Brenntag Polska Sp. z o.o.
counter
2 129 141 5 1
Max-pol

Brenntag wstydź się. Swoim pracownikom dajecie extra premie za chodzenie do pracy w czasie tej pseudo pandemii. A pracownicy firmy "pomocniczej" odwalający kawał dobrej roboty zostali nie pierwszy raz pominięci ... My jacyś gorsi jesteśmy ?? Gdyby nie my to już dawno leżycie i kwiczycie . Nie pozdrawiam.

Tak5Nie5
Ann

Kochani nie znam firmy nie pracowałam ale jestem pod ogromnym wrażeniem wsparcia w akcjach charytatywnych Brawo mało jest takich Firm

Tak4Nie3

Czym Brenntag Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

TakNie1
Maja
@Pytanie

Perspektywami rozwojowymi, wynagrodzeniem, świadczeniami dodatkowymi (dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program emerytalny finansowany przez spółkę, wsparcie z funduszu socjalnego), kulturą organizacyjną ….

Tak2Nie3
Izabela Nowy wpis
@Maja

Czy dobrze zgaduję, że pracujesz w Brenntag? Interesują mnie zarobki technologa działu farb w Kędzierzynie. W ogłoszeniu mowa o atrakcyjnych zarobkach, ale widełek nie podano. Pomożesz mi?

Driver Nowy wpis
 Problem

W niektórych placówkach standardy pracy są rodem z (usunięte przez administratora)- smród głód i ubóstwo. Na siłę wyszukiwanie winnych za swoje nieudolne zarządzanie.

Tak1Nie
Marcin Papliński Nowy wpis
@Driver

Szanowny Panie, Bardzo poważnie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych uwag. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak bazować na ocenie konkretnej sytuacji. Bardzo proszę o ich przesłanie szczegółów zdarzenia/zdarzeń, których efektem jest opublikowany komentarz. Z poważaniem

TakNie

Czy Brenntag Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dorota Weber Nowy wpis
@Pytanie

Tak, pracownicy mają możliwość przystąpienia do programu Multisport

Tak1Nie
Menadżer
Kandydat

Również chodzi o pracowników z agencji .?

@Menadżer

Tak, dotyczy to wszystkich Pracowników.

TakNie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Menadżer
Kandydat

Czy nowi pracownicy we wszystkich oddziałach Brenntag dostają nową czystą odzież i niezbędne wyposażenie ochronne ? Czy zdarza się że nowych pracowników wyposaża się w stare , znoszone i brudne ubrania po byłych pracownikach?

@Menadżer

Brenntag Polska zapewnia nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach. Może się zdarzyć, że nowemu pracownikowi zostanie przydzielona używana odzież roboczą (z wyjątkiem bielizny i obuwia), ale pod warunkiem, że przedmioty te zachowały właściwości ochronne i użytkowe oraz są czyste i zdezynfekowane. Komplet ten jest używany do czasu przygotowania przez zewnętrznego usługodawcę spersonalizowanego kompletu odzieży dla danego pracownika.

Tak1Nie3
Marcin Papliński

Zaskoczyło mnie ogromnie usunięcie mojego SŁUŻBOWEGO nr telefonu, dzięki któremu osoby chcące przekazać konkretne zastrzeżenia mogły się ze mną bezpośrednio skontaktować.

Tak1Nie1
Max-pol

Tak5Nie5
@Max-pol

Niech dobrze zrozumiem: w sytuacji, w której firmy coraz częściej obcinają pracownikom pensje, wysyłają ich na przymusowe urlopy, zawieszają swoja działalność albo wręcz zwalniają ludzi Ty dostajesz pełną pensję i nadal pracujesz, a Twoim zarzutem jest że nie dostałeś "extra premii" tak jak pracownicy INNEJ firmy, w tym przypadku Brenntag? To gdzie tu powód dla Brenntag żeby się wstydzić? Nie powinieneś przypadkiem napisać do firmy która płaci Ci pensję?

Tak4Nie6
Ann

Tak4Nie3
Babcia Olusia
@Ann

To prawda, pomogli też mojemu wnukowi,bardzo dziękujemy.

