counter
Bronisław Nowy wpis

Jak wygląda każdy z poszczególnych etapów rekrutacji w D-Tex? Czy łatwo jest dostać pracę? Pracodawca zapewnia na tyle dobre warunki pracy, że warto składać CV?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Jak długo trwa proces awansu w D-Tex Sp. z o.o.?

Iga Nowy wpis

@Xyz czyli nie ma konkretnego podziału obowiązków tu, tylko każdy bez względu na stanowisko robi to co akurat jest do zrobienia ?

Xyz Nowy wpis

Firmy, jako były pracownik mocno nie polecam. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Płatne nadgodziny - śmiech na sali, stawka przy sprzataniu toalet jest dużo lepsza (nie ubliżając sprzatajacym, zwykly przyklad) praca teoretycznie 8-16:30, ale czesto 7-18, pracujące soboty, często niedziele i (usunięte przez administratora) wolne od pracy ("dobrowolnie, ale jak nie przyjdziesz to Cie zwolnimy"), biuro, ktore przypomina jakiś magazyn, dramat, w zimę zimno, zanim napalili w piecu i zanim sie nagrzalo wychodzilismy do domu. W lato upał nie do wytrzymania. Praca na zasadzie jeśli pokażesz, że umiesz, bedziesz robil wszystko. Praca na magazynie również nie minie :) No i "koledzy z pracy" na tych samych stanowiskach, którzy uważali się za Bogów. Atmosfera nie mila. Firmę tez sprzatalismy sami, oszczedzaja na sprzataczce. Przy takich obrotach żenada. NIE POLECAM, ODRADZAM.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Roger
Użytkownicy czekają na odpowiedź 423 dni.

Ile osób pracuje w firmie? Czy są możliwości awansu?

Jonasz

Normalna firma, normalna praca ,ale niestety nie uda sie wszystkich zadowolić, szkoda.

dominik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 456 dni.

jak można śledzić paczke skoro kurier nie wysłał numeru paczki bo jestem ciekaw gdzie sie znajduje paczka???

Jeden z większych januszpoli w naszym mieście. Rotacja pracowników coraz większa, przez rok potrafił się prawie cały skład zmienić (usunięte przez administratora)może się coś zmieniło przez te lata ale wątpie. (usunięte przez administratora)

xxx

Na plus Jest praca Nadgodziny są płatne Na minus (usunięte przez administratora) Pełen etat to 8,5 godz dziennie W tzw sezonie pracownicy biurowi ida na magazyn pakowac paczki albo mierzyc ubrania Jak nie chcesz przyjsc w sobotę to krzywo patrza Nie ma cieplej wody Zimą jest zimno ludzie w biurze siedzą w kurtkach a na magazynie temperatura ledwo dochodzi do +18 na koniec dnia Latem ponad 30 stopni przy biurku to norma

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie D-Tex Sp. z o.o. w mieście Wieluń nadal nie ma opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o D-Tex Sp. z o.o. - Wieluń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad