Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

paula

jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. czasami zdarzają telefony z odwołaniami, ale przecież to nie ich wina. Jak nie ma pracy to rozumiem, że czekam. Jak ktoś nie jest zadowolony niech nie pracuje. Jednak wiara nie myśli. nawet pracujać 3 dni przez hr zarabiam więcej niz przez 5 dni przez inną agencję.

sebastian

po co piszecie negatywne komentarze? bo nie podoba wam się praca? ja i kilku moich znajomych pracujemy od dawna przez hrc. Bardzo wysokie stawki w porównaniu z innymi agencjami, elastyczny grafik , na wakacje praca od poniedziałku do piątku- jednym słowem ustalasz sam czas pracy. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów czy to z wynagrodzeniem , czy też np urlopami bądź dniami wolnymi .

Julia

nie jestem studentką i tez pracuje przez tą agencje, praca jak narazie ok to już mój 3 miesiąc. stawka tez jest dobra , agencja zatrudnia na umowę zlecenie - mi to pasuje, żadnych zarzutów wobec nich nie mam -wypłata na czas a to najważniejsze. ofert pracy bardzo dużo także jest w czym wybierać.

Patrząc na ofert z innych agencji ( warunki pracy i stawki) HR wypada najlepiej. Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze. Panie zatrudniające bardzo miłe, sama praca też ok , grafik dopasowany pod studia. W każdej sytuacji można się dogadać . Kaczy nie sądzę , że nagle poinformowali cie ze nie maja już miejsc i praca nieaktualna , bo jeśli nie ta oferta to maja tez inne - wystarczy chcieć pracować.

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kaczy

Nie polecam , obiecuja prace pozniej mowia ze nie ma miejsc , zwolnilismy specjalnie sie z pracy zeby jechac do roboty z HR a oni zrobili po prostu w konia omijac szerokim lukiem ta firme .

Robert x

Praca dla studentów idealna - teraz mają dużo ofert na wakacje w różnych częściach Poznania i co najważniejsze wysokie stawki! Inne agencie w porównaniu do HR oferują dużo mniej. Zainteresowanym polecam , praca nie jest ciężka. Ja trafiłem do firmy gdzie dodatkowo mogę układać sam grafik :)

anka.w.

Pracuję z hr od niedawna. Dopiero dwa miesiące za mną ale póki co współpraca układa się pomyślnie. Podaję swoją dyspozycyjność wcześniej, idę do pracy w te dni, w które mogę. Jeśli się coś zmienia wystarczy że poinformuję o tym odpowiednio wcześniej. Wypłaty są na czas. Wszystko określone jest w umowie więc warto ją dobrze przeczytać.

bartek-w

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pracuję już dwa lata z hr. Po zakończeniu jednej pracy panie z hr bardzo szybko znalazły mi drugą pracę w zupełnie innej firmie. Dla mnie zasady współpracy są jasne. Moi koledzy też pracują z hr i jesteśmy razem w jednej firmie. Nie mamy żadnych uwag krytycznych i myślę że nasza współpraca się dobrze układa.

Karolcia95

Pracuje z hr od niedawna i nie mam żadnych uwag. Miło mi się z nimi pracuje. Podaję swoją dyspozycyjność, idę do pracy w dni i na zmiany jakie mi odpowiadają. Mam pytania to dzwonię i uzyskuję szybką odpowiedź. Moja współpraca układa się pomyślnie więc polecam innym którzy szukają pracy. Mają sporo ofert.

magda-lena

Każdy ma swoje doświadczenia z hr, moje są pozytywne. Szybko znalazłam pracę. Mam fajną atmosferę w pracy. Wypłaty są na czas. Wszystko załatwiam bez problemu i jeśli potrzebuje wolne lub jestem chora też jest ok. Wszystko zależy od podejścia człowieka. Nie jest to moja pierwsza praca za pośrednictwem agencji więc mam porównanie i tu jest ok.

Izka..iza..

Polecam hr z czystym sumieniem. Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem pracy a chciałby pracować na studiach to panie z hr mają zawsze sporo ofert. Znalazłam z koleżanką pracę właśnie dzięki hr. Pracujemy razem. Mamy grafik dostosowany do naszych zajęć. Nigdy z niczym nie miałyśmy problemów. Pieniądze są na koncie w wyznaczonym terminie i wolne też można ze spokojem zaplanować.

Luk-88

Dla mnie ta agencja to jedna z lepszych w jakich pracowałem. Umowa była od początku jasna i czytelna. Warunki określone w umowie nie były dla mnie niezrozumiałe. Pracuje na pełen etat w bardzo fajnej firmie. Dobrze zarabiam i mam wypłatę zawsze na czas. Jeśli potrzebuje wolne , daję znać wcześniej żeby mogli znaleźć za mnie zastępstwo. Trzeba umieć ze sobą współpracować. Ja nie mam żadnych zarzutów wobec hr i pań, które tam pracują. Pozdrawiam.

Aga-z

dla mnie hr jest bardzo porządnym pośrednikiem pracy. Znalazłam dzięki nim szybko bardzo fajną pracę. Mam przelewy na koncie w terminie. Mogłam mieć wolne bez problemu i ze wszystkim się zawsze dogadywałam. Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Moje jest pozytywne, nigdy nie miałam żadnych problemów z hr.

mateo97

Długo pracuję już za pośrednictwem hr. Jestem bardzo zadowolony z samej pracy jak i z zarobków. Wypłatę mam na czas. Panie z hr poleciły mi mnóstwo ofert, mogłem wybrać najlepszą dla siebie. Moi koledzy również pracują za pośrednictwem ich firmy i też sobie chwalą. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Jak dla mnie duży plus dla nich.

maba

Chciałabym w agencji pracować przez miesiąc bo dłużej nie mogę, a Panie powiedziały mi, że umowa jest podpisywana na 6 miesięcy. Czy ktoś zrywał z nimi umowę ? Jak to wygląda ?

asiaaa

Moja opinia na temat współpracy z HR jest jak najbardziej pozytywna. Pracowałam już przez kilka agencji pracy ale chyba tylko ta podchodzi uczciwie i rzetelnie do tematu. Panie z agencji przedstawiły mi kilka ofert. Wybrałam tą która była dla mnie najbardziej interesująca i tak pracuję już kilka miesięcy z HR. Umowa jest jasna, czytelna, wypłaty na czas. Mam pytania to dzwonię do HR i wszystko jest zawsze wyjaśnione. Jak ktoś jest nie podchodzi do pracy uczciwie i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to nic dziwnego że dostaje kary.

agata

Do hr trafiłam przez koleżankę. Mieli dla mnie sporo ofert ponieważ byłam wtedy na studiach. Tak rozpoczęła się moja praca z tym pośrednikiem pracy. Miałam możliwość wyboru dni pracy oraz zmiany. Nigdy żadnej kary nie dostałam, ponieważ wystarczy odpowiednio wcześnie poinformować o tym, że się nie przyjdzie do pracy. Teraz pracuję w inne firmie. Mam umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas. Ze wszystkim można się dogadać...trzeba tylko chcieć. Moja opinia jest pozytywna...konsultantki przedstawiają dużo ciekawych ofert pracy, odpowiedzą na wszystkie pytania i zawsze wszystko wyjaśnią.

pablo

Panie w biurze sa milutkie i nawet da sie je lubic. Do czasu... Jak cos idzie nie po ich mysli to daja kary. ZA WSZYSTTKO!!

Mario

Witam. Dostałem pracę przez hr 3 miesiące temu. Panie z hr przedstawiły mi dużo ofert i mogłem wybrać najlepszą dla siebie. Pracuje na zlecenie i grafik mam dostosowany do zajęć na uczelni. A sama praca też jest spoko. I zarobki są sensowne.

Beata

Ja pracuje przez hr na umowe o prace przy waflach ryzowych , jestem bardzo zadowolona , stala praca od poniedzialu do piatku , ta firma ma duzo ofert pracy do wyboru i nie tylko na zlecenie , mozna cos wybrac blisko swojego miejsca zamieszkania

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 40 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting