Opinie o Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski w Wyszków

Mia Nowy wpis

Piszecie że takie złe warunki finansowe że nawet na czas nie ma. A nie widzę żeby oferty pracy były to chyba ludzie się nie zwalniają? To może jednak są jakieś plusy o których nie mówicie albo to były pojedyncze sprawy

On

Myślę iż współpraca z tą firmą to jedna wielka pomyłka!!! Podczas pierwszej rozmowy ładnie pięknie wypłata na czas. Po przepracowanym miesiącu dowiadujesz się że pierwsza transza do 10 następna do 20. Oczywiście druga transza przyszła na koniec miesiąca. Najlepsza w tej firmie jest komunikacja... dorośli ludzie komunikują się sms-ami!!! ????????????Dodam że w dzień który ie jeździsz masz nie płacone bez żadnego postojowego!!! Praca dla emerytów bądź rencistów którzy mają dodatkowy dochód i nie zależy im na terminowości wypłaty.

Jaaaa
@On

Zgadzam się w 100 %

Pracnik
@On

Samochody stare, pomocy mało, pieniądze bardzo kiepskie (na umowie najniższa krajowa reszta pod stołem),wolne niezależnie od Ciebie, płacone na 2razy, ta firma to żart. Zero szacunku do pracownika.

Stefan Nowy wpis
@Pracnik

Nie polecam tej firmy. Auta złomy. Zgłaszam usterki, szef odpowiada że jest dobrze i dalej mam jeździć. A wozimy ludzi...!!! Umowa najniższa krajowa. Płacą w 2 transzach. Trzeba się upominać o pieniądze bo zapominają... Najgorsza firma. Auta załatwiane mają lewe przeglądy. W Wyszkowie wszyscy się znają...

Beata Nowy wpis
@Stefan

Ty tak poważnie? I z czystym sumieniem tak jeździsz jednak zamiast jakkolwiek zareagować? Bo sam słusznie napisałeś, że wozicie ludzi a tu podobno takie coś. :/

Stefan Nowy wpis
@Beata

Zareagowałem... Zostałem zwolniony a tym wciąż niesprawnym autem, jeździ inny kierowca. Sprawę przekazuję odpowiednim organom.

Wisek

Zadzwoniłem na numer firmy pan który odebrał telefon zachował się jak (usunięte przez administratora) i cham chodziło o rozkład jazdy Kamieńczyk- Wyszków

Beata
@Wisek

Albo jakoś niefortunnie Ci urwało treść albo jakoś dziwnie to napisałeś. Co to znaczy, że zachował się jak "cham" kiedy chodziło Ci o rozkład jazdy? Co się konkretnie stało, w jaki sposób zadałeś pytanie, cokolwiek?xd

Obecnie zatrudniony

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy ponieważ atmosfera idealna nikt się nie czepia wszystko jest wyjaśnianie a nie od razu pretensje tak jak to w innych firmach... wiadomo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził jest to prywatna firma więc niektórzy się spodziewają pewnie 13 pensi jak na państwówce i wgl ale no niestety mamy takie realia że na wszystko trzeba samemu zapracować a niektórzy oczekują nie wiadomo czego.. A co do samochodów/autobusów to jak kierowcy nie dbają tylko mają wywalone to skąd mechanicy/pracodawca ma wiedzieć że coś nie działa przy tak dużej ilości pojazdów jak nie są poinformowani? Wystarczy zadzwonić że trzeba to i to zrobić i nie ma z tym problemu a mam doświadczenie bo pracuje od kilku lat więc śmiało polecam ????

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca autobusu
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Dawid

Czy jest premia kwartalna ?

Jak szanujaca sie firma nie udziela imfo klientom padaxerom o zmianie godzin odjazdow przejazdow i tras?,rozumiem.walka z wirusem ale po to tez kest internet zeny dac. Ale naklwi info z akyuanymi h ..NIE BO PTZECIERZ NIECH LUDZIE MARZNA DENERWUJJA MAKA CZAS ? ZGŁOSZĘ SKARGE DO BURMISTRZA

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski - Wyszków

• Jak się pracuje w Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski?

Prywatna Komunikacja Samochodowa P.K.S. Gabo Bogusław Zacharski
  • Wincentego Witosa 6 lok. 8