POLLUX-POSREDNICTWO PRACY

Poznań

Opinie o POLLUX-POSREDNICTWO PRACY

qqleczka

fakt nie kreca, jak to ma miejsce w innych firmach, sa przede wszystkim rzetelni i profesjonalnie podchodza do osoby

robert

LUDZIE NIE WYJ EŻDZAJCIE ZA POŚREDNICTWEM POLLUKSU . MÓJ SYN WŁAŚNIE WYJECHAŁ W CIĄGU TYGODNIA PRZEPRACOWAŁ JEDEN DZIEŃ NIE MA PRACY ROBICIE TYLKO NA OPŁATĘ ZA MIESZKANIE I UBEZPIECZENIE NIE MA JEDZENIA MUSIAŁEM MU DZISIAJ WYSŁAĆ Z POLSKI PIENIĄDZE NA POWRÓT TO OSZUŚCI ALE JA IDĘ Z TYM DO ADWOKATA.POZDRAWIAM ROBERT PIWOWARSKI

CZY KTOS SLYSZAL O TEJ FIRMIE I MOZE COS DORADZIC

Zostaw opinię o POLLUX-POSREDNICTWO PRACY - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLLUX-POSREDNICTWO PRACY