Opinie o Pollux w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pollux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux w Roosendaal

Karilo

Witam mam pytanie był ktoś w tym roku mam wyjeżdżać przez tą agencję za tydzień i widzę te źle opinie i nie wiem co robić proszę o szybkie opinie

Pusia
@Karilo

Przekonasz się sam, że nie ma co patrzeć na opinie hejterów. Praca jest naprawdę świetna, zatrudnienie solidne a firma rzetelna.

Zolle

Opisz cos wiecej na ten temat nie warto faktycznie tam jechac ?

Pusia
@Zolle

Moim zdaniem decydowanie warto. Mnie ta firma pasuje, oferują naprawdę bardzo dobre warunki, pensje, zawsze młoda, zgrana ekipa.

Gonzo

Przyjechalam z partnerem w zeszlym tygodniu i mamy bardzo luksusowe zakwaterowanie, studia 2 osobowe, nowe,pachnace:) Pracy nie ma 40 h w tygodniu ale od samwgo poczatku pani (usunięte przez administratora)mowila ,ze jest okolo 32/40 h tyg, wiec tragedi nie ma. Fajna praca ,zakwaterowanie super. Nie wiem jak jest na innych lokacjach z tej agencji ale ta oferte pracy naprawde polecam. pani (usunięte przez administratora)odpiwiedziala na wszystkie nasze pytania i do samego przyjazdu byla z nami w kontakcie wiec szczeze polecam.

@Gonzo

W moim przypadku jest tak, że ilość pracy trochę zależy od ciebie. Chcesz więcej zarobić, będziesz miał więcej. Zakwaterowanie może nie hotel 5 gwiazdkowy, no ale tego chyba nikt się nie spodziewa, jesteśmy tu w pracy a nie w spa. Ja nie mam większych zastrzeżeń.

Krzysztof

witam wybieram się w tym tyg moze ktos powiedzieć jakas opinie o tym poluxe.

@Krzysztof

praca jest bardzo fajna, swoje zrobić trzeba - wiadomo, ale nie ma jakiegoś nacisku czy coś. Szybko się dorobisz, zobaczysz.

Magazynier

Jaka rozmowa rekrutacyjna, to spotkanie trudno nazwać jakąkolwiek rozmową, Gdyby mogli to by zabrali dokumenty i zapierniczaj jak parobek w Afryce. Brak czasu na przeczytanie umowy o prace, a dzień po to już było po wszystkim. Nigdy więcej takiej firmy!!!

logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Irek

Spodziewałem się cięższej pracy za granicą. Dużo się słyszy na temat wyzysku itp. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Super podejście do pracownika już na rozmowie rekrutacyjnej, dużo ofert pracy, każdy znajdzie coś dla siebie na miarę swoich możliwości.

@Irek

To fakt o pracownika dbają i widać że szukają kogoś na dłużej a nie miesiąc czy dwa, dlatego jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia za granicą to jak najbardziej może tutaj podbijać.

Wacek

Jeśli chcesz szybko zarobić duża kwotę praca przez tą agencję wydaje się spoko. Dobra na krótkie wyjazdy, gdzie chcesz raz - dwa się wzbogacić. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy, bo kasa zawsze jest na czas i co najważniejsze na twoim koncie, a nie w formie zamrożonych dodatków jak w przypadku innych agencji.

@Wacek

Zgadzam się, tutaj faktycznie zarabiasz a nie zdaje ci się że zarabiasz. Raz, dwa i zobaczysz że będziesz zadowolony.

Krystianna

To jest naprawdę agencja godna polecenia, naprawdę interesują się pracownikiem i nie pozwolą, żeby ktoś miał jakieś problemy.

@Krystianna

Dokładnie, człowiek na każdym kroku wie, że nie jest sam, a za granicą to mega ważne.

Hania

Pracodawca naprawdę po ludzku traktuje pracowników , z każdym idzie się dogadać. Świetne miejsce dla młodych osób szukających pierwszych doświadczeń z pracą.

@Hania

Zdecydowanie to prawda. Ja przeszłam tutaj długą drogę i świetnie się odnalazłam.

Wojtek

Czy ekipa jest młoda ?

pooster
@Wojtek

Młoda, zgrana ekipa. Warunki zakwaterowania super, nie ma pokoi po xx osób. Kasa zawsze na rękę, wszystko się zgadza. Nie narzekam.

@pooster

Ja zawsze trafiałam na stosunkowo młode ekipy (też zależy dla kogo co znaczy młoda, wiadomo że nie ma tylko osób po 18 lat). Zawsze się jednak ze wszystkimi dogadywałam.

