KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz

Opinie o KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz

Filtruj opinie po kryteriach:

Piotr
 Opinia

Ale to forum dla pracowników a klienci powinni pisać na właściwy adres.

Mała Mi
 Opinia

Pomimo zgłoszenia, że Internet nie działa (Transfer tak mały, że nie można obejrzeć filmu). Pomimo kilku interwencji na infolini, od dwóch godzin nie możemy wejść na netflix ani (usunięte przez administratora) Ciągle tnie. Jestem bardzo zawiedziona. W końcu miał to być światłowód ....

Opinia

@Marek Masz rację - przecież firma KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz działa normalnie. Ale niestety, nie widziałam, żeby aktualnie prowadzili rekrutację. Radzę Ci jednak, żebyś skontaktował się z nimi bezpośrednio i dopytał: https://www.kolnet.eu/kontakt/ @Stach A skąd posiadasz takie informacje? Sam jesteś tam zatrudniony i znasz temat z własnych doświadczeń?

CiekawostkaPrzyrodnicza
 Opinia

przeczytałem tutaj wiele negatywnych opinii o KOLNET i się trochę dziwie że ta firma nie reaguje na skargi dotyczące niskiej jakości niestabilnych oferowanych usług oraz tragicznej obsłudze klientów. Aby było śmieszno i straszno w/w firma powołała do życia firmę szkoleniową DESEVEN która ma szkolić inne firmy...może najpierw by poprawiła obsługe klienta w swojej firmie i zaczęła wreszcie reagować na skargi niezadowolonych klientów i abonentów a nie szkoliła innych jak sama nie potrafi obsługiwać swoich klientów?

Tak8Nie

Tadeusz G.
@CiekawostkaPrzyrodnicza 30.04.2018 14:19

- a po co ma reagować , klienta trzyma umowa , przed końcem nagle sprzęt ulega awarii i klient dostaje nowy ale jednocześnie nową umowę , tak się łowi "frajerów" i dla tego nie ma znaczenia bazgranie jakichkolwiek opinii bo im to po prostu "loto" w okół tego co koń pod brzuchem nosi .

Tak1Nie

Stach
 Opinia

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie1

niezadowolony
 Opinia

Witam :) Jednym słowem Kol-Net to po prostu dno dna miałem dużo różnych dostawców internetu ale Kol-Net powala wszystkich na głowę, w grach są ciągłe lagi ping skacze gdy się coś pobiera to nawet filmu w rozdzielczości 360p nie można oglądać. Płacę 50 złoty miesiącznie za 6Mb/s a co tak naprawdę dostaje ? 340Kb/s. To jest po prostu żenada.

Tak3Nie

Opinia

Zachęcam pracowników firmy KOLNET do wyrażania swoich opinii na temat tego pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienia są oferowane kandydatom? Czy atmosfera w firmie sprzyja pracy? W jaki sposób pracodawca docenia zatrudnionych?

No tak
 Opinia

Ping wiecznie skacze, nigdy nie ma stałego łącza, wiecznie przerywa, jakakolwiek próba ściągnięcia/aktualizacji czegokolwiek wyklucza chociażby użycia google. Ciągle przerwy w dostawie, wyłączają internet na 30-60min, wraca na 5min, znowu to samo i tak potrafią robić cały dzień. Przy próbie kontaktu albo 0 odezwu, albo to wina naszego routera. Szkoda, że zmienialiśmy go już 3 razy ale jakoś dalej jest tak samo. Drogi internet, słaby, a obsługa klienta jest fatalna. Nie można się dowiedzieć od nich niczego na temat tego co powoduje przerwy, wszystko jest "moją winą". Ta sama sytuacja co w jednej z opinii wyżej. Gdyby nie fakt że mieszkam w miejscu gdzie możemy mieć tylko ich internet, już dawno umowa byłaby zerwana.

Tak13Nie

No nie
@No tak 19.10.2016 16:34

Faktycznie opinia o pracodawcy jest bardzo pomocna. Lepiej nie mogłeś/aś trafić. Prawdziwy strzał w dziesiątkę. Mistrz dedukcji podobnie jak świta pół mistrzów, dla których ta opinia jest pomocna :)

Opinia

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach w KOLNET? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Zachęcam do podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi odnośnie procesu rekrutacji. Jak on przebiega? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę?

Młody
 Opinia

Z tym internetem wiecznie jest cos nie tak mamy bezprzewodowy najwiekszy pakiet notorycznie zrywa połączenia dlugo ładuje strony ale gdy sie dzwoni zawsze u nich jest wszystko Ok.Słabo sie na tym znamy ale nie jestesmy zadowoleni.Wszyscy nasi znajomi przechodza do Oriona chocby ze wzgledu na światłowody których kolnet jakoś nie rozbudowuje.Zaczekamy do końca umowy i jeśli nic sie nie zmieni my zmienimy kolnet na orion :(

Tak3Nie

Opinia

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Opinia

Dużo osób wypowiada się o KOLNET z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od jej obecnych pracowników. Jakie są według Was plusy pracy właśnie w tej firmie? Czy polecilibyście ją innym? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii na temat potencjalnego miejsca pracy.

Simlock
 Opinia

Nie jestem konkurencja tylko po prostu MEGA niezadowolonym klientem. Przede wszystkim za brak elastyczności w podejściu do klienta i profesjonalnego rozwiązania problemu. Człowiek musi urlop brać, żeby się spotkać z technikiem. Poza tym, c zęste problemy w stabilności połączenia (int. bezprzewodowy). Na światłowodzie ponoć jest ok, ale dla mnie takie podejście do klienta jest po prostu słąbe .Coś na zasadzie: jeden mniej czy więcej - a my nadal będziemy sztywni :/ ...niby fajna organizacja itp, ale w moim przypadku postawa żenująca!

Tak15Nie

Aqq
 Opinia

Te negatywne opinie to chyba konkurencja wystawia. Mam w Kolnecie internet od 6 lat, zdazaja sie awarie po burzy albo jak jest duzy wiatr, ale sa usuwane w ciagu 1 dnia. Zdazylo mi sie, ze zglosilem awarie w sobote i naprawiono w niedziele. Predkosci sa bardzo duze , takie jak powinny byc w moim pakiecie. Nic nie zrywa transferow. Serwis superszybko reaguje na zgloszenia, w orangu maja 72 godziny tu max na drugi dzien rano usuwaja awarie. Kazdemu polecam. W rankingu speednet.net maja jadne z najlepszych predkosci jakie realnie osiagaja klienci tego typ firm w regionie. Odnoszac sie do tych komentarzy powyzej moge powiedziec, w razie awarii zawsze uzyskuje informacje gdzie i z jakiego powodu jest awaria i kiedy bedzie usnieta. Zadnego zwalania winy na klienta. Polecam

Tak7Nie

gazek
 Opinia

Wiecie jednak czy wypłata jest u nich na czas? Dzięki

Tak2Nie1
Mik
 Opinia

Witam, jak wygląda kwestia pracy w firmie? Zarobki i jakie są szanse na otrzymanie stałej umowy o pracę?

byczek
 Opinia

Ja spotkałem się z podobną sytuacją, też mi przerywało internet tyle, że w przeciwieństwie do "wqrrwiony"ego posłuchałem ich rad i zmieniłem router. Wszystko wróciło do normy. Internet działa prawidłowo, mają mnożniki prędkości deklarowanej więc jak się ma 6mbps to idzie więcej po godzinach szczytu. Ludzie w biurze bardzo przyjaźni i wszystko załatwiają od ręki.

Tak1Nie

Wqrrwiony
 Opinia

Jestem bardzo niezadowolony z usług kolnetu, internet przerywa, raz niski upload, raz ping ponad 200 itp. Jak reklamowałem, to zwalili winę na mój router a straty pakiketów były po ich stronie ponieważ robiłem też testy z ominięciem routera, tak sam o miał mój wujek (też miał kolnet). Dzwoniłem do niego i za każdym razem nie było u niego także. Obsługa klienta jest fatalna, kolokwialnie : mają nas w d**. Nie polecam i odradzam.

Tak9Nie

Opinia

Co możecie powiedzieć o usłudze internetu bezprzewodowego od tej firmy? Kiedyś miałem internet bezprzewodowy z innej firmy i działało to bardzo słabo Możecie powiedzieć jak wygląda to w firmie kolnet? Czy cały czas jest dostępne to pasmo podstawowe? Czy przy dużym obciążeniu sieci zwalnia? Zależy mi na opinii bo wiadomo przy podpisywaniu umowy wszystko pięknie a później płać i płacz

Tak4Nie

Niezadowolony
 Opinia

Nie polecam tej firmy. Co chwile występują jakieś zerwania połączenia, a ping sięga do +3000. Dzieję się tak samo w tygodniu, jak i w weekendy. Problemy mam już od pół roku. Dzwonię tam, piszą że przyjadą, że naprawią. Mhm. Nic nie robią, cały czas jest tak samo. W lutym kończę z nimi umowę.

Tak10Nie

Anonim
 Opinia

Generalnie jestem bardzo niezadowolony z usług świadczonych przez firmę, problemy z łączem występują bardzo często mimo iż mieszkam 40 metrów od nadajnika (radiówka). Gdyby nie to iż mieszkam w lokalizacji w której ten dostawca ma praktycznie monopol, to już dawno zrezygnowałbym z usług świadczonych przez tą firmę. Notorycznie występują krótkie zerwania połączenia, przez co jakakolwiek próba grania w gry online typu LOL/ WOT bardzo szybko kończy się mówiąc kolokwialnie totalnym wku*wieniem. Utrudnia to również szeroko pojęte strumieniowe przesyłanie danych (np. muzyka, filmy), gdyż występują tzw. lagi.

Tak12Nie

Piegus27
 Opinia

Nie polecam firmy jako miejsca pracy. Marne zarobki chyba że jesteś (usunięte przez administratora).Pseudo Pani Manager, której ciągle nikt nie rozumie, sama nie wie czego chce, wiecznie udaje panienkę za którą Panowie szaleją - co chwila zmienia zdanie w kwestii wypłat, a jej wianeczek pań z BOK, które szumu dużo robią wokół siebie i pracy a jakby przestały jeść i tyle gadać to by z wszystkim zdążyły zrobić. Porażka. Dobrze takie miejsce zaliczyć by mieć obraz czystej paranoi

Tak24Nie

GG
 Opinia

płacenie ,serwisy ,wymiana co chwile na nowy sprzęt jak najbardziej dla nich na rękę, serwisanci specjalnie uszkadzali przewody przy antenie gdzie klient dzwonił co miesiąc,mało doświadczeni,podejrzewam ,że przez płace ,kobiety w firmie ok ,one tylko wysyłają ,jesli antena nie odpowie,to wysyłają do naprawy ,gdzie wyzyskują ponieważ jest tylko resetowana!!! serwis wielki minus, internet słabo działa

Tak5Nie

mumi
 Opinia

Stanowczo odradzam - jakość usługi na marnym poziomie za bardzo wygórowaną cenę , fatalne wręcz lekceważące podejście do klienta .

Tak6Nie

zadowolony
 Opinia

Uczciwa firma. wypłaty zawsze w terminie. często wysokość wypłaty uzależniona od wyników firmy, a że firma ma coraz lepsze wyniki to nie można narzekać. Jak się zostaje po godzinach to potem można wyjść wcześniej, młodzi ludzie pracują i fajnie się z nimi pracuje.

Tak4Nie

Zostaw opinię o KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz - Czechowice-Dziedzice