Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Rzetelny

Lubliniec. Najgorsza firma w okolicy pod względem wykorzystania pracownika i ciągłej nagonki żeby wycisnąć z niego ostatnie siły i godność. To nie jest praca, to 8 godzinna siłownia połączona z poniżeniem. Praca wykonywana w biegu nie jest uzasadniona zarobkami bo już nikt premii nie wyrabia takie są normy a mają wzrosnąć. Myślicie że firma coś daje? Cały ten socjal? Tak ale wy na niego ciężko zap.ier.d.a.l.a.cie wiec wychodzi to na minus jak się pomyśli, ogrom wykonanej pracy. 15-20 ton dziennie to norma i z uśmiechem na twarzy ale nie tylko przełożyć ale ladnie poukładać bo paletyzatora i depaletyzatora brak. Maszyny nie wyrabiają tempa tej produkcji bo mają limity a od ludzi się wymaga żeby szybciej pracowali z miesiąca na miesiąc. Oczywiście operator najmniej się narobi bo ustawi i z telefonem 6 godzin przesiedzi jak znana gwiazda BA. RT. UŚ i wielu innych których kierownictwo jeszcze poklepie po plecach za dobrą robotę. Jedyna rzecz której dorobiłem się w tej firmie to zniszczone stawy od niewolniczej pracy. Na szczęście nowy pracodawca ma bardziej poukładane w głowie i już chodzę z uśmiechem i pasją do pracy.

Luiza
@Rzetelny

A czy w ciągu tych 8h macie przerwy na śniadanie lub po prostu nabranie sił? Jeśli te cele są podwyższane to pensje też dostajecie wtedy większą?

Polecam

Czasy, które były kilka lat temu dawno się skończyły i każdy pracodawca wymaga od pracownika solidnej pracy. Jezeli chodzi o tę firmę to raczej w powiecie tomaszowskim nie znajdziecie drugiej firmy produkcyjnej, która tak dba o pracowników. Na początek 3500 + średnio dodatek za godziny nocne 300 + 300 za brak L4, dodatkowo jezeli ktoś zrobi tylko 20 godzin (nadgodzin) trzeba doliczyć 900. W sumie na sam początek 5000 (nie wliczając premi). Trzeba wspomnieć o socjalu, dodatkowej opiece medycznej, dodatkowe ubezpieczenie, prezenty na święta ( nawet na dzień kobiet, mężczyzn, walentynki). Praca ogólnie jak to bywa na produkcji nie należy do najlżejszych, ale czasami trzeba mieć tylko chęci i trochę oleju w głowie, żeby ją sobie ułatwić, dogadać się z zespołem w którym się pracuje itd.

Hanka

To nie zawsze jest wypłacana premia, dobrze to rozumiem? Macie ustalone jakieś progi do osiągnięcia i zwykle udaje się je zrealizować? Po godzinach pracy trzeba odbierać telefony, albo być dyspozycyjnym?

Aleksandra Nowy wpis

Czytam w wątku same opinie praktycznie dotyczące produkcji. O księgowości praktycznie nic nie ma a widzę aktywną ofertę. Jak z tą atmosferą o której często wspominacie, w ogłoszeniu podano, że jest przyjemna, w rzeczywistości faktycznie tak jest?

KZ Nowy wpis

Firma super Najlepszy pracodawca w okolicy Ale ciekawe ile jeszcze ludzi z dołu poleci zanim się wezmą za tych dwóch na górze

@KZ

Piszesz, że firma super, to skąd te zwolnienia z niższych stanowisk? Bo nie bardzo rozumiem, a sam chciałbym aplikować niedługo. Na stronie opisują to tak, że jest stabilne zatrudnienie, więc trochę kontrastuje to z tym co piszesz.

Ebox Nowy wpis

Chodziło mu o niższe stanowiska kierownicze, tam się teraz dzieje hihi. Praca za fizola jak narazie w miarę stabilna ale to też zależy gdzie. Ogólnie zakład najlepsze czasy ma za sobą. Broni się jedynie dobrymi zarobkami a tak to (usunięte przez administratora) jak wszędzie.

Pracy z tego co czytam jest sporo. Jeżeli człowiek wie na co pracuje to jeszcze jest spoko. Mam chęć aplikować na stanowisko magazyniera. Za normalny etat ok 5 tysięcy wyciągacie oczywiście netto? Na tym stanowisku również są premie?

Przesiadłów

W Przesiadłowie cześć te same standardy co w Lublińcu! Żeby wziąść premie to trzeba dogadać się z operatorem żeby puścił maszynę na 250 ale to nie problem bo on i tak to zrobi! Potem jeszcze przez cały miesiąc robić po 18 ton w 8 godzin i premia którą zostawisz u fizjoterapełty żebyś mógł samodzielnie skorzystać z kibla i wyprostować się. A przez kilka kolejnych dni to nie będziesz wiedział jak się nazywasz. Skąd się biorą tacy (usunięte przez administratora)? Kiedy dotrze do ludzi że człowiek nie jest po to żeby co miesiąc robił większe normy, że ludzie coraz dłużej pracują że wiek emerytalny idzie w górę i wszyscy żyją w coraz większym stresie przy takiej eksploatacji to on umrze w pracy zanim osiągnie wiek emerytalny. Nawet maszyny jakie tam są mają określoną maksymalną wydajność na godzinę na zmianę na miesiąc a wy nie i sami się na to godzicie! Nawet sportowcy po meczach tenisowych piłkarskich potrzebują kilku dni na regenerację organizmu żeby zagrać kolejne spotkanie na takim samym wysokim poziomie a komuś się wydaje że można robić codziennie po kilkanaście ton codziennie bo tak powiedział prezes albo kierownik. Codziennie to wydajność takiej osoby spada razem z motywacja do pracy. Robi coraz gorzej a firma ma gorszy produkt końcowy coraz więcej reklamacji a potem taki ktoś ma dość i odchodzi biorą nowego zielonego człowieka i to powoduje że towar jest jeszcze gorszy ale komuś dalej się wydaje że to jest ok że tak ma być i już bo prezes albo kierownik powiedział że trzeba robić wiecej. Ty może nie ale wiekszość ludzi po pracy też ma swoje prywatne życie życie na które musi mieć siłę. Kiedy do ludzi dotrze że w jedności siła że z każdym z was z osobna zrobią co chcą ale jak cały zakład stanie to ten jeden człowiek nie będzie miał wyjścia

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Leszno
Rzetelny

Luiza
@Rzetelny

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pracowników traktują gorzej z niż źle. (usunięte przez administratora)że strony bhp, kierowników i operatorów maszyn. (usunięte przez administratora)o szczepienia mobbing o to że nie robisz nadgodzin i tak codziennie. Przepustkę na zakład wyrabiali 8 miesięcy i nie wyrobili. Z niczym sobie nie dają rady. Odradzam bo zawał murowany albo padnięcie z przepracowania.

Sebek

To, co napisałeś, zrozumiałem tak, że nie chciałeś tam robić nadgodzin, napiszesz zatem dlaczego? I w jaki sposób namawiano Cię do zostawania w pracy dłużej?

Rozmowa rekrutacyjna to kpina, spotykasz się z kierownikiem przy jego miejscu pracy obok siedzą osoby które nie uczestniczą w rekrutacji, ale jak dostaniesz pytanie albo ty jakieś zadasz to wtrącą swoje 3 grosze. Mało tego to drzwi się nie zamykają ciągle ktoś wchodzi i też komentuje. Jak pada pytanie o wynagrodzenie to kierownik podaje jedna kwotę a osoba z nie biorąca udziału w rekrutacji całkiem inną i nie nitk nie potrafi powiedzieć dokładnie. W momencie podpisania umowy dowiadujesz się ile i to nie zgadza się z tym co było na rozmowie. Kpina!!

Jolanta

A możesz zdradzić te warunki? Jak tutaj płacą? Na jakiej umowie jest praca? Można liczyć na umowę o pracę? W temacie rekrutacji to czy ktoś zapytał czy zgadzasz się na uczestnictwo tych osób w rozmowie? Przecież w CV są dane wrażliwe, nie każdy powinien je znać

@Jolanta

Nikt się nie pytał. To są pracownicy różnych działów którzy wchodzą do tego pomieszczenia jak do (usunięte przez administratora). Nikt z kierowników nie potrafi powiedzieć jakie będzie wynagrodzenie totolotek. To nie rozmowa rekrutacyjna tylko kabaret

Dusia

Dziwne, bardzo stresująca musi być taka rozmowa o pracę. Jest to jedyny etap rekrutacji? Jak długo czeka się mniej więcej na odpowiedź z ich strony czy zostało się przyjętym?

