Studio Urody EXOTICA Marlena Widurska

Słupsk

Opinie o Studio Urody EXOTICA Marlena Widurska

bella

Szukałam teraz informacji o Studio Urody EXOTICA Marlena Widurska, ale poległam, nic nie ma w internecie. Może ktoś napisac, czy oni w ogóle jeszcze działają?

gosc

nie jestem nawet ciekawa co tam nawywija bo juz obgaduje nową szefową...stary chwyt [usunięte przez moderatora] to łzy i zganianie ze szefowa nie placi na czas . powodzenia dla szefostwa z Kolibra

mała84

A tak w ogóle jak chcecie sobie pogadać na temat [usunięte przez moderatora]to proszę zajrzyjcie do [usunięte przez moderatora]. Tam teraz ona pracuje. Ciekawe co tam nawywija.

gosc

no niestety jeśli chodzi o Panią [usunięte przez moderatora] to jej usługi nie były i nie sa na najwyższym poziomie nie chce się wypowiadać na jej temat ale niech odda w końcu pieniążki, które pożyczyła ,,na wieczne oddanie'' to sie nazywa wyłudzenie i tupet. zapewne powyższa opinie pisała jej koleżanka. Ja ostatnio korzystałam z uslug Pani [usunięte przez moderatora] i nie mam żadnych zastrzeżeń co do profesjonalizmu, Ale ktoś kto napisał ze [usunięte przez moderatora] jest oszustką miał całkowitą racje.

nowa

Pani [usunięte przez moderatora], która przejęła salon chyba splajtuje bo bez pani [usunięte przez modoeratora] salon nie prosperuje rewelacją tipsy trzymają się tydzień włosy są nie umiejętnie obcięte po prostu tragedia... i nie radze się tam zatrudniać oszukuję i wyzyskuję z wypłatami to najgorszy salon w słupsku nigdy się tam nie pojawię chyba że wróci pani Marlena.

marlena widurska

Pragnę poinformować iź Studio Urody Exotica w Słupsku nie istnieje od stycznia 2013r. A wszelkiego rodzaju źale i pretensje dotyczące osoby pani [usunięte przez moderatora] proszę kierować do niej bezpośrednio a nie ubliźać całej firmie- firmie juź nie istniejącej. Skoro ktoś wystawia taką opinię w maju widać jak jest zorientowany na rynku pracy.

Monster

Uważajcie na te studio!Ponieważ zatrudnia tam [usunięte przez moderatora] , a przede wszystkim pani [usunięte przez moderatora],która tam pracuje, to oszustka wynajmuje mieszkania od ludzi ,okrada,ucieka bez zapłacenia rachunków!

Zostaw opinię o Studio Urody EXOTICA Marlena Widurska - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Urody EXOTICA Marlena Widurska