TP SA

Olsztyn

Opinie o TP SA

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): beznadziejna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zero Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ludzie spoko, atmosfera okropna Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjowac Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .ludzie Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .wszystko poza tym

Słowa kojarzące się z TP SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):śmieszna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ściema Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni Od jakiej stawki można negocjować pensję?takiej sobie Najbardziej podobało mi się w TP SA:ludzie Najbardziej nie podobało mi się w TP SA:reszta

Zostaw opinię o TP SA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP SA