TakNie1

qwerty

Pakiet medyczny jest, ale kiepski. Najtańszy. Na wizytę u ginekologa koleżanki mówiły, że termin był dłuższy niż w NFZecie. Do dermatologa dostałem propozycję wizyty po 2 miesiącach w dzień powszedni o 9. rano. Jak byłem u innego specjalisty, to powiedział, że w ramach tego pakietu może dać mi opinię i i tak odesłał mnie do lekarza rodzinnego po skierowanie i ze skierowaniem do specjalisty na NFZ. Ogólnie. Pakiet medyczny to lipa. Jest beznadziejny. Zachęcają tym ludzi, ale nie licz, że będą z tego jakieś korzyści. Ubezpieczenie, to jest jakieś odszkodowanie jak wylądujesz w szpitalu, bo będziesz miał wypadek w pracy. Z tego nigdy nie korzystałem.

MK
@qwerty

Wybacz kolego, ale obawiam się że opowiadasz brednie... jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż tydzień na wizytę/badanie. Nawet jak miałem rezonans magnetyczny robiony (oczywiście w ramach właśnie tego ubezpieczenia). Chociaż nie, raz faktycznie czekałem coś koło 12 - 14 dni, ale dlatego że rehabilitant do którego chciałem się zapisać nie miał wolnych terminów wcześniej, więc żadne 'lepsze' ubezpieczenie nic by tu nie zmieniło.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Paulina

@Krycha a jak dokładnie wygląda ten fundusz socjalny tutaj?

@Paulina

Wygląda bardzo pozytywnie :) możesz np. iść sobie do kina, teatru, na koncert do aquaparku itp, a firma zwróci Ci wydane pieniążki na konto. Oczywiście w ramach określonego limitu. Poza tym możesz dostać dofinansowanie na wyjazd wakacyjny w ramach "wczasów pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci (np. kolonie), paczki mikołajkowe z prezentami i chyba coś jeszcze tam było, ale nie pamiętam, bo nie korzystałam ;P Jakbyś chciała wiedzieć więcej to pytaj :)

Pawelkrakow

Przyjechałem się rozładować punk 15 usłyszałem zapraszamy rano. Poszedłem do dyrektora kazał mi wypieprzac z bióra. Chamstwo w spedycji i zarozumialy grupas reprezentują tak wielką firmę.

@Pawelkrakow

ta opinia nie jest na temat pracodawcy.

@Pawelkrakow

Może przemawia przez mnie brak doświadczenia, ale wydaje mi się, że "biÓro" pisze się nieco inaczej... :P

@Pawelkrakow

Szanowny Panie, Bardzo nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych sytuacji, zachowań lub postaw wśród naszych Pracowników. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak wynikać z pełnej i trafnej oceny sytuacji, do której niezbędne byłyby konkretne informacje. (usunięte przez administratora)

TakNie

Jakie są mocne strony pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, nie wiem jakie są twoje priorytety. Najogólniej mówiąc na plus zaliczyłbym dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, fundusz socjalny do wykorzystania wg. uznania albo pracowniczy program emerytalny itp. Co do atmosfery w pracy to wiadomo: ludzie są różni i można różnie trafić, jak wszędzie. Ja nie narzekam :)

Tak1Nie2
Kupiec

Nie polecam współpracę z tą firmą. Inn firmy są duzo lepsze i tańsze. Dział handlowy nic sobą nie reprezentuje. Bardzko kiepskiej jakośći produkty. Nie polcem nikomu wspłpracy.

Tak2Nie3
@Kupiec

to jest strona o firmie jako PRACODAWCY a twoja opinia nie ma z tym nic wspólnego. trzeba czytać ze zrozumieniem.

rafal77

Pierwszy raz jestem w Brenntag Kędzierzyn Koźle ul Towarowa i to jak ty panie z działu gdzie przyjmuje się dokumenty sie zachowują to już naprawdę porażka człowieka traktują jak śmiecia dosłownie . Nie myślałem że tak tu jest tracą PRL em . Moze ktos to przeczyta i zrobi w koncu z tym porządek.

Tomasz
@rafal77

W jakiej sprawie byłeś obecny w siedzibie firmy? Mógłbyś napisać coś więcej o rzekomym zachowaniu osób, które pracują na dziale przyjmowania dokumentów. Chciałbym, abyś sprecyzował dokładnie jakiej sytuacji byłeś świadkiem.

@Tomasz

na 100% znowu kierowca ciężarówki więc opinia nie na temat.

Technik

Wszystkie brentag w Polsce to porażka jestem kierowca i często dostarczamy tam towar opóźnienia w odbiorze robienie z samochodu magazynu rozładunek do mauserow konfekcja a kierowca stoi po 6 h a taco leci jak jesteś wcześniej z towarem to wypad bo jesteś awizo ważny ale ze kierowca musi zdawać egzaminy w Belgii czy Holandii aby ten detal załadować to nic ja już powiedziałem mojemu dispo koniec z tym niech im dostarczają belgowie lub inni bo kontakt w języku obcym tragedia odradzam współpracę jedyny dobry brenntag to szwajcaria

TakNie2
@Technik

porażką jest twój komentarz. to jest strona o firmie jako pracodawcy a nie jak obsługuje kierowców, kurierów czy kogokolwiek innego. moderacja powinna takie komentarze usuwać.

Bogdan

Bardzo słaba firma. Dział handlowy bardzo kiepski.

Tak2Nie2
Olga
@Bogdan

Dziękuję Ci serdecznie za ten komentarz. Jednak tak naprawdę niewiele on nam mówi o pracodawcy, jakim jest Brenntag Polska. Bardzo cenimy tu sobie wypowiedzi, które w sposób konkretny przekazują nam wiedzę na temat danej firmy, a ta Twoja jest po prostu zbyt ogólnikowa. Zechcesz nam wobec tego powiedzieć, co właściwie sprawia, iż uznajesz Brenntag Polska za słabą firmę? Chodzi o poziom zarobków? Liczę na rzetelną odpowiedź z Twojej strony!

Tak3Nie

Marcin Papliński

Bardzo nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych sytuacji, zachowań lub postaw. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak wynikać z trafnej oceny sytuacji, do której niezbędne byłyby konkretne informacje. Osoby, które zamiesiły krytyczne komentarze o obsłudze w naszych magazynach, proszę o kontakt telefoniczny na mój służbowy numer 605 368 083.

Tak6Nie

BB

Ta firma towielka porażka/ (usunięte przez administratora)... Codziennie widzę tych przepracowanych pracowników. Limity nadgodzin w tej firmie nieobowiązuja. Brak jakiejkolwiek kontroli na magazynie. Bo po co... ? Żeby wyjechać o normalnej godzinie samemu trzeba sobie poprzywozic towar i załadować. Nie polecam..

Tak17Nie1
@BB

Prawda

Tak2Nie

@BB

Gdzie inspekcja transportu nie mówię już o inspekcji pracy kierowcy muszą się sami ładować jak nie to godziny oczekiwania a dyrektor Ryb.....bonusy zbiera razem z pseudo logistykiem Górn.....

Tak7Nie
@Taktak

A pseudo dyrektor Pan von bąbola i jego żąłnierze to (usunięte przez administratora) to co nygus i krentacz

mm

moze i firma duza i nawet miedzynarodowa... szkoda ze pracownicy (panie z biura przy magazynie) zatrzymaly sie w jedynie słusznych czasach PRL.... Czas oczekiwania na dokumenty - minimum 6 godzin, bo praca przeciez nie przeszkadza w piciu kolejnej 4 kawy i zjedzeniu kojelnego ciastka. To nic ze czlowiek czeka na zaladunek - to tylko kierowca przeciez.... Niewarty zachodu..... Masakra jakas . Pomijam fakt ze "miłe" panie nie odbieraja zadnych telefonow. Wykonalem ich dzis tylko 65

Tak3Nie

Zaniepokojony
@mm

Proszę napisać, w którym magazynie napotkał Pan na opisane trudności i nieodpowiednie podejście. Poza skierowaniem do Pana przeprosin, chcielibyśmy również eliminować takie zachowania.

Tak29Nie

Spirytu
@Zaniepokojony

K Koźle

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Brenntag Polska Sp. z o.o.