Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

xxx

A i jeszcze jedno jak chca dawac kase to niech daja ja od razu do reki! W KASIE! a nie sciema ze niby to przelewy zrobia! Ludzie ze my tacy glupi bylismy ze niby to boczek do banku kase bedzie wiozl - jak maja kase niech wyplacaja na miejscu! lecz z tego co wiem to w biurowcu jutro i tak nikogo nie bedzie...

Sorki, oni nie piora, oni robia interesy :) Sam kowalski jest powiazany z 80 roznymi firmami tak ze wyobraźcie sobie skale

@pracownik

To jutro na 10 się tam zbieramy wszyscy tak?

tak

xxx

tak i lepiej dzis juz przemysl czy skladasz wypowiedzenie w trybie natychmiastowym czy bedziesz tylko stal i glowa kiwal bo kasy i tak zadnej nie dostaniesz jedyna opcja wypowiedzenie + sad innej mozliwosci nie ma!

Ciekawe czy jutro też będziecie cwani jak tu na forum .Pokażcie jutro co potraficie .

mr

Co do podzialow to zawsze byly i beda, przeciez prezes nie bedzie sie kumal z byle robolem tak ze nie wiem co ty masz w mozgu, a wy juz mogliscie we wtorek udowodnic swoja przydatnosc i co? Kto z biurowca byl na spotkaniu? tak ze skacz pier.dolic o podzialach i zmykaj z tego forum nie marnuj tu swojego cennego czasu bo kazdy ma mozg i wie jak jest, idz dalej waly trzepac

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Dokladnie masz cos na nich idz z tym do sadu a nie zal sie tu

mgr.

I WŁAŚNIE O TO CHODZI ŻEBY WAS SKŁÓCIĆ BO TYLKO W GRUPIE SIŁA. PERFEKCYJNA PROWOKACJA . TO NASZA NARODOWA WADA PRZYGLĄDAJĄC SIĘ TEMU JEST TO ŻENUJĄCE I SMUTNE. TAK CZY INACZEJ ŻYCZĘ WIĘCEJ CHŁODNEJ GŁOWY I ROZSĄDNOŚCI. SZCZEGÓLNE POZDROWIENIA DLA BYŁEJ PANI DYR.DS.FINANSOWYCH WIESŁAWY Z. :) (bardziej wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)

@mgr.

A co pan lub pani mgr myśli???chyba nam sie należą pieniądze i wypowiedzenia, takie prawo jest pracownika

juz byly pracownik
@mgr.

ty znow swoje? skłócić i skłócić w kolko gadasz jedno i to samo wyciagajac tu coraz to wieksze brudy MY CHCEMY TYLKO NASZA KASE! NIE INTERESUJA NAS WASZE WALY! Wypad! Jutro (usunięte przez administratora) tez podpiszesz wypowiedzenie nie martw sie, a jak sie wami zajmie sad i skarbowka to i tak odpowiecie za te waly! A kowalski bedzie sie z was wszystkich smial bo on ma rece czyste!

mgr
@juz byly pracownik

Ton i słownictwo Pana potwierdza wykształcenie i miejsce w na końcu szeregu. Współczuje...

Już były pracownik
@mgr

Swój żal zachiwaj dla siebie i swoich ziomków. Gów.no o mnie wiesz i o moim wykształceniu tak ze dy.Maj twoje dni i twoich kumpli po fachu są już policzone. Tak że nie siej tu zamętu

@mgr

Twoje wielkie ego już Cię chyba przerosło ale nadal jesteś tylko małym pracownikiem biurowym którego Kowalski tak samo olewa jak nas zwykłych pracowników fizycznych .Żadnego z was nie było we wtorek tak że nie wymądrzaj się. A współczuć to trzeba Tobie i twoim bliskim.

Ok jutro 10 ,przyjedzie wszyscy ,musi sie to jutro w koncu zakończyć

Jutro godzina 10-ta bedzie telewizja regionalna, dziennik zachodni, radio eska Skladamy wszyscy wypowiedzenia z winy pracodawcy - nalezy ci sie bezrobocie oraz wszystkie swiadczenia (np. odszkodowanie w wys. 3 miesiecznego wynagrodzenia) Ludzie chociaz raz badzcie madrzy! Zlozyc wypowiedzenia i walczyc o swoje!!!

Macie kasę???

Nie

Zachowuje cię się jak dzieci i co wam to da ze się po wyzywacie nic więc dajcie spokój .W piątek dowiemy się albo po całujemy klamkę.

Pracownicy

Ja w piatek chce kase i swiadectwo wypisane,bo do pracy ide na przyszly tydzien,i mam dosc tych Złodzieji

Tak jest biurowiec tez jest winny,faktury przez ich rece przechodzily ,i dobrze wiedzieli tam wszystko jakie przekrety były,tak samo jak i Pan Dyrektor Boczek ,..Dlaczego biurowiec nie reagował na te przekrety ???Cicho siedzieli ,no proste bo tez brali pieniądze ,a my pracownicy zapierda...my jak glupcy na nich,Tez sa winni i tyle

jutro sie zwalniam!

Ale wiesz kolego, lepiej wejsc na forum zwyzywac od tepot, debili itd. zrzucic wszystko na fizycznych na najnizszym szczeblu bo przeciez my tepota jestesmy latwa do sterowania, i tak przeciez nic z takich jak my bo tylko spalismy i pilismy w pracy To jest poprostu celowe odwrocenie uwagi od problemu! Na kowalskiego kur.wy teraz bedziecie wine zrzucac jak sami te waly robilisciie nie kowalski! Dobrze ze to forum istnieje moze kiedys komus posluzy jako dowod - pamietajcie nie jestescie anonimowi w internecie mimo ze tu podpiszecie sie teraz ja czy teraz ty mozna do tego dojsc kto jest kto @Taki ja widzisz doszedles do wniosku wiec nie wchodz tu juz bo my tylko tepi jestesmy i nic nam nie wytlumaczysz Co do kasy w piatek to zapomnijcie - zostaje nam tylko sad i pozew zbiorowy

W piątek zobaczymy czy będzie ,pewnie nie bo co ludziom powie??

Boczek tak twierdzi ze niby do banku pieniadze zaniosl! żałośni sa ci ludzie i te wykrety pieniadze pewnie zaniosl do podkarpaciego banku spoldzielczego w rzeszowie hahaha

Caly biurowiec byl zamieszany w to ,ksiegowa itd ,wszysto wiedzieli za milczenie distawali pieniadze,nawet bhpowiec, jak to moglo isc jak tam niebylo prawie przepisów bhp ,

Taki ja

Faktycznie szkoda pisać. Masa i tak wie swoje, masa rzadzi, masa ma rację. Szkoda pisac bo polowy slow nie rozumiecie. Kurwa ja jebieeee za milczenie mi placili. Placze ze smiechu:@ Co mi jeszcze przeswietliliscie?????Tempota ograniczona myslowo dlatego tak latwa do zmanipulowania.

@Taki ja

(usunięte przez administratora) To jest wlasnie obraz calego biurowca i ludzi tam pracujacych, my jestesmy tepota, a wy jestescie wyzej na szczeblach drabiny ewolucyjnej i jesteście kims, a w gruncie rzeczy jestescie zwyklymi zlodziejskimi smieciami Co do placenia za milczenie to niewiedziales nic a teraz nagle wiesz wszystko, moze i nic za to nie dostawales ale nie poczuwales sie do odpowiedzialnosci zeby cos z tym zrobic? wiedziales przeciez jak to sie wszystko skonczy - masz ludzi takich jak ja na sumieniu. Przeciez kowalski sam osobiscie tych wszystkich przekretow nie robil, to WY je robiliscie! Powtorze jeszcze raz - wy.pie.r.da.la.j z tego forum bo nikt cie tu nie potrzebuje!

Teraz ja
@jutro sie zwalniam!

To powtórze i ja ciemna maso jestes tempy jak but i ograniczony umyslowo i dlatego wlasnie dlatego tak prosto tobą sterowac. Streotypami rowniez ty sie kierujesz i ty segergujesz ludzi na 2 kategorie, w tym przypadku jednak prawidlowo. No i widac ile pracujesz w solali. Nie wiesz poprostu nic. Tyle co z opowiadan starszych. Cóż zycie uczy wiec masz szanse jeszcze. Powodzenia.

@Teraz ja

Nacpales sie czy wypity jestes? nie rozumiesz co sie do ciebie pisze? tak ze BEZ ODBIORU!

@jutro sie zwalniam!

To taki moment ze trzeba napisac ze ta rozmowa to jak zapasy ze swinia w blocie- w pewnym momencie zauwazasz ze swini sie to podoba wiec jak piszesz bez odbioru swinko

danox

Powiedz w ktorym banku zostawiles pieniadze? Jak dlugo bedziesz jeszcze jezdIl z tymi pieniedzmi tak i z powrotem!! Zlodzieje.

jutro sie zwalniam!

Ale powiedz mi taka rzecz, co mnie obchodzi ze firma to przykrywka? ze biedny jestes? ze ktos tam pil? ze ktos tam spal na nocce? ze ktos paczke serwetek wyniosl? ze ktos dom za to wybudowal? ze ktos komus powietrze z opon spuscil? Ze ktos jechal, kasy nie dowiozl? ze go niby cygan okradl po drodze NIC! KOMPLETNIE NIC MNIE TO NIE OBCHODZI! a od paru dni ty i tobie podobni takie tu pierdoly wypisuja! I myslenie masz troche mylne bo jak oddam do sadu SOLALI to kowalski nawet o tym nie bedzie wiedzial tak ze lata mi on kolo dup.y - ja kase odzyskam a on niech dalej waly trzepie (tylko niech te dresy w koncu zmieni) Ja wiem jedno ze nie chce miec z ta firma juz nic w spolnego i z ludzmi twojego pokroju ktorzy tam pracuja! Nara ide spac

jutro sie zwalniam!

Ale czego pajacu nie rozumiesz? Mnie wali ta firma i te wasze przekrety, ja napisalem ze ludzie tacy jak ty sa winni sytuacji nie ja czy moi koledzy bo ja pracowalem uczciwie! tyle w temacie, a to wy wchodzicie tu na forum i coraz to różniejsze rzeczy wypisujecie próbując zrzucic wine na kogos innego wliczajac w to nas zwyklych pracownikow Mnie interesuje tylko KASA, a ja odzyskam chodzby przez sad tak czy inaczej a calego kowalskiego i twoich kolesi po fachu typu *OCZEK mam gleboko w dupie tak jak oni mnie, tak ze spier.dalaj ode mnie zlodziejski typie!

Dokladnie tak WINNI SA CI CO DO TEGO RECE PRZYKLADALI I O WSZYSTKIM WIEDZIELI nie prosci ludzie z produkcji. A kto wiedzial o tych wszystkich przekretach? PRACOWNICY UMYSLOWI!!!

@pracownik

I co ten umyslowy mia zrobic komu sie poskarzyc no chyba w konfesjonale czy mamuni? Kto odstawal wylatywal a fakt faktem przydupasy mialy lepiej ale nikt mi nie wmowi ze jakis tam piwrwszy lepszy z biura czerpal profity z tego ukladu, no smiech na sali. Jakos przez te lata pracy mam to samo jezdze starym autem i kontp tez pustawe. Tyle nie sadz i nie opowiadaj o rzeczach o ktorych nie masz pojecia bo to nie robi to z ciebie madrzejszego a jedynie odslanie horyzonty myslowe niskie troche

nowy na forum

Kiedyś jak posłaniec przynosił złe wieści był skracany o głowę. Znalazł się adwokat.

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA