Opinie o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WaveNet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WaveNet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

a orientujecie sie co zrobili z (usunięte przez administratora)i osobami ktore zajmowaly sie tam internetem?, to biuro teraz bedzie na zwirowej? czy promyka hahah

Witam wszystkich serdecznie na początek chciałbym pozdrowić wszystkie MŁODE WILKI z pionu technicznego i z utrzymania ze wszystkich regionów.Miałem napisać co sądze o tej firmie ale się ugryze w język.Odszedłem z firmy w pokojowej atmosferze. A co do kierownictwa to podziękowania dla (usunięte przez administratora) za to że ze mną wytrzymali.(usunięte przez administratora); Jeszcze raz pozdro dla ekip jeszcze sieodezwe

BamaBoy

No nie wiem Panowie i Panie każdy jęczy że w Wavenecie jest zle, że nie płacą, że szrotami się jezdzi, że nie liczą wszystkiego. Ale czego sie spodziewacie że od razu będzie gwiazdka z nieba że na starcie w nowej pracy odrazu kokosy się dostanie na złotej tacy. Oczywiści każdy by tak chciał : ) Nie żeczywistość jest inna chcesz dobrze zarabiać trzeba pracować. Początki zawszę są trudne ale puzniej idzie z górki i da się z każdym dogadać. Trochę u nich pracowałem i nie było tak tragicznie. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

ehh

Po tym jak liczysz widać że (usunięte przez administratora). 60,37 - 15 = 50,37 hahaha... Czemu nie napiszesz ile kilometrów na firmowym paliwie zrobiłeś na własne potrzeby i ile wydzwoniłeś kart telefonicznych prywatnie? Dziwię że Wavenet zatrudnia takich (usunięte przez moderatora).w jak Ty. Ale na szczęście(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie WaveNet Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Inny

Mam do Ciebie prośbę, nie pisz proszę oszczerstw jeśli nie znasz prawdy. Zadzwoń do (usunięte przez moderatora) - dowiedz się jak było (bo jak przyszło co do czego to okazało się, że wcześniej dostał kasę tylko w swoim pliku zapomniał odznaczyć kilku przelewów na kilka tysięcy). Z tego co wiem i z tego co JA z nim ostatnio rozmawiałem firma była z nim na czysto. Co do (usunięte przez moderatora)- bo to jest pewnie ta Twoja druga osoba to też proszę do niego zadzwoń i dowiedz się czy firma wavenet jest mu cokolwiek winna (tam problem był chyba z jakimś sprzętem który pobrał w Irlandii ale i to się wyjaśniło). Obydwu znam - z obydwoma rozmawiałem. Powody były inne niż myślisz. Jeśli nie masz telefonów/gg/skypa do nich - podam Ci je. Tylko ogromna prośba - jeśli to ja będę miał racje to napisz tutaj sprostowanie. Jeśli nie - to ja napisze, że to ja się myliłem. Co Ty na to ? Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia! Piszę to zupełnie szczerze.

re: happy

widzę, że kolega Happy jest również temacie :) pozdrowionka

inny

Jak tam tego czytam to mi się niedobrze robi... Mam tylko takie pytania do tych wszystkich ludzi (usunięte przez administratora)WaveNet".. Czy wam albo jakiemuś waszemu koledze ta firma nie zapłaciła jakichś należnych pieniążków ? Kogokolwiek - tak jak piszecie - oszukała ? Pracuje w tej firmie trochę i jeszcze o takim przypadku nie słyszałem. A odchodzą (usunięte przez administratora). Kilku kolegów tutaj po wypowiedziach poznaje i z grzeczności prawdy o powodach dla których w tej "fatalnej firmie" już nie pracują nic nie napisze... Niektórzy rozstali się z firmą ładnych kilka lat temu i teraz piszą jak tu jest - po prostu LOL. Co do samochodów - to kolega (jak mniemam niedawno zwolniony) jest w błędzie - kilometrówka jest wtedy jak Ty tankujesz swój samochód za swoje pieniążki a nie otrzymujesz je od firmy (i uderz się proszę w pierś że nigdy firmy nie oszukałeś i zawsze jak prywatnie jeździłeś to za swoje tankowałeś ;) ) . Sprawdź też proszę jaka jest stawka za użyczenie samochodu i jak byś na tym wyszedł.. jesteś pewien, że lepiej ? Zgadza się - firma nie jest idealna ale moim zdaniem nie taka jak ją tu co poniektórzy opisują. Co do Finlandii - wiem, że pracuje tam już trochę osób i jakoś nie widziałem/słyszałem, żeby stamtąd uciekali. Dla tych którzy chcą wiedzieć jak naprawdę wygląda praca w tej firmie proponuje proste rozwiązanie -(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora). Na papierze masz tylko najniższą krajową, (usunięte przez administratora). Nie masz pojęcia ile tak naprawdę zarobisz.

play

sie pochwale jak wygram z nimi, a nie zgrywaj takiego niwelatora, bo kierownikiem mi trancasz!!! (usunięte przez administratora)

g

Witam...aplikowalem do wavenetu i po przeczytaniu forum tak zastanawiam sie, czy jechac na rozmowe kwalifikacyjna

takie paski to sobie możesz w t wsadzić, nie ma na nich żadnego podpisu, każdy może sobie takie wydrukować :) jednym słowem kiepski prawnik z tego twojego kumpla :)

ol3 - 2011-03-11 19:35:54 ja tu robie i dobra kase sie zarabia w finlandi ... i mówią do mnie "panie kierowniku"...

ol3

ja tu robie i dobra kase sie zarabia w finlandi

tylko ja

Witam!! Czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej na wyjazd do finlandi?? Jakby ktos byl tak mily i napisalby jak ona wygląda o co pytają z gory dziekuje

Fin OL3

witam Firma taka sobie niby tam płacą na tym kontrakcie. Są jakieś dziwne układy i układziki ale coś tam się zarabia. Są dużo lepsze firmy i dużo gorsze. Więc dla jednego spoko dla drugiego(usunięte przez administratora)

gal anonim

Panowie naprawdę jest tak tragicznie w tej firmie... ? pytam bo dostałem niedawno ofertę wyjazdu do pracy do Finlandii ale jak czytam te komentarze to się mocno zacząłem zastanawiać nad tym czy sobie głowę zawracać tą firmą. Prosiłbym jakiś ludzi o wypowiedź co pracowali(ują) na OL3.

Czytam tak sobie te opinie... i zastanawiam sie...???? Jest wtym troche prawdy co piszecie. Ale te oppinie (lepsze gorsze) to czasami wina samych pracowników (niektórych) no bo poco pracowac pomagac innym jak mozna sie(usunięte przez administratora) jakos to bedzie!!! Przecież i tak ktoś to zrobi... a pózniej jest jak jest, przecież opier.... itak dostanie stary pracownik Bo Niedoppilnował.. Owszem są jakies zasady!!! jak przełozeni szanuja pracownika tak pracownik szanuje przełozonych a nawet całą Firme!!!!!! wiec nie dziwcie sie ze ludzie tak pisza!!!!!!

Daniel - 2011-01-02 23:38:28 dzięki Panie No... :) Ale prąd mieli na stacji i przekupiłem ciecia gniazdem 230V do wpółpracy z czajnikiem robiącym kawę. A wracając ze wspomnianego Augustowa w nocy jeszcze dla pewności zesłanie do Ciechanowa na brak zasilania, a tego dnia był finał mistrzostw świata :(((. Taka puenta mi na myśl przychodzi ze starego polskiego filmu: "pełna kontrola podstawą zaufania", hi hi hi. Pozdrawiam.

Daniel

dzięki Panie "P" :) za dobre słowa, w końcu mało kto wyśle Cię w niedziele do Augustowa i to na ten tychmiast i pozwoli opalać się nad jeziorem jak agregatu pilnuje cieciu :) co do firmy to każdy ma swoje zdanie i myślę, że wiekszość już się tu wypowiedziała. Moje znasz...

bzzzz

cieszę się, że mogliśmy pomóc :) teraz trochę się zmieniło, bo chłopaki mają całą kasę na umowie, ale nie wydaje mi się, że to coś zmieni...

Zostaw merytoryczną opinię o WaveNet Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w WaveNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WaveNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WaveNet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WaveNet Sp. z o.o.