Opinie o Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. w Łukowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. w Łukowo

...

NIE POLECAM NIKOMU KTO MA CHOC ODROBINE SZACUNKU DO SIEBIE!!! NIESTETY BYLEM TAM I ZALUJE ZA GRANICA KAZA JEZDZIC NA MAGNESIE I NIE INTERESUJE ICH TLUMACZENIE ZE INGERENCJA W ZAPIS TACHOGRAFU JEST TRAKTOWANE JAKO PRZESTEPSTWO JAK SIE Z NIMI UMOWISZ NP. NA DWA TYGODNIE TO JESTES CZTERY ADRESY SA NIEDOKLADNE ICH SPEDYTORKA JEST ANALFABETA A NAJLEPSZE JAK SIE ZWOLNISZ TO POGROZKI TYPU TY I TAK NIE ZNAJDZIWESZ PRACY W OBORNIKACH ITP. OGOLNIE NIGDY NIE POLECAM NIKOMU PRACY Z TAKIMI(usunięte przez administratora) NAJLEPSZE SA TLUMACZENIA ZE WIEKSZOSC FIRM TAK ROBI! (usunięte przez administratora) PRAWDA RUDY ZADNEJ JAZDY NA MAGNESIE!!!

Jula
@...

Jak ktoś się zwolni to firma potem jakąś plotkę puszcza, że rzeczywiście nie można znaleźć pracy czy to tylko zwykłe gadanie? Jak ktoś nie będzie jeździł na magnesie to wtedy może pożegnać się z pracą? Gdyby się okazało, że kierowca dostanie mandat to wtedy firma go opłaca?

...

cyrk
@...

dziękuje za info, chciałem tam startowac lecz po tej opinii nawet nie dzwonie. pozdrawiam.

Rudy

Sama prawda

Piotr Nowy wpis

Bzdury piszesz chlopie

Jula Nowy wpis

Kamil Nowy wpis

Nie polecacie z nimi wspolprac ?

AGA Nowy wpis

Witam . dodaję opinię niestety negatywną- i nie chodzi tu o pracę w tej firmie tylko o współpracę. Piszę jako zleceniobiorca, - ta firma to kpina, banda (usunięte przez administratora) i cwaniaków. Myślą że wszystkie rozumy zjedli a ludzie to są (usunięte przez administratora) i ciemna masa. Zlecają coś , w praktyce okazuje się to niedograne, a jak się zgłasza problemy , żeby r=zareagowali jak to z reguły bywa, tu cisza i chowanie głowy w piasek. Potem wycofują nagle zlecenie obwiniając niewinnego człowieka, a co gorsza pozostawiając go na lodzie i bez zapłaty. Czy tak postępuje kulturalny i uczciwy człowiek ???? Zwłaszcza proszę uważać na Pana Miłosza P. - kłamstwo za kłamstwem . Nie polecam a wręcz odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą

Żona

Mój mąż pracuje tu jako kierowca. Ta firma to kpina, obcinane wynagrodzenia, wielka niewiadoma odnośnie powrotu. Nie warto tracic tu czasu i nerwów

Kierowca
@Żona

Obcinane wynagrodzenie wiązało się z sytuacją przez COVID-19. Praktycznie wszędzie, w każdej branży były cięcia, więc nie wiem, dlaczego ludzie są tacy zdziwieni. Całe szczęście że obyło się bez masowych zwolnień. Wielka niewiadoma odnośnie powrotu? WYSTARCZY tylko porozmawiać i wszystko jest wiadome.

Alicja
@Kierowca

Widzę, że pandemia negatywnie odbiła się na firmie Dso Transport Spedycja: wspominasz o obniżce wynagrodzeń. A możesz napisać, o ile zmniejszyły się zarobki i czy taka sytuacja dotyczy wszystkich stanowisk?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
amerykaniec

ktoś napisał 6300 zł chyba coś musisz (usunięte przez administratora) co miesiąc że tylko tyle zarabiasz hehe 6300 grubo ...zarabia się więcej .... po co oczerniacie ,,, to dlaczego kierowcy tu siedzą po 9 , 8 7 ,6 lat ... jak by było do (usunięte przez administratora) to by tu nikogo nie było .... w każdej firmie są lepsze i gorsze dni .. ale szefowie są do ludzi idzie się dogadać bez problemu z nimi ... pozdro

System jest taki że co drugi weekend (2, 3 dni) masz wolne a reszta w trasie głównie Niemcy. Kasa za taką robote to około 6300 na reke ( podstawa +diety). Na wolny weekend wracasz piątek albo sobota raczej późnym wieczorem i bywa że juz na bazie mówią Ci że jesscze masz gdzies jechać i wracasz dzień później.

Jestem nowy w transporcie i szukam info o tej firmie jaki system pracy i wynagrodzenie

Wojtek

Jak godzinowo pracuje się w firmie? Jaki wymiar ? Nadgodziny są płatne ?

Ktoś

Nikt z nikim sie tu nie zeni mozna sprowobac i odejsc a pisanie tacy sracy nic nie da bo zawsze ktoś sie tutaj zatrudni ale jak mówią nie takie statki tanely

Egon

Jaki system pracy

mirek

też @kierowca doszły mnie słuchy że tutaj sa kierowcy co wiele lat pracują, to naprawdę dobrze świadczy o pracodawcy bo w złych warunkach nikt by tyle nie wytrzymał, uro 3 i euro 5 mnie tez kusi tabor żeby u nich usiąść za kółkiem zawodowo, pozdrawiam

kierowca

Chlopaki jezdza tutaj po 5 lat i nie narzekaja.Ja pracuję troche krócej ale nie szukam innej roboty.Post ze niby jest tak źle to chyba od kogos kogo zwolnili bo sie nie nadawał

ela

bzdury jakich mało, mąż tam pracuje już dość długo wypłata zawsze na czas, nigdy nie narzeka na trasy ani na spedytora.

Zostaw merytoryczną opinię o Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. - Łukowo

Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 2
    64-600 Łukowo

Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k.