Hotel Przystań

Olsztyn

Opinie o Hotel Przystań

NIK

Ile można godzin pracować i ile dni w tygodniu. Czy wie ktoś na jakie wynagrodzenie można liczyć??

Lory

Praca w tym hotelu na pierwszy rzut oka wydaje sie bardzo atrakcyjna, niezła płaca, mili ludzie lecz po kilku dniach wychodzi pogoń za pieniądzem. Służba Pięter, czyli pokojówki oraz korytarzowi są wykorzystywani do granic możliwości. Kierownictwo bierze więcej roboty niż jest rąk do pracy, dziewczyny nie wyrabiają sie z pokojami a są do tego poganiane, zdarzyło sie tak że jedna z Pań pokojowych zemdlała a mimo wszystko musiała wrócić do pracy. Kierownictwo sieje ferment, potrafi skłócić ze sobą pracowników i pochwala donosicielstwo, bardzo często kłamie a w tych kłamstwach obiecuje premie do 300zł lecz one składają sie ze śmiesznych kwot np. trafiają sie pokoje z wymiocinami, kałem czy czekoladą rozpuszczoną w dywan a premia do wypłaty wynosi do 100zł w miesiącu i to tylko przez 2 miesiące w sezonie. Praca korytarzowych polega na ciągłym bieganiu i sprzątaniu po innych, robione jest wszystko żeby kierowniczce sie podobało. W sezonie trafiają sie tak ciężkie dni że nie wiadomo w co ręce włożyć a potrafią jeszcze zadzwonić i cie opieprzyć że z czymś sie nie wyrobiłeś. Jest ciężko a oni to jeszcze utrudniają. Lista obowiązków jest długa i nie do końca określona, wielu rzeczy trzeba sie domyślić. Podejście do pracownika jest typowo korporacyjne "jeśli nam sie znudzisz to wylatujesz", BARDZO CZĘSTYM ZAGRANIEM JEST NIE PRZEDŁUŻENIE UMOWY BEZ WCZEŚNIEJSZEGO POINFORMOWANIA Nie polecam tej firmy chyba że po sezonie i na krótko gdy potrzebna jest praca przejściowa.

Zostaw opinię o Hotel Przystań - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Przystań