Opinie o Vesta Polska Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vesta Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vesta Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vesta Polska Sp. z o.o. w Błonie

Dzień dobry, a czy jest pan właścicielem firmy. Byłbym zainteresowany, a jakie doświadczenie jest wymagane i ile wynoszą zarobki?

ABC Nowy wpis

1. Proszę nie reklamować firm indykacyjnych. 2. Vesta ma ZABLOKOWANE kont ponieważ jest na liście sankcyjnej. ZADEN PRAWNIK nie ruszy tego tematu proszę nie wprowadzać w błąd ludzi. Pieniędzmi Vesty dysponuje tylko KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARNOWA. 3. Przed napisaniem czegokolwiek proszę zapoznać się z prawdziwymi informacjami.

Hej, jest ktoś teraz na bieżąco w warunkach pracy? już kiedyś widziałam ofertę dla asystenta na spedycje, w zasadzie ktoś już o niej tutaj kiedyś wspominał. nie widziałam niczego aktualnego a pracy będę od wiosny szukać. teraz jak tak patrzę ktoś napisał, że z płatnościami są jakieś problemy. czy to prawda? Co na to spedycja? Pracownicy opóźnień nie mają?

Czy w Vesta Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

asystent spedytora

Miałem przyjemność wziąć udział w rekrutacji na stanowisko asystenta spedytora. Niestety nie mam dużego doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych i moja opinia może wydawać się komuś jako jednostronna. Niemniej jednak chcę określić, że cały proces rekrutacji (przynajmniej do momentu, do którego udało mi się dojść) to jest jedno wspaniałe wspomnienie. Najlepsze pozdrowienia przekazuję mega miłej Pani Natalii i również cudownemu Panu Witalijowi! :) Pomimo tego, że byłem zbyt zdenerwowany i przez większość czasu próbowałem się uspokoić, udało się Państwu zrobić wszystko, aby rozmowa była jak najbardziej spokojna. Co do szczegółów. Dostałem telefon następnego dnia po wysłaniu CV. Wszystkie niezbędne informacje zostały kilkakrotnie z duplikowane, w tym w SMS-ach. Cała rozmowa przebiegała w niezwykle ciepłej atmosferze, która uderzająco różniła się od wszystkich moich innych doświadczeń. Otrzymałem informację zwrotną za tydzień, co również zasadniczo różni się od innych miejsc, w których miałam okazję brać udział w rekrutacji. Pomimo tego, że podczas całej rozmowy ciągle mówiłem jakieś bzdury, zostałem potraktowany jako osoba ​normalna :) Mam nadzieję, że to nie jest mój ostatni kontakt z tą firmą

Nie mam, wszystko bez zastrzeżeń.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Dobra nauka gdzie nie pracować? ktoś jeszcze by się odniósł? Można jeszcze złożyć CV na spedytora handlowca, reflektuje to. Jakie są teraz zarobki na dziale? macie jakieś średnie wyniki? są tu prowadzone tabelki lub cokolwiek? zaciekawił mnie ten punkt z opisu „ciężko pracujesz ale i równie ciężko się bawisz” jak mam to rozumieć? :D

Daga

W tamtym roku jak jeszcze pytali o prace na spedycji to raczej o asystencie była mowa, a w osoba doświadczoną jak będzie wyglądać sytuacja odnośnie warunków? o zarobki mi chodzi. Oferta jest obecnie dostępna, wiem ze sporo na prowizji raczej się będzie opierało, ale czy może ktoś się odnieść do średnich wyników? Była wzmianka o pomocy doświadczonych kolegów w opisie, na nią liczę

Mala
@Daga

Zanej opieki nie ma, Masz robić swoją robotę i wszystko, masz zarobić określoną kwotę jeśli nie to Cię zwolnią bo jesteś dla nich nie opłacalny, nikt z kadry nie pomaga chyba że trafisz na fajnych kolegów obok, fajnie to pisza w ogłoszeniach o pracę a rzeczywistość jest inna...ale polecam dobra nauka gdzie nie pracować

Co do tych płatności a raczej ich braku to możecie się odnieść? właśnie wiszą trzy oferty, mnie zainteresowała ta dla specjalisty ds. weryfikacji kontrahentów, chce się dowiedzieć jak ostatecznie można zarobić oraz przy jakieś atmosferze, wcześniej padały nawet pozytywne opinie. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Jaka umowa obowiązuje w Vesta Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sylwia

Atmosfera na plus, możliwości rozwoju dla osób, które tego oczekują. Kierownicy, którzy zawsze wesprą pomocną dłonią ;). Jestem bardzo zadowolona.

Iva

Normalna firma do pracy z dobra atmosfera.

Edzia
@Iva

Serio? Bo tu mieszane opinie dość. Na jakim stanowisku taka dobra atmosfera? Na plus oceniasz też same warunki jeśli chodzi o kasę i umowę? Nie ukrywam, że finanse są teraz dla mnie ważne, więc wolę się upewnić że nie płacą minimalnej czy coś.

Czy w Vesta Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

GABO

Witam.Czy byłaby życzliwa osoba i napisała o pracy kierowcy w tej Firmie?Zarobki traktowanie jakieś dodatki.Dziękuję

Jaki jest wkład kierownictwa Vesta Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

AaB

O kurcze człowieku radz sobie i zarabiaj nikt Ci nie pomoże jedynie (usunięte przez administratora) dostaniesz w hamski sposób typu (usunięte przez administratora) co odpierdalasz itp to delikata opinia .Zapytaj karakana Wito jaki jest elokwentny ....niech Ci prześlę parę swoich wywodów wzorujących się na Masie ????????????????????

Stefan
@AaB

Widziałem, że jest ogłoszenie na asystenta spedytora. Napisali w nim, że zapewniają pomoc doświadczonego spedytora, a Ty piszesz, że na pomoc nie ma co liczyć, jak to faktycznie jest? Chętnie się też dowiem, jak jest z deklarowaną w ogłoszeniu niepowtarzalną atmosferą, napiszesz coś o tym?

Aaa
@Stefan

Spróbuj zobaczysz . Z reszta to Ruska firma wspierająca (usunięte przez administratora). Twój wybór. Przygotuj się ze 90% pracowników to (usunięte przez administratora)języczne

Grażyna
@Aaa

A jaki dokładne problem to tworzy, bo chyba nie rozumiem? Coś z warunkami zatrudnienia się wtedy dzieje konkretnego? pogarszają się jakoś czy w czym problem z tą wielonarodowością?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Vesta Polska Sp. z o.o.?

nikt

tak są, kilka razy w roku

Halina
@nikt

Jak takie wyjazdy w Vescie wyglądają? :) Ilu dniowe zazwyczaj są i jak przebiegają? Czy pracodawca pokrywa ich koszty czy może pracownicy się zrzucają? :D I czy każdy w firmie może wziąć w nich udział?

Lilka
@Halina

Wyjazdy w zależności od roku, na początku jest integracyjny 2 dniowy wyjazd. Są różne zajęcia/szkolenia integracyjne, a potem zabawa do białego rana. Wszystko pokrywa pracodawca z wyjątkiem dojazdu na miejsce. Udział biorą ludzie z biura.

Halina
@Lilka

O to jeśli mogę to dopytam od razu o te szkolenia. Jak one wyglądają? To znaczy, z jakich są obszarów? Czy po wzięciu w nich udziału dostaje się jakiś certyfikat uczestnictwa? :)

Lilka
@Halina

Jakie szkolenia?

@Lilka

No te integracyjne. Sama pisałaś, że są zajęcia/szkolenia integracyjne :) Przy okazji, ja chciałam Cię zapytać, czy to tylko biuro ma te wyjazdy, a magazynierzy-operatorzy nie?

Aa

Do Moskwy

Maria

Warto walczyć o swoje :) A ogólnie jaką kwotę odzyskałeś?

Bożena

A długo to wszystko trwało?

zBIGNIEW
@Bożena

Troche ponad miesiac i pierwsza rata juz wplynela

Gabriela
@zBIGNIEW

To dużo czy nie w sumie? Masz jakieś porównanie do innych firm czy to jest pierwsza?

Romek

Dużo pracy ale świetna atmosfera.

Bożena
@Romek

Ale tej pracy dużo na tyle, że nadgodziny trzeba siedzieć? Czy nie ma takiej potrzeby?

Pozniej sie dowiesz

Jak dlugo pracuja w tej firmie ludzi?

Ukrainiec

Czy vesta to nie jest kapitał rosyjski.

Umowa o pracę nie jest problemem. Jednak jak jesteś kobietą to usłyszysz, że zawsze możesz również dorobić na ulicy. Pozdrawiam Vito

@pracownik

Słuchaj, niejeden komentarz w tym stylu napisałeś. Co tu jest na rzeczy, ktoś naprawdę obrał sobie za cel kobiety? Czy to gdzieś było zgłaszane? :0

Zostaw merytoryczną opinię o Vesta Polska Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Vesta Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vesta Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesta Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vesta Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vesta Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vesta Polska Sp. z o.o.