Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Auto-Forum?

MARKETING

na starego laptopa z zepsutym dyskiem :P

Kacper

Naprawdę nie dostanie się nic niż najniższa krajowa ?

MARKETING
@Kacper

Przeczytaj mój wpis- gdybyś miał pytanie, napisz do mnie.

Niki

Witam jak oceniacie pracę w księgowości w tej firmie?

Martyna

@majater a jakieś inne dodatki?

majster
@Martyna

W autoforum nie dostaniesz nic poza najniższą krajową, więcej mają tylko Ci którzy siedzą tam 15 lat i wchodzą w 4 litery prezesa... Niestety smutne ale prawdziwe, na święta jako nowy pracownik możesz liczyć na 50zł w kopercie :) mówię całkiem serio :) ogólnie nie licz na zbyt wiele od tej firmy :) na koniec i tak Ci powiedzą że pomyliłaś brutto z netto :)

Prawda potwierdzam

Rr
@Mmm

Również potwierdzam

Adrian_af
@majster

50 w kopercie to chyba za szczególne zasługi.

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto-Forum?

Mmm

Czy najnizsza krajowa ci wystarczy..

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Auto-Forum?

Cale. Jak byl covid to koperta. Acz kolwiek grosze placa

Pięknie powiedziane

Dokładnie zgadzam się z wypowiedzią jako były pracownik tej firmy!

Czy Auto-Forum zapewnia kartę multisportu?

majster

Zapomnij

@majster

@majster, nie rozpisałeś się, ale wygląda mi na to, że pracujesz w Auto-Forum. Na jakie wynagrodzenie można liczyć. Dzięki za odpowiedź.

Jako blacharz premia + % od przerobu czy można zarobić między 5k a 6k Prosze o zetelna odpowiedź wyrazie czego mogę się umówić na spotkanie i porozmawiać.Albo podać email. pzdrawiam

Witam. Dobre warunki na lakiernika?

Janosik

Czy są w ogóle szanse żeby zarobki poszły w górę? Wszędzie brakuje ludzi.

MKS

Ta firma to już wmieście kojarzy się z biedą :))))

Lopez
@MKS

Dokładnie lepiej już chyba złom zbierać niż tam pracować i chyba nawet bardziej się opłaca dniówka wyższa i elastyczne godziny pracy :)))

Adrian
@MKS

Z biedą umysłową.

Fachowiex

Z 1900zł idzie zarobić na blacharni/lakierni chociaż Panowie koledzy ? Jak tak to dobry pieniądz. Narzekać każdy potrafi. Leserzy są wszedzie

Taktak

Wyciągniesz z 2,5 tys. na lakierni ?

Adrian
@Taktak

W snach.. Hahaha

Taktak
@Adrian

Więc ile można realnie wyciągnąc ?

ENT
@Taktak

Minimalna krajowa + jakiś ochłap rzucą.

Autor

@ Pol co ty wypisujesz za brednie

Natalia

Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i nie wnosi nic do dyskusji, czy zechcesz w rzeczowy sposób opisać aktualną sytuację? Wcześniej pytałam też o możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, czy rzeczywiście są one organizowane?

Natalia

@Lukasz, co dokładnie masz na myśli? Czy na stanowisku doradcy są przyznawane premie? Co powiesz o ogólnych warunkach? @czarny7666, czy nie chcesz kontynuować pracy z firmą tylko przez wzgląd na wynagrodzenie? Rozumiem, że reszta Ci odpowiada? Możesz powiedzieć, czy zawierana jest umowa o pracę?

czarny7666

Byłem cztery dni na próbę i każdy dzień po 90 złotych zaplacili. Mam iść od poniedziałku ale za 1950 podstawy nie idę. Do tego dochodzą nadgodziny,dwie soboty i 10% od przerobku. Fajne materiały lakiernicze i dużo że nie zabraknie. Chłopaki na lakierni ok i chyba ogólnie wszyscy ok. Dużo.biurokracji,pisania,zaznaczania w komputerze na kwitach. Ja wysłałem meil z zapytaniem i oddzwonili więc probuj.

Lukasz

Szczególnie

Lukasz

Zarobki słabe ale mozna se zawsze dorobic szczegulnie doradcy

Agnieszka B.

Podobno jest ogłoszenie do pracy w księgowości?! Czy ktoś z tam zatrudnionych mógłby powiedzieć o plusach i minusach pracy.

Natalia

@Daniel, i jak, próbowałeś aplikować? Możesz powiedzieć coś o rozmowie kwalifikacyjnej i wdrożeniu do pracy? Ostatnio niewiele osób wypowiadało się na tym forum. Czy są jacyś obecni pracownicy Auto-Forum którzy mogliby powiedzieć coś o pracy? Czy coś się zmieniło od czasu publikowania ostatnich komentarzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum