Opinie o Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia w Białystok

Nie polecam z całego serca.

Kamila
@Andrzej

Nie polecasz jako pracownik? Jeśli tak jest to daj znać co jest minusem, a co plusem w tej pracy. Ty rozumiem już tu nie pracujesz? Daj znać na jakim stanowisku tu jesteś lub byłeś.

Parę wpisów tutaj jest negatywnych odnośnie i jeszcze wyczytałem, że premie dawali w kopercie. Teraz coś się zmieniło w tych tematach, bo będę próbować aplikować na etat account managera, jak znów pojawi się oferta. A mimo wszystko wolę znać aktualne informacje. Firma na tym stanowisku zapewniała pracę zdalną, więc jakby to miało konkretnie wyglądać?

Konrad Nowy wpis

Firma ta jest bardzo uciążliwa dla okolicznych mieszkańców.Pracownicy palą papierosy,rzucają niedopałki gdzie popadnie, hałasują ponad miarę.

Andrzej Nowy wpis

Nie polecam z całego serca.

Kamila Nowy wpis
@Andrzej

Mariusz

Premia w kopercie? Serio? Teraz już jest wszystko na konto, bo wolałbym jednak zarabiać na legalu. Napiszcie jak jest z tymi kwestiami.

On
@Mariusz

Różnie.

Edyta
@On

A od czego to w takim razie zależy? Od jej kwoty? No i jak już ta premia jest, nawet w kopercie, to czy to jakaś konkretna kwota? ;-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
xxx

Pracowałam tam jakiś czas temu. Omijajcie z daleka tę firmę, to typowy januszex. Właściciel to frustrat i choleryk, który wyżywa się na swoich pracownikach. Swoimi wrzaskami i wtrącaniem się we wszystko wprowadza chorą atmosferę. Każdą wolną chwilę spędza oglądając monitoring i szukając powodu, żeby obciąć wypłatę. Atmosfera ciągłej inwigilacji i niepewności co do wypłaty. Większość pracowników się go boi, bo zabiera premie za każdy błąd. Z resztą, trudno nazwać to premią, z 2500 zł minimalna jest na konto, a reszta wypłacana pod stołem w kopercie. Jak będzie miał zły chumor to w kopercie nic nie zobaczysz. W nagrodę za przyjście w sobotę i pracę za nadgodziny obcina premię, żeby za dużo nie wypłacić. Jak nie zgodzisz się na pracę w sobotę, też obetnie premię. Warunki pracy tragiczne. Na hali latem 40 stopni, duszno, woda najtańsza z biedronki i to nie zawsze. Wszędzie stoją palety z książkami, ciężko się poruszać, zostają wąskie ścieżki. Poobcierane kostki to norma. Pod koniec miesiąca szef chodzi i szuka powodu, żeby obciąć wypłatę. DRAMAT, Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI. CIESZĘ SIĘ, ŻE ZREZYGNOWAŁAM I DZIWIĘ SIĘ TYM, KTORZY TAM ZOSTALI. CZESTO DODAJA OGLOSZENIE DO PRACY TERAZ JUZ WIECIE DLACZEGO.

Waldemar

A wystarczą chęci do pracy bo firma to dobry pracodawca ale to potrafią docenić sumienni pracownicy.

Psycho Kardasz
@Waldemar

Tylko ty tak uważasz Andrzej.

Kardashian

Praca wyłącznie dla zdesperowanych. Atmosfera w firmie grobowa. Szef ciągle wymyśla jak pogorszyć sytuację pracowników. Płaci najniższą krajową plus skromna premia pod stołem. Za każdy błąd jednak ją zabiera. Chciwy (usunięte przez administratora) Obrażanie pracowników i traktowanie jak śmieci jako metoda motywacyjna.

Maria

Witam, interesuje mnie opinia pracowników Partner Poligrafia. Warto iść do pracy do tej firmy? Jest jakaś realna szansa na rozwój?

Nocna Furia

Pracowałem w tej firmie kiedyś. Z szefem rzeczywiście było coś nie tak i dlatego zmieniłem tą pracę. Jak później stykałem się z ludźmi, którzy go znali to mieli o nim taką samą lub gorszą opinię. Ten uśmiech zrozumienia był bezcenny. A Pan z introligatorni to jego wieloletni i główny pracownik - taki ciepły miś od przytakiwania.

@Nocna Furia

@Nocna Furia Co teraz powiecie o atmosferze pracy w Poligrafia? Jest pozytywna? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nocna
@Anna

Nic się nie zmieniło.

Christopher

Płaczesz bo szef cie wywalił.Zapomniałeś że non stop byłeś [na jarany] i miałeś sraczkę:))). Przyszedłeś do pracy o 11:30 i powiedziałeś że zaspałeś , teraz piszesz bzdury,portal jak papier wszytko przyjmie.Na twoje miejsce automatycznie został zatrudniony Radzio i pracuje do dnia dzisiejszego.A ty co robisz? bezrobotny.Powodzenia w szukaniu nowej pracy!!!!! z pozdrowieniami Chłopaki z introligatorni. :}}}}}}

Oszukany

Wszystkich przestrzegam przed pracą w tej firmie. Szef to straszny choleryk, który swój zły humor rozładowuje na pracownikach. Nie szanuje swoich pracowników, a wszyscy go szanują, bo muszą. Klimat w pracy prawie zawsze grobowy. Najniższa krajowa na umowie, a reszta do ręki. Jak mu się zechce to reszty nie zobaczysz i dostaniesz wypowiedzenie. Ewentualnie na czarno i cała wypłata do jego kieszeni. Serdecznie NIE POLECAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia - Białystok

• Jak się pracuje w Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zwycięstwa 10
    15-703 Białystok