COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY

Hania

Najgorszy wybór jako pracy w Kędzierzynie-Koźlu, już w Kauflandzie na kasie jest większe poszanowanie pracownika niż u szkolnego, celowo mała literą. Ludzie stamtąd uciekają, a opinie krążą po mieście. Zastanów się bucu dlaczego, a nie jeszcze wyglaszasz na zebraniu, że jesteś najlepszym co mogło ich spotkać. Śmiech na sali, do tego wszystkiego głupi.

Gosia

Obecnie firma rozdzielila się na dwie firmy. Pracowałam u "Pana" Szkolnego, buc jakich mało. Traktowanie ludzi przedmiotowe, złotówki w oczach i nic więcej. Zero szacunku dla pracownika, szukanie winnych, za błędy, które sam popełnił wyżej. Nie zna się na prowadzeniu firmy, obraża pracowników nawet na forum publicznym. Nie widzi w swoim zachowaniu nic złego, ba uważa się za dobrego szefa, mimo, że ludzie notorycznie stamtąd odchodzą. Nie polecam tej firmy a jemu życzę jak najgorzej choć z natury nie jestem zawistna, ale Szkolny to szuja jakich mało.

DS
@Gosia 24.01.2017 08:52

Szkoda , że te opinie są anonimowe. Bo można sobie bezkarnie tutaj obrażać ludzi. Trudno polemizować z kimś w takiej formie. Większość pracowników , pracuje u mnie od wielu lat a takich co się zwalniają w trakcie roku to jest jakieś 2 % w skali roku i to niejednokrotnie z powodu przeprowadzki do innego kraju albo miasta. Wydaje mi się , że to chyba nie jest taki zły wskaźnik. Informacja do zweryfikowania w dziale kadr . Najlepiej sprawdzić samemu . Jeżeli ogłaszam nabór to zapraszam na rozmowę i najlepiej ocenić samemu . Gwarantuję , że mam wielu bardzo dobrych pracowników i na pewno to nie oni wypisują takie opinie. Damian Szkolny

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY