Opinie o Margo Netia w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Margo Netia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Margo Netia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margo Netia w Olsztyn

oszusci!!!!

ludzie nie dajcie sie oszukac!!!! a co do tych pozytywnych koment to spojrzcie ze zostaly napisane w tym samym dniu i to w jakich odstepach czasowych 1:21, 1:26 to daje do myslenia ze to konspiracja na tym forum przez tych pracownikow lub pracownika!!!!!! lub moze sam pan (usunięte przez administratora)o sie tak porwal na napisani9e tych komentarzy!!!!!! w Ol jest wiecej call center gdzie mlodzi ludzie maja dobry start!!! Np. Transcom tam to przynajmniej call center jest z prawdziwego zdarzenia, a nie śmietynik jak w tym calym margo nawet kuchni nie ma traktuja cie jak smiecia a nie człowieka!!!!

a ja nie normalnie, bo więcej:)

ja tam tez dostałem wiecej, nie chce mi się wierzyć ze Ci nie wypłacili, a tak na marginesie to szefowie są z Warszawy , pomóc pomogą , ale raczej się nie spoufalają z pracownikami, więc w jaki sposób otrzymałaś nr do nich i twierdzisz że nie odbierają, W Olsztynie jest kierowniczka i koordynator, lub zawsze któryś z tych z Warszawy, raczej problemu z kontaktem z nimi nie ma.

Lukasz

Ja tam wypłatę dostałem normalnie, mało tego nawet o kilka złotych więcej, po prostu zaokrąglili mi do pełnej sumy. Mam nadzieje że jak odejdę też tak będzie ale pewnie tak bo szefowie spoko.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Margo Netia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

anonim - 2011-08-22 21:17:45 Ja podpisałam już umowę i całkiem nieźle mi idzie, co dzien coś wpadnie są tacy co robią i po 5 dziennie co prawda nie zawsze ale z naszej paczki sa ze 2 takie osoby. Kaska wypłacana jest przed czasem a to też duuży plus. przed czasem? skończyłam współpracę miesiąc temu i jeszcze nie otrzymalam wypłaty gdzie ludzie z mojej grupy dostali kase w zeszlym tygodniu nikt nic nie wie szef nie odbiera kierowniczka nie odbiera a bobek ktory ja zastepuje w kolko pyta czy umowe czytalam tylko tak sie sklada ze dwie osoby wyplaty nie dostały jak mam wytłumaczyś dziecku że nie ma nic na obiad bo Maro ma w (usunięte przez administratora)pracowników zwłaszcza byłych

super zioło

1265 -18% student = 1037,30 netto, jak ktos zusy to wiadomo ze wiecej odchodzi, ale chociaż umowa jest z zusem, a nie o dzieło jak u innych , no i ta prowizja, w tym miesiącu to chyba każdy zgarnie grosza:)- dali system więc nie ma pustych przebiegów

super zioło

czasem pracujemy w soboty , wiec wszystko się zgadza na popołudnie 1300 i wiecej jak ktos bierze prowizje , a na biznesie wychodzi do 1500 + prowizje, wiec suma sumarum zbiera sie pare złotych

Z tego co wiem praca albo 5,5h albo 6,5h-więc jakim cudem ogłaszają się w necie, że podstawa 1300? przy 10zł. za h? Biorąc pod uwagę ilość roboczych dni w miesiącu i stawkę godzinową-to 1300zł. brutto z kosmosu wzięte. w samym sierpniu pracując po 5,5h na dzień przy 23 dniach roboczych brutto wychodzi 1265zł.-a sierpień obfituje w dni robocze...wyplata na rękę to nie całe 950zł. więc jak to jest z tą wypłatą deklarowaną w ofercie pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Margo Netia - Olsztyn

Margo Netia