Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

a c e

Z tym gościem Artur P. nikt nie chce działać, jest nieogarnięty, nic nie pamięta jeśli chodzi o sprawy pH, a swoje tak. Cała ta dywizja, gdzie Artur P. pracuje to jeden wielki szwingiel; przełożeni nic nie wiedzą, nic nie potrafią jak i pozostałe działy

Asia
@a c e

@Ren . Tak to prawda. Z tym gościem pracować, to masakra. Każdy kto miał do czynienia z A.P wie o co chodzi. W białych rękawiczkach wykańcza ludzi. Nie rozumiem, jak takie osoby mogą zarządzać ludźmi. Nic nie pomoże a zaszkodzi...Oj potrafi zaszkodzić, łącznie z wywaleniem z roboty. Tak, że siedzieć cichoooo

Helo!

Uwaga na KAM Artur P......Prawdą jest to, co mówią i piszą inni. Ten człowiek dba tylko i wyłącznie o swoje interesy. Rękami przedstawicieli pnie się po szczeblach kariery ale o nich nigdy nie dba. Kłamie. Długo by pisać, po prostu unikajcie pracy z tym człowiekiem.

Lexus
@a c e

(usunięte przez administratora)wymyśla, to się nie mieści w głowie:) Kiedy ktoś wreszcie z przełożonych przejrzy na oczy. Zadania nie realne, nie wykonalne, pomieszanie z poplątaniem. Angażowanie pracowników do swoich wydumanych i nierealnych zadań, brak potwierdzeń i ustaleń centralnych...Śmiechu warte.

Artur
@Helo!

KAM ma zawsze rację . Któremu nie pasuje to do widzenia.

Masakra
@Asia

Ten gość jest straszny!! Ta Firma przymyka oczy na działania tego typa, bo wyzyskuje ludzi. Tu nie liczy się człowiek, liczy się wyzysk. Osoba bez kompetencji a pracownicy są jak (usunięte przez administratora) Nie ten, to inny...

Danuta
@Masakra

Ale w jaki konkretnie sposób podobno tych wszystkich ludzi tutaj wykańcza? Jest możliwość, że jednak firma tego nie widzi? Bo takie przymykanie oczu zdaje się być niemożliwe

Danka

Ja Was wszystkich ustawie do pionu gołgony.

Irena
@Danka

A czemu uważasz, że ktokolwiek potrzebuje jakiegoś ustawienia do pionu?

Irena

A co takiego zrobili, że tak ich nazywasz?

Warto?

Cześć, jak wygląda praca PH w Orbico Toys? Miał ktoś doczynienia? Jeśli tak to jakie doświadczenia towarzyszą po pracy na tym stanowisku w tej firmie?

DE
@Warto?

He he . Szkoda nawet komentować .

@DE

Czemu tak sądzisz? Aż tak źle ci się pracowało? Chodzi o kasę, atmosferę, czy o co?

Seba
@Mieczysław

Jak dla mnie w porzo robo

Onnnn
@Warto?

Doswiadczenie ponad rok i nie narzekał nikt z osób z którymi pracowałem. Zmiana tylko ze względów finansowych. Atmosfera na najlepszym poziomie. Nie spotkałem z się w żadnej dotychczasowej pracy z taka. Pozdro dla samego szefa jak przeczyta. Fajne spotkania szkoleniowe!

Jarząbek
@Onnnn

Pozdro dla samego szefa.... Aha... :-))

JAaaAa
@Onnnn

Dzięki Onnnn za opinie ;) Szefa pozdrowie :)

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Były Klient

Pani Olu z całym szacunkiem, ale prawda jest taka, że pracuje z konkurencją od ponad 2 lat i jakoś przedstawiciel ten sam z uśmiechem podjeżdża, a nie jakby za karę. Nie wspomnę o tym, że u Was ciągłe zmiany kadrowe następują i żeby jeszcze było śmieszniej ostatnio jedna z Waszej firmy osoba odeszła i teraz jeździ w tej firmie z którą od ponad 2 lat współpracuje. Warunki jakie dostaje świeżo zatrudniony pracownik są takie słabe, że szkoda słów. Nie ma się co dziwić firma stawia na zatrudnienie chwilowe i zwolnienie myśląc, że takie rozwiązanie wpływa korzystnie na otaczający rynek. Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy którzy odeszli byli tak tragiczni, że firmie nie zależało by dana osobę zatrzymać, ale tak się zdarza kiedy pracodawca stawia na ciągłe zmiany, a nie inwestuje w nowych pracowników, dając premie nie podwyższając targetów sprzedażowych itp. Łańcuszek jest prosty my nie sprzedajemy my nie kupujemy, a te cele sprzedażowe o których wielokrotnie mówił mi przedstawiciel są zbyt wygórowane ... Może warto otworzyć oczy i zacząć doceniać tych pracowników co się ma... a nie ciągle zmieniać i psuć sobie opinie?

Od nędzy do piniendzy

Robią co chcą . Wolna amerykanka ludzi na stołkach

PH

Wszyscy kandydaci do pracy chcących pracować w tej firmie.. UWAGA!!!! Firma co innego mówi na rozmowie co innego będziecie mieć. Mnie zatrudnili na Kraków na PH okazało się po 5 dniach, że praca będzie 200 km od Krakowa. Codziennie dojazd 200 km do pracy. Może komuś pasują takie ekstremalne sytuacje - ale są osoby którym to nie będzie pasować więc ostrzegam Was kandydaci. Firma nie jest wiarygodna , KŁAMSTAWA (usunięte przez administratora)SĄ NIE DO WYOBRAŻENIA. Ostrzegam Was !!!!

eeeeee
@PH

Napisz coś więcej bo Orbico to duża firma-jaki dział lub jaka dywizja, gdzie byłeś na rozmowie wstępnej w którym biurze? Katowice? Nie podali ci wcześniej informacji jaki będziesz miał region??? I jak to się potoczyło-pracujesz dalej czy rozwiązałeś umowę bez problemu?

@PH

Ten Pan PH jest nie zrównoważony psychicznie , proszę nie brać jego opinii na poważnie , zmienia firmy jak rękawiczki.

@Marcin

Panie Marcinie no còż jeżeli bym miał takie warunki jak Pan czyli 10 tys miesięcznie i jedyne co musiał robić to deptać ludzi to bym nie musiał zmieniać jak Pan. Fakty są takie , że z małopolskiego zmienili mi na Śląsk . Jak się dostaje 2300 netto i umowa zlecenie czy zmienia się trend , że gastronomia przestaje działać i trzeba szukać nowej pracy na detalu i znowu zmienić bo ktoś właśnie zatrudnia koleżankę bo pociągła mu druta pod stołem . No i właśnie widzę dziś oferta jest na Krakòw, Miechòw Busko , Jędrzejów. Ten drugi też niezròwnoważony jest . Rozumiem bo tak jest dobrze u Was , że ludzie 3 miesiące i dziękuję no poza wybrańcami losu . Podsumowanie . Jak będę na Pana stanowisku z Pana pensją to nie będę zmieniał . Poza tym jest ochrona danych osobowych , RODO . Widzę, że firma ujawnia dane wszystkim do koła każdego kandydata hmm to też o tej firmie swoje świadczy . Dziękuję i pozdrawiam. Nie będę zniżał się do Pana poziomu .

@PH

Chyba mnie z kimś mylisz :)

@Marcin

No to ciesz się , że Tobie nie zmienili . No widzisz t się ròżnimy ja jeżeli mi nie pasuje jak ktoś mi pluje w twarz mòwię dziękuję , a Ty wtedy mòwisz , że deszcz pada . Zaciskasz zęby sprzedaż siebie i swoje przekonania i swoją godność za parę stòwek . No ja laski robił nikomu nie będę . Co mòwię to myślę to że wielu ludzi woli dawać kopać się w tyłek za jakieś pieniążki to wspòłczuje im. Jeżeli jesteś taki dobry i krystaliczny to super . Jesteś wtedy zwykłym robotem bez swojego zdania. Miłej pracy miłej zabawy w Orbico.

@Marcin

Panie Marcinie doradzę coś Panu z czystej sympatii proszę po każdym razie zdezynfekować gardło . Brodawczak ludzi może też się w gardle zadomowić i wtedy zaatakuje gardło , krtań. Ja tego nie robię to nie mam warunkòw i uznania jak Pan czy Pani ;) Pozdrawiam

Wersal
@PH

Dla Navo Orbico każdy kto nie zgadza się z ich absurdem jest nie zròwnoważony psychicznie także tak. Mi też zmienili delikatnie rejon , ale nie aż tak jak Tobie. Ja za miesiąc też im dziękuję za ich atrakcje.

@PH

Widzę że bardzo dobrze znasz się na rzeczy , pewnie się nauczyłeś wtedy jak tata ci wchodzil do wanny i mu obciagales

@Marcin

Posłuchaj mnie szujo . Od mojego ojca i od moich rodziców to Ty z daleka . Dobrze Ci radzę . Ja w odróżnieniu do Ciebie mam ukończone szkoły . To jest wiedza na poziomie 2 klasy podstawòwki . Trzeba było chodzić do szkoły na biologię, chemię to też byś miał wiedzę z różnych dziedzin . Mam nadzieję, że w końcu znudzisz się komu trzeba i wymieni Cię na nowszy model , a wtedy skończą się przywileje i będziesz szukać pracy . A wtedy znowu gardło w ruch i załatwisz sobie dobry etat .

PH Odpowiedź

Potwierdzam wpis PH. Prawda. Wszystko prawda :(

Odpowiedź
@PH

Firma też co innego obiecuje klientom a potem się nie rozlicza...Radzę uważać.

łysy szeryf C H L
@PH

Ta firma to nieporozumienie. Ludzie na ,,wyższych" stanowiskach nie wiedzą co się dzieje, gdzie podwładni za ich błędy są stratni w ujęciu braku premi. Awanse wewnątrz firmy tylko dla lizusów i dla osób, które siedzą kilkanaście lat. Większość działów sprzedaży zarządzana jest jest przez nieudaczników, dział pm to koszmar, gdzie osoby załatwiają sprawy bardzo długi czas, biuro zarządu to żenada, windykacja z liderem pani O to porażka, gdzie podwładne siedzą i udają, że pracują, hr to dział w którym są gwiazdy udające jak ciężko pracują i tylko chodzą i plotkują z innymi by zabić czas Marketing składa się z zasiedziałych osób, brak kompetencji z małymi wyjątkami,rozsądne osoby pożegnały się z tym bagnem, bo widziały co się dzieje w tym gównie, zarobki bez udziału zarządu i wielkich dyrektorów to pies by się uśmiał (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel
@PH

Całkowicie zgadzam się z przedmówcami. Pracowałem 3 lata i żałuję, że tak długo. Firma jest bardzo źle zarządzana. Wynagrodzenie to jedna wielka pomyłka. Wszystko się zmienia, na gorsze. Na początku obiecują złote góry, a później dostaniesz za ciężka pracę 3 tys. na konto. W innych firmach to 3 tys. to podstawa. Wspomnę tylko, żeby zarobić te 3 tys trzeba wykonać 150 zadań. Wymagania są za wysokie w stosunku to płacy. Nie polecam.

robot
@PH

Zgadzam się z opinią. Jedno mówią obiecują a tak naprawdę wszystko jest inaczej. Zarobki koszmar. Podstawa taka że nigdzie takich już nie dają

CH l u p
@PH

Ta firma to tragedia wielkie kolesiostwo W marketingu pracuje osoba laska zajmująca się scj itp. To jest dziewczyną wielkiego syna prezesa który wciągnął ją do pracy, gdzie wogole laska nie daje rady Są lepsi ale trzeba nachapac swoimi ludźmi Niektórzy po awansach na dyr wiadomo że dotyczy food to nie pamięta już ludzi tylko swój zastany interes kłamca h AM i już wszyscy z tej dywizji uciekają i będą uciekać Coraz więksZe cele bez narzędzi tylko sprzedaż Jedne wielkie (usunięte przez administratora) też w elektro wszystko po znajomości bez doświadczenia

Przedstawiciel handlowy
@Marcin

Czyli nie zmieniliście mi rejonu z małopolskiego na Śląsk po 5 dniach ? Acha czyli Kraków to to samo co Jaworzno, Dąbrowa , Mysłowice, , Sosnowiec. Rozumiem. Nieźle nieuki tam robią na krzesłach

Wojtek.

Jaka pensja jako przedstawiciel handlowy Orbico Toys Warszawa? Jaka atmosfera w pracy?

Jjj

Traktują ludzi na zasadzie na Twoje miejsce jest sto innych

Marzena
@Jjj

Czyli nie zależy im żeby utrzymać pracownika na stanowisku?

Angelika Adamska

Może zamiast pisać nie stworzone historie to przestaniecie mieć żale do wszystkich prócz siebie. JAKI awans, jaka podwyżka? Żenada, może i kolega musi komuś się podlizywac ja nie, bo wiem, że sama zapracuje na awans nie muszac się uciekać do metod podlizu... zakończę tylko jednym zdaniem, że skoro było by tak źle to dlaczego pytając ludzi ile czasu pracują słyszę 5, 10, 15 a nawet 19 lat.. nikt jak jest źle nie ma takiego stażu pracy! Pozdrawiam ludzi sflustrowanych !

Pietrzyk Janusz
@Angelika Adamska

Oj Pani Adamska łykneła Pani to co chcieli żeby Pani łykneła . Brawo menegment . Teraz jedziemy z tematem - wiecie o czym mówię .

Fr
@Angelika Adamska

No na stołkach siedzą bo nic nie robią rządzą i biorą grube pieniądze. A skoro Ciebie zatrudnili to ktoś musiał się zwolnić skoro było miejsce

l i z u s
@Angelika Adamska

Uwierz mi pracowałam w tej firmie 7 lat i wiem jak to wszystko wyglada. Zapracujesz szybko chyba na garba i stracisz trochę zdrowia dla tych oszustów. Ludzie, którzy tutaj obecnie pracują po 10/ 15 / 20 lat to ludzie bez ambicji, siedzą w wygodnych fotelach na ho i wiecznie nie maja czasu, bo są ,,zarobieni” - wszystko to ściema i tyle… oraz to są już trochę wyższe stanowiska pracy, gdzie pH musi zapis… na tych wszystkich z wyższych poziomów. Kilka osób w firmie jako pH na 200 ludzi pracuje więcej niż 10 lat, wiec wiesz jak tam jest. Przedstawiaja na początku, ze wszystko będzie piękne, a w praktyce jest inaczej. Kiedyś to buła firma - ludzie to była jak jedna rodzina teraz korpo i brak szacunku do człowieka.

Andzia

Czytając te wpisy mogę powiedzieć, iż: to stek bzdur wyssanych z palca ludzi, którzy nie przykładali się do obowiązków, byli rozszczeniowi, a także bez urazy ale ich drugie imie to było lenistwo. Druga sprawa bardzo istotna to fakt, że będąc na rozmowie kwalifilacyjnej byłam pozytywnie zaskoczona poziomem kultury osobistej rekrutujacego, o decyzji zwrotnej zostałam bardzo szybko poinformowana. UDAŁO się otrzymałam pracę! Po kilku dniowym szkoleniu w siedzibie firmy nie zauważyłam by ktokolwiek pracował tam jak za karę, a wręcz przeciwnie, wszyscy mili, otwarci, pomocni, kulturalni, aż trudno uwierzyć w słowa i komentarze negatywne. Dla wyjaśnienia przychodząc na rozmowę o pracę nie miałam tak zwanych pleców, a od samego początku wiedziałam, że to jest firma w której chcę pracować i zadaję sobie tylko jedno pytanie.. dlaczego tak długo zwlekalam z wysłaniem Cv. Pamiętajcie, że przez anonimowość ludzie wiele rzeczy piszą, przeważnie nie prawdziwych, zachęcam Wszystkich do wysłania cv i uczestnictwa w procesie rekrutacji. Przyznacie mi rację!

Belg
@Andzia

Mówisz anonimowo ludzie tu piszą . A Ty napisz jak masz na imię i nazwisko i na jakie stanowisko zostałaś zatrudniona i kiedy . No proszę potwierdzić konkretami swoją wypowiedź. Kto Cię rekrutował i na jakie stanowisko. Podaj swoje pełne dane bo tak anonimówo to ta wypowiedź to laurka tego Pana Krzysztofa z działu HR

Oleńka
@Belg

@belg pracuje w firmie ponad 10 lat i czytając te komentarze to jestem w szoku jak można wymyślać takie historie i bzdury. W firmie pracują ludzie po 10, 15, 20 lat czyli chyba nie jest źle :)), nikt z nas tu za karę nie pracuje. Druga rzecz to chyba każdy rozsądny człowiek wie, że tutaj wypisują głównie frustraci którzy dostali szanse rozwoju poza strukturami firmy.

Angelika Adamska
@Belg

Jeśli Pan potrzebuję informacji, aplikowalam na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, zostałam zatrudniona niedawno, a rekrutowal mnie Pan Łukasz. Teraz wypadało by się przedstawić samemu, chyba, że nie ma Pan odwagi... ja nie muszę nikomu wystawiać laurki..! Mówię jak jest, a skoro innym się nie chcę zaangażować w swoje obowiązki to lepiej niech nie aplikuja, bo zabierają miejsce tym co naprawdę chcą pracować i wykonywać sumiennie pracę ..

Leszek
@Angelika Adamska

No i koleżanka już ma podwyżkę , awans i stałą umowę. Tak to właśnie działa w Orbico - kto potrafi się podlizać ten ma . Uczcie się koledzy i koleżanki od Pani Adamskiej . Błaha ha

Oleksy
@Angelika Adamska

Popracujesz parę miesięcy to zobaczymy jakie będzie Twoje zdanie . Odmienne pewnie ale poczekajmy . He he he

Krzysztof
@Angelika Adamska

Panie Łukaszu wydaje mi się że Pani Adamska ma na Pana ochotę . Spokojnie żona się nie dowie tylko dyskretnie mocno i dogłębnie .

CH l u p

Ta firma to tragedia wielkie (usunięte przez administratora) W marketingu pracuje osoba laska zajmująca się scj itp. To jest dziewczyną wielkiego syna prezesa który wciągnął ją do pracy, gdzie wogole laska nie daje rady Są lepsi ale trzeba nachapac swoimi ludźmi Niektórzy po awansach na dyr wiadomo że dotyczy food to nie pamięta już ludzi tylko swój zastany interes kłamca h AM i już wszyscy z tej dywizji uciekają i będą uciekać Coraz więksZe cele bez narzędzi tylko sprzedaż Jedne wielkie (usunięte przez administratora) też w elektro wszystko po znajomości bez doświadczenia

Aplikujaca

Obecnie aplikowałam na ofertę pH zabawki... Możecie powiedzieć jak wygląda praca? tak wiem są trzy województwa obsłudze. Ale jak wygląda sama pensja premia i tym podobne?

WWWwarsza
@Aplikujaca

Chcesz robić na takiego Repskiego ? Dramat

@WWWwarsza

A co jest z nim nie tak? Pieniądze jak pieniądze, zarabiać trzeba. Zawsze na kogoś pracujesz :)

Na szczęście były Ph

Witam W tej firmie nic nie działa poprawnie naprawdę nie jestem złośliwy nie znam jednego działu który działa ok. Firma powinna być jakimś memem w internecie albo inspiracją dla kabareciazy. Wmawiają ze firma jest wyłącznym dystrybutorem p&g na Polskę a pani Zosia z Blaszka ma lepsze ceny. Towar dostarczany jest przez kurierów którzy zostawiają towar na ulicy klientowi bo firma nie płaci im za wniesienie. ..makabra. właściciel 3 sklepów w różnych miastach dostaje 3 różne ceny na towar ..... heh bo sklepy są w innych rejonach naprawdę komedio dramat. Na wstępie dostajesz listę swoich sklepów z czego 50% nie istnieje albo się zamknęli ale masz na nim target sprzedażowych i jeśli go nie robisz masz się tłumaczyć ????czego na sklepie który nie istnieje nie robisz obrotów. Promocje gazetki dostajesz email ze na sieć taka i taka jest promocja i uczestniczymy w gazetce po ogarnięcia 2 z 60 sklepów ceny się już nie zgadzają bo budżet sieć skończył ???? kierownictwo najczęściej na home office wmawia ci przy konferencjach online jak to ciężko pracują ze tylko my się tak obijamy a zdarzało się ze siedzieli w piżamach tylko koszula nałożona na szybkości ???? kamowie odpowiedzialni za sieci nie widzieli na oczy swoich kupców czy osób decyzyjnych w sieci. Kam jest z Wrocławia a sieć ma w gdańsku tu absurd goni absurd. Auta niesamowite suzuki baleno czy jakoś tam w aucie strach mieć zderzenie z rowerzysta bo może mocno poturbowac kierowcę " auta " najtańsze auto na rynku produkowane jeszcze w Indonezji ???? serwis auta to 3dni wyjęte z pracy w jednym serwisie wymieniasz tarcze w drugim klocki bo 50zl taniej w trzecim wycieraczki a nie przepraszam wycieraczki dostajesz z firmy bo za drogie na serwisie nowi sztuki 5zl za jedną poważnie ????nie nadają się do niczego ale były tanie. W firmie aby zalatwic problem ktory mozna ogarnac w 2min tutaj trwa to tydzien 15 emaili 20 telefonow a jak puszcza ci nerwy i zadzwonisz co osoby odpowiedzialnej za prpblem to dostaniesz zjebke ze nie zachowujesz drogi sluzbowej.Pani kadrowa tez rewelka w każdej firmie to miła ciepła pomocna osoba tutaj ..... do tarcia chrzanu się nadaje wredna złośliwa i robi pracownikom pod górkę każdy temat jest nie do załatwienia i to twoja wina i twój problem ona nie będzie odbierała twoich telefonów i odpisywałem na emaile foszek ????naprawdę cyrk na kółkach ta firma idealna firma na tydzień dwa pracy żeby zobaczyć patologie i się pośmiać aż dziwne ze w firmie na call center nie pracuje głuchy albo nie mowa chociaż w tej firmie to wszystko możliwe ???? ten wpis to nie złośliwość tylko sama prawda pozdrawiam cieplutko ????

@Na szczęście były Ph

Dokładnie . Dzięki za ten wpis . Miałem podobne odczucia jak Ty .

@Na szczęście były Ph

Dziękuję za twój wpis. Sama prawda. Ludzie czytajcie i nie pchajcie się tu. Serio, będziecie żałować.

Weronika
@Na szczęście były Ph

W zachodniopomorskim to samo .

Hanysuana

Witajcie.Pytanie do PH. Chciałam zapytać jak sobie radzicie w tym dość trudnym czasie. Które miesiące wg. Was są najgorsze. Jak wyglądają w tym okresie zarobki i rozliczenie użytkowania auta

@Hanysuana

Przecież już to zostało napisane. Zarobki są marne, przynajmniej w SCJ. Zadania za 100-200zł. Tyle to pobiera facet od kafelek za m2. zadania prawie w połowie miesiąca dostajesz, masz na ich wykonanie dwa tygodnie. Z zespołu ludzie odchodzą.

Hanysuana
@Prawda

Chodziło mi raczej o ten okres. O inflację. Polski Ład.Czy się coś zmieniło? Czy styczeń to słabszy sprzedażowo miesiąc?

Protegowany

Firma to wylęgarnia kumoterstwa. Nie polecam.

@Protegowany

Opowiedz coś więcej, bo to bardzo krótka wypowiedź. Czekam na więcej szczegółów!

Navoo

Tak. Bardzo dobry robotnik. Tutaj wszyscy tak myślą w tej firmie , że są zajebiście.

KAM

KAM to też kasta wyjątkowa zapomniałaś dodać koleżanko . Oczywiście zgadzam się .

Tyski

Ja też kierownik i oczywiście potwierdzam koleżanko . Oczywiście pozytywnie wszystko żyje nam się bardzo dobrze w Navo . A co mnie obchodzą robotniki najemne .

Niestety opinie poniżej są prawdą. Warunki pracy dla PH, w czasie pandemii : podstawa między 3000-3200 brutto. Tereny obejmujące kilka województw. Praca FIZYCZNA. Wożenie stojaków w suzuki baleno, (ponoć nie wolno) ale trzeba wozić bo za wstawienie 20 - 30 stojaków można dostać 130 zł na rękę- to Twoja premia. Stojaki po jednym na halę :) żeby nie było za łatwo. Tak są konstruowane zadania przez KAM -a.To daje jakieś 30- 40 godzin pracy na sklepach plus dojazd 200-300 km. Rozłożenie stojaka i zapakowanie go, to ok. godziny w sklepie i to uwijając się szybko. Do tego trzeba ogarnąć inne zadania składające się też ze wstawiania stojaków...Czyli Suzuki Baleno zapakowane po sufit i gratisami i stojakami. Samochody małe, nie jakieś tam kombi. Do bagażnika wchodzą dwa kartoniki gratisów. Jak Ci wjedzie inny samochód w tył, to Ci głowę urwie. Niestety ludzie muszą z czegoś żyć i bardzo ciężko pracują w czasie pandemii. Tu nie ma pracy mieszanej. Zadania są tak konstruowane przez przełożonego, że za każde dostajesz po marne 100-200 zł na rękę. Jak już to Wszystko ogarniesz, to jeszcze trzeba przypilnować akcji Centralnych. Jeśli tego nie zrobisz, to zabiorą premię. Po tym wszystkim, jak już Wszystko zrobisz w pocie czoła...Zarobisz 3200-3400 na rękę !! Jak nie będziesz wozić stojaków albo po ludzku nie dasz rady, to masz 3200 brutto. czyli na rękę jakieś 2600 ?

4 letni pracownik
@Andrzej

Stojaków się nie wozi tylko zamawia w aplikacji do klienta to po1 Po 2 jeśli rozłożenie stojaka i wrzucenie na niego towaru zajmuje ci godzinę to współczuję :D Suzuki baleno jest sztosik , bardzo fajne i wygodne auto , niepospolite i przynajmniej nie kojarzy się z pH. Do bagażnika wchodzi na spokojnie 9 kartonów płynu fairy 900ml. Więc jest naprawdę ok. Jak ktoś ma kija w(usunięte przez administratora) i lenia to się nie dziwcie ze pisze takie bzdury

@4 letni pracownik

Hahaha...nie wozi tylko zamawia....:) Tia... Pracownicy wiedzą, że się wozi, jak już się zamówi. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

PHU

O Twoim

@Andrzej

Tak tu jest. Potwierdzam.

@Andrzej

Pracowałem na rynku nowoczesnym w tej firmie . Tak to wygląda niestety . Samo (usunięte przez administratora)

Nigdy!!

Co innego na rozmowie i umowie a potem trzy województwa do obsługi. Premie nie osiągalne. Wypłaty małe, bo bez premii...Nie jest dobrze. Zastanówcie się sto razy zanim tu wdepniecie, bo wesoło nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico