Opinie o Oerlikon Balzers sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Oerlikon Balzers sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Oerlikon Balzers sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oerlikon Balzers sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie omijać szerokim łukiem! Obiecanki kierownika o przejściu na umowę z Oerlikonem wyssane z palca, sms tylko i wyłącznie z pretensjami i zwracaniem uwagi, wpisywanie na nadgodziny bez konsultacji z pracownikiem, premia regularnie ucinana za cokolwiek powód zawsze się znajdzie. Wieczne wytykanie błędów, ogólny chaos panujący na hali, wieczne pretensje i zwalania winy na innych to główne cechy tej firmy. W szczególności przestrzegam przed jednym z liderów który jest chamski, opryskliwy i każdy zawsze we wszystkim jest gorszy a przede wszystkim nie ma jaj i odwagi przyznać się do błędu nawet jeżeli on coś spieprzy to zawsze i tak wyjdzie, że jest wina leży po twojej stronie. Ma pełne poparcie kierownika (wiadomo dlaczego) więc nic nie da się ugrać. Jeżeli szukasz normalnej i spokojnej pracy w miłej atmosferze to nie pchaj się do Oerlikonu.

Lepik

(usunięte przez administratora) Pracownicy robią wszystko aby statystyki się zgadzały, to że beksa nie ma życia prywatnego to każdy wie, ale my mamy swoje zasady. Dzięki nam ten zakład hula, a Tobie proponuje zrezygnować ze stanowiska, ciągniesz tą firmę na (usunięte przez administratora) razem z całym zespołem. Ludzie się śmieją widząc tą minę zbitego psa. Radzę wam nie wysyłać tutaj CV, chyba że! -cenisz sobie brak czasu prywatnego -ciagle nękanie SMS/telefonami -ucinane premie (usunięte przez administratora)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Oerlikon Balzers sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Oerlikon Balzers sp. z o.o.?

Nannana Nowy wpis

Nie licz na awans.

artysta_plastyk Nowy wpis

Szkoda że wciąż tu się komentuje negatywnie. Czyli nic się nie zmieniło na lepsze ?

Nono Nowy wpis
@artysta_plastyk

Dokładnie

Czy często w firmie Oerlikon Balzers sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Anonim

To nie rozumiem co TY tu jeszcze robisz (usunięte przez administratora) laj do biedronki najlepiej nic nie robić tylko narzekać nie podoba sie droga wolna nikt nikogo na siłę nie trzyma łosiu

Haha
@Anonim

Królowa jest niezadowolona bo usłyszała parę słów prawdy, za grosz honoru. Jeszcze się dowiemy że najlepiej jest nic nie robić i narzekać, od osoby co pracuje za 3...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

opinia
 Rekomendacja
@Pytanie

wypłata wpływa na konto jest możliwość robienia nadgodzin płatnych jest premia kwartalna są dodatki typu :karta mulisport pakiety medyczne, fajny fundusz socjalny.Polecam

Były
@opinia

Tą opinię to chyba pisał kierownik.

A nie powiem kto
@opinia

Dodaj do tego owocowe czwartki i klapki na wakacje w Juracie jako obwozny kupiec przy cyganskiej karawanie. EM DZEJ nie masz wstydu chłopie pisać takich rzeczy? Napisz prawdę

Anonin
@opinia

To może było kiedyś obecnie wszystko zabierają funduszu brak, premie kierownik zabiera standardowo zawsze znajdzie jakiś haczyk a jak nic nie znajdzie to i tak zabierzek tak dla zasady. Niestety atmosfera jest beznadziejna, haos, nerwówka masakra a do wszystkiego doprowadza (usunięte przez administratora) Trochę tam popracowałem i nie polecam nie warto.

Janusz
@opinia

Taa jest, ale tylko w zapewnieniach i obietnicach na rozmowie kwalifikacyjnej. Wstyd i żenada. Typowa firma, która powinna nazywać się Januszex

artysta_plastyk
@Janusz

nazwa od imienia założyciela ? czy od to od imion najbardziej aktywnych komentujących na tym portalu?

@artysta_plastyk

Nazwa ta wzięła się od mentalnych imion kierownika i jednego z liderów.

@Anonim

Masz rację chłopie.(usunięte przez administratora) Nikt nie wie dlaczego kierownik broni tego kombinatora. Ogólnie firma kogucik, jeżeli chodzi o zatrudnionych przez KOF. Pozdro.

Prawda
@Były pracownik

Bo donosi potrzebne informacje, dlatego.

Arczi
@Prawda

Nawet dla teściowej znalazła się fuszka, oczywiście po wcześniejszym doniesieniu na kartce a4, listy z tym co może, a co nie. Jest szansa że więcej rodziny się znajdzie w przyszłości. Kto ma trochę oleju w głowie, niech ratuje się jak najszybciej.

Karol

Czyli u was tylko premia kwartalna tak?

Lepik

Byly pracownik JMG. ***** ***

Pracowałem 2x2 lata. Praca merytorycznie nie jest zła bo nie trudna. Płaca hmm ogólnie (usunięte przez administratora) i mogiła. Premie są jak yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział. Socjal jak kierownik wcześniej wychwalal w wpisie to ogólnie "co tu widzisz? Nic? To właśnie Socjal." . I tu się zaczyna prawda. Wchodząc w struktury tej firmy licz się z brakiem czasu prywatnego, mało średnia płacą, dużym stresem oraz ciągłymi pretensjami kierownika o byle co ( czasem sam nie wie czego chce dzwoni pisze po pracy, wyskakując z głupimi pytaniami, czasem potrafi się obrazić. Naprawdę!!?? Kierownik obrazić??!! I TEŻ POPLAKAC ahhhh to było piękne) . Drugie liderzy typu (usunięte przez administratora)to porażka niby duży a trzyma się pracy bo ona ratuje mu życie bez niej to poprostu wysoki marudzacy trep. Niby wie niby nie wie, nie wytłumaczy ogólnie nie lider, nie ta osoba nie na tym stanowisku bo i malpe nauczysz tego co on wie. (usunięte przez administratora) Oczywiście znajdą się osoby które pomogą wytłumacza typu Pan (usunięte przez administratora) (pamiętam jak miałem z nim problem z początku lecz chłop wporzadku i się dogadaliśmy) ale niestety atmosfera w firmie wyciąga z takich ludzi pozytywną energię.(usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w Oerlikon Balzers sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ikea
@Pytanie

Od jakiegoś czasu każda nowa osoba zatrudniana jest przez firmę zewnętrzną także miodu tam nie ma

Marina

@opinia czyli możliwość a nie przymus?

Ikea
@Marina

niestety raczej przymus

Banan
Kandydat

Jakie dają tam stawki dla początkujących, ile za nadgodziny?

Opinia 1

Nie polecam pracy w tej firmie jeśli szanujesz swój czas prywatny. Nękanie smsami telefonami po godzinach pracy nawet po nocnej zmianie o wczesnych godzinach porannych. Na siłę wpisywanie ludzi w grafik na nadgodziny. Tutaj liczy się tylko obrót firmy nie ludzie. Premia kwartalna nawet zabierana jest za to że wzięło się urlop na żądanie i kierownik zawsze szuka innych podstaw by ta premie zabrać.

Szukam pracy

Jak wyglądają zarobki, jaki jest system pracy i czy można liczyć na nadgodziny w tej firmie? Mógłby wypowiedzieć się ktoś z firmy czy potrzebni są tam obecnie nowi pracownicy na produkcję? Pozdrawiam Paweł.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Oerlikon Balzers sp. z o.o. w mieście Kędzierzyn-Koźle? Nadal nie ma opinii od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlikon Balzers sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oerlikon Balzers sp. z o.o.