Nowakowski-Transport Sp. z o.o.

Wieluń

Opinie o Nowakowski-Transport Sp. z o.o.

Jon

Nie dopisalem kolego,ze pracuje po 20 dni,we dwoch kierowwcow w kabinie.Pieniadze,tak ,jak w innych firmach,zadna rewelacja

bodzio

pracuje kilka lat w tej firmie i mi się podoba. Nowe Volva. Mercedes. wszystk serwisowane. Autostrady wszystkie na automatach. Wynagrodzenie uczciwe. jak chce to tak robote uloza ze jestem w domu zawsze kiedy potrzebuje.

hehehe
@bodzio 01.04.2016 19:10

co ty piszesz dupowłazie ????/

hehehe
@bodzio 01.04.2016 19:10

aaa zapomniałem dodac ze opinia feceta który robi u obcego a twój brat ma swój a firme transportowa znaczy tyle co huj do dupy

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Nowakowski-Transport Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Nowakowski-Transport Sp. z o.o. - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski-Transport Sp. z o.o.