Deante Sp. z o.o

Deante to polska firma, która powstała w 1990 roku. Oferuje wyposażenie kuchenne – baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie i ceramikę. W grupie Deante funkcjonuje nowoczesna fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deante Sp. z o.o w Łódź

Edyta

@nick Ty masz odmienną opinię? Jeśli tak, to warto żebyś Ty również się wypowiedział. Merytoryczne i rzetelne wpisy są najbardziej istotne, gdyż pomagają osobom, które szukają na tym wątku dodatkowych informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy.

@Edyta

Znajoma pracowała w Deante i mówila, że musiała odpowiadać na około 40 maili dziennie - tam praca przypominała trochę taki (usunięte przez administratora) - jedna osoba najlepiej żeby pracowała za trzy osoby.

Edyta

@Pracownica dziękuję za odpowiedź. Możliwość rozwoju to obecnie jedno z ważniejszych kryteriów wyboru nowego miejsca pracy. Mogłabyś też powiedzieć, czy w firmie można też liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

Edyta

@Pracownicawidzę, że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? Piszesz o normalnych godzinach pracy. Czy w takim razie są to stałe godziny? Na co można jeszcze liczyć podejmując pracę właśnie w tym dziale firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Pracownica
@Edyta

Dokładnie tak jak mówisz - praca w godzinach 8-16. Na co można liczyć? Na pewno nie na nudę. Jeżeli chcesz się rozwijać i każdego dnia móc robić nowe rzeczy,to Deante jest firmą dla Ciebie. Za dobrą robotę zostajesz odpowiednio wynagradzany :)

Pracownica

Gdyby ktoś miał w planach pracę w łódzkiej centrali to szczerze polecam :) Przyjazna atmosfera, normalne godziny pracy i godziwe zarobki.

nick
@Pracownica

Przyjazna zwłaszcza wtedy gdy dyr. generalny biega po biurze............

Firma Deante Antczak Sp. J. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy DIY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Edyta

@Krzysiek rozumiem, że jesteś już dawno po rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak oceniasz trudność procesu rekrutacyjnego do Deante? Czy coś Cię podczas niego zaskoczyło? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie czekają na swoją rozmowę.

dg

Przecież nic się teraz nie dzieje @Osek, zwłaszcza, że zarobki i tak mają odpowiednie do obowiązków.

znawca

ph regionalny to u nich tzw. gorące krzesło, co chwila jest nowa rekrutacja np. na dolny śląsk

Krzysiek
@znawca

własnie dostałem zaproszenie na rozmowę na to stanowisko na dolnym śląsku... Podzielisz się szerszą wiedzą?

zainteresowany

Może ktoś opisać warunki regionalnego przedstawiciela .

ciekawy

Witam, mam pytanko czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaką podstawę daje firma i jak do niej wychodzi premia zadaniowa?? czy samochód osobowy jest 5-osobowy czy van z kratką?? ile wychodzi za km jazda prywatna??

uczciwy mechanik
@ciekawy

spuścisz sobie wache ze zbiornika to swoją gablotą bedziesz latał gratis kumasz?

tweens

witam zostałam zaproszona na rozmowę w tej firmie ale praca w zgierzu? podpowiedzcie coś o tej pracy , stanowisko specjalista ds. obsługi klienta

onery

Hej, ja na stronie deante znalazłem ogłoszenie, niedawno poszukiwali Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, ale ogłoszenie nadal wisi, to może nadal jest szansa na przyjecie, ktoś może cos wie? W ogóle jak tutaj ze szkoleniami, bo raczej mało się znam na bateriach łazienkowych, zlewozmywakach i natryskach, robią szkolenia produktowe?

Pingwin

W Deante nie płacili za delegacje z Łodzi do Zgierza.

www

Praca w Deante bynajmniej za moich czasów była na tyle ok że chciało mi się do niej chodzić. Współpracownicy z dolnego szczebla byli naprawdę fajni, z "górą" raczej się nie zadawaliśmy. Pensje były różne i zależne od premii czasem zdarzało się mieć 2 z przodu, ale to musiał być dobry miesiąc w handlu bo premie były liczone od zysku. Jednakże z miesiąca na miesiąc premie były coraz niższe i były miesiące z niewielką premią. Nadmieniam że umowa najczęściej z najniższą krajową. Według mnie jeśli chodzi o "górę" to powinni się zamienić ten co odszedł powinien zostać a ten co został powinien odejść.Wiecie o kim pisze.

Ur
@www

Czytam co piszesz WWW- czasami 2 z przodu? rozumiem, że w 5-cio cyfrowym przelewie? bo chyba nie 2 tyśzł..?

VVV

Praca w Deante jest ok. Pracować trzeba tak jak w każdej firmie. Kasa jest ok, ale zawsze może być lepiej.

wazeliny brak

dwie pozytywne opinie jedna po drugiej... czyżby przykaz odgórny celem poprawy PRu, czy ktoś tu tak kadzi że upaść można??? Źle nie jest ale szału nie ma. Jaki socjal?? Chyba ze masz gromadkę dzieci to ci odpala.

ID

W Deante pracuję kilka lat. Najtrudniejsze były trzy pierwsze miesiące dopóki nie poznałem całego asortymentu. W tej chwili robię to, co do mnie należy i jestem zadowolony. Wiele już umiałem, ale firmie, Deante nauczyłem się dużo więcej. Jeśli chodzi o warunki pracy są ok. umowa o pracę kasa na czas zawsze pierwszego dnia miesiąca pieniądze na koncie. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra z pracownikami i Dyrekcją. Jeśli jesteś w porządku to i Dyrektorzy są w porządku. Jeśli chodzi o zarobki to nie można narzekać.Firma do swoich pracowników podchodzi uczciwie i porządku. Jeśli ktoś chce się zatrudnić w Deante to polecam.

Anonim2

Poczytałem powyższe posty i wnioskuję, że sami niezadowoleni ludzie je piszą. Pracuję od kilku lat w firmie i nie narzekam. Na pewno płaca to NIE minimalna, a dwójka z przodu przy wypłacie jest regularnie. Normalne, że początkujący pracownik tego nie będzie miał ale po jakimś czasie dorówna dłużej pracującym. Nie trzeba pracować na dwa etaty, aby te kasę zarobić. Poza tym firma jest w 100% wypłacalna i przelewy na konto są regularnie na koniec miesiąca. Trzeba wspomnieć też o Funduszu Świadczeń Socjalnych, z którego wypłacane są dofinansowania do wypoczynku i rekreacji.

handlowiec
@Anonim2

dwójka z przodu to parodia dla dobrego handlowca, bo powinna tam być czwórka regularnie i wtedy można mówić, że handlowiec jest dobry i dobrze mu płacą

No to minimum socjalne, ale tyrka jak na 2 etaty

obserwator

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz

obserwator

Jak byś był ładną młoda kobietą to dostaniesz sporo ale dopiero po nocnym szaleństwie z GURU FIRMY, a tak jako facet - biednie, chociaż obiecają bardzo dużo, ale tylko obiecaja - pamiętaj pieniądze to nie wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Deante Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Deante Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Deante Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deante Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deante Sp. z o.o