Opinie o SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA w Słupsk

SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA
1 193 182 5 1
spawaczyna Nowy wpis

Spawaczu!!! Jeżeli szanujesz swój zawód, a przede wszystkim samego siebie... Stay away from Scania!!!

man_with Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dużo rozpisywać się tu nie należy, a za całość wystarczy stare mądre powiedzenie "ryba psuje się od głowy" Chora firma zarządzana przez nieudaczników od dyrekcji, poprzez zidiociałych kierowników i tak do tępych liderów dochodząc.

Piotr

Witam, a jak wygląda praca spawacza w Scani? Czy po umowie próbnej przechodząc do Scani jest jaka kolwiek podwyżka? Czy to prawda że za soboty dodatkowo płacą 400 zł brutto? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

szacunek spawacza
@Piotr

szanuj sie. Daja 2500zł do ręki jako spawaczowi. Szanuj się, sanuj ten zawód, bo w scania spawacza nie szanują

Piotr
@szacunek spawacza

To powiedz kolego gdzie szanują spawacza w naszym regionie? Chętnie pójdę tam do pracy. Dostałem ofertę w scani jako spawacz ale zamiast zdobywac szlif w zawodzie rzucają mnie na dział monterski albo zamiatam. Obecnie rozglądam się za inna oferta.

Welder Nowy wpis
@szacunek spawacza

Oczywiscie. Piekne powiedziane.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Nazwa działu: Magazyn

Cześć Scania szuka Magazynierów z "atrakcyjnym wynagrodzeniem" i zastanawiam się czy nie złożyć tam cv. Czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na magazynie ? Scania ma bardzo słabe opinie ale mam też informacje od znajomych że nie jest tam tak źle jak to opisują. Oferta pracy jest oferowana przez agencje ( 3700 brutto ) przez 3 miesiące, a potem możliwe zatrudnienie przez Scania, i teraz rodzi się pytanie, jestem doświadczonym magazynierem ale nie chciałbym się spotkać z sytuacją że po 3 miesiącach pożegnam się z tą firmą i tylko potrzebowali pracownika na chwile. Proszę aby wypowiedział się ktoś z pracowników magazynu. Pozdrawiam Paweł

Ranking
dzonu :)
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)albo jakość albo ilość. Nie dajecie czasu by coś dobrze zrobić. Tylko szybko pchamy wozy bo trzeba. "Takty srakty." Jestem człowiekiem dokładnym i jak juz coś zaczynam chce zeby to dobrze wyglądało. Co to jest jakiś maraton? Podejsci Wasze mowi jedno lecimy " na ilość". Tu poprostu chodzi o gruby hajs i człowiek w tym zawsze bedzie deptany.

Tak1Nie1
Grażyna Sprężyna
Nazwa działu: Produkcja

Aktualnie nie ma przyjęć w Scani i nie zapowiada się, aby coś w tym kierunku się zmieniło. Praca jest jednozmianowa, zadawalające warunki pracy, kursy wewnętrzne umożliwiające rozwój osobisty.

TakNie5
Nikola
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy w dalszym ciągu są przyjęcia do pracy? Czy kobiety mają szanse na zatrudnienie?

TakNie4
Andrei
@Nikola

Już nie

Tak1Nie2
nowy
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich.Naczytałem sie tych opini o Scani co niemiara ale nie jest tak zle jak piszecie.Ja pracuje tam od niedawna załoga jest OK mimo że jak piszecie sami scaniowcy.Nie czuje się tam obco chętnie mi tłumaczą wszystko jest po prostu ok.Mam tylko nadzieję że dostane szanse pracy jeszcze jeszcze długo .

Tak4Nie6
wiki
Nazwa działu: Produkcja

Witam! Chciałabym zatrudnić się w Scania-Słupsk.Co powinnam zrobić,gdzie złożyć cv.Będę wdzięczna za podpowiedź.

TakNie3
@wiki

Aktualne zatrudnienie jest możliwe tylko przez pośrednika, co wiąże się z niższą wypłatą niż kiedyś. Praca dwu zmianowa 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00 Od poniedziałku do piątku Jak chcesz to dorabiasz w soboty, płacone są setki. Idziesz w sobotę do pracy a dostajesz za dwa dni ???? Ogólnie firma na plus Możliwość kursów wewnętrznych typu wózki widłowe

TakNie5
Justyna
@:)

Sama własnie potrzebowałam takich informacji - bardzo Ci za nie dziękuję. Powiedziałeś, że w SCANIA PRODUCTION aktualnie zatrudnienie jest możliwe tylko przez pośrednika. A jaki rodzaj umowy oferują tam pracownikowi na "start"?

karo
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pracy w Scania jako monter/monterka czy jest ciężko i czy warto sie tam zatrudnić?

yyy
@karo

Praca nie jest trudna. Jesli miales/mialas do czynienia kiedykolwiek ze sprzetem typu wkretarka bedzie Ci latwiej ; ) co do nadgodzin to zachecaja praca w soboty przy rozmowie w sprawie pracy, a co do czego nie ma mozliwosci przyjscia jako nowy pracownik.

Tak2Nie4

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA?

Man
@Pytanie

Oczywiscie raz w miesiącu do Bukowiny Tatrzańskiej

Tak4Nie3
P.G
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czytam opinie które są różne z przewagą tych mniej pozytywnych. We wrześniu mam rozmowę o pracę w Scani na stanowisko monter podzespół . Warto czekać i iść na tą rozmowę??

TakNie4
Emila
@P.G

Nie masz układow znajomosci. Zajada Cię. Miesiac tam wytrzymalem. Juz niepracuję.Latasz w (usunięte przez administratora) wlazisz podpierd I dasz sobie tam rade. ????????. Swini tam pelno. Lysych swini.

Tak4Nie1
Justyna
@P.G

P.G. czy zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rozmowie rekrutacyjnej w firmie SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA? Jeżeli tak, to jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na ten temat. Chętnie dowiem się również jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane.

PG
@Justyna

Witam. Justyna jeśli chodzi o mnie pracuje od 18 września. Wynagrodzenie brutto 3400 i umowa na 3 miesiące przez agencję HR WORK. Jeśli chodzi o mnie jestem zadowolony bo trafiłem na spoko ludzi na dziale. Wszystko zależy gdzie trafisz a to już od nich zależy.

Magazynier

Cześć wszystkim. Mam pytanie, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca magazyniera/operatora wózka widłowego? Chciałbym podjąć tam pracę ale nie jestem pewien patrząc na opinie :) I czy po zakończeniu umowy przez randstad, Scania oferuje wyższe zarobki?

TakNie7
Grejfrut
@Magazynier

Magazynier zależy gdzie trafisz. Magazyn a pełno niekompetnych ludzi. Po zatym normy czasowe które ciężko spełnić. Jak chcesz tu pracować na magazynie to tylko na rozładunku lub w budynku nr 20. Przechodząc na umowę ze scania najpewniej niedostaniesz nic ewentualnie 75 zł brutto więcej. Dodatkowo notoryczny brak sprzętu.

Tak3Nie4
scanic

tak 100 zl po 9 miesiacach

Tak2Nie3
@Magazynier

przecjodzisz na Scanię z takim samym wynagrodzeniem tylko dochodzą ci profity w formie 13 tej pensji

Gość
@gość

Jest w Scani 13 pensja

Adair
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś może wie jak długo się czeka na odpowiedż po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej?

MysZaa 1321
@Adair

Bardzo długo, czekamy na pracę od złożenia CV 4 tygodnie , dzwoniąc do nich zawsze coś wymyśla trzeba czekać trzeba czekać... ileż wkoncu można czekać jak ktoś potrzebuje pracy, przyjęli 200 osób teraz i nie dają sobie z tym rady chyba.. czas oczekiwania jest naprawdę długi ktoś by znalazł sobie w tym czasie 3 kolejne ... masakra

jaga
@MysZaa 1321

czekałam ponad 2 miesiące, ale była w tym czasie przerwa urlopowa

Adair
@jaga

Mam pytanie,napisałaś że czekałaś ponad dwa miesiące na odpowiedż a czy odpowiedz była pozytywna,zostałaś zatrudniona?

MysZaa 1321
@jaga

A tutaj nie ma przerwy żadnej... w balona lecą jak mogą naprawdę dzwonimy tam codziennie i dalej ta sama gadka xdd szkoda słów

Dali pare groszy

Teraz bedziemy plakac i orac. Bo nas teraz zaorają.????????????

Ni hao
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie, to jest klika. Umowy dla znajomych i rodziny. Dla innych to jest tekst, że koło tego trzeba pochodzić. Gdzie pochodzić? Z czym i do kogo? Nadgodziny)). Nie dla wszystkich, lub na działach takich co się = Gułag. To co piszą o liderach też jest prawda. To są wczasowicze. Pozytywne opinie piszą tylko i wyłącznie ,, swojaczki", bo dostają 200 zł za każdego co wciągną . Gdyby fajnie było, to by stali tłumy chętnych pod bramą. A gdzie są tłumy ?)))).

Gosc
@Ni hao

Prawda. Chcecie sprawdzcie se sami.

ona

Agencja Randstad
@ona

Się nie podpisałam.

Nazwa działu: Produkcja

witam ja też pracuję w Scanii i nie narzekam, chcę zarobić więcej zostaję po godzinach jak nie to nie 14:10 wychodzę i git.

sławomir

Jestem od jakiegos czasu pracownikiem w scani nie nie potrafie zrozumiec jednej rzeczy liderzy narzekaja ze maj duzo obowiazkow ale z tego co widac to wcale tak nie jest pan lider AWC siedzi na podwoziach przy biurku i calymi dniami głupa kleji i filmiki na youtoube oglada normalnie KRYTYK FILMOWY a jak mu sie znudzi to chwile pochodzi i tak całymi dniam dzwie sie ze nikt nic z tym nie robi przecierz tyle jest autobusow do uzupelnien na placu albo poprostu dac go na linie to werwy dostanie

Tak15Nie4
Nowy
@sławomir

Randstad zero socjalu - jaki ma scania???

Tak3Nie1
@Nowy

taki sam ????

Laszek

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem się pracy jako magazynier. Powiedzcie mi jak to wygląda kiedy przejmie mnie Scania na ile można liczyć? Pracuje się w soboty? Jest możliwość nadgodzin?

Lukas.
@Laszek

Sam sprawdz. Ile ludzi tyle opini.

@Lukas.

To żeś mi pomógł..

Lukas
@Laszek

Będę dopiero wyrabiał sobie opinie. Mało kto obiektywnie da Ci odp.

@Lukas

No to na pewno. Ale chyba jeśli chodzi o nadgodziny czy prace w soboty to chyba odpowiesz w miarę neutralną mogę uzyskać?

Arek

Lipa ogólnie.

Tak1Nie2
gosiaa34
@Laszek

nadgodziny są soboty niedzielę wolne

Ela
@Laszek

Scaniowcy maja się za wielkich fachowców. Nic Ci nie wytlumaczą zwykle dziady- poryte banie mają.Są wyjątki Ciekawi ludzie niestety w mniejszosci.Magazyn - luzniejsza atmosfera.

Tak1Nie3
@Ela

Dzięki za pomoc

Emil
@Ela

Fachowcy - scaniowcy. Nieroby!!!!!!

@Laszek

na tyle samo co przez agencję na Scanię przechodzisz z takim wynagrodzeniem jak przez agencję tylko dochodzą ci profity w formie 13 tej przez agencję yego nie masz

.....
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy mógł by mi. Ktoś wyjaśnić jak to jest z umową przez tą agencje na pewno tylko 3 miesiące? I czy kobiety mają ciężko?

@.....

niestety nie 3 miesiące to zależy od kierownika i lidera teraz ci co mieli umowy do końca września już mają przedłużanie do grudnia A czy kobiety mają ciężko zależy od działu na jaki się trafii

Nazwa działu: Produkcja

pracuję w Scanii z tego co mi wiadomo 140 osób czeka na rozmowę o pracę A potrzebują 200 osób .Ma ruszyć 2 zmiana dlatego potrzebujä tyle osób.

Tak3Nie
Nikola
Nazwa działu: Produkcja

Byłam na rozmowie w sprawie pracy.Trwa cały czas rekrutacja.Nie otrzymałam odpowiedzi odnośnie przyjęcia. Zbyt długi czas oczekiwania na odpowiedz.Czy wiadomo do kiedy trwa rekrutacja??.

ja

jak to jest, że jest rekrytacja w scanii? przy wyborze osób do monterowania?

Gal anonim
@ja

To jest dziwne, że do jednych z rekrutantów dzwonią jeszcze tego samego dnia, a do drugich, że musza czekać aż wszyscy będą po przeprowadzonej rozmowie.. Niewiadomo na co sie nastawiać.

Zmieniam pracę
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, Panowie idzie na montowni wyciągnąć chociaż z 3700 do ręki po okresie próbnym jeśli ma się mechaniczne doświadczenie ?

Ela
@Zmieniam pracę

Brutto (usunięte przez administratora)

Szoszon

Scania to Scania ale musicie w Siedlcach kretacza zmienić którego faktyczne fałszystwo i oszukiwanie na dobre nie wyjdzie. Coś tam działa ale już dla siebie też podobno nadziałał < myślę, że krótka piłka jak ktoś inteligentny się tym zaineresuje> nie tedy droga praktykancie drogi

Nowa w mieście

Witam, na pracuj. pl jest oferta pracy na stanowisko inżynier logistyk. Warto aplikować? Jakie są warunki pracy tzn. godziny, płaca, kierownictwo w tym dziale, warunki umowy itp. Pozdrawiam.

TakNie3
Scaniowiec
@Nowa w mieście

U inżynierów jest spoko. Dużo ambitniejszych zdań, jednak nie licz na jakieś specjalne wprowadzenie. Raczej uczysz się pytając innych. Praca pon-pią. Trochę nadgodzin, ale to też zależy jak sobie prace ułożysz.

Tak2Nie2
Nowa w mieście
@Scaniowiec

Dziękuję za odpowiedź!

Scaniowa

Piszę z pozycji osoby, która żyje ze „skaniowcem” i kolejny raz doznaje szoku, gdy okazuje się, że znowu zafundowano załodze BANK GODZIN i podpisano porozumienie na 2 lata! z datą wykonalności od lutego br. To brzmi jak wyrok za niepopełnione czyny. Co to za organizacja pracy? Co za beznadzieja w planowaniu! Gdzie szefowie związków zawodowych?! Czy było jakieś referendum w tej sprawie? Nie zgadzam się, aby bliska mi osoba przez 2 lata pracowała po 11 godz. Doliczcie dojazd! ( 15 godz. poza domem).Kolacja, buzi i spać. Ktoś powie, niech się zwolni, jak się nie podoba, ale przecież nie o to chodzi. Białe kołnierzyki!!! – swoją indolencją organizacyjną zaoracie tych ludzi. Chcecie zrobić z nich szwedzkich, zgarbionych, pomarszczonych trolli? Ludzie, obudźcie się! Tak nie może być. Tyracie jak w fabryce z XIX w. Zamęczą was i wasze rodziny. Gdzie polityka prorodzinna? Ci z dziećmi do 4 lat, owszem, do godz. 14.00, a tych starszych ma wychowywać ulica, pilnować opieka społeczna czy policja? Świat rozwija się w sposób dynamiczny, a w Scanii dalej kryzys i kryzysowy bank godzin. Wygląda na to, że kryzys dopadł zarządzających tą firmą, ponieważ stracili umiejętność racjonalnego zarządzania zarówno firmą, jak i potencjałem ludzkim. Wprowadźcie pracę na dwie zmiany, tak jak było kiedyś. Pracownik będzie miał czas dla rodziny, sport lub kurs językowy. Pokażcie ludzkie oblicze i zafundujcie załodze amnestię, bo era galerników (chyba?) się skończyła.

Tak33Nie
Stallone
@Scaniowa

Kursów językowych nie posiadają nawet "mistrzowie" i liderzy. Tak to jest jak się tłuków daje na wyższe stanowiska.

Tak9Nie
Stallone

A to ciekawe, że sporo negatywnych opinii o Scanii w Słupsku niedawno znikło ze strony. Aż tak się dyrekcja boi prawdy o tym co się dzieje na zakładzie? Żałosne.

Tak10Nie3
zaskoczony syfem

(usunięte przez administratora) brak manier i kultury, złodziejstwo na każdym kroku, ręka rękę myje, korupcja na linii robotnik - majster. Poza tym szwedzka firma w niemieckich rękach czyli stawiamy na ochronę środowiska ale ergonomią pracy robotnika się nie przejmujemy. Narzędzia stare i wyeksploatowane. Chcesz dołączyć? Zapraszam do zespołu. Randstadt przyjmuje w dalszym ciągu.

Tak14Nie

Maja
@zaskoczony syfem

Wysuwasz wobec pracowników firmy zarzuty na forum publicznym. Może to być przez nich odebrane jako pomówienie. Czy masz dowody, które potwierdzają Twoje tezy? Komentarze na forum powinny zawierać sprawdzone informacje. Tylko wtedy są cenne dla osób rozważających podjęcie pracy w danym miejscu.

Tak4Nie5

zaskoczony syfem
@Maja

Witaj Maju, nie wysuwam wobec nikogo zarzutów bo nikogo nie wymieniam z imienia i nazwiska, dlatego argument o pomówieniu schowaj sobie głęboko w ….. kieszeni. Dowody, dowody ….. . Jeżeli pracujesz na linii i nie masz oczu zamkniętych to pewnie widzisz to samo co ja. Czy nie masz wrażenia, że gdyby z taką samą dbałością jak o środowisko i segregację śmieci dbano o ergonomię (sprawdź znaczenie słowa ergonomia:(usunięte przez administratora) ) pracy robotnika to wszystkim pracowałoby się łatwiej? Czy na twoim stanowisku pracy wszystkie narzędzia są sprawne i w odpowiedniej ilości? Czy twój lider potrafi ocenić pracę wszystkich pracowników? Czy jest zainteresowany usprawnieniami na swoim odcinku? Tak sam z siebie? Czy widziałeś panią od bhp która byłaby zainteresowana takimi czynnikami jak hałas, zapylenie i inne szkodliwe na którymkolwiek stanowisku pracy? Ja nie.

Tak15Nie

On
@zaskoczony syfem

Ja tam widziałem jak robili pomiary hałasu i innych. Mój lider pokazał mi wyniki badań nic nie wydawało się podejrzane

Zostaw opinię o SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA - Słupsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie