DSO spedycja i transport piotr kaczmarek i jakub saroski

Oborniki

DSO spedycja i transport piotr kaczmarek i jakub saroski

Opinie o DSO spedycja i transport piotr kaczmarek i jakub saroski

Zuzanna

Od kilku miesięcy nie było aktywności na forum. Przez ten czas mogły zajść jakieś zmiany odnośnie sytuacji DSO spedycja i transport Piotr Kaczmarek i Jakub Saroski. Czy przez ten czas coś się zmieniło? Jeszcze dopytam, czy pojawiły się aktualne oferty pracy? Jeżeli tak, to zachęcam do zamieszczania informacji na forum. Wszystkie komentarze przydadzą się użytkownikom, którzy poszukują odpowiedzi na swoje pytania na forum.

Ktoś

Nikt z nikim sie tu nie zeni mozna sprowobac i odejsc a pisanie tacy sracy nic nie da bo zawsze ktoś sie tutaj zatrudni ale jak mówią nie takie statki tanely

Egon

Jaki system pracy

mirek

też @kierowca doszły mnie słuchy że tutaj sa kierowcy co wiele lat pracują, to naprawdę dobrze świadczy o pracodawcy bo w złych warunkach nikt by tyle nie wytrzymał, uro 3 i euro 5 mnie tez kusi tabor żeby u nich usiąść za kółkiem zawodowo, pozdrawiam

kierowca

Chlopaki jezdza tutaj po 5 lat i nie narzekaja.Ja pracuję troche krócej ale nie szukam innej roboty.Post ze niby jest tak źle to chyba od kogos kogo zwolnili bo sie nie nadawał

ela

bzdury jakich mało, mąż tam pracuje już dość długo wypłata zawsze na czas, nigdy nie narzeka na trasy ani na spedytora.

...

NIE POLECAM NIKOMU KTO MA CHOC ODROBINE SZACUNKU DO SIEBIE!!! NIESTETY BYLEM TAM I ZALUJE ZA GRANICA KAZA JEZDZIC NA MAGNESIE I NIE INTERESUJE ICH TLUMACZENIE ZE INGERENCJA W ZAPIS TACHOGRAFU JEST TRAKTOWANE JAKO PRZESTEPSTWO JAK SIE Z NIMI UMOWISZ NP. NA DWA TYGODNIE TO JESTES CZTERY ADRESY SA NIEDOKLADNE ICH SPEDYTORKA JEST ANALFABETA A NAJLEPSZE JAK SIE ZWOLNISZ TO POGROZKI TYPU TY I TAK NIE ZNAJDZIWESZ PRACY W OBORNIKACH ITP. OGOLNIE NIGDY NIE POLECAM NIKOMU PRACY Z TAKIMI( usunięte przez administratora ) NAJLEPSZE SA TLUMACZENIA ZE WIEKSZOSC FIRM TAK ROBI! ( usunięte przez administratora ) PRAWDA RUDY ZADNEJ JAZDY NA MAGNESIE!!!

cyrk
@... 02.01.2014 11:26

dziękuje za info, chciałem tam startowac lecz po tej opinii nawet nie dzwonie. pozdrawiam.

Zostaw opinię o DSO spedycja i transport piotr kaczmarek i jakub saroski - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSO spedycja i transport piotr kaczmarek i jakub saroski