Opinie o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat

Czy nowi pracownicy we wszystkich oddziałach Brenntag dostają nową czystą odzież i niezbędne wyposażenie ochronne ? Czy zdarza się że nowych pracowników wyposaża się w stare , znoszone i brudne ubrania po byłych pracownikach?

rudy

Polecam Brentag a szczegolnie Alcafood nieliczni tylko pamietaja o czym pisze pozdro

Jakie narzędzia pracy zapewnia Brenntag Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Pracownicy w zależności od stanowiska i zakresu obowiązków wyposażani są w niezbędne narzędzia pracy, taki jak np. telefony komórkowe, laptopy oraz samochody służbowe

Zbigniew Nowy wpis
@Ja

Powiesz coś więcej po wypłatach? Są na dobrym poziomie? Warto żebym wysłał CV? Chodzi mi pod względem finansowym.

Ja Nowy wpis
@Zbigniew

Na jakie stanowisko aplikujesz? Ja osobiście uważam że pensje są na godziwym poziomie.

sonny Nowy wpis
@Zbigniew

Warto, dobrze płacą.

Anna

Ostrzegam przed firmą Brenntag Polska w Tarnowie Podgórnym firma nie szanuje przewoźnikia nie rozładowują towaru z auta . Brak organizacji pracy kierowca wykręcił już 5 godzin w oczekiwaniu na rozładunek . NIE POLECAM TEJ FIRMY !! JESTEM KILKA RAZY W TEJ FIRMIE ZAWSZE ODSTAJĄ AUTA PO KILKA GODZIN MINIMUM 5 GODZIN CZEKANIA . ROZŁADUNEK KILKU BECZEK JEST PROBLEMEM DLA FIRMY

@Anna

Szanowny Panie, Bardzo poważnie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych uwag. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak bazować na ocenie konkretnej sytuacji. Bardzo proszę o ich przesłanie szczegółów zdarzenia/zdarzeń, których efektem jest opublikowany komentarz. Z poważaniem

Wiecie, czy Brenntag Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ja
@Pytanie

Tak. Brenntag udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy zarówno do pracy zdalnej jak i stacjonarnej.

Wiktoria
@Ja

A można sobie wybrac np calkowty tryb zdalny? Czy raczej preferowany model w firmie to hybrydowy?

Młody

Kiedyś było lepiej

logo firmy Test Automation Engineer
TestArmy Group S.A
(80 opinii)
logo firmy SPAWACZ - ŚLUSARZ
Kędzierzyn-Koźle
Konig Metall Polska Sp. z o.o.
(76 opinii)
logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Kędzierzyn-Koźle
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownice/ka sprzątającego w obiektach
Kędzierzyn-Koźle
INWEMER System sp. z o.o.
(293 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@Menadżer

Brenntag Polska zapewnia nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach. Może się zdarzyć, że nowemu pracownikowi zostanie przydzielona używana odzież roboczą (z wyjątkiem bielizny i obuwia), ale pod warunkiem, że przedmioty te zachowały właściwości ochronne i użytkowe oraz są czyste i zdezynfekowane. Komplet ten jest używany do czasu przygotowania przez zewnętrznego usługodawcę spersonalizowanego kompletu odzieży dla danego pracownika.

Pracownik z agencji
@Marcin Papliński

Prawie rok w firmie i dalej używana odzież, nowe? Hahaha się uśmiałem Multisport? Jeśli jesteś zatrudniony przez agencję to życzę powodzenia bo mi jakoś tej karty ani możliwość jej wyrobienia nie dali.

@Pracownik z agencji

W której lokalizacji Pan pracuje?

Gabriela
@Marcin Papliński

Czyli dobrze rozumiem, że warunki w dużej mierze zależą od lokalizacji? Jestem trochę zdziwiona, skoro to jedna firma, to chyba wszędzie powinno być tak samo.

Izabela

Od czego zależy zatrudnienie w firmie albo przez agencję? Myślałam, że tu sto procent ludzi ma umowę z firmą., a czytam, że nie bardzo.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

rudy

sowa
@rudy

Zgadza się Justynow to jest to i lata 90te

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Brenntag Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Magda

Jak często dają u was podwyżki?

Czym Brenntag Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maja
@Pytanie

Perspektywami rozwojowymi, wynagrodzeniem, świadczeniami dodatkowymi (dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program emerytalny finansowany przez spółkę, wsparcie z funduszu socjalnego), kulturą organizacyjną ….

Izabela
@Maja

Czy dobrze zgaduję, że pracujesz w Brenntag? Interesują mnie zarobki technologa działu farb w Kędzierzynie. W ogłoszeniu mowa o atrakcyjnych zarobkach, ale widełek nie podano. Pomożesz mi?

Driver
 Problem

W niektórych placówkach standardy pracy są rodem z (usunięte przez administratora)- smród głód i ubóstwo. Na siłę wyszukiwanie winnych za swoje nieudolne zarządzanie.

@Driver

Czy Brenntag Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dorota Weber
@Pytanie

Tak, pracownicy mają możliwość przystąpienia do programu Multisport

Kandydat

Również chodzi o pracowników z agencji .?

@Menadżer

Tak, dotyczy to wszystkich Pracowników.

Marcin Papliński

Zaskoczyło mnie ogromnie usunięcie mojego SŁUŻBOWEGO nr telefonu, dzięki któremu osoby chcące przekazać konkretne zastrzeżenia mogły się ze mną bezpośrednio skontaktować.

Max-pol

Brenntag wstydź się. Swoim pracownikom dajecie extra premie za chodzenie do pracy w czasie tej pseudo pandemii. A pracownicy firmy "pomocniczej" odwalający kawał dobrej roboty zostali nie pierwszy raz pominięci ... My jacyś gorsi jesteśmy ?? Gdyby nie my to już dawno leżycie i kwiczycie . Nie pozdrawiam.

@Max-pol

Niech dobrze zrozumiem: w sytuacji, w której firmy coraz częściej obcinają pracownikom pensje, wysyłają ich na przymusowe urlopy, zawieszają swoja działalność albo wręcz zwalniają ludzi Ty dostajesz pełną pensję i nadal pracujesz, a Twoim zarzutem jest że nie dostałeś "extra premii" tak jak pracownicy INNEJ firmy, w tym przypadku Brenntag? To gdzie tu powód dla Brenntag żeby się wstydzić? Nie powinieneś przypadkiem napisać do firmy która płaci Ci pensję?

Ann

Kochani nie znam firmy nie pracowałam ale jestem pod ogromnym wrażeniem wsparcia w akcjach charytatywnych Brawo mało jest takich Firm

Babcia Olusia
@Ann

To prawda, pomogli też mojemu wnukowi,bardzo dziękujemy.

qwerty

Pakiet medyczny jest, ale kiepski. Najtańszy. Na wizytę u ginekologa koleżanki mówiły, że termin był dłuższy niż w NFZecie. Do dermatologa dostałem propozycję wizyty po 2 miesiącach w dzień powszedni o 9. rano. Jak byłem u innego specjalisty, to powiedział, że w ramach tego pakietu może dać mi opinię i i tak odesłał mnie do lekarza rodzinnego po skierowanie i ze skierowaniem do specjalisty na NFZ. Ogólnie. Pakiet medyczny to lipa. Jest beznadziejny. Zachęcają tym ludzi, ale nie licz, że będą z tego jakieś korzyści. Ubezpieczenie, to jest jakieś odszkodowanie jak wylądujesz w szpitalu, bo będziesz miał wypadek w pracy. Z tego nigdy nie korzystałem.

MK
@qwerty

Wybacz kolego, ale obawiam się że opowiadasz brednie... jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż tydzień na wizytę/badanie. Nawet jak miałem rezonans magnetyczny robiony (oczywiście w ramach właśnie tego ubezpieczenia). Chociaż nie, raz faktycznie czekałem coś koło 12 - 14 dni, ale dlatego że rehabilitant do którego chciałem się zapisać nie miał wolnych terminów wcześniej, więc żadne 'lepsze' ubezpieczenie nic by tu nie zmieniło.

Paulina

@Krycha a jak dokładnie wygląda ten fundusz socjalny tutaj?

@Paulina

Wygląda bardzo pozytywnie :) możesz np. iść sobie do kina, teatru, na koncert do aquaparku itp, a firma zwróci Ci wydane pieniążki na konto. Oczywiście w ramach określonego limitu. Poza tym możesz dostać dofinansowanie na wyjazd wakacyjny w ramach "wczasów pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci (np. kolonie), paczki mikołajkowe z prezentami i chyba coś jeszcze tam było, ale nie pamiętam, bo nie korzystałam ;P Jakbyś chciała wiedzieć więcej to pytaj :)

Pawelkrakow

Przyjechałem się rozładować punk 15 usłyszałem zapraszamy rano. Poszedłem do dyrektora kazał mi wypieprzac z bióra. Chamstwo w spedycji i zarozumialy grupas reprezentują tak wielką firmę.

tadek
@Pawelkrakow

ta opinia nie jest na temat pracodawcy.

@Pawelkrakow

Może przemawia przez mnie brak doświadczenia, ale wydaje mi się, że "biÓro" pisze się nieco inaczej... :P

@Pawelkrakow

Szanowny Panie, Bardzo nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych sytuacji, zachowań lub postaw wśród naszych Pracowników. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak wynikać z pełnej i trafnej oceny sytuacji, do której niezbędne byłyby konkretne informacje. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brenntag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Brenntag Polska Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Brenntag Polska Sp. z o.o.