Polecam

przesiadłów
@Polecam

Prawdziwy kabaret to ten twój komentarz. Ja miałem 16 nadgodzin i wziołem jakieś 400 zł a nie 900. Kolejna bujda to wynagrodzenie zasadnicze jednym dają 2800 inni zaczynają od 3000 a jeszcze inni 3200 kazda nowo przyjęta osoba ma inaczej wystarczy tylko porozmawiać z ludźmi. Premi częściej nie ma jak jest, premia jest 2 albo 3 razy do roku jak maszyna się nie popsuje na koniec miesiąca albo kierownik po cha...sku nie przestawi w komputrze wózka który nie odbiera palet i robi się zator. Pieniądze za brak L4 są tu się zgadzam tylko dopisz że to nie jest co miesiąc tylko raz na kwartał 300 zł. Jak się to policzy no nawet brutto nie wyjdzie 5000 tysiecy. Matematyka tam leży u wszystkich u kierownictwa u pracowników produkcji i w kadrach. Jeszcze zapomniałeś doliczyć do swojego wynagrodzenia 500 plus na dzieci to wyjdzie ci ponad 6 tysięcy. Finanse wypisz wymaluj prosto z tvp1.

@Polecam

Kolega dobrze napisał premi nie trzeba wliczać bo jej nie ma. Premia jest na udo czasem sie udo a czasem nie ale cześciej się nie udaje. 5000 skąd wziołeś taką kwote?? może ktoś kto tam długo pracuje ma takie pieniadze ale napewno nie nowo przyjęto osoby które są zielone jak szczypiorek na wiosne nie wprowadzaj ludzi w błąd

serio?
@pracownik

Nie no poważnie...wg Ciebie ile świeżak ma zarabiać za pracę na linii produkcyjnej? Nabierz doświadczenia, naucz się maszyny i walcz o swoje. Pozdro

@serio?

To co uważa nie ma najmniejszego znaczenia. Liczy się jak jest w tej firmie a tam nikt z nowo przyjętych tyle nie ma

@Polecam

,,Jezeli chodzi o tę firmę to raczej w powiecie tomaszowskim nie znajdziecie drugiej firmy produkcyjnej, która tak dba o pracowników..."jakbym kierownika słyszał,mam wrazenie ze tacy ludzie nie wychylają nosa z zakładu i być moze nawet wierzą w to. Jest taka stara zależność którą mówi że dobry pracodawca nigdy nie daje ogłoszeń o pracę,i to w każdej branży.

@serio?

Tam część pracowników z odbioru albo z podajnika lepiej ogarnia maszynę od operatora. Muszą bo co niektórzy operatorzy siedzą tylko w palarni!!! I mimo to nic tam się nie zmienia nie awansują a w nagrodę mogą jedynie chodzić cały tydzień po 12 godzin

Bo to jest prawda

@przesiadłów

Po co człowieku takie bzdury piszesz?

Pracownik przesiadłów
@111

Zobaczcie co oni robią i o której godzinie jest wpis 3 w nocy normalny człowiek śpi albo pracuje a oni idą do pracy i ciągle siedzą na telefonach z paluchem na ekranie to jak mają tacy ludzie nie chwalić się dali by raz go na podajnik na sklejarek to zmieniłby zdanie

@Polecam

Jak dla ciebie solidna praca polega na dźwiganiu codziennie po 15 ton tektury to jesteś pomylony. Pracownik to nie wózek widłowy

@Polecam

Jak chcesz dostać paczkę na święta to polecam ból pleców gratis praktycznie każdego dnia bo to normalne że ludzie zastępują wuzki widłowe w tej firmie. Tak tam już jest na produkcji takie czasy i niech nikogo to nie dziwi. Paczka rekompensuje wszystko a jeszcze jak dadzą talon to ból mija sam

@Polecam

Dodatkowa opieka to ma być coś dla czego warto tam pracować??? Dziś co druga firma ma to w standardzie. Wystarczy włączyć dowolny portal z ogłoszeniami o pracę. Praca na produkcji nie jest fajna ale dziś większość zakładów ma wszystko zautomatyzowane czego nie można powiedzieć o tej firmie. Jak jest taka dobra to dlaczego ma same negatywne opinie. A kolejne potwierdzają to co już inni napisali ze ludzie robią za ładowarki, zapylenie takie że pylicy można się nabawić w zagrożeniach nie ujęte przez pracodawcę a jest, kto pracował albo pracuje ten wie. Dodatkowo hałas że słuchawki nie dają rady a cześć operator czepia się, że zabiorą ci słuchawki bo ich nie słyszysz jak coś mówią. Mało tego na hali temperatura latem 40 stopni albo więcej. Naprawdę nie ma na okolicę drugiej takiej firmy potwierdzam.

Wypalony
@Polecam

Ha ha tak taki pozytyw że jak co do czego to się na tyra i zero dodatków ....kurcze przecież tu nikogo nie szanują , ludzie ogarnięcie się wykorzystają i wyleją jak pomyje.......tutaj człowiek się nie liczy kierownicy ach sprzedajne (usunięte przez administratora) bez sumienia iiii człowiekiem trzeba być a nie bywać są lepsze firmy które płacą i szanują człowieka i jego prawa.

@Polecam

Żeby wziąść premie to przebacz dogadać się z operatorem żeby puścił maszynę na 250 ale to nie problem bo on i tak to zrobi! Potem jeszcze przez cały miesiąc robić po 18 ton w 8 godzin i premia którą zostawisz u fizjoterapełty żebyś mógł samodzielnie skorzystać z kibla i wyprostować się. A przez kilka kolejnych dni to nie będziesz wiedział jak się nazywasz. Skąd się biorą tacy id..? Kiedy dotrze do ludzi że człowiek nie jest po to żeby co miesiąc robił większe normy, że ludzie coraz dłużej pracują że wiek emerytalny idzie w górę i wszyscy żyją w coraz większym stresie przy takiej eksploatacji to on umrze w pracy zanim osiągnie wiek emerytalny. Nawet maszyny jakie tam są mają określoną maksymalną wydajność na godzinę na zmianę na miesiąc a wy nie i sami się na to godzicie! Nawet sportowcy po meczach tenisowych piłkarskich potrzebują kilku dni na regenerację organizmu żeby zagrać kolejne spotkanie na takim samym wysokim poziomie a komuś się wydaje że można robić codziennie po kilkanaście ton codziennie bo tak powiedział prezes albo kierownik. Codziennie to wydajność takiej osoby spada razem z motywacja do pracy. Robi coraz gorzej a firma ma gorszy produkt końcowy coraz więcej reklamacji a potem taki ktoś ma dość i odchodzi biorą nowego zielonego człowieka i to powoduje że towar jest jeszcze gorszy ale komuś dalej się wydaje że to jest ok że tak ma być i już bo prezes albo kierownik powiedział że trzeba robić wiecej. Ty może nie ale wiekszość ludzi po pracy też ma swoje prywatne życie życie na które musi mieć siłę. Kiedy do ludzi dotrze że w jedności siła że z każdym z was z osobna zrobią co chcą ale jak cały zakład stanie to ten jeden człowiek nie będzie miał wyjścia....

Hanka

Czy w firmie Eurobox Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Doradca Personalny, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Socjal

Jak nie masz żony i dzieci to socjal w tej firmie nie istnieje. Zarabiając nawet najmniej przekraczasz dochód na członka i dziękuję.

Irena
@Socjal

A co dokładnie wchodzi w skład socjalu i jakie to kwoty jeśli ktoś ma rodzinę? Są jakieś prezenty dla dzieci na święta lub dofinansowanie wakacji czy kolonii? Powiedz na jakim Ty jesteś tutaj etacie i czy masz najniższą czy jednak wyższe wynagrodzenie?

Ta firma to jakiś kanał, 21 wiek a ludzie pracują tam jak przy budowie piramid. Praca na produkcji nie oznacza ze ludzie będą pracować zamias maszyn ,oni tam maja być do ich osługi.

Zbigniew

Nie przesadzasz trochę? Jakie konkretnie czynności ludzie tu robią, gdzie można by to robić z pomocą maszyn? I dlaczego z nich nie korzystają?

Urszula

Właśnie czytałam, że pracownicy narzekają na ciężką pracę. Ktoś próbował o tym porozmawiać, żeby te normy zostały trochę zmniejszone? Czytałam też tutaj o nadgodzinach - możesz powiedzieć czy one są jakieś obowiązkowe? Trzeba je brać?

@Zbigniew

Jak firma nie chce kupić automatycznych lini ( podajników albo odbioru) bo szkoda im kasy i stawia tam człowieka żeby robił to zamiast maszyn płacąc mu przy tym grosze. Dziennie dźwigając 15 ton w ciągu zmiany to według ciebie jest przesada? A może za mało jeszcze?

@Urszula

To niech pani sama stanie na podajniku przy sklejarce na 8 godzin i zobaczy pani. Bez nadgodzin będzie pani miała dość po jednym dniu! A co do nadgodzin to jest presja żeby je brać a jak ktoś nie chce zostać to jest na wylocie z firmy!

@Urszula

Pani Urszulo zajmuje się pani dałem bhp w tej firmie i nie wie pani że ludzie dźwigają po 15 ton w ciągu 8 godzin i jeszcze się pani pyta na forum co można zmienić. Kto pani dał takie stanowisko skoro pani nic nie wie! I pisze pani że nadgodziny są nieobowiązkowe ale jak ktoś nie weźmie nadgodzin to w przeciągu 3 miesięcy jest zwalniany. W mam nadzieję że PIP wkoncu się weźmie za tą firmę

@Urszula

Gdzie pani w moim poście przeczytała o nadgodzinach? Pani praca jak i kompetencje są na gorszym poziomie jak wykształcenie ludzi pracujących na produkcji i nie umie pani czytać ze zrozumieniem a zajmuje pani stanowiska w dziale BHP to jakaś kpina

To Ty tam już dawno chyba nie pracujesz bo BHP zmieniliśmy w zeszłym roku. A teraz wylewasz żale? Konkurencja? Ile Ci zapłacili? Zakład nie jest idealny ale płaca, socjal jest dobry. Nie podoba się to zmień.

@Andrzej

Następny, sprawdź chłopie z kim pracujesz w tym zakładzie, bhp zmieniło się w zeszłym roku a Ty się budzisz teraz. Zrób może lepsze rozpoznanie niż zaczniesz narzekać, łatwo się nie pracuje ale dają zarobić ale nigdzie za darmo i leniuchowanie nie płaca.

@Piotr

Zgadza się teraz dział BHP zajmuje się tym czy ludzie chodzą w prawidłowym obówiu a nie normami!

Firma (usunięte przez administratora) z dodatkowym ubezpieczeniem! W dniu przyjęcia kadry, kierownik zmianowy i menadżer produkcji zapewniali ze od pierwszego dnia pracy mam ubezpieczenie dodatkowe opłacane przez zakład pracy, pod koniec miesiąca miałem wypadek i dział bhp sam mnie instrułował żeby zgłosił to do ubezpieczyciela i tak też zrobiłem. Po około 2 tygodniach dostałem odpowiedź listownie z informacją że mi się nie należy odszkodowanie bo ubezpieczeniem będę objęty dopiero od kolejnego miesiąca bo tak zgłosił mnie pracodawca. Atmosfera w pracy też pozostawia wiele do życzenia. Sama praca też porażka w etatach powinni pisać podajnik albo ładowarka ewentualnie układarka to berdziej oddaje rzeczywistość i zakres obowiązków

Eurobox Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Pracownik Produkcji. Czy stanowisko Pracownik Produkcji wymaga nadgodzin?

Arek

Oczywiście. Niby że dla chętnych ale jak nie to będziesz zostawał to wylecisz. Pozatym wpis u góry czytaj co będziesz robił. Nie polecam

pracownik Euroboxprzesiadłów

Nie polecam nikomu czysty wyzysk ludzi, normy takie ze maszyny się psują i nie dają rady a co dopiero ludzie. W ciągu 8 godzin ludzie mają od 10 do nawet 15 ton w rękach a to tylko jeden dzień. Nie wszyscy tak pracują są wyjątki wśród operatorów zwłaszcza jeden który cały czas siedzi w palarni nawet podczas serwisów zamiast naprawiać maszynę naprawia klamkę w palarni. Kiedyś przez 3 dni wiercił dziurę w słupie (na przeciwko komputera maszyny sterującej EM) podtrzymującym kable i przewody z powietrzem od maszyn bo mu smartfon wpadł. W całym zakładzie pełno kamer a kierownictwo pyta się gdzie jest operator jak to gdzie w palarni.

Produkcja
@pracownik Euroboxprzesiadłów

Normy są coraz wyższe, bo sami do tego doprowadziliśmy. Trzeba było się odzywac kilka miesięcy temu że normy są wysokie. Za premie robimy max, a normy ciągle w górę. Dla zamknięcia gęby 100zl podwyżki i hura!!! (usunięte przez administratora) dalej!!!! A jak, ku chwalę dyrektorów, niech ich wielki Zbigniew poklepie po ramieniu!

Loder
@Produkcja

Wstydziliśmy się że tyle może ronić.... możemy pokazać więcej....

@Produkcja

Trzeba było się odzywać. Kto to miał zrobić? To operatorzy maszyn powinni wyłaczyć maszyny bo oni dowiadują sie o tym pierwsi a oni jeszcze gonią ludzi zeby robili więcej. Oni siedzą w godzinach pracy na internecie a reszta zasówa

@Loder

Dlaczego ty sie nie odezwałeś? Tylko włączyłęś maszyne i zasówałeś kto za ciebie ma nadstawiać karku?

Wypalony
@pracownik Euroboxprzesiadłów

Wyzysk to standard wyśrubowane normy aby podlizać się przełożonym ...człowiek się nie liczy bez względu na lata ciężkiej pracy ...zero

Fhgt
@pracownik Euroboxprzesiadłów

Eurobox jest firma między narodową a opiekę ma nad nimi polski rząd w naszym województwie to ma jadwiga Wiśniewska i Andrzej Gawron obaj posłowie którzy mają opiekę. Jestem za tym aby ta firma była dla ludzi .

@pracownik Euroboxprzesiadłów

Jedno zastanawia mnie waszych opiniach na eurobox po co narzekać ?

Jolanta
@Kklm

Możesz napisać co z tymi normami? Kilka osób pisało tutaj że są wyśrubowane. Czy to znaczy że jak się nie wyrobi to nie płacą premii?

Ten z Lublinca

Niestety od zmian dyrekcji wszystko poszło w złym kierunku. Zarząd nie widzi zatorów, że linia pakowania nie wyrabia, że maszyny stoją, ale najważniejsze żebyś się zaszczepił. Nie zrobisz tego? Zapomnij o przedłużeniu umowy, awansie, a nawet o Wigilii zakładowej! Dzieli się ludzi na gorszych i lepszych, wywiesza Twoje dane osobowe w miejscach ogólnodostępnych, pracownik dla nich to zwykły śmieć który można wyrzucić a z ulicy podnieść nowy. Tylko kto będzie chciał tu przychodzić? Sytuacja taka sama w Lublińcu i w Ujezdzie bo ten sam dyrektor. Myśli że jest władcą świata i to on ustanawia prawo. Ale spokojnie zaraz PIP i UODO się wezmą do roboty (mam nadzieję) a za to co robią z ludźmi liczę że również prokurator!

Śpiewający Truchtem
@Ten z Lublinca

Zgadzam się w 100 procentach Pracownicy którzy są nie zaszczepieni Nie dostaną podwyżek ani przedłużenia umowy ;) a nie warto się szczepić że względu na ten zakład ;) dziś zmuszają do szczepień a do czego jutro ? Na to sami sobie odpowiedzieć musicie J E

@Ten z Lublinca

Z robieniem list kto się nie zaszczepił to przeginają ale na tej Zakładowej Wigilia nigdy nie byłem i się nie wybieram. Chciałbyś złoży życzenia któremuś kierownikowi bo ja nie albo Radkowi i moze jeszcze dać mu buziaka. Jemu to można plunąć w twarz tylko

@Śpiewający Truchtem

Może i dobrze ze im umowy nie przedłużą szybciej znajdą normalną pracę. Ta firma jest pomylona!

Pozytyw
@Przesiadłów

O takich kierowników jest wielu nawet w biurze psy prezesa donosiciele o i jest Robercik szara eminencja dziwne wszystkich starych pracowników wylali a jego trzymają za to prezesom jest doinformowany

@Przesiadłów

Firma normalna jest tylko jeżeli ktoś typ myślenia używając przekleństwa bo dyrektory są grzeczni a pracownicy chcą wskazać oni są tu a dyrektorzy nikim to tylko zastanowić się.

Gdzie ci co tak chwalili tą firmę? Może na nich już też pojechali? Ile osób w tym roku zabrała już karetka albo ilu straciło przytomność z pracy w nieludzkiej temperaturze na hali.

Ciekawy

Dobra może w upał jest gorąco, ale pokaz mi firmę, gdzie przy każdym stanowisku są lodówki do chłodzenia napojów i piwo 0%

@Ciekawy

W Ujeździe nie mamy lodówek przy każdym stanowisku,na większości lini jest jedna na maszynę. Napój 0% dla chętnych w wyznaczonym miejscu na palecie. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wygląda sytuacja w innych fabrykach,zapytaj tych którzy mają jakiekolwiek doświadczenie zawodowe. Ja bym nie zakładał na twoim miejscu jak jest gdzie indziej,skoro nie wytykasz nosa od ukończenia szkoły poza tę fabrykę.

@Ciekawy

No właśnie!! Piwo dla ciebei najważniejsze no dla mnie to nie jest dziwne jak raz w tygodniu się napiję w domu dla mnie wystarcza, Typowy wyborca pisogrodu piwo mu dali ( sugestia dla kierownictwa dajcie im do domu jeszcze po jednym to wypłata nie potrzebna i zakład zaoszczędzi hehe) a co do lodówek to ich nie ma bo na hali jest normalna temperatura w innych zakładach.

@Profesor

Coś mi się zdaje że robicie ta firmę jak naprawdę nie jest jak dla mnie firma to firma jestem osobą typu spokojnego i rozważnego wątpię aby Dyrektorzy byli chamliwi i ordynarni co do pracowników chyba że ktoś podaję się za chama aby. Zyskać uznanie po myśli ze bedzie szanowany

eurobox lubliniec

Te komentarze to najlepszy kabaret jaki widziałem :) czego wy się spodziewaliście po pracy na produkcji? Normy rosną bo rosną wymagania właścicieli, tak jest wszędzie. Co w tym dziwnego? Ładują kasę w nowe maszyny to chcą zwrotu. Myślicie, że chodzi o to żeby zabrać nam te parę euro? Poważnie?(usunięte przez administratora) jak nie ma premi, ale częściej jest jak nie ma. Hajs jest na czas (tak wiem to powinnien być standard i nie ma się czym cieszyć, mam inne niestety doświadczenie) nadgodzin faktycznie dużo, ale mam zawsze za nie zapłacone i to konkretne pieniądze. Socjal jak to socjal, jak masz dzieci to jest dobry, dla kawalera bez szału cos wpadnie, ale pierwszy raz w życiu dostałem nagrodę za to że nie choruje... Narobić się trzeba, na jednych maszynach bardziej na drugich mniej. W sumie nie jest źle

przesiadłów
@eurobox lubliniec

Jak jest w Lublińcu to nie wiem ale w Przesiaddłowie nie widziałem nawet jednej nowej maszyny wszystko stare i cąglę się psuje no nie opowiadaj głupot o nowych maszynach

@eurobox lubliniec

Widać musiałeś wcześniej chorować hehe

hehe
@pracownik

Nie chodzę na zwolnienia jak nie muszę, pierwszy raz ktoś mi zapłacil za to że się nie ślizgam po L4

@hehe

Jeszcze trochę to będą ci płacić za to że przychodzisz do pracy

@Pracownik Eurobox

I jeszcze będą kazać pracować

@hehe

Powiedz że dajesz im takie fajne opinie to dołożą ci kolejne 900 zł za lizustwo będziesz miał wtedy 7000 łącznie i to bez premi

@eurobox lubliniec

Zmienisz zdanie co do norm jak kilka lat popracujesz.Proponuję zgłosić się do przełożonych i powiedzieć że popierasz podniesienie norm.W przerwie wstań i powtórz to samo kolegom na stołówce. Solidarność-słyszałeś o czymś takim ? Tylko młody wiek Cię może tłumaczyć ,lub brak ojca który by wyjaśnił czym jest koleżeństwo.

profesor ale tylko nick
@Profesor

a gdzie ja napisałem że popieram? czytaj ze zrozumieniem. wolałbym zeby zostały jak były w zeszłym roku... po prostu rozumiem.

@eurobox lubliniec

Widzę kolego że pracujesz na drukarce bo jak byś pracował na sklejarkach to byś chyba miał odmienne zdanie na temat tej pracy. Płacenie za nie chorowanie ....oznacza że masz chodzic chory do pracy bo przecież przepadnie 300, dzieci chore w domu....kombinujesz kogoś do opieki bo przepadnie 300. Ah i nadgodzinki....tak dużo ....wsumie szkoda że jest prawo pracy bo szkoda do domu iść , ale zawsze na 2.00 w nocy idzie przyjść bo ," firma w potrzebie ". Nieobrazajac nikogo trzeba mieć szersze spojrzenie na życie niż tylko praca i kasa. Bo za kg które tam przerzucisz ręcznie rachunek wystawi organizm za jakiś czas.

@.

Popieram. Już widziałem jak koleś po powrocie po chorobie dostaje wymówienie bo już za mało ton dziennie dźwiga. A to byli ludzie przed 30 - stką i organizm już dał im sygnał ostrzegawczy. W na starość to skarpetek sami nie założą

@Pracownik Eurobox

O tym mówię ...ludzie są mamieni socjalem i innymi (usunięte przez administratora)tego typu a niewidza żeby zarobić w tej padace muszą walić po 200 godzin, i dla wyznawców tej firmy to jest normalne ( przynajmniej w Lc42-700). Produkcja w tej firmie zabija ambicje w człowieku.... A co do inwestowania w maszyny to proponuję spojrzeć na jakiej maszynie jest nakładany klej na gorąco w Lc. Szkoda strzepic mordy ....

@eurobox lubliniec

Za parę euro to ludzie tam pracują!!!!

@eurobox lubliniec

Kolega to widzę bogaty z domu co tam parę Euro on jak na kawę idzie bierze więcej. I co tam jest 2% norma w górę to tylko parę ton miesiecznie. Powiedz gdzie ty tam widziałeś nową maszynę tam ostatnio to rękawiczek nawet brakuje

Polok
@eurobox lubliniec

Konkretne pieniądze..Siedzisz jak mops w puszce 12h albo soboty niedzielę i ty masz konkretne pieniądze? Jebnie ci 10 lat i zapytasz siebie czy nie stać cie na coś ambitniejszego. Haha nadgodziny na produkcji są dla desperatów albo wpierdolonych w kredyt.

Khjh
@eurobox lubliniec

Radzę pracownika euroboxu nie w tracąc się w obowiązki położonego . Jako województwo śląskie jesteśmy pod władza polską. Jeżeli ktoś chcę z tej firmie z pracowników obalić dyrektorów rada prosta to ważna praca. W pracy czasem nie odzywać bo ktoś kogo się nielubi milcz pracuj.

Khjh
@eurobox lubliniec

W tej firmie trzeba być wykonywać obowiązki pracownicze dyrektorzy wiedzą co jak mają zarządzać firmą żadnej Zachodniej myślenie jest nie potrzebne mają określony moduł zarządzania. A więc buzia cicho bo oni tego nie lubia ani nie wygadywac na drugiego bo tracisz zaufanie. Osobiście co oni tam robią w tej kwestii byłem ignoratem. Ważny pieniądz

Kandydatka

Witajcie. Mam pytanie dlaczego firma na przesiadłowie nie przyjmuje kobiet do pracy? Tylko ze względu na ciężar? Czy może jest jakieś stanowisko na produkcji dla kobiety? Słyszałam że na zakładzie jakaś jedna pracuje na produkcji

Julia
@Kandydatka

Skąd wiesz że nie przyjmuje, może po prostu chętnych nie było? W ogóle skąd informacja że jedna kobieta pracuje, masz tam kogoś znajomego czy to jakieś powtarzanie plotek?

Sdft
@Kandydatka

Pracowałem w euroboxie odejście moje przyczyny tesktonta . Jako zwolenik posła Andrzeja Gawrona miałem obronić firmę aby mogła rozwijać ponieważ ludzie Polacy mają zarobic. Jak się należy bezwzględnie pochodzenie .Niema wysysku z tych firmie polski tam jest kapitał i pracował kierownik Marcin Bajor który lubiany przez ludzi z życzliwośćia podchodził do ludzi dyrektor Marek Bielecki był dobrym dyrektorem z lzami w oczach go dobrze wspominam . Ludzie w są w łódzkim są dobrymi ludźmi polak ma dobre serce . Ps. Nie stosowac zwrotów ze Polacy są źli . Bo pod jednym niebem żyjemy a człowiek wilkiem nie powinno być takiego czegoś.

Czy pensja w wysokości 6300 w mieście Lubliniec jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Automatyk?

Hehe, nie. 3000 zł to maks

Urszula

3 tyś netto tak? A jakby się chciało dorobić do pensji w formie nadgodzin to jest taka możliwość?

Powiedz
@Urszula

3 tys zł netto przy trzech zmianach to za tyle ja mogę się położyć a ty pytasz o nadgodziny gdzie twoja godność?

Hanna
@Powiedz

może myślała, że premią podbijają czy coś? ale widziałam już w jednym z wątków, że podobno nie... mimo wszystko ludzie się zatrudniają przecież, więc gdzie ten realny profit by był?

Ciekawa

Kto tam jest w tym euroboxie w Lublińcu zatrudniany ? Po znajomości wszyscy ? Rekrutacja jeszcze się nie zaczęła a już się skończyła .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.