Opinie o Pollux w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pollux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux w Roosendaal

Atlasss

Jeśli chodzi o opinię jako agencji, lepsza niż otto, godziny pracy zagwarantowane, warunki mieszkaniowe (przynajmniej w moim przypadku) dobre, cena za mieszkanie niższa niż przez otto, choć szału nie ma, minusy, hmmm, mają cię w (usunięte przez administratora) jak zgłaszasz jakieś nieścisłości odnośnie dochodów, za chorobowe mi nie zapłacili bo podobno (zgłosiłem to do nie odpowiedniej osoby), jakby (usunięte przez administratora) jedno drugiemu nie mogło przekazać, zwyczajnie jak masz problem rozwiąż go sam :/

Robert

Będziecie żałować współpracy z nimi.Szkoda zachodu..porażka.

Mati

Lepiej trzymać się z dala od tej agencji

Paulina

To chyba jedna najgorszych agencji w Holandii pisze z własnego doświadczenia i po wysluchaniu opinii innych.lepiej uważać.

Magazynier

Jaka rozmowa rekrutacyjna, to spotkanie trudno nazwać jakąkolwiek rozmową, Gdyby mogli to by zabrali dokumenty i zapierniczaj jak parobek w Afryce. Brak czasu na przeczytanie umowy o prace, a dzień po to już było po wszystkim. Nigdy więcej takiej firmy!!!

logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Bb

Jeśli chcecie pracować w Holandii to na pewno nie przez to biuro . Po bardzo krótkim czasie współpracy z nimi pozostał tylko smród .

Anastazja

Ta agencja jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Korzystałam z pracy tutaj już kilkukrotnie, wyjazdy różne - raz dłuższe, raz krótsze - zawsze znaleźli dla mnie coś odpowiedniego. Dosłownie praca do mnie przychodziła. Jestem bardzo zadowolona.

Hania
@Anastazja

Też mam takie odczucia. Jedno z lepszych miejsc na rynku.

Wiesiek
@Hania

Ja zawsze wybieram dłuższe wyjazdy, a potem wracam na urlop i muszę przyznać, że to jest bardzo dobre miejsce. Zawsze wiem, że będę miał pracę wtedy kiedy chcę, nie ma tak że wracam na miesiąc wolnego i potem się dowiaduje że sorry ale nie ma miejsca, pracy. To dla mnie mega ważne.

Aneta
@Hania

Kto Pani to kazał napisać? Kłamstwami narażasz ludzi na to (usunięte przez administratora)

@Wiesiek

Widzę tu dyskusje między pracownicami biura jedna wtóruje drugiej chodzi o te dobre opinie.to smieszne.to polki , które prędzej czy później same padną ofiarami własnego systemu.

Saksa

Przyjechaliśmy z Polski na miejscu okazało się że pracy nie ma. Ulokowali nas w jakiejś szopie. Dwa dni poszliśmy do pracy i nie dostaliśmy wynagrodzenia. Zostaliśmy potraktowani jak śmiecie.

Michu

Pollux zwany u nas na szczorowni(nazwanej tak że względu warunki) i byłych pracowników patoluxem nie wiewiarygodna zakłamana instytucja odradzam zwłaszcza jadącym z Polski.

Minis

Ogólnie praca godna polecenia, takie pieniądze jakie mnie interesowały i faktycznie takie otrzymałąm. Dobre warunki.

Stop Narkotykom
@Minis

Sami koneserzy białego proszku i w nocy możesz zapomnieć o spaniu... STANOWCZO ODRADZAM KAŻDEMU NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ JAK JA

Norbi
@Minis

No commet.te dobre opinie wystawia tym (usunięte przez administratora) jedynie oni sami .Uważajcie!!!!

Para

Pracujemy tu siedzimy na meliie wypłata nigdy się nie zgadza . To co robi ta banda w biurze przekracza ludzkie granice. Odradzamy. Wszyscy się skarżą. Zarejestrowaliśmy się we Fleksi z innymi ludźmi.(usunięte przez administratora)

Henryk

Uciekliśmy po dwóch dniach.zdedydowanie odradzam.

Paula
@Henryk

My po tygodniu , (usunięte przez administratora) z którą nie dało się pracować ani mieszkać, i te pracownice biura.....no coment.

Polish in Uk
@Paula

To prawda każda paznokcie zrobione ale sieczka w głowie i fałsz za skóra siedzi tam taka stara odrażająca. Zracji wieku i oszczędności podejścia do drugiego człowieka powinni ją wykopać. W biurze słyszeliśmy o agencji tylko źle opinie odpracownikow. Tego samego dnia zarejestrowaliśmy się w innym biurze w Roosendall.

Anka t

Z całego serca nie polecam tej agencji. Zakłamani ludzie w burze .

Nowos

Tu nie da zarobić się pieniędzy, drogie zakwaterowanie ,najczęściej meliny i sama (usunięte przez administratora).odradzam

Albert

Czy ktos z Was pracowal/pracuje w Bredzie jako order picker w montapackin przy elektronice? I jak zakwaterowanie w Bergen op Zoom?

Nie polecam firmy drogie zakwaterowanie szczrza jama z napchanymi do granic możliwości ludźmi Okolica daleko do sklepu auta są firmowe dla wybranych Napchane podejrzane towarzystwo z różnych stron Swiata

Mati

Pracujesz jedynie na zakwaterowanie. (usunięte przez administratora) na godzinach. Odradzam.

Suski

Drogie zakwaterowanie , warunki fatalne , mało godzin , okrojone wypłaty. Dziwię się że ta ekipa nie siedzi jeszcze w więzieniu.

Ewelina

Dziwię się że jeszcze działają. Wielokrotnie interesowała się tym padłem Państwowa Inspekcja pracy.od lat (usunięte przez administratora) ,kradną i kłamią. Na ich melinach leję się alkohol i sypia prochy

Drozda

Bardzo dużo złego słyszeliśmy o tej agencji niestety przekonaliśmy się na własnej skórze. Wypłaty nigdy nikomu się nie zgadzały. Nie zarobiliśmy .o oszczedzamnu można zapomnieć. Zakwaterowanie porażka.

Iwona

Kiedyś na temat tej agencji został w Uwaga TVN materiał który dotyczył nie uczciwych pracodawców.Uwazajcie na patolux.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal

• Jak się pracuje w Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pollux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pollux?

Kandydaci do pracy w Pollux napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pollux