Pollux
counter
2 440 474 5 1
KubaKrk Nowy wpis
Kandydat

Cześć mam pytanie mieszka ktoś w Nispen lub Bergen po Zoom? Będę wybierał się za tydzień i jestem ciekawy.. może ktoś się wybiera bo jadę sam i chętnie bym z kimś pojechał.. pozdrawiam Kuba

Patryk Nowy wpis
@KubaKrk

Cześć ja wyjeżdżam tam w ta niedziele

Patryk Nowy wpis
@KubaKrk

Skontaktuj się ze mną na e mail. szyszaczek353@gmail.com

mały Nowy wpis
@Patryk

Patryk skontaktuj się ze mną na stec.edward@o2.pl

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pollux?

TakNie2
Pani
@Pytanie

POLLUX TO TYLKO AGENCJA NIE TWOJE MIEJSCE PRACY :) JEŚLI NIE PODOBA CI SIĘ ATMOSFERA W JAKIŚ ZAKŁADZIE TO DZWONISZ DO NICH JEŚLI BĘDĄ GDZIEŚ POTRZEBOWAĆ NP NA CHŁODNI TO ZADZWONIĄ I CI POWIEDZĄ ZE MOGĄ CIĘ PRZENIEŚĆ

Pati

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają warunki mieszkaniowe na lokacji w Antwerpii? Byłabym także wdzięczna za opinie na temat pracy w inger micro.

Tak4Nie
Pati
@Pati

Sorry, miało być Ingram Micro.

Niezadowolona
@Pati

Hotel w Antwerpii jest mega fajny, mieszkałam tam z polluxem ale przez inne biuro. Na ingram micro w Tilburgu pracowałam również - praca bardzo nudna. Niektórzy wolą pracę fizyczną,wtedy się tylko denerwują jesli mają cały dzień stać i pakować jakiś zestaw do testów dna lub jakieś inne badziewia.

Tak2Nie
Pani
@Pati

Z TEGO CO MI WIADOMO AGENCJA POLLUX NIE MA ZAKWATEROWANIA W RIJEN CO DO WARUNKÓW ? HYM NIE JEST HOTELEM 5 GWIAZDKOWYM ANI NAWET JEDNO ALE DA SIĘ ŻYĆ JAK JUŻ POZNA SIĘ LUDZI TO MOŻNA SIĘ ZAAKLIMATYZOWAĆ OCZYWIŚCIE KWESTIA TEGO CO KTO LUBI I ILE JEST WSTANIE ZAAKCEPTOWAĆ JA NIE NARZEKAŁAM ALE JEŚLI JESTEŚ W MNIEJSZEJ GRUPIE TO DOSTAJESZ POKÓJ 2 OSOBOWY I I KUCHNIA ŁAZIENKA WSPÓLNA JEŚLI DO 5 OSÓB TO ŁAZIENKA I KUCHNIA JEST DLA WAS W POKOJU :)

Anka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Czy ktoś pracuje w mordajku na opt mogę prosić jakieś info ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Witam, chciałabym zapytać czy hotel w Rijen w dalszym ciągu jest zamieszkiwany przez pracowników firmy Pollux? Jeśli nie to od jakiego czasu, jeśli tak to jakie warunki tam obecnie panują?

marti

(usunięte przez administratora) Nikt mi nie powie ze istnieje taka agencja w ktorej jest wszystko idealnie. Wszedzie zdazaja sie opoznienia wyplat czy srednie warunki taka rzeczywistosc. Ale gdybym miala cos powiedziec na temat Pollux(usunięte przez administratora) ... warunki mieszkalne spoko ale trzeba liczyc sie z tym ze moga cie przeprtowadzic 3 razy w ciagu tygodnia ... Tam gdzie ja pracowalam musialam po skonczeniu drugiej zmainy czekac 2 godziny codziennie na kierwoce takze jak kto lubi ...

