Opinie o Stena Line w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stena Line. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Line o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Line w Gdynia

gaaras

Witam, płynąłem promem 14.07.2022 jako kierowca tira po dłuższej przerwie. Zmieniła się obsługa w restauracji i jest tam taki 1 kelner w okularach, nie pamiętam imienia który myśli że kierowca to gorszy gatunek. Jak odkładałem i segregowałem po sobie naczynia zaczął mnie pouczać jak się to robi i takim tonem się odnosił jakbym robił to 1 raz. W ogóle jego ton podczas rozmowy mówi o tym że to on tu rządzi. Zachowanie takie nie pasuje do członka obsługi restauracji. Jestem takim samym pasażerem jak klienci 1 klasy. Przewoźnik powinien coś z tym zrobić

Hej! Pozycja : Stewardesa hotelowa. Czy ktoś mógłby przybliżyć na czyn polega stanowisko i czy warto? Jakie są zarobki? Jak to ogonie wygląda? Serdecznie dziękuje za odpowiedzi ????

Fredka

Jak można tak potraktować ludzi rejs walentynkowy nie odbył się o godzinie 22 12 02 2022 zapraszają o 4 rano i to też nie pewne ludzie przyjechali z Polski aby spędzić miło czas z ukochanymi a tu taka lipa po za tym nie można się nigdzie dodzwonić aby dostać jakieś info odkładają słuchawkę skandal

Czy w Stena Line jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

X

Nie

@X

Nikt się nie interesuje pracownikami jak maja problemy w pracy? Nie można się z tym zwrócić do kierownika? To atmofera jest słaba czy co?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stena Line? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
james

Miejsce pracy jest przyjazne i jeśli chodzi o prace na terminalu i na promach. Dobrze płacą ale wymagają dyspozycyjności - to chyba proste. Atmosfera w pracy jest dobra, przełożoni są sprawiedliwi, jednak czasem pracownicy lubią rywalizować więc to nie wina pracodawcy (wcześniejsze opinie). Bardzo dobrze wspominam to miejsce pracy, czasem bywało ciężko ale tak wygląda praca na terminalu - jest wymagająca, stąd taka selekcja podczas rekrutacji. Polecam tego pracodawcę!

Mateo97

Większość współpracowników jak i osób zarządzających mają bardzo oschły stosunek do pracowników, zwłaszcza tych nowych. Zdecydowanie nie polecam, chyba że lubi się być poniżanym na starcie :)

Ona

Współpracownicy byli przemili i chętni do pomocy. Natomiast Team Leader do zmiany… Zero szacunku do podwładnego, o ile nie zostaniesz przez nią uwielbiany na starcie…

Kris

Uwaga nie dajcie się oszukać, na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie mówi że za okres próbny dziale hotelowym trwającym 4 dni nic nie płacą - szok niedowierzanie . Nie polecam orka za śmieszne pieniądze.

Max

Jak wyglądają te podmiany 2tyg na 2 ? Jak mieszają załogi chodzi mi tu o maszynę.? Czy liczą cały miesiąc do wypłaty?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Stena Line? Chętnie zatrudniają?

Gab

To raczej nie jest miejsce dla studentów ... nie lubią i boją się mądrych ludzi ... szkoda Twojego czasu

koko

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Stena line

Majk
@koko

Zwolnić się samemu, najlepiej dyscyplinarnie hahaha

Ali

Na plus : Mila Pani z informacji Na minus : Brudno w kabinie ( pokład 11} Drogo w sklepie Długa i nudna podróż Może to przez porę roku, może przez covid ale ogólnie z dużej chmury mały deszcz. Wybiorę się latem przyszłego roku, może moje odczucia będę bardziej pozytywne

Meggi

Jeśli chodzi o moje odczucia co do pracy w Stena Line to są niestety negatywne. Firma na pierwszy rzut oka wydaję się bardzo atrakcyjnym miejscem, gdzie wg słów wielu osób można się rozwijać, przeżyć morską przygodę itp :) Niestety będąc na praktyce w dziale hotelowym odniosłam wrażenie kompletnie odwrotne. Toksyczne miejsce, gdzie pracownik jest tylko parą rąk do pracy i nic poza tym. Jeśli chodzi o plusy pracy to z pewnością wieczorne imprezki wśród załogi, które jednak integrują skład i pomimo, że byłam tam krótko to mam miłe wspomnienia właśnie z tych wieczornych posiadówek, a to że rano człowiek był "zmęczony" ? co tam ! a hooj przygodo !

EwkaM.

Rejs Steną Line dostarczył mi wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Uzmysławia, że morze jest potężne, bezkresne, groźne, niebezpieczne ale zarazem piękne. Moje sugestie dla Stena Line: Wszystko jest dobrze zorganizowane a załoga uśmiechnięta . Natomiast w jedych kajutach jest tv a w innych nie ma. Należałoby ujednolicić , aby w każdej ten telewizor był. Lubię atmosferę w Stena Line za: Podoba mi sie to, że w kajutach są tak wygodne materace, ze sie nie chce wstawać. Sugeruje zmiane godzin wyplyniecia i przyplyniecia, bo wstawanie o 6:00 jest nie lada wyzwaniem, tym bardziej po zwiedzeniu każdego baru :p bardzo trafionym pomysłem jest wykorzystanie piosenki na pobudkę. Brawo :)

@EwkaM.

Mozna zawsze wykupic wymeldowanie po doplynieciu wiec juz nie 6 a 0730;)

iddqdk

Miałem wątpliwą przyjemność pracy w maszynie i będąc szczerym takiego syfu jeszcze nigdzie nie widziałem. Nie chcąc wnikać w szczegóły powiem tylko tyle, że jeżeli ktoś nie ma alternatywy to zaciśnie zęby i sobie poradzi. Natomiast jeśli ktoś liznoł w życiu pracy w komfortowych warunkach - stosunki pomiędzy załogą, warunki pracy a także warunki socjalne mogą się wydać nie do zaakceptowania. Pozdrawiam serdecznie.

Wiktoria

Dzień dobry, Czy obecnie można składać aplikacje na staż w firmie? Jeśli tak, to uprzejmie proszę o informacje odnośnie wysyłania aplikacji. Serdecznie Pozdrawiam

olka
@Wiktoria

jest zablokowane poniewaź nie szukają

Olek

Czy w firma zaczyna wracać do normalnej pracy? Zastanawiam się czy są jakieś szanse na pracę w firmie?

olka
@Olek

nie biorą ludzi z ulicy

Oskar

Witam! Jaka firma ochrony obstawia promy stena? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Byla

Jak Euro? to przewodnik skandynawski przestań pisać. Bzdury. Korona jest przeliczania na średni kurs złotego i tak wszyscy od oficerki łączenie że starym po stewardow zarabiają w PLN. Ludziki zatrudnieni dzieli się ; na stałych pracujących w cyklu 2tyg na 2tyg, Tempsa - dyspozycyjność na telefon w zależności od potrzeby Praktykantow - wyzyskiwanych zap...... Jak reszta powyżej nie mających nic wspólnego z praktyką. Możliwość wskoczenia do pracy bardzo trudna, wręcz nie możliwa - bardzo hermetyczne środowisko, bez polecenia z ulicy nie ma szans.

@Byla

Dziwne, bo też kiedyś pracowałam na Stenie i: 1. Bez żadnego polecenia, zwykłe ogłoszenie o pracę, poszłam na rozmowę i tyle 2. Pensja była w Euro, nie było żadnego przeliczania na złotówki 3. Nigdy się nie spotkałam z jakimkolwiek brakiem szacunku że strony przełożonych, wręcz przeciwnie. 4. Praca 2 na 2 tyg. Ale w tym 2 dni ( gdy prom stał w porcie gdyńskim cały dzień) też wolne, a jednak płatne, więc miło że strony pracodawcy. To było co prawda parę lat temu, ale przecież z vzasem warunki się zawsze zmieniają na lepsze, a nie odwrotnie. Pracowałam w kasynie.

M
@Anna

Hej, czy nie odnawialismy razem ppoz na Weglowej, a potem nie spotkalismy sie w UM

Edyta

@Stena, nie jestem pracownikiem Stena Line. Zapytałam jedynie o to, czy pracownicy tej firmy polecają ubieganie się o zatrudnienie w niej. Tak jak wspomniałam wcześniej, aktualne informacje dotyczące tego pracodawcy będą cenne dla potencjalnie przyszłych pracowników. Jesteś zainteresowana stanowiskiem stewarda w Stena Line? Może już aplikowałaś na nie? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Tom
@Edyta

Można prosić o jakiś telefon kontaktowy? Nawet droga mailowo

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Line - Gdynia

• Jak się pracuje w Stena Line?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Line tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Line?

Stena Line
3.1/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kwiatkowskiego 60
    81-156 Gdynia