Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Z przypadku tu jestem i tak naprawdę zaciekawiły mnie te opinie, przyznam, że jest ich na tyle dużo, że na pewno nie przejrzę wszystkich ale ciekawe jest to, że zakład został chyba zamknięty w 2016 roku a mimo tego wpisy się tu zbierały. Ciekawe jak do teraz pracownicy wspominają zakład?

jio Nowy wpis

a jak moze wygladac wynagroszenie w firmie ktora nie istnieje chyba od 2016r?!

519 565 275 Nowy wpis

Osoby poszkodowane proszę o kontakt pod nr 519 565 275. Prowadzę postępowanie w tej sprawie.

xx Nowy wpis
@519 565 275

Kim jestes? podaj imie i nazwisko jak zajmujesz sie takimi sprawami a nie numer bo numer nie wiadomo do kogo

Jaki dress code obowiązuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

zablocanka

Zywieckie papiery Solali już nie funkcjonują. Zakład jest zamknięty na zawsze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
chery

W Żywieckich Zakładach Papierniczych pracuje człowiek u którego jest podejrzenie koronawirusa, ciekawe czemu nikt się tym nie zajmie, gdzie są służby!

Zastanawiajace

Mówicie, że Pan b. to był pionkiem. Może i tak ale jako ten"pionek"niezle na tym zarobił....Kryzys w firmie, ludzie nie mają za co żyć a ten na l4 i buduje nowy dom coreczce, kupuje nowy samochód... Chociaż z czystej przyzwoitości by odłożył to na później no ale... Cóż taki typ. Zero szacunku.

ppp
@Zastanawiajace

ale po co placzesz po tylu latach? Ja tam boczka lubilem, konkretny chlop z ktorym zawsze szlo "zalatwic" co trzeba. A to ze dom buduje, ze auto ma itd.? to niech buduje - TRZA SIE BYLO UCZYC a nie teraz plakac :) Jeden kradl bobine a drugi dom budowal - proste!

Zastanawiajace
@ppp

A po co siedzisz na forum po tylu latach? (usunięte przez administratora)

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
@Zastanawiajace

nikt tu na forum nie siedzi i nie waruje, po prostu jak ktoś tak mądry jak ty głos tu zabierze to mi powiadomienie na maila przychodzi. Trza się było uczyć tez byś biedaku dom budował, tak to ci zostało tylko dupnąć jakaś bobinę :)

pros

masakra - zaklad juz ze 2 lata nie idzie, (usunięte przez administratora) nadal kreca lody, wozki miedzy magazynem a maszynami tak kursuja ze az sie pala!!! a ludzie nadal niepowypłacani! bobiny jak by ktos chcial to dostawca bobin nadal handluje! znajde czas to kiedys podjade i nagram jak mrowki pracuja w upadlym zakladzie i wrzuce na (usunięte przez administratora) (media tez powiadomie) - niech ludzie zobacza jak sie teraz kradnie!

@pros

czekam :)

Tak z ciekawości

Czy można pozwiedzać ten Zakład Solali? Czy jest tam wszystko pozamykane?

Czy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

rossman

od razu daja na stale :)

papiernia

Takie coś nie istnieje...rozkradzione do końca.

boooo
@papiernia

nie do konca prawda bo jeszcze kradną i zlodzieje robia biznesy, bobiny normalnie idzie kupic od bobiniarza, wybrane gwiazdy tez tam cos przewijaja :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

O jakiej rekrutacji ty piszesz?

czekac

musisz czekac :) beda dzwonic :)

500+

Rekrutacja odbywa się tak jak do NASA. Szkoda tylko że pierwszy lot na ksiazyc (z resztą udany) odbył się w 1961r. ????????????

buu
@500+

jak by szlo o ścisłość to pierwszy lot na księżyc odbył się w 58r - sonda Łuna 2, a pierwszy załogowy miał miejsce w 69 - apollo 11

Kudłaty

Miekisz rozwalił dąbrowice Znalazł nowego jelenia z kasą chyba z Rzeszowa i dalej jest prezesem .Jak człowiek w tym kraju po upadku dwóch zakładów może być dalej prezesem?

xas

28-09-2019 ruszył przetarg na sprzedaż zakładu "w całości" ja swojej kasy już chyba nigdy nie od nich nie odzyskam!

ZLODZIEJE!
@xas

cena wywolawcza za CALY ZAKLAD to 9,31 zł przy powierzchni 17995m2 daje nam kwote za caly zaklad 167533.45zl!!!! auta czy mieszkania za tyle nie kupi a oni taki zaklad za sto tysiecy z groszem sprzedaja!!! jest prawo

Sprawiedliwości stało się zadość

O jakiej sprawiedliwości mowa

xxscv
@????

acha :) dzięki że tak obszernie i wylewnie tak nam to napisałeś :)

????

Starzy pracownicy otrzymają należną zalega kasę

@????

A to super tylko że ja niemam żadnej kasy

@:) :) :) Możesz uzupełnić swój komentarz o co chodzi?

:) :) :)

RUSZYLI!!!

?

Czesław
@????

Zupełnie nie jest jasne, do czego powinniśmy odnieść Twój komentarz. Jak wiemy - firma Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA została zamknięta na stałe. Ale może chciałbyś coś dodać na jej temat? Tylko bardzo prosiłbym o merytoryczną wypowiedź.

KERZE43

Witam.Mam pytanie-CZEMU WASZA PAPIERNIA SIĘ ROZLECIAŁA???Kto jest temu winien???Czytam Wasze wpisy i jestem przerażona...również pracuję w papierni i chyba moja papiernia podzieli los Waszej...KTO I CZEMU DOPROWADZA DO UPADKU MAŁYCH PAPIERNI????Jak to było w Waszym przypadku????Każda mądra i pomocna odpowiedź na wagę złota!!!Pozdrawiam-operator przekrawacza ...

Ten co pisze :)
@KERZE43

Po co zadajesz glupie pytania? Zaklad byl zadluzony bo byl zle gospodarowany i padl, przeciez ludzie robili jak mogli (kto pamieta to wie jak sie GN'y robilo) a to Kow*ski i jego (usunięte przez administratora) z zarzadu kradli jak mogli, dla Kowals*iego lepiej bylo nabrac kredytow ktorych i tak nie byl w stanie splacic, zaklad poszedl sie je*bac a on na tym zarobil. Powiedz mi taka rzecz masz 100tys dlugu, nie splacasz i idzisz siedziec tak? A on nabral grube miliony, pozwijal interesy, oglosil bankructwo czy co tam i sie smieje bo papiernia inne zaklady to byly dojne krowy dla nieo! I nie jest winny bo*czek czy kto tam bo to tylko pionki w machinie kowal*skiego ale prosci ludzie obwiniaja swoich bezposrednich przelozonych typu bo*czek, bo nie wiedza co kowals*ki robil... Zaklad jak by nie byl zarzadzany przez ZLODZIEJA to by istnial do dzis a my robilibysmy w normalnej firmie na poziomie (bo zle sie nie robilo a upadek niektorym znieszczyl zycie) tyle w temacie! Pozdro dla bylej zalogi MP4 (dla tych z budy tez) i 5 (pozdrowienia nie dotycza TATY)

Ten co pisze :)
@Ten co pisze :)

A dla boczk*a ktorego chcecie zjesc to szacunek ze zostal do konca a nie uciekl jak cala banda...

Abc
@KERZE43

A kto zarządzał obiema papierniami (bo mowimy oczywiscie o zywcu i dabrowicy) no ten sam czlowiek przecież

Los
@Abc

Miekisz był tylko narzędziem w łapach Kowalskiego

Abc
@Los

A to w Dabrowicy co teraz wyprawia to jak nazwac, przeciez to powtorka z rozrywki

@Abc

A Dąbrowica jest czy też padła

prezes
@Abc

Tyle ze tu byla taka roznica ze nasz kochany prezes bral od nas i dawal tam - w duzym uproszczeniu i tam zainwestowal "ze swojego" a ze nie pyklo to pojechali dalej :D

KERZE43

Jeszcze jest...I OBY SIĘ HISTORIA NIE POWTÓRZYŁA...A do szanownego "Ten co pisze :-)",tylko głupi nie zadaje pytań...zapytałam,bo takie moje prawo-logiczne.Dzięki za odpowiedź,która niewiele wnosi do mego pytania...I kolejne me pytanie,które rozwieje wszelkie me wątpliwości-KTO BYŁ WŁAŚCICIELEM,PREZESEM WASZEJ PAPIERNI???Czy nazwisko KOWALSKI jest powiązane z firmą WARTER???Liczę na mądre i konstruktywne odpowiedzi...

Hatoo

Właściciel Kowalski Prezes Jureczek co obecnie dozyna Dabrowice

kkk

Padła MIękisz wszystko rozwali

Ursus

Rzeczywiscie ruszyli?

fjeri
@Ursus

jak rusza to bedziesz wiedzial bo boczek zadzwoni za toba :)

Było minęło

Podnieść stawki godzinowe oraz premię

Niko

Ruszyli

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA