Stena Line
3 92 69 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Wiecie czy w Stena Line szukają chętnych na staż?

EwkaM. Nowy wpis

Rejs Steną Line dostarczył mi wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Uzmysławia, że morze jest potężne, bezkresne, groźne, niebezpieczne ale zarazem piękne. Moje sugestie dla Stena Line: Wszystko jest dobrze zorganizowane a załoga uśmiechnięta . Natomiast w jedych kajutach jest tv a w innych nie ma. Należałoby ujednolicić , aby w każdej ten telewizor był. Lubię atmosferę w Stena Line za: Podoba mi sie to, że w kajutach są tak wygodne materace, ze sie nie chce wstawać. Sugeruje zmiane godzin wyplyniecia i przyplyniecia, bo wstawanie o 6:00 jest nie lada wyzwaniem, tym bardziej po zwiedzeniu każdego baru :p bardzo trafionym pomysłem jest wykorzystanie piosenki na pobudkę. Brawo :)

Tak3Nie
koko Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Stena line

Byla

Jak Euro? to przewodnik skandynawski przestań pisać. Bzdury. Korona jest przeliczania na średni kurs złotego i tak wszyscy od oficerki łączenie że starym po stewardow zarabiają w PLN. Ludziki zatrudnieni dzieli się ; na stałych pracujących w cyklu 2tyg na 2tyg, Tempsa - dyspozycyjność na telefon w zależności od potrzeby Praktykantow - wyzyskiwanych zap...... Jak reszta powyżej nie mających nic wspólnego z praktyką. Możliwość wskoczenia do pracy bardzo trudna, wręcz nie możliwa - bardzo hermetyczne środowisko, bez polecenia z ulicy nie ma szans.

Tak7Nie
Anna
@Byla

Dziwne, bo też kiedyś pracowałam na Stenie i: 1. Bez żadnego polecenia, zwykłe ogłoszenie o pracę, poszłam na rozmowę i tyle 2. Pensja była w Euro, nie było żadnego przeliczania na złotówki 3. Nigdy się nie spotkałam z jakimkolwiek brakiem szacunku że strony przełożonych, wręcz przeciwnie. 4. Praca 2 na 2 tyg. Ale w tym 2 dni ( gdy prom stał w porcie gdyńskim cały dzień) też wolne, a jednak płatne, więc miło że strony pracodawcy. To było co prawda parę lat temu, ale przecież z vzasem warunki się zawsze zmieniają na lepsze, a nie odwrotnie. Pracowałam w kasynie.

Tak47Nie
M Nowy wpis
@Anna

Hej, czy nie odnawialismy razem ppoz na Weglowej, a potem nie spotkalismy sie w UM

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Stena Line? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Edyta

@Stena, nie jestem pracownikiem Stena Line. Zapytałam jedynie o to, czy pracownicy tej firmy polecają ubieganie się o zatrudnienie w niej. Tak jak wspomniałam wcześniej, aktualne informacje dotyczące tego pracodawcy będą cenne dla potencjalnie przyszłych pracowników. Jesteś zainteresowana stanowiskiem stewarda w Stena Line? Może już aplikowałaś na nie? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Tak43Nie

Tom
@Edyta

Można prosić o jakiś telefon kontaktowy? Nawet droga mailowo

Tak11Nie
Edyta

Jeżeli ktoś z Was interesuje się zatrudnieniem w Stena Line, to wchodząc na podany przeze mnie link: https://www.stenaline.pl/praca zapoznacie się z aktualnymi ofertami pracy w tej firmie. Poszukiwany jest m.in. promotor-sprzedawca, pomocnik kucharza i kilka innych. Proszę o osoby pracujące w tej firmie przedstawiły swoją aktualną opinię na jej temat, będzie ona ważna dla osób, które zamierzają złożyć CV do niej.

Tak10Nie

Dany
@Edyta

Witam ile w tej chwili zarabia steward ?

Tak47Nie

Stena
@Edyta

A ja chcę się Was zapytać jak się skontaktować z kadrami?

Tak31Nie

Marcin

Pytanie do osób pracujących na Stena. Skoro wypłaty są w Euro to przelewy z jakiego kraju są robione? Szwecja? Norwegia czy z Polski? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam

Tak50Nie1
Edyta

@Byla, pracowałaś jako pielęgniarka? Trzeba posiadać długie doświadczenie w tym zawodzie? Mówisz o tym stanowisku, że jest połączone ze stanowiskiem stewardessy, więc praca na pokładzie samolotu?

Tak35Nie

kkg

Praktyka na promie Stena Spirit Inżynierowie mechanicy podejmujący nieodpłatną (100zł diety za dni pracujące) praktykę w dziale maszynowym są zatrudniani do prac takich jak malowanie, wynoszenie śmieci, sprzątanie warsztatu, szatni itp. Podczas odbywania praktyki brak możliwości wykazania się umiejętnościami ani inicjatywą nie mówiąc już o własnym rozwoju. Załoga stanowi bardzo hermetyczne środowisko , co powoduje ze kadet traktowany jest, szczególnie przez pracowników niższego szczebla, jak intruz a nie równorzędny współpracownik. Pomimo dobrego zakwaterowania i krótkiego czasu rejsów, nie polecam!

Tak22Nie
Graz
@kkg

Witam:) mam pytanie, czy na promie Stena Line pracują pielęgniarki, lekarze?

Byla
@Graz

Pielęgniarka/stewardesa 2w1. Jak jest krucho stary wzywa śmigłowiec z lekarzem na pokładzie

Tak19Nie
Bibi

Zarobki w stenie to 1000 euro za stewarda

Tak39Nie

fair

A wypłata jaka u nich jest? Dziękuję za szybką odpowiedź

Tak29Nie

polijez

Padalo pytanie o place stewarda, ale odpowiedz jeszcze nie padla, a nie ukrywam interesuje mnie to. Nie pytam nikogo o jego wyplate, a nawet jesli ktos swoja poda, przeciez i tak nikt nie wie kim jest piszacy. Prosze podajcie chociaz orientacyjna kwote, ktorej mozna sie spodziewac na starcie.

Tak22Nie

Tak2Nie

Adam7

sleep Przecież nikt ci nie poda (w tym ja) wypłaty jaką dostaje netto, bo to indywidualna sprawa każdego kto podpisuje tam kontrakt. Zależny od umiejętności, doświadczenia, szkoły czy referencji. Jeśli naprawdę zależy ci na pracy w tejże firmie pofatyguj się do Gdyni, zagadaj do jakiś marynarzy (wypytaj u źródła) lub zadzwoń do HR. Chyba nie sądzisz, że oni się tobą zainteresują? fg Zależy co rozumiesz przez "atmosfera opiera się na dobrych relacjach". Ciekawy jestem tych "dobrych" relacji z szefostwem i kapitanem statku. Napiszesz skąd o tym wiesz?

Tak5Nie

DOMO88

Zależy kim tam jesteś ;). Pracownicy podstawowi C/O, stewardessy itp. itd. zarabiają mało w porównaniu do innych globalnych (na ich stronie napisane jest, że są jedną z największych firm promowych na świecie!) firm transportu morskiego. Jednak kapitan statku całkiem nieźle. Byłem tam starszym C/O na statku i radziłbym się zastanowić nad wyborem firmy promowej, bo ma powstać Polska Grupa Promowa co będzie oznaczało konkurencję = niższe ceny = na pewno niższe zarobki na niższych szczeblach, a tyle samo roboty i czas pracy. Jeśli "macie" język to szukajcie pracy w UK, czy Norwegii. Albo przynajmniej pracy w firmach typowo transportowych/logistycznych. No i pieniądze pieniędzmi, ale gdybym wiedział że na durne 6 miesięcy będę w kabinach siedział z chłopami, a żona z dziećmi będzie tak daleko to wybrałbym logistykę morską. Przynajmniej widziałbym jak maluchy dorastają. W tej branży pieniądze szczęścia nie dają... jeśli sądzicie, że parę lat popracujecie i dorobicie się dużych pieniędzy rozwiązując wszelkie problemy to jesteście w ogromnym błędzie. Znikną problemy finansowe, a jak grzyby po deszczu powstaną poważne problemy osobiste. Chyba, że w życiu chodzi wam tylko o mamonę i generalnie jesteście młode/młodzi (nie myślicie o założeniu rodziny), ale później jak zmienicie zdanie i będziecie chcieli tworzyć normalną rodzinę to obudzicie się z ręką w nocniku, jak spora część moich znajomych i niestety ja - albo single, albo zastanawiają się czy przypadkiem żona/dziewczyna nie przyodziewa rogów oraz czy dzieci w ogóle obchodzi gdzie są. Czasu się nie kupi, a dzieciaki będą miały w 4 literach ogromny dom, ogród czy samochód na podjeździe, bo dla nich emocjonalnie będziecie obcym człowiekiem. Tutaj awans jest tylko na morzu, więc i tak oprócz zasobności portfela nic to nie zmieni. Mi było ciężko znaleźć normalną (nie lecącą na kasę) kobietę, która zgodziłaby się na tak długie rozłąki. Zastanówcie się dobrze to taka moja szczera rada i mogę z ręką na sercu napisać po 6 latach - nie było warto. Sorki za taki wywód, ale mam troszkę żal do mojej pazerności. Ogólnie firma ok, płace na wysokich szczeblach w porządku, na niższych bardzo przeciętne chyba, że firma nie inwestuje i ma "lepsze" miesiące.

Tak32Nie
Olio

Czy ktoś wie ile zarabia poczatkujacy steward/stewardessa na promie w systemie 2tyg/2? Jesli tak, bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Tak51Nie
avi

Witam potrzebuje kontakt do kogos z obslugi nie wazne co to za stanowisko prosze sie odezwac na ten email jankowska512@gmail.com

Pawel

Lata przepracowałem na statkach. Trochę na cruise`ach ale większość u armatora DFDS jako kelner. Cięcia zarobków i dominacja filipińczyków była efektem odejścia wielu polaków. Obecnie szukam opinii na temat pracy w Unity Line, TT-Line czy Scandlines, w serwisie oczywiście....

Tak16Nie

maciek

No własnie, a przeciez Stena Line to bardzo znana firma, ich promy kojarzy chyba każdy, nawet jeśli nie korzystał z ich usług. Tak mnie zastanawia jak oni własciwie traktuja pracowników, bo może ten niewielki odzew na forum oznacza brak powodów do narzekania. W ogóle pensje tutaj zbliżone sa do średniej krajowej, czy raczej minimalnej?

warchol

Danny głupoty wypisujesz o braku miejsc pracy w tak uznanej firmie.Stena ma w tej chwili problemy finansowe i tnie gdzie się da.A jeśli jesteś nią tak zafascynowany odsyłam do programu SZEF JAK SZPIEG gdzie na oczach widzów zdemaskowane zostały praktyki tej firmy.Więc jeśli tam nie pracowałeś i nie znasz realiów to nie wypisuj bzdur.Ja mogę gdyż znam te firmę od podszewki.

Tak2Nie

danny

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. Poprzez ciągły rozwój produktów i usług, Stena Line uzyskała silną pozycję rynkową, a także znaczne udziały we wszystkich sektorach rynku. nic dziwnego w związku z tym , że w tak uznanej firmie wolnych miejsc pracy niestety w tej chwili brak

liberty_

Witajcie, Szukam pracy na promie jako kasjer walutowy, lub kasjerka.

SUPERVISOR

"Jak tam praca na hali? Znam się trochę na branży i szukam czegoś nowego - da się zarobić jako przedstawiciel handlowy? Jakie stawki i jak z socjalem?" Hahahah jaki koleś. Specjalnie wszedłem, żeby napisać komentarz. Przedstawiciel handlowy i jeszcze by socjal chciał, czyli jak zrobić, żeby zarobić ale się nie narobić. Następny kombinator, takich na statku nie potrzebujemy:)

slawek 2

Nie jest zle!!! nigdzie nie jest idealnie

slawek 1

Na temat Steny mógłbym napisać książkę ,kadra dla mnie OK,szczególnie pan intendent ,człowiek podchodzący z dystansem do tego całego towarzystwa.Ale szefowie Hotelu szczególnie pani...( usunięte przez administratora ),masakra ,każdy kto ją pozna pomyśli spoko babka ,ale to tylko złudzenie fałsz ,zakłamanie ,obgaduje wszystkich od kapitana po szeregową załogę baba nie ma skrupułów .Uwaga na recepcję to siedlisko plotek szczególnie ( usunięte przez administratora ),kto rozpocznie tam prace pewnie ją pozna ,niestety nie ma już swojej psiapsiółki ( usunięte przez administratora )aka szkoda ......Ha Ha

Tak7Nie

seaman

....hehehe pewnie masz rację, bo zawsze tam gdzie polaczek moze zarobić trochę więcej niz przeciętnie, to po trupach....po wypłatę....:) Pływałem na pasazerach 8lat....m.i. na QM2 i tak naprawde to wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, jak ktos napisał ..."trzeba sie przyzwyczaić"..... a co do braku szacunku dla podwładnych...liść w beret i szacunek od razu jest. Pamietajcie ze oni zarabiaja duzo wiecej od was i bardziej im zalezy na pracy.... naturalnie nie namawiam do przemocy poniewaz jest duzo "kulturalnych" sposobow na u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ienie delikwenta... :) Podsumowując, nie nalezy się bać, tylko śmiało do przodu. Jak nie stena to irish ferry...itd...a czym więcej tym lepiej!

SLAWEK1

Zarobki dobre ,uzależnione od kursu korony.Jedno jest pewne ,nigdy ale to przenigdy nie szukajcie na tym promie przyjaciół ,nigdy nikomu nie ufajcie do końca ,nigdy nie róbcie z nikim interesów ,tam pracują ludzie bez skrupułów którzy w razie draki odwrócą się od was plecami ,wiem co piszę bo mnie to spotkało.

Tak18Nie

Przemo1_re

Witam. Szukam pracy na promie jako kucharz czy są jakieś szanse aby dostać się tam do pracy. Proszę bardzo o pomoc jeżeli ktoś ma jakieś informacje.

pasażer

Jako pasażer szczerze mówiąc nie widziałem zdesperowanych ,czy rzucających się w otchłań zburzonego morza ludzi. Nawet przeczytałem gdzieś że stena to pływający tytanic , nie wiem czy ta osoba pływała polferries, szczególnie ich flagowym promem bodaj scandynavia. Ta firma to pływający PRL 21 wieku. Tam widac po ludziach wycieńczenie. Koszta przewozu na tą chwile są tak duże że mało kogo stać, no chyba że siła wyższa - pracuje w stockholmie i jakoś musi się przemieścić samochodem do gdańska. Niestety z kalskrony jest 500km do stolicy, i czasami ludziom się nie chce pokonywać tej trasy. Ja jestm odmiennego zdania, bo warunki jakie są na stenie plus komfort, oraz obsługa na pokładzie dają siłę na pokonanie tej trasy bez problemu tej trasy. Dla mnie to firma która daje duże możliwości dla pasażerów, szczególnie jeżeli chodzi o cenę. Sprawy wewnętrzne nie są mi znane, ale nie widać żeby odbywały się tam sceny dantejskie, czego nie mogę powiedzieć o polferries. Odradzam stanowczo PLO czy PŻB czy tam Polferries , polecam Stene jako jednostkę transportową szwecja polska. pozdrawiam Robert

Tak3Nie

eng

wiadomo może czy potrzebują tam kadetów maszynowych?

Zostaw opinię o Stena Line - Gdynia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie