Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Było minęło

Nic nie będzie

Franz Maurer

Pewne, ze wiadomo "co będzie dalej", już Ci mówię, będziesz nadal siedział jak ofiara i czekał aż ktoś tu coś napisze w stylu "ruszyli" a Ty wtedy jak wierny pies polecisz lizać du*pe Boc*zkowi

Franz Maurer

Warujecie na tym forum jak Bocz*ek na portierni :) i czekacie jak tylko ktoś napisze "papiernia otwarta, ruszyli, przyjmują" a wy polecicie w tedy jak muchy do g*owna. Wstyd mi ze z takimi ludźmi bez honoru i bez ambicji kiedyś robiłem

Parcuję niedaleko papiernii

Przeczytałam Wasze opinie i mam pytanie: Po co Wy tam dalej chcecie pracować? Macie za dużo kasy ? Lubicie ten stres -> 10 nie ma wypłaty i co teraz a tu dzieci, dom, trzeba jeść już nie mówię o jakichkolwiek wakacjach czy feriach. Jak możecie dalej myśleć o pracy w firmie, która tak upokarzała swoich pracowników ?! Weźcie się ogarnijcie jest dużo pracy w około !!!!! Gdybym ja niedostała wypłaty to biorę urlop dopóki kasa nie będzie na koncie URLOP SIĘ KOŃCZY to L4, też źle ? to sąd !!! Współczuję ludziom, którzy do tej pory starają się walczyć o swoje. Powodzenia ! Następnym razem jak nie kasy to Was też nie powinno być i mieć gdzieś tłumaczenia za 2 , 3 bądź 5 dni kasa będzie na koncie!

Waldi

Szkoda, że nie udało się zaradzić tej sytuacji.

Sraldi
@Waldi

ales jeb*nal aneglote :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
Bum Bum

https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/jest-szansa-ze-znana-fabryka-znow-zacznie-dzialac/38413 z tego co powiedzieli w radio bielsko, przetarg na sprzedaz zakladu zostanie rospisany na poczatku sierpnia, pod koniec bedzie zaklad bedzie sprzedany, JEDNEMU nowemu wlascicielowi, i na swieta wracamy do pracy :) Ciekawe tylko co z zalegla kasa bo niektorym jeszcze spore sumy zalegaja!

@Bum Bum

no na pewno!! Obiecanki cacanki przed wyborami . Ciekawa jestem kto się połakomi na tak zadłużony (usunięte przez administratora)

Bum Bum
@anonymous

Jak zadluzonego? Przeciez likwidacja byla tak? I w momencie ogloszenia likwidacji zaklad jest CZYSTY, syndyk sprzeda majatek nowemu wlascicielowi i SA NA ZERO!!! wy dalej nie rozumiecie co oni zrobili?! (masakra prosci ludzie)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od poniedzialku rusza rekrutacja, wszyscy chetni zglosic sie w poniedzialek od godz 10 na zaklad

...
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko pięknie i ładnie? A jak wygląda stawka godzinowa?! Znów minimalna czy tak jak kiedyś obiecali 15zł/h?! CZY KAŻDY BĘDZIE MIAŁ INDYWIDUALNĄ STAWKĘ?? Jak to było wcześniej!!!!

bum bum
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jak to w koncu w tym solali? rzeczywiscie ruszaja i kompletuja zaloge?

???????????

Wiadomo juz cos konkretnego? Kiedy ruszaja? Jak z zaloga?

czwartek
@???????????

Zbliżają się wybory to nawet burmistrz przypomniał sobie o papierni. Po wyborach inwestor zrezygnuje. Polityka. Obecnie w papierni pracuje pan dyrektor, pan syndyk oraz pan portier.

chce pracowac dzwonic do mnie

tez chce pracowac
@chce pracowac dzwonic do mnie

Wieża

Inwestor był ale dzięki zaangażowaniu załogi, banku, wierzycieli i opieszałości sądu poszedł w sina dal.

Stary
@Wieża

dalej mrzonkami zyjesz? i co na zaloge zrzucasz? duzo bylo co by wrocilo, nawet teraz by podzwonili po ludziach to wielu by wrocilo bo wiem jacy tam byli ludzie, glupi ale wierni!!! A sad i wierzyciele co mieli podarowac zebyscie dalej kradli?!

Młody

Właśnie odebrałem pismo z Prokuratury O umorzeniu dochodzenia. Więc tyle w temacie. ???????????????? Dalej macie jakieś nadzieje i złudzenia??

Stary
@Młody

tez odebralem i powtarzam to od poczatku z ciu*lami nie wygra, nikt juz nic wiecej nie dostanie od nich bo firmy juz nie ma i tyle w temacie

@anonymous, właśnie, żeby uniknąć zamieszania potrzebne są wpisy pochodzące od osób, które mają wiedzę na temat losów firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali. W przeciwnym razie będziemy skazani na swawolne plotki, które tylko będą wzmacniać nastroje niezadowolenia.

Nie słuchajcie idioty który wypisóje ze papiernia przyjmuje jeśli coś bedzie wiadomo to będzie wywieszka na portierni bo robi idiotyczne zamięszanie

pepsi
@anonymous

uje nie kreskuje! dzieki za info

@anonymous

robi się zamieszanie przez zamięszanie ;-)

Czy wiadomo coś na temat liczby pracowników, z którymi firma Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA jeszcze się nie rozliczyła do końca? A jakie są szanse na to, że wszyscy otrzymają zległe pieniądze? Zachęcam każdego, kto wie coś na ten temat do pozostawienia opinii. Czeka na nie wiele osób.

????

Czy wiadomo może coś odnośnie reszty kasy dla pracowników którzy nie dostali całości . Chodzi o pracowników z dłuższym stazem

H
@????

hahaha zeby Ci czasem nie dali, ludzie wyroki prawomocne maja na duze kwoty a oni i tak dali jak chcieli i komu chcieli. Poza tym z tego co wiem oficjalnie jest ogloszona likwidacja i SOLALI JUZ NIE MA, tak ze kto ma Ci wyplacic? Ktos kogo juz nie ma?

nick
@????

teraz lizusie idz do Boczka, stan pod dom i zapytaj kiedy kasa hahaha, albo go dopadnij pod zakladem bo dalej lody kreci tyle ze sie mu szef zmienil!

@nick

To kto jest teraz jego szefem

@J czy firma rozpoczęła ponowną działalność pod zmienioną nazwą? Czy pracodawca zatrzymał poprzednich pracowników i zaoferował im podobne warunki jakie mieli poprzednio pracując w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA? Wiesz, może jak wygląda obecnie sytuacja tej firmy? Zakład jeszcze istnieje?

zzz

szkoda

Kamil

I jak tam Boczek sklecil ekipe? Ruszaja?

Bezimienny
@Kamil

Chyba w marzeniach milordzie

@Bezimienny

Marzenia się spełniają

Wrona

A pod jakim szyldem to guwienko ma wystartować ? I jakie stawki proponują ?

J

Kto chce pracować i wrócić do zakładu, należy zgłosić się końca przyszłego tygodnia do biurowca!

???
@J

rzeczywiscie beda ruszac?

trap
@J

Do którego biurowca?Chyba w Rzeszowie.Nie siej fermentu oszołomie,bo biurowiec już dawno nie istnieje dla papierni...tak samo jak papiernia.

Iza

Czy coś ciekawego dzieje się w firmie?

@Iza

Zakład będzie ruszał

Pracownikkkk

taaaa pewnie :P

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA