SCANIA POLSKA

Słupsk

Opinie o SCANIA POLSKA

Maja

@Kuczuncxds czyli firma SCANIA POLSKA dba o swoich pracowników pod względem socjalu. A szkolą nowego pracownika inni pracownicy czy jakaś specjalna osoba jest wyznaczona do takich szkoleń w firmie? Czyli jeżeli chodzi o przełożonych to są różni i różnie można trafić. No ważne chyba, żeby negatywnie się nie nastawiać i spróbować swoich sił, prawda?

hohulc
@Maja 14.12.2017 16:15

powiem tak- pracodawca 5+, szkolą cie dobrze ale od ciebie zalezy czy chcesz pracowac. to nie sa jakies skomplikowane rzeczy ale lepiej miec stycznosc z narzedziami. szkoli cie pracownik dzialu do ktorrego cie rzuca, lider chyba tez wiem ze uczy. da sie pracowac ogolnie, ale trzeba CHCIEC. Byly przypadki ze ktos sie chwalil ze umie robic to i to a zlapal za wiertrke i sie wystraszyl i uciekl. Przleozeni tez roznie, wiem ze sa bardzo mili i są mniej mili czy wyrozumiali ale too chyba w kazdym zakladzie tak jest.Chcesz pracowac- idz i sprobuj, nic nie zaszkodzi a przkoenasz sie. Tylko pamietaj, ze jesli praca ci sie nie podoba to szukaj innej bo to strata czasu dla ciebie ale i tez dla przelozonych , oni mają mase pracy i muszą wyrabiac czas i w dodatku cie szkolic. To czy bedziesz pracowac zalezy tylko od ciebie

Kuczuncxds

Pracowałem parę mcy ale się zwolniłem bo zmieniam pracę na lepiej płatną. Ogólnie spoko firma, zarobki socjal BHP obiady za grosze ciuchy wyprane itd. niczym się nie przejmujesz tylko masz pracować. Praca różna, rzucą cie tam gdzie potrzebuja, pouczyszsz się z tydzień i już robisz więcej, aczkolwiek jest to idiotyzm bo jeśli nie miałeś do czynienia z narzędziami typu klucze wiertarki szlifierki to i tak masz robić, nikt ci porządnie nie wytłumaczy, patrz się i ucz, potem rób. Są różne działy , montaż wewnątrz, zewnątrz autobusu czy jakieś hydrauliki itd, każdy się może nauczyć ale laikowi nie polecam, z mojej grupy która przychodziła do fabryki na 14 osób zostały 2-3. Dalej na agencji pracują, są samodzielni, a dostają mniej niż scaniowcy. Jeśli nie złapiesz rytmu i przyzwyczajeń przez jakiś czas, odpuść. Nie ma sensu się męczyć. Masz wykształcenie lub doświadczenie mechaniczne, ślusarskie hydrauliczne etc to dasz radę. Menedżery nieporozumienie, liderzy są albo ok albo (usunięte przez administratora) i nieroby. Zakład bardzo dobry jako zakład, atmosfera dobra, ale praca.. taka sobie. Powodzenia!

Maja

Właśnie przeczytałam wywiad z Örjan Åslund, dyrektorem ds. produktu w Scania Trucks na temat rozwoju firmy https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/pojazdy-budowlane-scania-xt-po-premierze-2017/gb6f6w1 Czy ten rozwój przekłada się na większą liczbę miejsc pracy? Wiecie coś na temat rekrutacji w firmie?

Maja

@TIr z UErozumiem, że uważasz zachowanie niektórych pracowników za nieodpowiednie. A co możesz powiedzieć więcej na temat tego jak wygląda sama praca w SCANIA POLSKA? Jak oceniłbyś firmę jako pracodawcę?

TIr z UE

Bylem na rozładunku w tej firmie. Magazynier z budynku nr 1 bardzo nie miły. To samo dotyczy wózkowego. Nie chce się im pracować palą fajki i piją kawę zamiast brać się za robotę. Totalne dno.

Maja

Pracujesz w SCANIA POLSKA? Podziel się informacjami na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Praktykant

Dobre praktyki to moje życie

say

Dobrze, że taki mechanik samochodowy to ma zapewnione zarobki adekwatne do poiwerzanych obowiązków. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest u nich zawsze na czas, wiecie może? Dziękuję za szybką odpowiedź.

debowy

można palić,są przerwy

nat

Wiadomo czy jest jakaś oferta dla kobiet

Anonimus

Nie polecam. Praca tragiczna ryje głowe młodzi ludzie nie nabierają żadnego doświadczenia prawdziwy obóz. Zarobki. ... Prywaciarz da ci więcej i zawsze sie z nim dogadasz. Jako pracodawca daje 6 gwiazdek w końcu to Scania. Atmosfera nie miła. Uklady. Rodzinna firma. Nie odpowiedni przełożeni, nie odpowiedni ludzie na wysokich stanowiskach

Adam

Jakie zarobki na stanowisku mechanika ?

mack

witam czy są jakieś przyjęcia do pracy w słupsku

Divi

W fabryce pracuje kilkaset osób a hejtu prawie nie widać - coś musi być na rzeczy, prawda? Pracowałem i ja na produkcji (zwolniłem się sam, bo zmieniałem miejsce zamieszkania). Ogólnie jak na polskie warunki - można polecić. Wypłata zawsze na czas, opieka medyczna w cenie, zawsze czyste ubrania robocze, bardzo dobre narzędzia na jakich pracujesz, rotacja pracowników niewielka. Sporo ludzi pracuje tam po 10 lat - jak by było źle, to by nie siedzieli tyle czasu w jednym miejscu.

figaretto

Scania to naprawdę solidna firma, chyba jedna z najbardziej znanych w Polsce, nie znam nikogo kto by o tej firmie nie słyszał, no i to jest też uznana marka za granicą. Z tego co przeglądałęm oferty to oprócz tych typowych typowo mechanik to i spokojnie można znaleźć oferty dla przedstawiciela handlowego. Obecnie nawet w naszym kochanym Radomiu szukają na to stanowisko :)

mlody

Ludzie powiedzcie czy sie cos rozkreca bo szukaja ludzi do scanii ,czy znow cos ruszy ? Warto sie tam pchac? Ile autobusow dziennie robicie? Odp

gość

A dostaniesz 1600 1800 na rękę.Niektórzy ludzie na produkcji więcej zarabiają od inżynierów.

gosc

No a teraz scania ze Słupska czeka na jakiś cud,bo nie mają roboty.Dołożyli im więcej idiotycznych szkoleń,więcej niż kiedyś bywało. Co za [usunięte przez moderatora] firma.A poza tym ucięli pensje -20% ale nie wszystkim oczywiście.Tym darmozjadom z góry i jeszcze innej grupie pensji nie ucieli.Jest to firma tzw.przechowalnia dla różnych obiboków i kombinatorów,którzy mało umieją.No ale teraz coś optymistycznego.Mimo wszystko scania pozostanie niezłą firmą pod względem jakości pracy (tak nie do końca,bo wypuszczają wiele bubli na rynek) i warunków pracy porównując to do innych firm w Słupsku.

franek

Pracuję jako kierowca w Birming [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prowadzę autobusy Scania. Niektóre autobusy są zimne jak lodówka. Ogrzewanie nie działa jak należy. Silniki słabe i nie dają rady po tych górkach. (ciągłe opóźnienia) Ponadto po zwolnieniu prędkości, kiedy potrzeba depnąć w gaz to Skania się zastanawia jak ten muł co ty od niej chcesz, zredukuje bieg i dopiero łaskawie zacznie ciągnąć. Absolutny niewypał.

lizus

Układy i lizusostwo to najważniejsze, marna płaca. Socjale ok. Coraz gorzej się dzieje w tej firmie . Nie polecam

gal

Nie polecam pracy jako inż. Marna kasa i dużo małpiej roboty

Zostaw opinię o SCANIA POLSKA - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCANIA POLSKA