TakNie3
kara
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

cześć pracował ktoś możne w Waalwijk na magazynie z elektronika ?? jakieś opinie ?/

Tak1Nie

Jestem niestety zmuszony wystawić negatywną opinie ponieważ nie podobało mi sie podejście do klienta. Musiałem dzwonić do agencji i sam sie wypytywac co z ofertą ( kiedy to mówiono mi że oddzwonia na następny dzień) gdy Pani powiedziała mi żeby dzwonić tydzień przed wyjazdem, tak zrobiłem mając powiedziane ze wtedy będą dogadane tylko szczegóły, rzuciłem pracę wszystko mając świadomość wyjazdu a teraz zostałem bez pracy i niczego ponieważ Pani znowu powiedziała ze zadzwoni na drugi dzień i do dziś żadnego telefonu. NIE POLECAM TEJ AGENCJI !!! Rzucają słowa na wiatr.

TakNie6
2020

Witam mam 26 lat ile bym zarobił pracując przez poluksa

Patrol

Na tle agencji,z którymi jeździlem za granicę, ta się wyróżnia. Spełniają warunki umowy, wypłaty są raczej na czas, więc jest okej

Tak9Nie7
seamel
@Patrol

no dokładnie, zawsze można trafić gorzej. Pollux przynajmniej wywiązał się z umowy i zapewnił co trzeba

Tak6Nie4
SłonecznyPatrol
@Patrol

I tu się zgodzę. Też nie miałem problemow z tą agencją. Z umowy się wywiązują. Pieniążki też są na czas. Warunki nawet ok.

Tak7Nie1
Filip11

Najlepiej szukać prac przez agencję, szczegolnie takie jak Pollux :)

Tak7Nie1
Rafix
@Filip11

Też tak myślę :) Szczególnie, gdy wyjeżdża się do pracy za granicę pierwszy raz. Dzięki pomocy agencji Pollux szybko znalazłem dobrze płatną i legalną pracę. Wyjazd też pomogli zorganizować. To było dla mnie bardzo duże ułatwienie.

Tak7Nie3
jonas

Stawka wynagrodzenia jest odpowiednia jak i warunki pracy i mieszkania.

Tak8Nie5
Max
@jonas

Zgadzam się. Warunki sa w porządku a zarobki bardzo dobre.

Tak8Nie1
DSox

Praca przez agencję Pollux pojechałem do pierwszej pracy i w sumie nie było na co narzekać. Zarobki mi odpowiadały , zakwaterowanie też było spoko

Tak9Nie
Radek
@DSox

potwierdzam, dobra agencja, mają wiele ofert.

Tak5Nie1
pedro
@Radek

Faktycznie ofert pracy mają sporo do wyboru. Można na spokojnie cos dla siebie wybrać i niezle zarobic..

Tak5Nie1
yellow

Praca przez agencję Pollux jest spoko, wiadomo, że chciałoby się jeszcze wiecej zarabiac, ale tak będzie wszędzie. Dla mnie jest ok.

Tak5Nie2
kizombo

Dali nam spoko zakwaterowanie, mimo, że obawiałem się strasznych warunków dostaliśmy naprawdę spoko lokum, a do tego wypłaty zawszw w terminie

Tak5Nie
Karolina
@kizombo

Zauważyłam, że całkiem sporo ludzi chwili agencję pracy Pollux. Widzę, iż należysz do nich i Ty. Podobno firma, chcąc przyczynić się do rozwoju swoich pracowników, oferuje im różnego typu szkolenia. Jest dla nich niezmiernie ważne, by personel miał możliwość zrealizowania swoich celów i ambicji. A jakie są to konkretnie szkolenia? Możesz je wymienić?

Tak4Nie1

Nowy
@ROBERTO

Mieszkałem

uzxd

Praca przez agencję Pollux dużo mnie nauczyłą i udało mi się zarobić fajne pieniądze. Nie wrociłem do Polski, pokochałem Holandię .

Tak7Nie
Łomza

Agencja , ktora jako jedyna zapewniła mi bezpieczną stabilną sytuację finansową i życiową, zapewniając mieszkanie, pracę i transport.

Tak6Nie
Mchel

Z bratem wyjechaliśmy miesiac temu i jest ok

Tak6Nie
Luna
@Mchel

A mieszkania to gdzie są I jakie warunki

Daniel

Jedna z lepszych agencji pracy z z jakimi miałem stycznosc, zaangażowana firma, która dostosuje odpowiednio oferte do pracownika, pozdrawiam, Daniel

Tak5Nie8
jandsi
@Daniel

Wyjeżdzałem z Polluxem i zawsze wszystko było ok

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal