Opinie o Stena Line w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stena Line. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Line o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Line w Gdynia

Edyta

Jeżeli ktoś z Was interesuje się zatrudnieniem w Stena Line, to wchodząc na podany przeze mnie link: https://www.stenaline.pl/praca zapoznacie się z aktualnymi ofertami pracy w tej firmie. Poszukiwany jest m.in. promotor-sprzedawca, pomocnik kucharza i kilka innych. Proszę o osoby pracujące w tej firmie przedstawiły swoją aktualną opinię na jej temat, będzie ona ważna dla osób, które zamierzają złożyć CV do niej.

Dany
@Edyta

Witam ile w tej chwili zarabia steward ?

Stena
@Edyta

A ja chcę się Was zapytać jak się skontaktować z kadrami?

Pytanie do osób pracujących na Stena. Skoro wypłaty są w Euro to przelewy z jakiego kraju są robione? Szwecja? Norwegia czy z Polski? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam

Edyta

@Byla, pracowałaś jako pielęgniarka? Trzeba posiadać długie doświadczenie w tym zawodzie? Mówisz o tym stanowisku, że jest połączone ze stanowiskiem stewardessy, więc praca na pokładzie samolotu?

kkg

Praktyka na promie Stena Spirit Inżynierowie mechanicy podejmujący nieodpłatną (100zł diety za dni pracujące) praktykę w dziale maszynowym są zatrudniani do prac takich jak malowanie, wynoszenie śmieci, sprzątanie warsztatu, szatni itp. Podczas odbywania praktyki brak możliwości wykazania się umiejętnościami ani inicjatywą nie mówiąc już o własnym rozwoju. Załoga stanowi bardzo hermetyczne środowisko , co powoduje ze kadet traktowany jest, szczególnie przez pracowników niższego szczebla, jak intruz a nie równorzędny współpracownik. Pomimo dobrego zakwaterowania i krótkiego czasu rejsów, nie polecam!

Graz
@kkg

Witam:) mam pytanie, czy na promie Stena Line pracują pielęgniarki, lekarze?

Byla
@Graz

Pielęgniarka/stewardesa 2w1. Jak jest krucho stary wzywa śmigłowiec z lekarzem na pokładzie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stena Line? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Bibi

Zarobki w stenie to 1000 euro za stewarda

fair

A wypłata jaka u nich jest? Dziękuję za szybką odpowiedź

polijez

Padalo pytanie o place stewarda, ale odpowiedz jeszcze nie padla, a nie ukrywam interesuje mnie to. Nie pytam nikogo o jego wyplate, a nawet jesli ktos swoja poda, przeciez i tak nikt nie wie kim jest piszacy. Prosze podajcie chociaz orientacyjna kwote, ktorej mozna sie spodziewac na starcie.

Adam7

sleep Przecież nikt ci nie poda (w tym ja) wypłaty jaką dostaje netto, bo to indywidualna sprawa każdego kto podpisuje tam kontrakt. Zależny od umiejętności, doświadczenia, szkoły czy referencji. Jeśli naprawdę zależy ci na pracy w tejże firmie pofatyguj się do Gdyni, zagadaj do jakiś marynarzy (wypytaj u źródła) lub zadzwoń do HR. Chyba nie sądzisz, że oni się tobą zainteresują? fg Zależy co rozumiesz przez "atmosfera opiera się na dobrych relacjach". Ciekawy jestem tych "dobrych" relacji z szefostwem i kapitanem statku. Napiszesz skąd o tym wiesz?

DOMO88

Zależy kim tam jesteś ;). Pracownicy podstawowi C/O, stewardessy itp. itd. zarabiają mało w porównaniu do innych globalnych (na ich stronie napisane jest, że są jedną z największych firm promowych na świecie!) firm transportu morskiego. Jednak kapitan statku całkiem nieźle. Byłem tam starszym C/O na statku i radziłbym się zastanowić nad wyborem firmy promowej, bo ma powstać Polska Grupa Promowa co będzie oznaczało konkurencję = niższe ceny = na pewno niższe zarobki na niższych szczeblach, a tyle samo roboty i czas pracy. Jeśli "macie" język to szukajcie pracy w UK, czy Norwegii. Albo przynajmniej pracy w firmach typowo transportowych/logistycznych. No i pieniądze pieniędzmi, ale gdybym wiedział że na durne 6 miesięcy będę w kabinach siedział z chłopami, a żona z dziećmi będzie tak daleko to wybrałbym logistykę morską. Przynajmniej widziałbym jak maluchy dorastają. W tej branży pieniądze szczęścia nie dają... jeśli sądzicie, że parę lat popracujecie i dorobicie się dużych pieniędzy rozwiązując wszelkie problemy to jesteście w ogromnym błędzie. Znikną problemy finansowe, a jak grzyby po deszczu powstaną poważne problemy osobiste. Chyba, że w życiu chodzi wam tylko o mamonę i generalnie jesteście młode/młodzi (nie myślicie o założeniu rodziny), ale później jak zmienicie zdanie i będziecie chcieli tworzyć normalną rodzinę to obudzicie się z ręką w nocniku, jak spora część moich znajomych i niestety ja - albo single, albo zastanawiają się czy przypadkiem żona/dziewczyna nie przyodziewa rogów oraz czy dzieci w ogóle obchodzi gdzie są. Czasu się nie kupi, a dzieciaki będą miały w 4 literach ogromny dom, ogród czy samochód na podjeździe, bo dla nich emocjonalnie będziecie obcym człowiekiem. Tutaj awans jest tylko na morzu, więc i tak oprócz zasobności portfela nic to nie zmieni. Mi było ciężko znaleźć normalną (nie lecącą na kasę) kobietę, która zgodziłaby się na tak długie rozłąki. Zastanówcie się dobrze to taka moja szczera rada i mogę z ręką na sercu napisać po 6 latach - nie było warto. Sorki za taki wywód, ale mam troszkę żal do mojej pazerności. Ogólnie firma ok, płace na wysokich szczeblach w porządku, na niższych bardzo przeciętne chyba, że firma nie inwestuje i ma "lepsze" miesiące.

Olio

Czy ktoś wie ile zarabia poczatkujacy steward/stewardessa na promie w systemie 2tyg/2? Jesli tak, bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

avi

Witam potrzebuje kontakt do kogos z obslugi nie wazne co to za stanowisko prosze sie odezwac na ten email jankowska512@gmail.com

Pawel

Lata przepracowałem na statkach. Trochę na cruise`ach ale większość u armatora DFDS jako kelner. Cięcia zarobków i dominacja filipińczyków była efektem odejścia wielu polaków. Obecnie szukam opinii na temat pracy w Unity Line, TT-Line czy Scandlines, w serwisie oczywiście....

maciek

No własnie, a przeciez Stena Line to bardzo znana firma, ich promy kojarzy chyba każdy, nawet jeśli nie korzystał z ich usług. Tak mnie zastanawia jak oni własciwie traktuja pracowników, bo może ten niewielki odzew na forum oznacza brak powodów do narzekania. W ogóle pensje tutaj zbliżone sa do średniej krajowej, czy raczej minimalnej?

warchol

Danny głupoty wypisujesz o braku miejsc pracy w tak uznanej firmie.Stena ma w tej chwili problemy finansowe i tnie gdzie się da.A jeśli jesteś nią tak zafascynowany odsyłam do programu SZEF JAK SZPIEG gdzie na oczach widzów zdemaskowane zostały praktyki tej firmy.Więc jeśli tam nie pracowałeś i nie znasz realiów to nie wypisuj bzdur.Ja mogę gdyż znam te firmę od podszewki.

danny

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. Poprzez ciągły rozwój produktów i usług, Stena Line uzyskała silną pozycję rynkową, a także znaczne udziały we wszystkich sektorach rynku. nic dziwnego w związku z tym , że w tak uznanej firmie wolnych miejsc pracy niestety w tej chwili brak

liberty_

Witajcie, Szukam pracy na promie jako kasjer walutowy, lub kasjerka.

SUPERVISOR

"Jak tam praca na hali? Znam się trochę na branży i szukam czegoś nowego - da się zarobić jako przedstawiciel handlowy? Jakie stawki i jak z socjalem?" Hahahah jaki koleś. Specjalnie wszedłem, żeby napisać komentarz. Przedstawiciel handlowy i jeszcze by socjal chciał, czyli jak zrobić, żeby zarobić ale się nie narobić. Następny kombinator, takich na statku nie potrzebujemy:)

slawek 2

Nie jest zle!!! nigdzie nie jest idealnie

slawek 1

Na temat Steny mógłbym napisać książkę ,kadra dla mnie OK,szczególnie pan intendent ,człowiek podchodzący z dystansem do tego całego towarzystwa.Ale szefowie Hotelu szczególnie pani...(usunięte przez administratora),masakra ,każdy kto ją pozna pomyśli spoko babka ,ale to tylko złudzenie fałsz ,zakłamanie ,obgaduje wszystkich od kapitana po szeregową załogę baba nie ma skrupułów .Uwaga na recepcję to siedlisko plotek szczególnie (usunięte przez administratora),kto rozpocznie tam prace pewnie ją pozna ,niestety nie ma już swojej psiapsiółki (usunięte przez administratora)aka szkoda ......Ha Ha

seaman

....hehehe pewnie masz rację, bo zawsze tam gdzie polaczek moze zarobić trochę więcej niz przeciętnie, to po trupach....po wypłatę....:) Pływałem na pasazerach 8lat....m.i. na QM2 i tak naprawde to wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, jak ktos napisał ..."trzeba sie przyzwyczaić"..... a co do braku szacunku dla podwładnych...liść w beret i szacunek od razu jest. Pamietajcie ze oni zarabiaja duzo wiecej od was i bardziej im zalezy na pracy.... naturalnie nie namawiam do przemocy poniewaz jest duzo "kulturalnych" sposobow na u (usunięte przez administratora) ienie delikwenta... :) Podsumowując, nie nalezy się bać, tylko śmiało do przodu. Jak nie stena to irish ferry...itd...a czym więcej tym lepiej!

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Line - Gdynia

• Jak się pracuje w Stena Line?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Line tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Line?

Stena Line
3.1/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kwiatkowskiego 60
    81-156 Gdynia