Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

@abc czy możesz jaśniej napisać, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Osoby poszukujące prace będą wdzięczne za pełniejszy obraz sytuacji. Można znaleźć w Internecie niepokojące wiadomości o likwidacji Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Olala
@Marta

Puknij się w czoło a potem jeszcze raz

Olala
@Marta

To odnośnie zadawania tego typu pytań po lekturze wpisów na forum Aby podjąć pracę zarobkową trzeba być zdrowym psychicznie a ty tak nie wyglądasz zadając takie pytanie

abc

kartka wisi ale świadectw nikt nie pisze nie ma żadnej firmy ,wysocki kolejny raz nas wszystkich oszukał

.........

a o kasie cos wiadomo? albo o wznowieniu produkcji? ten caly klementynowicz w koncu to kupil?

Jest kartka na drzwiach że świadectwa pracy zostały wysłane poczta do dnia 21.07.2017

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
aaa

Ciekawe czy jest ta firma ktora niby wynajal wysocki aby wypisac nam swiadectwo pracy

.........
@aaa

wlasnie byl ktos i sprawdzal czy ktos z zewnetrznej firmy siedzi i wydaje swiadectwa? :)

P

A kasa kiedy???ani swiadectw ani kasy ani papierni ,zlodzieje ukradli....

aaa

Dostal ktos swiadectwo pracy poczta?

@@@@@@@@
@aaa

Nie

KK

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/solali-przyszlosc-znow-niepewna-mamy-komentarz-likwidatora,4183508,art,t,id,tm.html cyt: "...które nie są potrzebne w bieżącej produkcji" to jak to w koncu jest z ta produkcja? Idzie produkcja czy nie?! Wszyscy wiemy ze paru ludzi chodzi do pracy, produkuje "na lewo" dla Pana Pyclika! Tiry z papierem wyjezdzaja z zakladu i kazdy z bylych pracownikow i okolicznych mieszkancow o tym wie!!! Teraz tylko pytanie gdzie jest kasa?!

KK

dlugo bedziecie jeszcze usowac moje posty? Bez sensu bede wklejal do oporu a ci co maja przeczytac i tak przeczytaja!!! Podaj powod usuniecia postu zalozny moderatorze?! Nie naruszam zadengo pkt. reg.

Am.

Tez chciałam się dowiedzieć jak się dołączyć do pozwu??

Olee

Jakim cudem pojawi się w zakładzie 7 sierpnia skoro walne odbędzie się w siedzibie spółki a ta niestety jest w RZESZOWIE wypada nam chyba jechać do Rzeszowa i rozmowic się z nimi

Op

https://katowice.tvp.pl/33194282/ciag-dalszy-problemow-pracownikow-zakladow-papiernicznych-solali dla tych co nie widzieli, w skrocie jak moge odzyskac swiadectwo bo P. Suchanek cos mowil o jakims paragrafie, jak dolaczyc sie do ewentualnego pozwu?

@@@@@@@@

Dziś była telewizja pod zakladem TVP3 Katowice transmisja dzisiaj o 18.30

Op

Jakieś nowe informacje? Z nikim nie mam kontaktu mógłby ktoś streścić w skrócie jak odzyskać świadectwo itd.?

Emeryt ZZP SOLALI

Teraz lamentujecie, rozdklad zaczął sie od P. Chalowskiego...

....................

Bardzo wazna informacja: w pkt 8 obrad zobowiazali sie do odwolania likwidatora i calej rady nadzorczej w pkt 12 powolanie NOWEGO likwidatora Informacje z oficjalnego KRS

Tic ta
@....................

No nie jeden złodziej nas okradł i oszukał i znowu przyjdzie następny szok

...................

Likwidator spółki Żywieckie Zakłady Papiernicze "Solali" S.A. w likwidacji z siedzibą w Rzeszowie (KRS nr: 32069) zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki na dzień 7 sierpnia 2017 r., na godzinę 1200, w siedzibie Spółki, w Rzeszowie, przy al. Józefa Piłsudskiego 32 (lokal 411), z następującym porządkiem obrad: 1. Otwarcie Zgromadzenia. 2. Wybór Przewodniczącego. 3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zgromadzenia i jego zdolności do podejmowania uchwał. 4. Przyjęcie porządku obrad. 5. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania z działalności Spółki za rok 2016. 6. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania Rady Nadzorczej za rok 2016. 7. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Spółki za rok 2016. 8. Udzielenie absolutorium członkom Zarządu i Rady Nadzorczej oraz likwidatorowi z wykonania obowiązków w roku 2016. 9. Podjęcie uchwały w przedmiocie pokrycia straty za rok 2016. 10. Podjęcie uchwał w przedmiocie zmian w składzie Rady Nadzorczej oraz zmiany bądź ustalenia wynagrodzenia członków Rady Nadzorczej Spółki. 11. Powołanie pełnomocnika do przyjęcia oświadczenia o rezygnacji likwidatora. 12. Podjęcie uchwały w przedmiocie powołania likwidatora. 13. Zamknięcie Zgromadzenia. Tu jeszcze jeden link potwierdzajacy jak to handel kwitnie: http://www.wojan.waw.pl/mini%20srebrny/shop/--104-Z-Z-P--Solali-S-A.html

Pracownik ŻZP Solali

Spadaj stont matole

bekon

Podobno kto (usunięte przez administratora) na papierni otwiera nie wiecie co ?

boguś kapuś

Ja jestem wesoły Romek i mam przytulny domek .... Cejrowski to kapo virtutti di kapi, jutro o 9.00 paintball na papierni na mp4 dwie drużyny kontra sobie/ mp4 solo zawodnicy do pierwszego strzału/ serwetka cały pion zabawa typu Rambo 5/ kulki po 5 zł za 50 szt dostępne na portierni od 7.00 karabinki we własnym zakresie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA