Opinie o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WaveNet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WaveNet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

Możesz mi podpowiedzieć, czy da się tu zarobić, czy ten atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania dla serwisanta to pic na wodę. Jak coś to czytałem komentarze niżej, ale mogą być nieaktualne. Będę wdzięczny za info jak sytuacja obecnie wygląda. Pozdro

Dorota Nowy wpis

Czegoś nie rozumiem, firma jakoby "nie istnieje" wg niektórych tu komentujących, ale w rzeczywistości płaci VAT nadal, a na stronie ma masę ofert pracy. To jak w końcu jest? Ja chcę aplikować na asystentkę do Działu Technicznego i nie wiem, co mam robić! Zamiast stroić żarty, napiszcie, jak z zarobkami w tej firmie.

tentamtoteż Nowy wpis
@Dorota

Nie rób sobie tego. Pracowałam tam jakiś czas temu. Z pewnego źródła wiem że zalegali po kilka miesięcy z wypłatami dla pracowników. Wszyscy moi znajomi odeszli stamtąd. (usunięte przez administratora), wyzysk, nadgodziny płacone w formie dodatków naliczanych niezgodnie z przepisami. Znajdź sobie lepszą firmę

blanche

ja tez jestem zadowolona - fajni, zyczliwi ludzie. pracy sporo - ale to akurat na plus, bo o to chodzi w pracy zeby się w niej nie nudzić. pracuje od niedawna i nie zamierzam zmieniać.

@blanche

Dziwne, że "fajni ludzie" są również niczym mantra powtarzani jako opis firmy na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak nie masz nic do zaoferowania powiedz: fajni ludzie i przyjazna atmosfera pracy!

były pracownik Nowy wpis

firma od pół roku nie istnieje ( praktycznie bo w/g papierów jeszcze jest)

Prezes

Na Wasze miejsce mam 10 chętnych pracowników ze wschodu! Nie chcecie robić za 2000 netto to inaczej będzie rozmawiać!

@Prezes

Hahahahaha xD

@Pepe

Tak się zastanawiam czy sobie tylko tak żartujecie czy można było usłyszeć podobne słowa?

@Ewelina

To raczej żart, co nie zmienia faktu, że oferowane tam pensje na umowę o prace na różnych stanowiskach to najniższa możliwa krajówka. Nie da się z tego nawet rachunków zapłacić.

Aneta
@Pepe

nie było w tym roku jakiś podwyzek ? nic a nic ? i perspektyw na to też nie ma ?

@Aneta

Firma splajtowała, od marca nie wypłaciła ludziom wypłaty, wszyscy odeszli w kwietniu/maju. Oczywiście udaja że chcą się zrestrukturyzować ale ciężko to zrobić bez ludzi, majątku, kontraktów i kilkunastu milionami długów

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie WaveNet Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Krystian

@kosa a staże prowadzą w firmie? Wiesz cos może na ten temat ?

@Krystian

Widziałem stażystów w firmie już kilka razy - wiec zakładam że są.

@Krystian

Staże w tej firmie to porażka. Stażyści albo nic nie robią, bo kierownictwo nie potrafi zorganizować im zajęcia, albo porządkują papiery. Nic się tam nie nauczysz.

@kosa

Oszaleliście? To są praktykanci z okolicznych szkół, którzy plątali się po firmie bez celu, siedzieli w kontach i grali na telefonach, albo zajmowali pracami typu przekładanie pudeł z klamotami z lewej na prawą. Nikt nie miał dla nich czasu.

kosa

A ja lubię pracować w Wavenet. Fajni ludzie, mozna sie duzo nauczyć, jesli tylko ma sie checi. towarzystwo mieszane -starsze i młodsze, ale wszyscy naprawdę życzliwi. dobry dojazd - bo blisko autostrady. widać ze firma sie rozwija. osobiscie zachecam do pracy w tej firmie.

@kosa

Ale brednie.i parking kilometr od firmy hahahah

kosa

ale liczy się że jest, że pracodawca o to zadbał. może bliżej nie było miejsca na kilkadziesiąt samochodów osobowych. pracownik nie musi się martwić gdzie zaparkować jak to często bywa w dużych firmach w wawie. wszystko jest kwestia podejścia, jak ktoś chce narzekać i marudzić to wiadomo że zawsze znajdzie powód.

Adrian
@kosa

Każdy może mieć nieco inne odczucia związane z tą kwestią. Chociaż co raz częściej w dużych miastach miejsce do parkowania to bardzo przydatna rzecz, ponieważ jak wiadomo co raz częściej znaleźć wolne miejsca. W ogóle może wiesz coś o warunkach zatrudnienia od nowego roku w firmie WaveNet?

@kosa

Parkingiem to bym tego nie nazwała. Raczej pole z kilkoma metrami kwadratowymi betonu, który był potrzebny do wstawienia tira + ustawiania mobilnych wieżyczek.

right

ja co prawda zdecydowałem się przyjąć inną ofertę współpracy, bliżej domu - ale brałem udział w procesie rekrutacyjnym. I całość oceniam bardzo dobrze - super kontakt, odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący, atmosfera wydaje się być w firmie OK. no nie jest to korpo - ale każdy lubi co innego. Nie ma co się sugerować opiniami z internetu - jeśli ktoś chce się przekonać to warto wziąć udział w rekrutacji i samemu się przekonać czy dane miejsce nam odpowiada. czy to o tę firmę chodzi czy o każdą inną. powodzenia wszystkim szukającym pracy

@right

Nie ma co się przejmować opiniami ludzi, którzy tam pracowali? Poważnie? 90% osób komentuje w krytyczny sposób, wiele wątków jest poruszonych i nie daje Ci to żadnej informacji? To co Ty w ogóle robisz na stronie z opiniami? Może wcale nie jesteś pracownikiem, co?

Pepe

Między pracownikami a pracodawcą nie ma dialogu. Żadnego. Prezes nie rozmawia z plebsem.

Markos

Trzymać się od tej firemki z daleka. Dług na długu , potężne zaległości względem pracowników , nie płacony ZUS.

Jolanta
@Markos

A jak wyszło, że zus niepłacony? Po czasie, czy firma utrzymywała że wszystko opłaca?

@Jolanta

Takie kwiatki wychodziły, gdy pracownik szedł do szpitala i potrzebował ubezpieczenia. Firma musiała "gasić pożary" związane z płatnościami, więc ubezpieczenia pracowników spadły na dalszy plan. Dopiero, gdy ktoś zgłaszał, że nie może iść do lekarza, jakoś tam coś starano się w bólu i mękach wpłacić

ktos

ludzie szeregowi pomocni i zwiazani z Firma. Natomiast zarzad, prezesi... krzykiem i zalatwiaja sprawy. Brak szacunku do pracownika na porzadku dziennym. Naszymi rekoma maja na wakacje na ktore jezdza. Mysla chyba ze jada na innym wozku niz cala zaloga. ;)

@ktos

Zdaje się, że nie za daleko pojechali...

Zadowolony

Super wszystko Polecam Firma prężnie się rozwija! ;-)

@Zadowolony

w którą stronę, pracownicy zwalniają się ponieważ, wynagrodzenia nie przychodzą na czas, a opóźnienia od kilku miesięcy ciągle się powiększają

Wiktoria

Czy to opóźnione wynagrodzenia przychodzą w ratach czy totalnie nie pojawia się nic na koncie od miesięcy?

Ewelina

O matko. I jak sądzisz ile to się będzie jeszcze ciągnąć zanim wszystko uregulują?

@Zadowolony

Tak się rozwija, że się zawinęła xD

Kamil

Nie polecam

Zofia
@Kamil

Czemu? Chodzi o niskie zarobki czy o co?

Basia

Czy ,ktoś z pracowników odzyskał wynagrodzenie przez firmę Deputo , czy to zwykli naciągacze ?

@Basia

A co się dzieje, nie dostałaś nic? Ile już czekasz?

Basia
@Marek

Czy Ktoś z byłych pracowników Wavenet korzysta z firmy windykacyjnej Deputa we Wrocławiu?

@Basia

A pytasz akurat o tę firmę booo? Jest przecież sporo firm windykacyjnych

Czy WaveNet Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Nie zatrudniają już nikogo, firma praktycznie już nie istnieje.

Dorota

Ale jak to - praktycznie? Jest zamknięta, wykreślona z rejestru czy nie? Na stronie ofert pracy do wyboru do koloru :0

@Dorota

Firma od dłuższego czasu nie wypłaca pracownikom pensji, wcześniej były wypłacane nieregularnie i częściowo. Pracownicy albo się zwolnili w trybie natychmiastowym, albo otrzymali wypowiedzenia. Nie ma tu czego szukać...

@były pracownik

To jak to jest z tymi ofertami pracy, o których ona pisze, skoro podobno niewypłacalni, bo już nie rozumiem?

Pan szanowny prezes (usunięte przez administratora) pracowników na kilkaset tysięcy złotych i zwinął interes, a raczej został z niego wygryziony.

Pracowałęm przez 6 lat odchodząć narzekałem że niby słabo itd. Z perspektywy czasu firma była jednym z lepszych pracodawców u których pracowałem.

@Marta

W takim razie trafiasz na kiepskich pracodawców.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie WaveNet Sp. z o.o.?

Zapraszam na stronę Wavenet zakładka kariera https://www.wavenet.pl/oferty-pracy/

Jaki jest okres rozliczeniowy w WaveNet Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Najpóźniej do 10 dnia miesiąca

Agata

Naprawdę wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie w WaveNet? Ciekawe, czy to z powodu kryzysu wywołanego pandemią, czy może jest tak jeszcze od dłuższego czasu. Jeśli możesz, to powiedz, kiedy zaczęły się te problemy. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Mirek
@Agata

Pracowałem do ubiegłego roku i pensja w miarę zawsze była koło 10 +- 1 dzień. Nadgodziny nie są wypłacane jak ktoś nie rozliczył się z zaliczek.

Greg

Pracowałem przez kilka lat, bez problemu. Jak robisz swoją robotę to jest wszystko ok. Czasami zdarzyło się że wypłata nie była w terminie ale opuznienie było kilku dniowe np zamiast w piątek to w poniedziałek. Wielu pracowników i malkontentów piszących tu to zwykle nieroby i obiboki dla których każda praca śmierdzi. Jasne zawsze mogło być lepiej ale pracuje w tej branży kilkanaście lat w kilku firmach i po wyłączeniu pracy bezpośrednio u operatorów w wn było najlepiej - reszta firm się nie umywa.

Zostaw merytoryczną opinię o WaveNet Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w WaveNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WaveNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WaveNet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WaveNet Sp. z o.o.