieprzonych strażników texasu i koordynatorów w weekend chleją i chodzą po domkach szukać ofiar. Jeżeli to się nie zmieni to mam pewne zdjęcia, któte opublikuje wszędzie gdzie się da pokazując jakich ludzi agencja Pollux bierze na stanowisko koordynatorów. Niepozdrawiam

Jbacpollux
@Elo

Napisz na meila Mironpoczit@gmail.com

Kinimimi
@Elo

Witam masz może zdjęcia z zakwaterowania?

Gosia

Przyjechalam kilka dni temu lokacje i tak jak pani mowila hotele to nie sa ale warunki sa dobre. Co do pracy sie okaze , ale wszystko fajnie i sprawnie zalatwione. Praca jest i godziny. Pozdrawiam pani Marto.

Tak2Nie1
Kinimimi
@Gosia

I jak u pani na dzień dzisiejszy?

Karilo

Witam mam pytanie był ktoś w tym roku mam wyjeżdżać przez tą agencję za tydzień i widzę te źle opinie i nie wiem co robić proszę o szybkie opinie

Tomi Tomi

pollux to (usunięte przez administratora) , kroją na czym sie da , nie polecam , koordynatorzy chleją nawet podczas jazdy a w biurze nic sie nie dowiesz

Gonzo
Nazwa działu: Produkcja

Przyjechalam z partnerem w zeszlym tygodniu i mamy bardzo luksusowe zakwaterowanie, studia 2 osobowe, nowe,pachnace:) Pracy nie ma 40 h w tygodniu ale od samwgo poczatku pani (usunięte przez administratora)mowila ,ze jest okolo 32/40 h tyg, wiec tragedi nie ma. Fajna praca ,zakwaterowanie super. Nie wiem jak jest na innych lokacjach z tej agencji ale ta oferte pracy naprawde polecam. pani (usunięte przez administratora)odpiwiedziala na wszystkie nasze pytania i do samego przyjazdu byla z nami w kontakcie wiec szczeze polecam.

Tak3Nie1
Ja

Firma jak każda inna. Jak masz podpisać umowę to jesteś szanowany. Podpiszesz jesteś numerem do zarabiania pieniędzy dla firmy. Jak coś potrzebujesz to jesteś natrętny i załatw sobie sam. Lekarza czy inne potrzeby. Biuro zawsze odpowie tylko na maila. I co tydzień dostajesz inną kwotę zarobionych pieniędzy za tą samą ilość godzin. System nalicza opłaty jak chce. To ściema jakich mało. Firma Pollux wydyma Ciebie jak chce.

Patka

Witam wszystkich, bylam w 2016 roku w Holandii przez firme POLLUX . Pracowalam w Bescie w miesie w VanLoon. Mieszkalam w Hoeven na hotelu w apartamenach. Pojechalam sama , szczerze na pierwszy rzut oka sie przestaszylam , przyjechalam w niedziele a tam na podworku wszystko pija piwa itp. Ale z dnia na dzien bylo coraz lepiej. Na poczatek koordynator Pitek ulokowal mnie na tak zwanym kurniku. Trafilam na spoko lokatorki. Po miesiacu razem z kolezanka z ktora sie tam poznalysmy poszlysmy do biura wtedy siedzial tak pitek i Olek i powiedzialysmy ze chcialybysmy miec lepsze warunki i przeniesc sie na 'apartamenty' . Po rozmowie przeniesli nas tam i bylo juz o wiele lepiej. W pokoju lazienka czysto schludnie. Ja z wlasnego doswiadczenia polecam ta firme jesli jedzie tam ktos do pracy a nie chlac czy robic rozruby. Wiadomo trafily sie takie osoby ktore przyjechaly tam po to by poprostu sie bawic , muzyka na full w nocy imprezy. Praca byla praktycznie codziennie. Autobus stal rano przed brama hotelu i zabieral ludzi do pracy. A w weekendy jesli bylo mniej ludzi do pracy jezdzilo sie samochodami. Jesli zyje sie w zgodzie z koordynatorami oni sa dla Ciebie fer. Nie mozna oczekiwac od nich tego ze beda dla Ciebie mili skoro oni orzechodza a jeden do drugiego obgaduje... po jakis czasie przeniesli mnie i kolezanke na domek. Tam to juz bylo na prawde super. Cisza spokoj , czysto. A co do pieniedzy to fakt mogli by placic wiecej ale pieniadze byly zawsze na czas czasem jesli sie cos nie zgadzalo w solarisie to wystarczylo podejsc do koordynatora albo zadzwonic do biura i wszystko bylo poprawione. Ja gdybym wybierala sie jeszcze raz pojechala bym z Polluxa ale wiedzac ze trafiw na tych samych koordynatorow.. ale z twgo co slyszalam to sie cos tam pozmienialo. Jedyne co to w Vanloon bym tomek i chyva bodajze Olka . Do niej miala bym kilka zastrzezen bo za mila osoba to ona nie jest. Z Tomkiem mozna bylo wszystko zalatwic a z nia nie bardzo bo zawsze miala ZLY DZIEN . Jesli ktos wybiera sie z Polluxa to najlepiej nie czytac tych wszystkich glupich komentarzy bo ja przed wyjazdem sie naczytalam i sie nastawilam na najgorsze a wcale tak zle nie bylo. Pisza te komenatrze ludzie ktorzy zostali wyrzuceni albo za alkohol narkotyki czy ziolo albo tez zadarzylo sie tak ze niektorzy nie chcieli chodzic do pracy a potem nagle ze mala wyplata. Ja szczerze mowiac raz zaspalam do pracy to przyszedl koordynator obudzil mnie i autobus poczekal na mnie :) nie ma sie co bac. Zalezy gdzie traficie. Ja trafilam akurat dobrze. Pozdrawiam

Rossie
Nazwa działu: Produkcja

Nigdy nie jedź! Zrobisz sobie krzywdę.

Ania

Pracowałam przez nich kilka lat w Holandii,głównie sprzątanie.Byłam bardzo zadowolona,dobry kontakt,wypłaty na czas,za swieta i wekendy platne 200%.Złego slowa nie moge na nich powiedzieć Lubię atmosferę w Pollux za: Szybkie rozwiązywanie problemów ze strony biura,fajna atmosfera w hotelu w Dorst.

Tak5Nie
Slayer
@Ania

Co ty piszdesz za bzdury kobito

oszukany

Ludzie nigdy nie jedzcie do pracy poprzez firme Polluks szukajcie innych miejsc do pracy zagranicą to są pasożyci i (usunięte przez administratora) jest tyle negatywów że słów brak a tyle naiwnych ludzi tam jedzie.Dlaczego wierzycie w te wpisy które określają firmę Pollux jako rzetelna?To nieprawda te superlatywy piszą ludzie z firmy Pollux.Przecwko firmie Pollux zwanej patolux toczy się wiele spraw o wypłatę należnego wynagrodzenia.Jest dziwne ze do tej pory nie zamknęli biura i działalności tej oszukańczej firmy bazującej na naiwności prostych ludzi bez wyksztalcenia a liczacych na zarobku poprzez tą firmę.Nie czytajcie nawet ogłoszeń podawanych przez tą oszukańcza firme ,Która werbuje naiwnych ludzi .Byłem, widziałem,pracowałem,zostałem oszukany.Nigdy,nigdy poprzez firmę Pollux

Tak6Nie

Mateusz

Dobre zarobki, fajna praca, konkretni ludzie w biurze. Polecam.

Konrad

Co zapewnia agencja pracownikowi? Jak się interesują ludźmi za granicą?

Zostaw opinię o Pollux - Roosendaal

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie