Opinie o PUH LATOCHA w Wielgłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PUH LATOCHA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PUH LATOCHA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH LATOCHA w Wielgłowy

xyz Nowy wpis

W autobusach w zimę nie ma ogrzewania, pozdrawiam :D

Aldona Nowy wpis

witam. na stronie widzieliśmy z partnerem, że są dostępne oferty dla mechanika samochodowego. Widnieje tylko opcja na kontakt w sprawie pracy a nie znamy przecież jeszcze warunków. czy ktoś wie ile doświadczenia potrzeba i przede wszystkim na jakie płace można liczyć?

Pasażer Nowy wpis

Skąd Latocha wziął tego brodatego kierowcę. Źle kasuje za bilety. Kiedyś chwilkę spóźniłem się na autobus, kowalem żeby zaczekał to tylko wzruszył ramionami i odjechał.

Czy jest tu może osoba kontrolująca bilety? Ze strony firmowej dowiedziałem się, że kogoś takiego poszukują. Jak oceniacie te prace? czy jest stresująca? I jak się przy niej teraz zarabia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PUH LATOCHA.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
xyzcc

Moim zdaniem to Latocha to żart parę razy mi się zdarzyło że kierowca tak zakręcał że prawie spadłam z siedzenia a ceny co tu mówić cena do Lichnów z Lisewa lub na odwrót 8,50 zdzierstwo gdy autem dojeżdżam do szkoły max 10-15 minut.Czasami boje się jeździć tym autobusem.

Weww

Konkretna żenada.Jesli nie wejdziesz Tomaszowi w dupe i dasz się namówić na imprezkę lub kolacje z nim wywali cie z pracy Jest to człowiek okropny Tylko młode dziewczyny zatrudnia bo myśli że ktorras pójdzie z nim do łóżka totalna żenada Nie polecam pracy w tym zakładzie

@Weww

Dzień dobry, to kobiety tez jeżdżą autobusami? Wiem, że na stronie firmowej są powystawiane oferty, z tego co widać głownie dla kierowców. Przy kat B widnieje informacja o opcji na pomoc przy wyrobieniu kursu na (usunięte przez administratora) Czy ta kwota faktycznie będzie cała sfinansowana?

Ile jest zmian w PUH LATOCHA?

Iop

Czasami 2 zmiany po 8-9 h, a czasami jedna po 16 h. Są też zmiany całodzienne po 12-14 h.

Iop

Są 2 zmiany po 8-9h. Czasami są zmiany po 16 h. Są też zmiany całodzienne po 12-14h.

QWERTY
@Iop

A dużo kierowców aktualnie pracuje w firmie? Na stronie wisi ogłoszenie, że jest praca i dla ludzi z kat. D i dla tych z kat. B (z możliwością szkoleń na D). Duża jest aktualnie rotacja?

@Bambo

(usunięte przez administratora) latoche bo przez to że nie przyjechali na czas spóźniłem się do pracy . Czekałem 30 min od czasu który jest napisany na rozkładzie i wcale nie przyjechali

Pracownik Bogdan każdemu odradza pracy w tym miejscu opowiada o szefie jaki on (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ogólnie idąc tam do pracy nie wiadomo czy w ogóle się dostanie umowę stawka godzinowa liczona w %nie polecam

Marzena

W jakim kontekście nie wiadomo czy dostanie się umowę idąc tu do pracy? miałeś na myśli to że trudno jest się to przyjąć? jak twoja rozmowa wyglądała, o co pytali i czego chcą od człowieka? pod jakimi konkretnie warunkami na pewno kogoś nie przyjmą?

Pik
@Marzena

Nie polecam szef daje najniższą krajową resztę łaskawie pod stołem brak przestrzeganie przepisów BHP te jego busy to jakieś nieporozumienie można tylko się domyślać jak one przechodzą przegląd techniczny.trzymajcje się z dala od tej firmy

@Pik

można się domyślać? a kto te przeglądy realizuje? pracownicy jeżdżą do stacji diagnozy? i co jest ze stanem tych pojazdów skoro już pada taka opinia?

Chciałem jechać z lubiszewo do Tczewa. Kupowałem dwa bilety, dałem kierowcy 50 zł, mówi że nie ma wydać 26 zł reszty. Wielce obrażony, chciałem iść do sklepu obok rozmienić kasę. Zajęłoby mi to 30 sek. Sklep jest zaraz koło przystanku. Kierowca stwierdził że nie ma czasu, choć był kilka minut przed odjazdem. Niech łaskawie biorą jakieś drobniaki w trase

Jjjodla13@wp.pl

Autobusy Sprintery przerdzewiale widać w czasie jazdy ulice. Kto im dane przeglad

@Jjjodla13@wp.pl

A to dobre pytanie. Ale w sumie skoro masz wątpliwości patrząc na nie to może warto to gdzieś zgłosić, skoro insynuujesz, że mogłoby to spowodować jakieś niebezpieczeństwo?

Jak wygląda sprawa grafiku w PUH LATOCHA. Czy pracodawca idzie na rękę?

sylwia

nie wydaje mi się koleżanka gadała że siedzi od 8 po 12 godzin w pracy a jedna laska (usunięte przez administratora) nawet po 18 godzin od 6 do 22

@sylwia

Od 6 do 22 to 18 godzin? Coś tu nie gra.

Markowa
@Marek

jak robisz na czarno to gra

Teresa
@Markowa

Serio nie dają umowy? Nikt z tym nic nie robi?

xyz
@Teresa

Obiecuje umowe o prace, a daje zlecenie z miesiaca na miesiac przy wyplacie, czlowiek nigdy sie nie doprosi...

@xyz

Długo już tak się prosisz o umowę o pracę? Każdy ma taką sytuację?

Tragedia. Właściciel z mordą wyjeżdża na pracowników . Nie szanuje ludzi. Układy i układziki. Nie polecam.

BLISCY ANDRZEJA LEJTYMANA...

CO TU DUŻO PISAĆ O TEJ FIRMIE??? OCEŃCIE SAMI.... ANDRZEJ LEJTYMAN- MECHANIK SAMOCHODOWY W W/W FIRMIE PRACOWAŁ TAM 13-cie MIESIĘCY NA ŚMIECIOWYCH UMOWACH. A ZDARZAŁO SIĘ, ŻE ZA KARĘ (?) UMOWY NIE DOSTAWAŁ I MIESIĄC HAROWAŁ NA CZARNO. NIE MIAŁ URLOPU. JAK WYŻEBRAŁ WOLNY DZIEŃ TO BYŁ KARANY... JAKO MECHANIK SAMOCHODOWY, 18 MARCA TEGO ROKU, SZEFUŃCIO NAKAZAŁ MU RĘCZNY ROZŁADUNEK KŁÓD DREWNA Z DUŻEGO WOZU... BEZ ZACHOWANIA PRZEPISÓW BHP, BEZ ZABEZPIECZENIA, BEZ WYOBRAŹNI WŁAŚCICIELA FIRMY O NIESZCZĘŚLIWYM WYPADKU.... ANDRZEJ ZGINĄŁ... POŚLIZGNĄŁ SIĘ I BELA DREWNA UDERZYŁA GO W KARK... ŚMIERĆ NA MIEJSCU... SZOK, SZOK, SZOK... DO DZIŚ TA ŚMIERĆ NIEWINNEGO CZŁOWIEKA JEST TUSZOWANA... BYŁ ARTYKUŁ W DZIENNIKU BAŁTYCKIM... PO ZA TYM CISZA... JAK SIĘ MA PIENIĄDZE, WŁADZĘ I ZNAJOMOŚCI TO MOŻNA I ŚMIERĆ SWOJEGO PAROBKA UKRYĆ. POMIMO, ŻE BYŁO TAM WIELU PRACOWNIKÓW... TAKA TO FIRMA... ZAROBKI NA PAPIERZE NAJNIŻSZE. RESZTA- NIEWIELE WIĘKSZA ZA NP 250 GODZIN, Z NOCKAMI I NIEDZIELAMI... 2200ZŁ.

Kornel
@BLISCY ANDRZEJA LEJTYMANA...

To ja mam więcej zarabiam przez 2 tygodnie

Kar

Tragedia !Nieuważni kierowcy,nie zwracają uwagi na warunki atmosferyczne,dziś prawie spowodował wypadek ,autobus się prawie przechylił a on dalej gaz,do tego 50 ludzi w małym busie.Makabra.

marta

Przestrzegam wszystkich przed tym zakładem. Dają umowę zlecenie z zaniżona kwota, żeby nie wypłacać wynagrodzeń. Nawet na zmarłych robią interes, nie chcą wypłacić rodzinie wynagrodzenia za cały przepracowany miesiąc. Porażka każą pracować po 9 h i do tego w soboty wyzyskują jak tylko mogą.

xxx

Rozkład jazdy busów do szkoły w Swarożynie to jedna wielka porażka. Dzieci godzinę wcześniej muszą jechać do szkoły, a po lekcjach nic lepiej. Albo sprzed nosa odjedzie albo również godzinę muszą czekać. Jeśli taki dobry przewoźnik, to niech dostosuje rozkład jazdy chociaż co pół godziny albo puści w trasę więcej busów. Po południu busy spóźniają się 15 minut i do tego nie można wejść, bo załadowane na maksa. Szkodna niestety, że tylko dwóch przewoźników w Tczewie i mają taki sam rozkład jazdy. Widać, że chodzi o konkurencję. Zamiast zadbać do dobro klienta, każdy z nich ma to w nosie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PUH LATOCHA?

ola

zapomnij, zlecenie co miesiąc

@ola

I do tego część wypłaty pod stołem 10-tego, do ręki żeby za dużo pracownik nie kosztował pracodawcę.

Czy można liczyć w PUH LATOCHA na prywatną opiekę medyczną?

xxx

a tam w ogole mozna na cos liczyc? :D

Czy w firmie wymagany jest jakiś ubiór? Czy można luźno i wygodnie

dziuna

to prawda,zależy ile jeszcze masz lat,im mniej tym lepiej,niektórzy tam lubią małolaty

@dziuna

malolaty,nie widziałam tam takiej

Zostaw merytoryczną opinię o PUH LATOCHA - Wielgłowy

• Jak się pracuje w PUH LATOCHA?

Zobacz opinie na temat firmy PUH LATOCHA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUH LATOCHA?

PUH LATOCHA
1.6/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Gdańska 8
    83-120 Wielgłowy