Opinie o Wavenet w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wavenet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wavenet o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wavenet w Pruszków

Czy w Wavenet zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na jakie benefity można liczyć w Wavenet?

znam się Nowy wpis

na żadne

Edward Nowy wpis
@znam się

Jak to? Nie ma funduszu socjalnego z którego dają pracownikom jakieś dodatki? Teraz na święta tez nic nie dali? Bonów albo paczek?

ktoa Nowy wpis
@Edward

Na święta to i wypłaty nie było????????

norskov

Nieprzyjemna baba, niekonkretna rozmowa, gadki-szmatki i potem kontakt się urywa. Nie dziwie sie że cały czas mają tyle ogłoszeń i nie moga znaleźć ludzi na tyle stanowisk. Ja odradzam.

norskov

To było o rekrutacji. :)

Kapelusznik
@norskov

To fakt - kobieta/dziewczyna która rekrutuje nic nie wie, nic nie mówi, normalnie czeski film. Kandydata pyta o wszystko a sama tylko broni tajemnic firmy. ;-) Mówię o tej "szczupłej inaczej".

kup-teraz
@norskov

To fakt baba od rekrutacji nieprzyjemna, na mnie też zrobiła złe wrażenie. W ogóle żadnej rozsądnej rozmowy z nią nie ma.

Marina

@rózga dlaczego nie spodobała ci się aż tak rekrutacja? Co było nie tak?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wavenet spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Norbert

@Buli A są oprócz tego jakieś ścieżki rozwoju w firmie? Możliwość awansu jest?

Polecam wszystkim. Pracuje już jakiś czas w dziale utrzymania : Jak dla mnie rewelacja. Sporo czasu przerobilem w innych firmach z tej branży i póki co Wavenet jest numer jeden . Wystarczy robić swoje i naprawdę nie ma na co narzekać. Pieniądze na czas, wszystko do załatwienia. Oczywiście mogli by więcej płacić ale myślę że i to da się załatwić. Polecam

Ile zarabia tutaj inżynier budowy? I jakiego stażu wymagają, żeby w ogóle próbować się dostać?

Czy pracodawca Wavenet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Buli

Organizują szkolenie BHP i na tym koniec.....

Waser3

A ja mam zupełnie inną opinię, współpracowałem i było wszystko ok najważniejsze to dobry kontakt oraz szybkie załatwienie sprawy!Polecam!

Iza

@Edek, dlaczego tak twierdzisz? Współpracowałeś z firmą Wavenet i spotkały Cię jakieś nieprzyjemne sytuacje? Napisz proszę bardziej szczegółowo o Twoich doświadczeniach związanych z współpracą z tą firmą. Opinie klientów i kontrahentów są równie ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku.

Jacek

Jak sadzicie co powinno się zmienić , żeby większość była zadowolona?

Edek

Nieee polecam współpracy z tą firmą zwykle cwaniaki z Pruszkowa

Podpodwykonawca

Współpraca z tą firmą to jedna wielka pomyłka , robiliśmy kilka instalacji dla nich. Po pierwsze projekty są zawsze złe, nigdy się nie zgadzają. Po wykonanej pracy która odbywa się kilkoma etapami( muszą domowić materiał bo zawsze coś brakuje) zaczynają sie schody. Okazuje sie że praca była źle przez nich wyceniona i trzeba z czegoś zejść . Reasumując wykonawcy strzeżcie się, nie polecam!

Iza

Aktualnie Wavenet prowadzi wiele rekrutacji. Poszukiwani są m.in Monter Instalacji GSM - UMTS - praca na wysokościach oraz Inżynier Budowy. Ktoś z Was może podzielić się swoim doświadczeniem z pracy właśnie na którymś z tych stanowisk? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane odpowiedzią na ofertę pracy? Każda dodatkowa informacja może być dla nich bardzo pomocna.

bgh

Zawsze warto próbować @56y7u bo może uda Ci się znaleźć u nich zatrudnienie. Ostatnio nie słyszałem, żeby była prowadzona rekrutacja, ale najlepiej dowiadywać się u nich.

kopernik

sądze że preferują skrajności - albo dużo, albo taki co chce bardzo mało

Franio

Startujesz od razu z kasą, albo mówisz mało dostajesz mniej i przez cały czas masz tyle samo. Także przed rozmową kwalifikacyjną zastanówcie się ile chcecie zarabiać. Co do zasad - pracę wykonujcie, ale nie może dać się przeładować, bo o to bardzo tu łatwo.

uk

Witam, a jak wyglądam sprawa na stanowisku Serwisanta GMS/UMT, ktoś coś może powiedzieć na ten temat??

uk
@uk

GSM/UMTS*

poinformowany

lepiej się odinteresuj. Mają prokuratora na karku i masę kontroli z powodu śmierci pracownika i nieprawidłowości w sprzęcie BHP (brak aktualnych atestów sprzętu lub brak go w ogóle).

stary
@poinformowany

Jest tak jak mówi, na dodatek zalegają pracownikom z kasą jeszcze za 2013r.

bardzo kiepski płatnik, nie polecam do współpracy a zwłaszcza w obsłudze transportu

Zostaw merytoryczną opinię o Wavenet - Pruszków

Wavenet