@Hania

Za granicę zazwyczaj jeżdżą młode osoby, ja kilkukrotnie trafiałam na bardzo młode ekipy, ale bywało też że trafiały się troszkę starsze osoby i świetnie sobie radziły.

Tusia

Cześć! Pracuję w tej firmie już kilka lat, dlatego się wypowiem. To naprawdę rzetelny i uczciwy pracodawca. Polecam tą firmę osobom, które szukają swojej drogi na przyszłość. Tutaj nikt was nie oskubie na kasę. Warunki współpracy bardzo ok. I wyszkolą i zadbają o to, żebyś czuł się potrzebny, a nie jak tylko jeden z wielu wyrobków. Masz jakieś pytania? Pisz do mnie

Huragan

Bardzo dobra praca dla młodych, niedoświadczonych osób, można szybko nabrać doświadczenia, podnieść swoje kwalifikacje i płacę.

@Huragan

Myślę, że osoby z doświadczeniem tutaj również się odnajdą - wszystko zależy od twoich potrzeb i umiejętności.

kotz

warunki pracy w miare okej, hajs tez się zgadza

Berenika
@kotz

Pracowałam już w kilku miejscach i nigdzie nie miałam tak dobrych warunków jak tutaj, dlatego też zostałam i nie szukam już dalej. Jestem bardzo zadowolona. Pracuję już drugi rok. Jak się dłużej pracuje to można liczyć na różne benefity, także polecam.

Łomza

Agencja , ktora jako jedyna zapewniła mi bezpieczną stabilną sytuację finansową i życiową, zapewniając mieszkanie, pracę i transport.

Robert
@Łomza

Dbają o pracownika od pierwszego dnia pracy do ostatniego, nie ma dziwnych wątpliwych kar, zapewniają pomoc także osobom w krytycznych sytuacjach. Polecam.

Ffv cvbc

Jakies opinue na temat pracy przy rozladunku kontenerow w moerdijk

doswiadczony
@Ffv cvbc

ty lepiej nie jedz tam dobra rada

Stefan
@Ffv cvbc

Nie polecam, byłem tam dzień i podziękowałem, jadą tam na prochach, szybkie tempo, zero wymówek.

Krzyś
@Ffv cvbc

Tak samo z kolegą mamy się wybierać na tą samą robotę w poniedziałek i też zastanawiam się czy to dobry pomysł ma ktoś może jakieś informacje ?

maly

omijaj z daleka firme pollux moja dobra rada mozesz tylko stracic a nie zarobic

Etek
@maly

Niby dlaczego? Ja pracuję już dłuższy okres czasu i jestem zadowolony. Praca jak praca, warunki moim zdaniem bardzo dobre.

Alicja

Czy szukają może osób do pracy w biurze? Wie ktoś?

Rasia
@Alicja

Co jakiś czas są rekrutacje, bo firma cały czas się rozrasta. Warto śledzić bo pieniądze naprawdę fajne. Jeśli masz doświadczenie nawet niewielkie to praca nie będzie dla ciebie niczym trudnym, a zarobisz naprawdę sowicie.

uzxd

Praca przez agencję Pollux dużo mnie nauczyłą i udało mi się zarobić fajne pieniądze. Nie wrociłem do Polski, pokochałem Holandię .

Taktol
@uzxd

To prawda, inny kraj, inna mentalność. Ale przede wszystkim praca nie jest ciężka. Można naprawdę się nieźle dorobić i to w krótkim czasie. Nie ma roboty ponad siły.

yellow

Praca przez agencję Pollux jest spoko, wiadomo, że chciałoby się jeszcze wiecej zarabiac, ale tak będzie wszędzie. Dla mnie jest ok.

Japko
@yellow

W porównaniu z zarobkami w polsce, zobacz ile jesteś do przodu. Tutaj idzie się naprawdę dorobić, zaoszczędzić - dobra praca i wynagrodzenie atrakcyjne, szczególnie jak ktoś potrzebuje dużego zastrzyku gotówki.

hycek

Bardzo wysokie wynagrodzenia w porównaniu z innymi firmami i tym samym stanowiskiem. Jakość pracy - super, można się poczuć naprawdę doceniony.

Poliania

Pracuję już od dłuższego czasu. Jestem zadowolona. Początkowo myślałam, że to będzie wyjazd na chwilę, ale za takie pieniądze nie opłaca mi się wracać. Tym bardziej, że kasa bardzo dobra, a warunki zakwaterowania i warunki umowne wyróżniają się na tle konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal

• Jak się pracuje w Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pollux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pollux?

Kandydaci do pracy w Pollux napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pollux