Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
counter
1 313 1469 5 1
chery Nowy wpis

W Żywieckich Zakładach Papierniczych pracuje człowiek u którego jest podejrzenie koronawirusa, ciekawe czemu nikt się tym nie zajmie, gdzie są służby!

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA obstawiają najmłodszymi stażem?

Zastanawiajace

Mówicie, że Pan b. to był pionkiem. Może i tak ale jako ten"pionek"niezle na tym zarobił....Kryzys w firmie, ludzie nie mają za co żyć a ten na l4 i buduje nowy dom coreczce, kupuje nowy samochód... Chociaż z czystej przyzwoitości by odłożył to na później no ale... Cóż taki typ. Zero szacunku.

ppp
@Zastanawiajace

ale po co placzesz po tylu latach? Ja tam boczka lubilem, konkretny chlop z ktorym zawsze szlo "zalatwic" co trzeba. A to ze dom buduje, ze auto ma itd.? to niech buduje - TRZA SIE BYLO UCZYC a nie teraz plakac :) Jeden kradl bobine a drugi dom budowal - proste!

TakNie2
Zastanawiajace Nowy wpis
@ppp

A po co siedzisz na forum po tylu latach? (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Nowy wpis
@Zastanawiajace

nikt tu na forum nie siedzi i nie waruje, po prostu jak ktoś tak mądry jak ty głos tu zabierze to mi powiadomienie na maila przychodzi. Trza się było uczyć tez byś biedaku dom budował, tak to ci zostało tylko dupnąć jakaś bobinę :)

Tak2Nie1
pros

masakra - zaklad juz ze 2 lata nie idzie, (usunięte przez administratora) nadal kreca lody, wozki miedzy magazynem a maszynami tak kursuja ze az sie pala!!! a ludzie nadal niepowypłacani! bobiny jak by ktos chcial to dostawca bobin nadal handluje! znajde czas to kiedys podjade i nagram jak mrowki pracuja w upadlym zakladzie i wrzuce na (usunięte przez administratora) (media tez powiadomie) - niech ludzie zobacza jak sie teraz kradnie!

Tak8Nie1
@pros

czekam :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak z ciekawości
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy można pozwiedzać ten Zakład Solali? Czy jest tam wszystko pozamykane?

TakNie

Czy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

rossman
@Pytanie

od razu daja na stale :)

papiernia
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Takie coś nie istnieje...rozkradzione do końca.

boooo
@papiernia

nie do konca prawda bo jeszcze kradną i zlodzieje robia biznesy, bobiny normalnie idzie kupic od bobiniarza, wybrane gwiazdy tez tam cos przewijaja :)

Tak2Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TakNie3
@Pytanie

O jakiej rekrutacji ty piszesz?

czekac
@Pytanie

musisz czekac :) beda dzwonic :)

500+
@Pytanie

Rekrutacja odbywa się tak jak do NASA. Szkoda tylko że pierwszy lot na ksiazyc (z resztą udany) odbył się w 1961r. ????????????

buu
@500+

jak by szlo o ścisłość to pierwszy lot na księżyc odbył się w 58r - sonda Łuna 2, a pierwszy załogowy miał miejsce w 69 - apollo 11

Tak1Nie2
Kudłaty

Miekisz rozwalił dąbrowice Znalazł nowego jelenia z kasą chyba z Rzeszowa i dalej jest prezesem .Jak człowiek w tym kraju po upadku dwóch zakładów może być dalej prezesem?

Tak6Nie
xas

28-09-2019 ruszył przetarg na sprzedaż zakładu "w całości" ja swojej kasy już chyba nigdy nie od nich nie odzyskam!

ZLODZIEJE!
@xas

cena wywolawcza za CALY ZAKLAD to 9,31 zł przy powierzchni 17995m2 daje nam kwote za caly zaklad 167533.45zl!!!! auta czy mieszkania za tyle nie kupi a oni taki zaklad za sto tysiecy z groszem sprzedaja!!! jest prawo

Sprawiedliwości stało się zadość

O jakiej sprawiedliwości mowa

xxscv
@????

acha :) dzięki że tak obszernie i wylewnie tak nam to napisałeś :)

@Pracownik

Starzy pracownicy otrzymają należną zalega kasę

@????

A to super tylko że ja niemam żadnej kasy

Zainteresowany

@:) :) :) Możesz uzupełnić swój komentarz o co chodzi?

:) :) :)

RUSZYLI!!!

?

Czesław
@????

Zupełnie nie jest jasne, do czego powinniśmy odnieść Twój komentarz. Jak wiemy - firma Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA została zamknięta na stałe. Ale może chciałbyś coś dodać na jej temat? Tylko bardzo prosiłbym o merytoryczną wypowiedź.

KERZE43

Witam.Mam pytanie-CZEMU WASZA PAPIERNIA SIĘ ROZLECIAŁA???Kto jest temu winien???Czytam Wasze wpisy i jestem przerażona...również pracuję w papierni i chyba moja papiernia podzieli los Waszej...KTO I CZEMU DOPROWADZA DO UPADKU MAŁYCH PAPIERNI????Jak to było w Waszym przypadku????Każda mądra i pomocna odpowiedź na wagę złota!!!Pozdrawiam-operator przekrawacza ...

Ten co pisze :)
@KERZE43

Po co zadajesz glupie pytania? Zaklad byl zadluzony bo byl zle gospodarowany i padl, przeciez ludzie robili jak mogli (kto pamieta to wie jak sie GN'y robilo) a to Kow*ski i jego (usunięte przez administratora) z zarzadu kradli jak mogli, dla Kowals*iego lepiej bylo nabrac kredytow ktorych i tak nie byl w stanie splacic, zaklad poszedl sie je*bac a on na tym zarobil. Powiedz mi taka rzecz masz 100tys dlugu, nie splacasz i idzisz siedziec tak? A on nabral grube miliony, pozwijal interesy, oglosil bankructwo czy co tam i sie smieje bo papiernia inne zaklady to byly dojne krowy dla nieo! I nie jest winny bo*czek czy kto tam bo to tylko pionki w machinie kowal*skiego ale prosci ludzie obwiniaja swoich bezposrednich przelozonych typu bo*czek, bo nie wiedza co kowals*ki robil... Zaklad jak by nie byl zarzadzany przez ZLODZIEJA to by istnial do dzis a my robilibysmy w normalnej firmie na poziomie (bo zle sie nie robilo a upadek niektorym znieszczyl zycie) tyle w temacie! Pozdro dla bylej zalogi MP4 (dla tych z budy tez) i 5 (pozdrowienia nie dotycza TATY)

Tak8Nie
Ten co pisze :)
@Ten co pisze :)

A dla boczk*a ktorego chcecie zjesc to szacunek ze zostal do konca a nie uciekl jak cala banda...

Abc
@KERZE43

A kto zarządzał obiema papierniami (bo mowimy oczywiscie o zywcu i dabrowicy) no ten sam czlowiek przecież

Los
@Abc

Miekisz był tylko narzędziem w łapach Kowalskiego

Abc
@Los

A to w Dabrowicy co teraz wyprawia to jak nazwac, przeciez to powtorka z rozrywki

@Abc

A Dąbrowica jest czy też padła

prezes
@Abc

Tyle ze tu byla taka roznica ze nasz kochany prezes bral od nas i dawal tam - w duzym uproszczeniu i tam zainwestowal "ze swojego" a ze nie pyklo to pojechali dalej :D

KERZE43
@Pracownik

Jeszcze jest...I OBY SIĘ HISTORIA NIE POWTÓRZYŁA...A do szanownego "Ten co pisze :-)",tylko głupi nie zadaje pytań...zapytałam,bo takie moje prawo-logiczne.Dzięki za odpowiedź,która niewiele wnosi do mego pytania...I kolejne me pytanie,które rozwieje wszelkie me wątpliwości-KTO BYŁ WŁAŚCICIELEM,PREZESEM WASZEJ PAPIERNI???Czy nazwisko KOWALSKI jest powiązane z firmą WARTER???Liczę na mądre i konstruktywne odpowiedzi...

Hatoo

Rzeczywiscie ruszyli?

Tak4Nie

fjeri
@Ursus

jak rusza to bedziesz wiedzial bo boczek zadzwoni za toba :)

Było minęło

Podnieść stawki godzinowe oraz premię

Niko

Ruszyli

Było minęło

Nic nie będzie

Franz Maurer

Pewne, ze wiadomo "co będzie dalej", już Ci mówię, będziesz nadal siedział jak ofiara i czekał aż ktoś tu coś napisze w stylu "ruszyli" a Ty wtedy jak wierny pies polecisz lizać du*pe Boc*zkowi

Franz Maurer

Warujecie na tym forum jak Bocz*ek na portierni :) i czekacie jak tylko ktoś napisze "papiernia otwarta, ruszyli, przyjmują" a wy polecicie w tedy jak muchy do g*owna. Wstyd mi ze z takimi ludźmi bez honoru i bez ambicji kiedyś robiłem

Tak9Nie

Parcuję niedaleko papiernii

Przeczytałam Wasze opinie i mam pytanie: Po co Wy tam dalej chcecie pracować? Macie za dużo kasy ? Lubicie ten stres -> 10 nie ma wypłaty i co teraz a tu dzieci, dom, trzeba jeść już nie mówię o jakichkolwiek wakacjach czy feriach. Jak możecie dalej myśleć o pracy w firmie, która tak upokarzała swoich pracowników ?! Weźcie się ogarnijcie jest dużo pracy w około !!!!! Gdybym ja niedostała wypłaty to biorę urlop dopóki kasa nie będzie na koncie URLOP SIĘ KOŃCZY to L4, też źle ? to sąd !!! Współczuję ludziom, którzy do tej pory starają się walczyć o swoje. Powodzenia ! Następnym razem jak nie kasy to Was też nie powinno być i mieć gdzieś tłumaczenia za 2 , 3 bądź 5 dni kasa będzie na koncie!

Tak6Nie

Waldi

Szkoda, że nie udało się zaradzić tej sytuacji.

Tak8Nie

Sraldi
@Waldi

ales jeb*nal aneglote :)

Bum Bum

https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/jest-szansa-ze-znana-fabryka-znow-zacznie-dzialac/38413 z tego co powiedzieli w radio bielsko, przetarg na sprzedaz zakladu zostanie rospisany na poczatku sierpnia, pod koniec bedzie zaklad bedzie sprzedany, JEDNEMU nowemu wlascicielowi, i na swieta wracamy do pracy :) Ciekawe tylko co z zalegla kasa bo niektorym jeszcze spore sumy zalegaja!

Tak12Nie

@Bum Bum

no na pewno!! Obiecanki cacanki przed wyborami . Ciekawa jestem kto się połakomi na tak zadłużony (usunięte przez administratora)

Bum Bum
@anonymous

Jak zadluzonego? Przeciez likwidacja byla tak? I w momencie ogloszenia likwidacji zaklad jest CZYSTY, syndyk sprzeda majatek nowemu wlascicielowi i SA NA ZERO!!! wy dalej nie rozumiecie co oni zrobili?! (masakra prosci ludzie)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od poniedzialku rusza rekrutacja, wszyscy chetni zglosic sie w poniedzialek od godz 10 na zaklad

Tak5Nie

...
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko pięknie i ładnie? A jak wygląda stawka godzinowa?! Znów minimalna czy tak jak kiedyś obiecali 15zł/h?! CZY KAŻDY BĘDZIE MIAŁ INDYWIDUALNĄ STAWKĘ?? Jak to było wcześniej!!!!

bum bum
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jak to w koncu w tym solali? rzeczywiscie ruszaja i kompletuja zaloge?

???????????

Wiadomo juz cos konkretnego? Kiedy ruszaja? Jak z zaloga?

czwartek
@???????????

Zbliżają się wybory to nawet burmistrz przypomniał sobie o papierni. Po wyborach inwestor zrezygnuje. Polityka. Obecnie w papierni pracuje pan dyrektor, pan syndyk oraz pan portier.

Tak5Nie

chce pracowac dzwonic do mnie

tez chce pracowac
@chce pracowac dzwonic do mnie

Wieża

Inwestor był ale dzięki zaangażowaniu załogi, banku, wierzycieli i opieszałości sądu poszedł w sina dal.

Stary
@Wieża

dalej mrzonkami zyjesz? i co na zaloge zrzucasz? duzo bylo co by wrocilo, nawet teraz by podzwonili po ludziach to wielu by wrocilo bo wiem jacy tam byli ludzie, glupi ale wierni!!! A sad i wierzyciele co mieli podarowac zebyscie dalej kradli?!

Młody

Właśnie odebrałem pismo z Prokuratury O umorzeniu dochodzenia. Więc tyle w temacie. ???????????????? Dalej macie jakieś nadzieje i złudzenia??

Stary
@Młody

tez odebralem i powtarzam to od poczatku z ciu*lami nie wygra, nikt juz nic wiecej nie dostanie od nich bo firmy juz nie ma i tyle w temacie

Marta

@anonymous, właśnie, żeby uniknąć zamieszania potrzebne są wpisy pochodzące od osób, które mają wiedzę na temat losów firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali. W przeciwnym razie będziemy skazani na swawolne plotki, które tylko będą wzmacniać nastroje niezadowolenia.

anonymous

Nie słuchajcie idioty który wypisóje ze papiernia przyjmuje jeśli coś bedzie wiadomo to będzie wywieszka na portierni bo robi idiotyczne zamięszanie

pepsi
@anonymous

uje nie kreskuje! dzieki za info

@anonymous

robi się zamieszanie przez zamięszanie ;-)

Marta

Czy wiadomo coś na temat liczby pracowników, z którymi firma Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA jeszcze się nie rozliczyła do końca? A jakie są szanse na to, że wszyscy otrzymają zległe pieniądze? Zachęcam każdego, kto wie coś na ten temat do pozostawienia opinii. Czeka na nie wiele osób.

Zostaw opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

Chcę opublikować: