Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Czy sprawa niewypłaconych wynagrodzeń za ostatni miesiąc znalazła swój finał? Zostawały wypłacone wszystkie zaległe wypłaty? Terminowość i pewność wynagrodzenia to jeden z najważniejszych aspektów pracy w każdej firmie. Czy takie sytuacje zdarzają się często?

..........
@Marta

Nie zostali wyplaceni wszyscy zaległe wypłaty za kwiecień

Byly
@Marta

Ja nie dostalem wyplaty za kwiecień,i z tego co wiem to tez są osoby co niedostały...i co z tym zrobić?...pozdrawiam

@Marta

Wiele osób nie dostało wypłat za kwiecień (część dostała), a co z resztą? Mi osobiście są dłużni za wypłaty od maja do lipca (bo tak miałem wypowiedzenie) do tego trzymiesięczną odprawe, dostałem przynajmniej świadectwo pracy które jest błędnie wypisane, okresu wypowiedzenia nie miałem skróconego bo to musiał bym mieć napisane na wypowiedzeniu a na świadectwie hurtowo pisali że chyba wszyscy mają skrócone, do tego urlop też mi zle naliczyli ale to już na moją korzyść

Były
@...

A nie orientujesz sie czasem kiedy dostaniemy za kwiecień??bo nikt nic niewie

@Były

Ja wiem tyle co Wy, tak na prawde to wszystko zalezy tylko i wylacznie od ich dobrej woli Wczoraj przejezdzalem kolo zakladu to na parkingu staly samochody (auta z wyzszej polki) na wroclawskich i rzeszowskich rejestracjach no i oczywiscie auta ludzi z warsztatu, no i cztery tiry juz w srodku na zakladzie (stoja od zeszlego tygodnia), po placu kreci sie jakas kobieta chyba ochrona

J
@...

Ty a co to za fury z wyższej półki i kto to ?

x

To w koncu ruszaja czy ktos se jaja robi?

P

Pewnie ze jest,Boczek ich przyjmie z otwartymi rękami,tylko dac mu znac wczesniej proszę.

Pierwszego ruszają, chętni dzwonić do Boczka, liczba miejsc ograniczona!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
P

I co zadsles ktos odpowiedział ,i ku...a czemu niedostalismy a reszta dostala ,

...........
@P

Tak odpowiedzieli bo mu kasy za brakło wiem że to nie sprawiedliwe

@...........

A niewiesz.kiedy my dostanie my??

..........
@P

Nie wiem kely my dostaniemy

były pracownik ....

To samo zadałam pytanie na fb kto nie dostał wyplate .

obserwator88

Ja rowniez nie dostalem...

...

KTO NIE DOSTAŁ WYPŁATY ZA KWIECIEŃ????

,,,,,,,,,,,

Ja nie dostalam

@,,,,,,,,,,,

Niewiesz czemu ????

,,,,,,,,,,,
@...

Nie wiem ,ile osób nie dostalo

Ostatni artykuł dotyczący Żywieckich Zakładów Papierniczych Solali, można znaleźć z kwietnia i dotyczy on wstrzymania wypłat. Co w firmie dzieje się w takim razie dzisiaj? Czy został znaleziony inwestor? Takie informacje na pewno pomogą zagubionym pracownikom.

aaa

Ma ktos link do tej strony ostatniego programu o papierni ?

Były

Kto niedostał terz pieniedzy???moze wie ktos ,cos na ten temat ,dlaczego wszyscy niedostali ,i kiedy dostaną...

...........

To nie jest reguła czy ktoś dał czy nie .Pewnie kasa mu się skończyła .I zaś trzeba trzekac na pieniądze masakra

Byly

Ja nic nie oddawałem i nie dostałem,takze chyba niema reguły,kto oddał a kto nie,no to ciekawe kiedy dostaniemy te pieniądze.....

trx

sory za pomyłkę miałem na myśli marcową wypłatę którą cześć osób dostało w maju a niektórzy nawet pod koniec czerwca

trx

Wypłaty są wypłacane przez bank według listy w marcu była podobna sytuacja brakło kasy i co najmniej połowa pracowników pieniędzy nie dostała w pierwszym terminie. Jak ktoś myśli że likwidator siedzi i sprawdza kto pozwał zakład a kto nie to chyba już z nudów na bezrobociu nie ma co robić i wymyśla :D

Masakra jak wami manipulują. Teraz poszła fama że kasy nie dostali ci co pozwy złożyli. Więc co prosty człowiek zrobi? Wycofa pozew aby kasę dostać? Pytanie kto to robi? Obudźcie się wyciągnijcie swoje pieniądze wsZystkimi sposobami i uciekajcie od papierni. To mafia czysta mafia i to niejeden powiedział a ich siła polega na umiejetnosci maniplupacji prostym człowiekiem (be obraZy)

Znam osoby które nie oddały żadnego pozwu na papiernie, a i tak kasy nie dostały....

P

A do komornika oddales? Pewnie nie... Napisalem wyraznie ZE CI DO DO KORNIKA WYROKI ODDALI nie dostali przynajmniej te przypadki co ja znam

Ja oddałam do sadu, mam na nich wyrok i dostałam kasę....

P

Mi sie wydaje ze nie dostali tylko Ci co oddali juz wyroki do komornika, tak na logike... Ja jeszcze do sadu ich nie oddalem i dostalem, kumpel tez ich nie oddal i dostal, a kolejny kumpel oddal ma wyrok i nie dostal nic...

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA