Opinie o Pollux w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pollux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux w Roosendaal

Pati

Jedno z większych biur bez renomy z tragiczna reputacja. Nie wypłacają uczciwie pensji do tego zarabiają na mieszkaniach. Warunki tragiczne.Panie w biurze bardzo nieprzyjemne. Nie bądźcie naiwni , nie dajcie się wyrolowac tak jak my.

Urban
@Pati

To akurat prawda nie znam osoby tu w Nl która coś dobrego powie o Poluxie. Pieniędzy nie zarobisz także nie wybieraj się bo tylko stracisz . Na domach często dochodzi do kradzieży . To samo robi biuro z twoja pasją.

Znachor
@Pati

Jeśli masz potwierdzone info że zarabiają na mieszkaniach A nie są to jakieś przypuszczenia osób które wszędzie szukają czegoś żeby ponarzekać to zgłasza się to w odpowiednie miejsce/miejsca bo jest to nielegalne i są za to wysokie grzywny.

Intoni

Jedna z lepszych agencji w okolicy, jeśli chodzi o prace i wygrodzenia. Polecam zarówno na dłuższe jak i krótsze wyjazdy,

Hania
@Intoni

Zdecydowanie potwierdzam. Przerabiałam kilka miejsc, tutaj zdecydowanie mi najlepiej.

Eryk
@Hania

Ja pracuje zazwyczaj na dłuższe wyjazdy, potem trochę zjeżdżam. Zawsze nie było żadnego problemu z każdym można się dogadać. Człowiek jest traktowany po prostu po ludzku, każdy wie że każdemu może coś nagle wypalić, wypaść etc.

Norbi
@Intoni

Tak wspaniałe że w Polsce emitowane są programy ostrzegawcze przed tymi złodziejami.

Paula
@Intoni

Kogo Pan reprezentujesz? pracownice pbiura ? Uczciwy pracodawcodawca nie musi robić takich rzeczy....zalosne

Prawda
@Norbi

Pamiętam na ten temat jeszcze w biurze.

Mat
@Intoni

Wcale nie prawda nie ma pracy budzą nad ranem jak masz mieć wolne mają.cie.w (usunięte przez administratora) wypłaty nie całe nie zrozumiałe aplikacje na telefon z grafikiem i odcinkami wypłaty dni

Atlasss
@Intoni

Chyba żartujesz, mają pracowników w "głębokim poważaniu",

Jureczek
@Intoni

Każa podpisać umowę a potem się okazuje, że pracy nie ma, śmiech na sali. Radzę omijać z daleka ta pseudo agencje. Wszystkie negatywne opinie to prawda.

Byly
@Intoni

Bzdury piszesz ile Ci zapłacili za tą opinie ????????????

Darek
@Intoni

Przez trzy dni pracy w tej agencji zarobiłem 40 euro śmiech na sali. Okradają ludzi ale to się już skończy. Trafili na mnie i zniszczę ich

Cycu

Witam Wszytkich. Również byłem w tej agencji, ale nie z własnej woli, bo tak się składa że nas przerzucili do niej, ale mniejsza z tym. Nie polecam w ogóle, niby się chodzi do pracy 5/6 dni w tygodniu, a i tak w kulki lecą z wylplatami, dostawałem ta sama pensje co osoby mieszkające na agencyjnych, gdzie nawet ubezpieczenie miałem swoje, a jak były jakiekolwiek paczki lub coś innego to było się owiniętym. Nie polecam w ogóle.

Wszystko na plus.

@Nowa

No raczej nie mówisz prawdy . Pollux zna każdy jako najgorsze biuro.

@Karolina

Zależy kto ma jakie oczekiwania i jaka lokalizacja.Każdy ma prawo inaczej odbierać agencję,wszystko zależy gdzie się trafi.

Magazynier

Jaka rozmowa rekrutacyjna, to spotkanie trudno nazwać jakąkolwiek rozmową, Gdyby mogli to by zabrali dokumenty i zapierniczaj jak parobek w Afryce. Brak czasu na przeczytanie umowy o prace, a dzień po to już było po wszystkim. Nigdy więcej takiej firmy!!!

logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2059 opinii)
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
Nowa

Dopiero drugi raz jestem zmuszona mieszkac na agencyjnym mieszkaniu.Bardzo mili ludzie w biurze.Koordynator hotelu super miły rowniez.dzis przyjechalam i zobacze co dalej,ale jak ktos chce zyc w NL i przyjechal pracowac to wierze ze bedzie dobrze.Warunki w hotelu tez ok.

Mariusz 12
@Nowa

Możesz napisać na priv ? Mariusz Sheer

Aska

Patoluks funkcjonuje jeszcze wstyd przynoszą temu krajowi ja i mój mąż byliśmy tylko stratni omijajcie ich z daleka

Haj

Witam to patolux jeszcze istnieje ? Nie wierze ... ; )Ej a pracuje tam jeszcze Pitek?za moich czasów latał po białym aż miło Nigdy już po patoluxie

Torian

Praca czarno na białym wiesz co masz robić - większej filozofii w tym nie ma. Kasa bardzo dobra i co najważniejsze zawsze na czas, wszystko na konto. Nie ma żadnych premii wypłacanych nie wiadomo kiedy i gdzie.

Eryk
@Torian

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, potwierdzam. Różne stanowiska pracy, dużo ofert, dla każdego coś dobrego.

Pawel
@Eryk

No raczej nie. Tragedia .Nie warunki zatrudnienia. Tylko wyzysk.

Mario

Jeśli chcesz pracować za darmo możesz się zarejestrować. Odradzam

Slawo

Uważajcie na te agencje . Porażka.

Mati

Jak zwykle nie wypłacili uczciwie pensji wszystkich poszkodowanych wzywam do bojkotu agencji. A jest nas wielu

Dzis przeczytałam absurdalny komentarz prawdopodobnie biura na temat wszystkiego tego co złego pisze się o tej agencji. O wszystkich nas oklamanych , sponiewieranych których jest bardzo dużo napisano że jesteśmy tymi którym się nie chciało pracować. SZOK. Gdyby nie moi rodzice wyladowalibysmy na ulicy.

Paula
@Karolina

Muszą się ratować. Agencja interesowała się policja i służby państwowe dziwne ze dalej funkcjonują.

Mati

(usunięte przez administratora) nie agencja osoby w biurze nie kompetentne. Odradzam bo na ulicy zostaniecie.

Ala

Uważajcie na to biuro. Tragedia.

Lato

Odradzam te agencję . Jedna z najgorszych w NL

Fusia

Holandia marzyła mi się od dziecka, ale ze nie mam tam rodziny to wyjazd był trudniejszy do ogarnięcia. Więc znalazłam agencję Pollux,z którą udało mi się wyjechać do pracy i zdobyć zakwaterowanie. Może nie były to rewelacyjne warunki, ale tego nie mozna wymagac od agencji pracy. Ale nie było źle, czysto, schludnie, a o to przeciez chodzi

Wiesiek
@Fusia

Myślę, że ostatnio nawet poprawiły się warunki. Nigdy nie były złe, ale teraz są jeszcze lepsze. Mnie się podoba praca w tej firmie, bo wszystko zawsze czarno na białym, warunki dobre, kasa jeszcze bardziej.

Sylwia
@Fusia

Ale śmieszny komentarz który napisała jedna z pracownic biura. Proszę się nie produkować prawdę znają wszyscy.

jj

Dobre zakwaterowanie i ciekawa praca. Polecam.

Ahaaa

Skopiowali dokumenty, miała być praca i na obietnicach się skończyło. Omijajcie tą agencyjke, nie wiadomo co robią z danymi osobowymi kandydatów.

Suski

Jeśli kogokolwiek agencja znów wykiwa na w godzinach a tym samym na wypłacie . Albo mieszkacie w nienormalnych warunkach tu możecie zgłosić skargę 0733344 to Inspekcja pracy . Jeśli nie znacie holenderskiego i angielskiego można poprosić o polskiego tlumacza

Zibi

Pracowałem z nimi krótko bo gdy byłem w Polsce obiecywali pracę na dłużej. Po zakwaterowaniu mnie , pracowałem tydzień , po zabraniu za te budę praktycznie nic nie dostałem. Uważajcie na nich.

Atlasss
@Zibi

no to miałeś mało godzin pracy, ja miałem minimum 40 h/tydzień tylko jeśli chodzi o współpracę z koordynatorem to tak naprawdę mają cię w (usunięte przez administratora) jeśli coś się nie zgadza to sam sobie o załatw

Beata
@Atlasss

To że nie zgadzają Ci się nie zgadzają godziny To standard biura . Na domach potrafią Cie ogolić do zera z jedzenia z rzeczy biuro To nie interesuje reszty.swoicch pieniędzy za ciężka pracę nigdy nie zobaczych To standard tego biura .!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal

• Jak się pracuje w Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pollux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pollux?

Kandydaci do pracy w Pollux napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pollux