Wavenet

Pruszków

Opinie o Wavenet

Iza

Aktualnie Wavenet prowadzi wiele rekrutacji. Poszukiwani są m.in Monter Instalacji GSM - UMTS - praca na wysokościach oraz Inżynier Budowy. Ktoś z Was może podzielić się swoim doświadczeniem z pracy właśnie na którymś z tych stanowisk? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane odpowiedzią na ofertę pracy? Każda dodatkowa informacja może być dla nich bardzo pomocna.

bgh

Zawsze warto próbować @56y7u bo może uda Ci się znaleźć u nich zatrudnienie. Ostatnio nie słyszałem, żeby była prowadzona rekrutacja, ale najlepiej dowiadywać się u nich.

kopernik

sądze że preferują skrajności - albo dużo, albo taki co chce bardzo mało

Franio

Startujesz od razu z kasą, albo mówisz mało dostajesz mniej i przez cały czas masz tyle samo. Także przed rozmową kwalifikacyjną zastanówcie się ile chcecie zarabiać. Co do zasad - pracę wykonujcie, ale nie może dać się przeładować, bo o to bardzo tu łatwo.

uk

uk
@uk 25.08.2015 10:16
Witam, a jak wyglądam sprawa na stanowisku Serwisanta GMS/UMT, ktoś coś może powiedzieć na ten temat??...

GSM/UMTS*

poinformowany

lepiej się odinteresuj. Mają prokuratora na karku i masę kontroli z powodu śmierci pracownika i nieprawidłowości w sprzęcie BHP (brak aktualnych atestów sprzętu lub brak go w ogóle).

stary
@poinformowany 24.06.2014 19:28

Jest tak jak mówi, na dodatek zalegają pracownikom z kasą jeszcze za 2013r.

ja

bardzo kiepski płatnik, nie polecam do współpracy a zwłaszcza w obsłudze transportu

zenek

Pojawiły się ogłoszenia na Specjalista ds. Transmisji . Jak wygląda praca w WaveNet na tym stanowisku tzn. jakie zarobki, czy są płacone nadgodziny i delegację, czy jest sprzęt do pracy na wysokości i odpowiednie narzędzia, ogólnie jak to teraz wygląda ?

ALPINWAR

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE A TY JEJ TAK NIE BRON BO PEWNIE PRACUJESZ SOBIE 8 GODZ. PRZY KOMPUTERZE I MASZ WSZYSTKO W( usunięte przez administratora ) A PRACE NA WYSOKOSCIACH TO NA ZDJECIACH WIDZIALES.WAVENET ZATRUDNIA ALPINISTÓW A POTEM KAZA CI JECHAC NA BUDOWE NOWEJ FILII W PRUSZKOWIE I [usunięte przez moderatora] NA NIEJ KŁADĄC GLAZURE LUB POMAGAC MURARZOM.ZA WISZENIE NA KOMINIE PRZY -10% (upale) PŁACA OD 1800 DO 2000.POZATYM FIRMOWE AUTO TO ROZPIEPRZONY TRUP .PANUJE OGÓLNIE JEDEN WIELKI BAŁAGAN.A PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ MIAŁO BYC TAK PIĘKNIE...TEZ NIE WIERZYŁEM OPINIOM NA GOWORK ALE WSZYSTKO CO PISZĄ TU LUDZIE TO JEST PRAWDA NIESTETY.............................

cincin

Wydaje mi sie ze Ci żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska z zadrości, że sie udało chłopakowi i dlatego wygadujesz takie bzdury. Mowisz ze jest ( usunięte przez administratora ) gdybyś miał tyle na głowie co on to byś ( usunięte przez administratora ) . Ja osobiscie uwazam ze jest opanowanym czlowiekiem. Jezeli chodzi o prace w tej firmie to nie mam zadnych zastrzezen i jestem zadowolony z pracodawcy. To by bylo na tyle.

Zostaw opinię o Wavenet - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wavenet